Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια :x

Με θέλετε στην παρέα σας??? Προσπαθούμε κ εμείς για δεύτερο παιδάκι εδώ και ένα χρόνο, έχουμε ήδη ένα κοριτσάκι σχεδόν 3 χρονών κ εγώ πριν λίγο καιρό πέρασα τα 40 8) εμείς μετά τις πολλές προσπάθειες, ανακαλύψαμε ότι είχα κλειστές σάλπιγγες ( τις ανοίξαμε ) και χαμηλή ΑΜΗ... Αυτόν τον μήνα κάναμε πρόκληση με χάπια, είδαμε και δύο ωάρια και περιμένουμε στης 28/11 να δούμε τι ψάρια πιάσαμε με φυσικές προσπάθειες:):):) αχ βρε κορίτσια, δεν σας κρύβω ότι έχω μεγάλη αγωνία και ήθελα να το πω κάπου, που να με καταλαβαίνουν....

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ήρθες στο σωστό σημείο (κάπου που σε καταλαβαινουν), και την κατάλληλη ώρα!!! Υπάρχει εγκυο-ιωση  φουσκώνουν κοιλιές συνέχεια!!! Ελα να κολλήσεις!!! Με το καλό αγάπη μου Να κρατήσεις ένα θετικό τεστακι!!

Καλώς ήρθες λοιπόν!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Millou said:

Καλησπέρα κορίτσια :x

Με θέλετε στην παρέα σας??? Προσπαθούμε κ εμείς για δεύτερο παιδάκι εδώ και ένα χρόνο, έχουμε ήδη ένα κοριτσάκι σχεδόν 3 χρονών κ εγώ πριν λίγο καιρό πέρασα τα 40 8) εμείς μετά τις πολλές προσπάθειες, ανακαλύψαμε ότι είχα κλειστές σάλπιγγες ( τις ανοίξαμε ) και χαμηλή ΑΜΗ... Αυτόν τον μήνα κάναμε πρόκληση με χάπια, είδαμε και δύο ωάρια και περιμένουμε στης 28/11 να δούμε τι ψάρια πιάσαμε με φυσικές προσπάθειες:):):) αχ βρε κορίτσια, δεν σας κρύβω ότι έχω μεγάλη αγωνία και ήθελα να το πω κάπου, που να με καταλαβαίνουν....

Ταυτίζομαι. Προσφατως 40 με ένα αγοράκι 2 χρόνων! Θα ήθελα ένα δεύτερο, αλλά προς το παρόν το έχω πάρει χαλαρά, αν και προσπαθούμε πάνω από 1 χρόνο και είχαμε και μια παλινδρομη το χειμώνα που πέρασε. Επίσης χαμηλή ΑΜΗ και τα, σχετικά... Επίσης ομολογώ ότι έχω βρει επιτέλους ένα ωραίο ρυθμό, και ενώ θέλω πολύ ένα δεύτερο, παράλληλα με τρομάζει λίγο... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Millou είπε:

Καλησπέρα κορίτσια :x

Με θέλετε στην παρέα σας??? Προσπαθούμε κ εμείς για δεύτερο παιδάκι εδώ και ένα χρόνο, έχουμε ήδη ένα κοριτσάκι σχεδόν 3 χρονών κ εγώ πριν λίγο καιρό πέρασα τα 40 8) εμείς μετά τις πολλές προσπάθειες, ανακαλύψαμε ότι είχα κλειστές σάλπιγγες ( τις ανοίξαμε ) και χαμηλή ΑΜΗ... Αυτόν τον μήνα κάναμε πρόκληση με χάπια, είδαμε και δύο ωάρια και περιμένουμε στης 28/11 να δούμε τι ψάρια πιάσαμε με φυσικές προσπάθειες:):):) αχ βρε κορίτσια, δεν σας κρύβω ότι έχω μεγάλη αγωνία και ήθελα να το πω κάπου, που να με καταλαβαίνουν....

@Millou @electra2021Καλώς ήρθες!!! Θετική ενέργεια φουλ!!! Γουρλιδικο γκρουπ

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@electra2021 έτσι ακριβώς και θέλω πολύ ακόμα ένα και σκέφτομαι ότι τώρα που βρήκαμε τον Ρυθμό μας πάλι οοολλααα από την αρχή και μετά νιώθω και τύψεις που σκέφτομαι έτσι, άστα να πάνε....

Καλώς σας βρήκα κορίτσια, όντως διαβάζω πολύ όμορφα νέα, εύχομαι για όλες μας να πάνε όλα καλά....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Enjoyyyy που είναι η Polly;

Κάνει το κορόιδο...

@marillia όλα καλά; Πώς νιώθεις;

Κορίτσι μου εσύ πως είσαι?εγω λίγο ανακοτοσούρα που στον γιό μου δν είχα κ λίγα πονάκια βάρος χαμηλά!!με το καλό αύριο η χοριακή ,μας!!

