Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

      Λογικη τη βρίσκω την αντίδραση σου,δεν περνάμε και λίγα για να κάνουμε ένα παιδάκι.Δεν ξέρω που οφείλονται οι πόνοι σου,πάντως υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ☺️

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

On 24/4/2021 at 5:54 ΜΜ, Agapakiii είπε:

καλησπέρα κορίτσια !!  Έχω ευχάριστα από τον γιατρό!! Όλα πήγαν καλά!! Ακούσαμε τον υπέροχο χτύπο της καρδούλας , μεγαλώνει το μωράκι κανονικά και είμαστε σούπερ !! Σήμερα είμαι 7&5.. θα ξανά πάω σε 4 εβδομάδες ! Μέχρι τότε δεν ξέρω τι θα κάνω χαχαχα! Πάντως σε 4 εβδομάδες που θα πάω κ θα είμαι 11&5 μου είπε πως δεν θα κάνουμε ακόμα αυχενική.. στην μικρή μου αν θυμάμαι καλά την κάναμε κάπου στη 12η εβδομάδα! Εσας σας είπανε ποτε θα κάνετε ;

Μπράβο κοριτσάκι μου!οριστε που αγχωνοσουν!❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , Agapakiii είπε:

Ναιιι ναι όλα καλααα:-D πως είσαι εσυ κοπέλα μου; Σε έχασα!!

Ξεκινήσαμε τα τρεξίματα εδώ με γάμους και παρελκόμενα.Ζοριζει τώρα λίγο ο χρόνος.Λιγο η πανδημία λίγο το μωρό λίγο τα οικονομικά τρέχουμε.Περιμενωνα πάω πως και πως στον γιατρό αύριο να δει τις εξετάσεις μου.Σε γενικές γραμμές ήταν καλές αν εξαιρέσεις τον σίδηρο και τον αιματοκρίτη οι οποίοι ήταν στα τάρταρα αλλά φτιάχνονται με λίγη καλή διατροφή και συμπληρωματα.Ολα τα άλλα ήταν καλά πλην των αντισωμάτων της λιστερια το ένα αρνητικό το άλλο αμφίβολο κι εγώ σε πανικό μέχρι να πάω αύριο στον γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μαριααα είπε:

Καλησπέρα, δυστυχώς δεν πήγε καλά, η χοριακη βγήκε 12,5. Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε ολες

Λυπάμαι πολύ γλυκιά μου..καταλαβαίνω πως αισθάνεσαι! Μάζεψε τις δυνάμεις σου και συνέχισε τις προσπάθειες! Στο τέλος όλα θα πάνε καλά, αν δεν πάνε καλά τότε δεν είναι το τέλος! 

@Moomin κορίτσι μου περιμένουμε τα νέα σου! Και όλη μας ή θετική ενέργεια είναι μαζί σου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σταματήσω να γράφω στην ομάδα σας. Όχι μόνο δεν ακούσαμε καρδιά αλλά δεν είδαμε και τίποτα...λίγο πριν απεβαλα στην τουαλέτα. Ευχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες! Κάποια στιγμή θα γίνουμε και μεις γονείς.....

  • Λυπημένη/-ος 10

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Θα σταματήσω να γράφω στην ομάδα σας. Όχι μόνο δεν ακούσαμε καρδιά αλλά δεν είδαμε και τίποτα...λίγο πριν απεβαλα στην τουαλέτα. Ευχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες! Κάποια στιγμή θα γίνουμε και μεις γονείς.....

Μην απελπίζεται καρδουλα μου.Για μερικούς ανθρώπους δυστυχώς θέλει παραπάνω προσπαθεια!Μην το βάζεις κάτω και συνεχίστε.Αλλα κυρίως να είστε αγαπημένοι ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Θα σταματήσω να γράφω στην ομάδα σας. Όχι μόνο δεν ακούσαμε καρδιά αλλά δεν είδαμε και τίποτα...λίγο πριν απεβαλα στην τουαλέτα. Ευχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες! Κάποια στιγμή θα γίνουμε και μεις γονείς.....

Κορίτσι μου ξέρω πως τα λόγια είναι φτωχά κ δεν είναι παρηγοριά σε μια τέτοια περίπτωση , όμως να είσαι δυνατή  όσο μπορείς και θα έρθει σύντομα το θαυματακι σας .. είμαι σίγουρη! Η Παναγία να είναι μαζί σου , εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή αναρρωση και σύντομα να ακούσετε όμορφα νέα ξανά! Λυπάμαι πολύ..

3 ώρες πρίν, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Ξεκινήσαμε τα τρεξίματα εδώ με γάμους και παρελκόμενα.Ζοριζει τώρα λίγο ο χρόνος.Λιγο η πανδημία λίγο το μωρό λίγο τα οικονομικά τρέχουμε.Περιμενωνα πάω πως και πως στον γιατρό αύριο να δει τις εξετάσεις μου.Σε γενικές γραμμές ήταν καλές αν εξαιρέσεις τον σίδηρο και τον αιματοκρίτη οι οποίοι ήταν στα τάρταρα αλλά φτιάχνονται με λίγη καλή διατροφή και συμπληρωματα.Ολα τα άλλα ήταν καλά πλην των αντισωμάτων της λιστερια το ένα αρνητικό το άλλο αμφίβολο κι εγώ σε πανικό μέχρι να πάω αύριο στον γιατρό.

Όλα καλά θα είναι να μας γράψεις νέα σου!! Κ εγώ αύριο περιμένω τα αποτελέσματα από αυτές τις εξετάσεις.. για να δούμε..

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, λυπάμαι πολύ!! Έχω περάσει κι εγώ τέτοια απογοήτευση αποβολής όπως και πολλές γυναίκες και ξέρω ότι είναι επώδυνο! Να κρατήσετε τα θετικά από την κατάσταση που μπορεί τώρα να μην πιστεύετε ότι υπάρχουν, όμως είναι εκεί! Το σώμα μας όταν μπαίνει στη διαδικασία θυμάται και μετά πάνε όλα καλύτερα! Εύχομαι και στις δυο σας να έχετε σύντομα ευχάριστα νέα!!!

Εγώ είχα το πρωτο ραντεβού με τον γιατρό μου και είδαμε τον σάκο. Ακόμη δεν ακούσαμε καρδούλα, είναι νωρίς! Ελπίζω στην επόμενη επίσκεψη να ακούσουμε! Είμαι λίγο αγχωμένη...:wacko:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Angelinaki είπε:

Κορίτσια μου, λυπάμαι πολύ!! Έχω περάσει κι εγώ τέτοια απογοήτευση αποβολής όπως και πολλές γυναίκες και ξέρω ότι είναι επώδυνο! Να κρατήσετε τα θετικά από την κατάσταση που μπορεί τώρα να μην πιστεύετε ότι υπάρχουν, όμως είναι εκεί! Το σώμα μας όταν μπαίνει στη διαδικασία θυμάται και μετά πάνε όλα καλύτερα! Εύχομαι και στις δυο σας να έχετε σύντομα ευχάριστα νέα!!!

Εγώ είχα το πρωτο ραντεβού με τον γιατρό μου και είδαμε τον σάκο. Ακόμη δεν ακούσαμε καρδούλα, είναι νωρίς! Ελπίζω στην επόμενη επίσκεψη να ακούσουμε! Είμαι λίγο αγχωμένη...:wacko:

Μην αγχώνεσαι μάλλον ήταν πολύ μιρκουλι κ εγώ στο πρώτο ραντεβού είδα μόνο σάκο κ μετά που ήμουν 7&5 ακούσαμε καρδούλα! Όλα θα πάνε σούπερ !

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angelinaki είπε:

Κορίτσια μου, λυπάμαι πολύ!! Έχω περάσει κι εγώ τέτοια απογοήτευση αποβολής όπως και πολλές γυναίκες και ξέρω ότι είναι επώδυνο! Να κρατήσετε τα θετικά από την κατάσταση που μπορεί τώρα να μην πιστεύετε ότι υπάρχουν, όμως είναι εκεί! Το σώμα μας όταν μπαίνει στη διαδικασία θυμάται και μετά πάνε όλα καλύτερα! Εύχομαι και στις δυο σας να έχετε σύντομα ευχάριστα νέα!!!