Καλως ήρθαν τα καινούργια κορίτσια να τις φέρουμε γούρι!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου,τι κανετε;; Διαβάζω τα μηνύματα σας και γελάω!! Τι ωραια παρέα που είμαστε!! Έμπλεξα με πεθερικά και κουνιαδογαμπρους σήμερα και χάθηκα!! Δεν έχω κανένα συμπτωμα! Αντε αραιά και που κάνα πονακι! Μήπως Ν αρχίσω να ανησυχώ; Πόνο στο στήθος μετά τη γεννα δεν έχω ποτέ. Μου φαίνεται θα κάνω αύριο το τεστ! 

Στοιχεία ταυτότητας:

36 χρονων (καραπατημένα)

Παιδάκι 20 μηνων

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Polly1 είπε:

Κορίτσια μου,τι κανετε;; Διαβάζω τα μηνύματα σας και γελάω!! Τι ωραια παρέα που είμαστε!! Έμπλεξα με πεθερικά και κουνιαδογαμπρους σήμερα και χάθηκα!! Δεν έχω κανένα συμπτωμα! Αντε αραιά και που κάνα πονακι! Μήπως Ν αρχίσω να ανησυχώ; Πόνο στο στήθος μετά τη γεννα δεν έχω ποτέ. Μου φαίνεται θα κάνω αύριο το τεστ! 

Στοιχεία ταυτότητας:

36 χρονων (καραπατημένα)

Παιδάκι 20 μηνων

Με το καλό να κάνεις αύριο ένα τεστάκι!!!!!!!

@enjoyεγω 35 όχι πατημένα όμως χαχχαχχαχαχ χαλάλι όμως βάλεμε τόσο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου χαιρομαι πολυ για εσας που μας εχετε φερει εδω θετικα νεα σας ευχομαι οτι καλυτερο.. να σας πω και εγω τα δικα μου..τωρα εκανα τεστ ωορρηξιας και βγηκε θετικο ειμαι 13 μερες μετα την αποξεση..ειναι νορμαλ αυτο να εχω τοσο νωρις ωορρηξια γιατι συνηθως κανω πιο αργα..λετε μετα την αποξεση να ερθει στα νορμαλ ο κυκλος μου:lol:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια μου χαιρομαι πολυ για εσας που μας εχετε φερει εδω θετικα νεα σας ευχομαι οτι καλυτερο.. να σας πω και εγω τα δικα μου..τωρα εκανα τεστ ωορρηξιας και βγηκε θετικο ειμαι 13 μερες μετα την αποξεση..ειναι νορμαλ αυτο να εχω τοσο νωρις ωορρηξια γιατι συνηθως κανω πιο αργα..λετε μετα την αποξεση να ερθει στα νορμαλ ο κυκλος μου:lol:

Ναι,πολύ πιθανό!! Έγινε κάτι σαν διόρθωση!! Με το καλό εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια μου χαιρομαι πολυ για εσας που μας εχετε φερει εδω θετικα νεα σας ευχομαι οτι καλυτερο.. να σας πω και εγω τα δικα μου..τωρα εκανα τεστ ωορρηξιας και βγηκε θετικο ειμαι 13 μερες μετα την αποξεση..ειναι νορμαλ αυτο να εχω τοσο νωρις ωορρηξια γιατι συνηθως κανω πιο αργα..λετε μετα την αποξεση να ερθει στα νορμαλ ο κυκλος μου:lol:

Συμφωνώ είχα κύκλο 28 just.γενναω το πρώτο και ο κύκλος γινεται 24-30.. γεμμαω το δεύτερο..  Και στο καπάκι 2-3μήνες μετά   τυχαινω παλλινδρομη(αποξεση) και γίνεται 26-29 όμως 70% 27-28.. Δηλαδή μια διορθώσουμε την λες κάπως έχει σταθεροποιηθεί...

 ΠΙΝΑΚΑΚΙ: ΟΙ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ                

@enjoy 33, αγορια(4.5χρ & 10μηνων), Θεσ/κη

@anemoni1989 , κορ 3χρ, 

@Rafaela_123 30, Κυπρος

@Nektarinaki , κορ 2ετων, Θεσ/κη

@iwanna24 30, κορ 3.5, Χανιά

@marillia 35, αγορι 2ετων , Βολος

@Lilly28 43, Α 10χρ Κ 14χρ,Aθηνα

@Millou 40, κορ 3χρ,

@Polly1 36, 1.5χρ,

@Ανθη 39

@electra2021 40, αγορι 2χρ,

 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 09/12

3. @Polly1 13/11 κυρία μου τα κουβαδακια σας και σε άλλη παραλία!!!:wink:

4. @Rafaela_123 2/12 εσείς κυρία μου άμα κάνετε την λαδια:wink: οριακά μπαίνετε και στις μανούλες Ιουλίου!!! Μακάρι!!!!

5.  @Ανθη 39 2/12 και εσείς το ίδιο!!

6. @anemoni1989 24/11 και για εσάς ισχυει Αυτό!!

7. @Lilly28

8. @Kon90 21/11 Και για σας ισχυει αυτό.. 

9.  @Αννούλαααα

10. @Millou 28/11

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1. @iwanna24 (12-13/11 2θετικα τεστ!!!)

2. @marillia (13/11 θετικό τεστ)

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

3. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

4. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...