Εγώ είχα το πρωτο ραντεβού με τον γιατρό μου και είδαμε τον σάκο. Ακόμη δεν ακούσαμε καρδούλα, είναι νωρίς! Ελπίζω στην επόμενη επίσκεψη να ακούσουμε! Είμαι λίγο αγχωμένη...:wacko:

Μην αγχώνεσαι!Να αφήνεις τον σπόρο σε ηρεμία να κάνει την δουλειά του!Κι εμείς 7+5 ακούσαμε!Όλα θα πάνε καλά!

2 ώρες πρίν, Agapakiii είπε:

Κορίτσι μου ξέρω πως τα λόγια είναι φτωχά κ δεν είναι παρηγοριά σε μια τέτοια περίπτωση , όμως να είσαι δυνατή  όσο μπορείς και θα έρθει σύντομα το θαυματακι σας .. είμαι σίγουρη! Η Παναγία να είναι μαζί σου , εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή αναρρωση και σύντομα να ακούσετε όμορφα νέα ξανά! Λυπάμαι πολύ..

Όλα καλά θα είναι να μας γράψεις νέα σου!! Κ εγώ αύριο περιμένω τα αποτελέσματα από αυτές τις εξετάσεις.. για να δούμε..

Έτοιμη για καβγά είμαι γενικά σε περίπτωση που όντως υπάρχει πρόβλημα.Γιατι οι εξετάσεις μου ήταν έτοιμες τέσσερις μέρες και δεν μου τις έστελναν γιατι περίμεναν και τις υπόλοιπες που τις στέλνουν Αθήνα.Και σκέφτομαι πόσο ανεύθυνος μπορεί να είσαι όταν βλέπεις ότι σε εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου υπάρχει υποψία και δεν ενημερώνεις?Και η μαλακιά είναι ότι θα πρέπει να πηγαίνω ξανά και ξανά σε αυτο για να μπορώ να συγκρινω τις εξετάσεις.Δλδ κάπου έλεος.Δεν ξέρω μπορεί να φταίνε και οι ορμόνες μου αλλά ρε φίλε εγώ θα τρέχω.

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Θα σταματήσω να γράφω στην ομάδα σας. Όχι μόνο δεν ακούσαμε καρδιά αλλά δεν είδαμε και τίποτα...λίγο πριν απεβαλα στην τουαλέτα. Ευχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες! Κάποια στιγμή θα γίνουμε και μεις γονείς.....

Λυπάμαι πάρα πολύ κοπέλα μου! Μπορώ να καταλάβω τον πόνο σου. Πάρε τον χρόνο σου, μάζεψε δυνάμεις κ συνέχισε πιο δυνατή! Σου εύχομαι ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Ερωτικός μεταναστης περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό!!! Όλα καλά θα πάνε!! 
πως είστε κορίτσια οι υπόλοιπες ;; Εγώ συνεχίζω και υποφέρω από ανακατωσουρες κ διαφορα τέτοια.. έκανα κ εγώ τις εξετάσεις , τις έστειλα στον γιατρό δόξα τ Θεό όλα καλά είναι.. εσείς τι κάνετε ;; Ποτε ξανά πάτε γιατρό; Εγώ 22 Μαΐου μου φαίνεται πολύ μακρινό!!


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! εγώ έχω ραντεβού σε 2 με 3 εβδομάδες και μου φαίνεται και εμένα αιώνας μέχρι τότε...δεν μπορώ να το βλεπω κάθε μέρα;; από συμπτώματα, λίγη ανακατωσουρα που κ που αλλά χωρίς εμετούς ευτυχως, κούραση, υπνηλία τα κλασσικά..έχω ένα άγχος και ανυπομονώ μέχρι την αυχενική..4 εβδομάδες έμειναν μέχρι τότε...

@Agapakiii μου υπομονη..είναι λιγο μακριά η αλήθεια είναι αλλα κάνε υπομονή κοπέλα μου..πόσο θα είσαι τότε;; 

@Foux μια βδομαδουλα είναι κορίτσι μου, μαζί με το Πάσχα και το τζερτζελο θα περάσουν πιο γρήγορα! 

Κορίτσια να ρωτήσω, κοκορέτσι επιτρέπεται να φάμε;; γιατί έχω έναν καημό χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...