Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Μαΐου 2022


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και με το καλό τα μωράκιά σας σε όλες. Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι. Έχει κάνει καποια από εσάς το veragene test (nipt) και αν ναι που το κάνατε και σε τι τιμη; Σας ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 607
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Random είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και με το καλό τα μωράκιά σας σε όλες. Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι. Έχει κάνει καποια από εσάς το veragene test (nipt) και αν ναι που το κάνατε και σε τι τιμη; Σας ευχαριστώ. 

Καλησπέρα 

Ναι εγώ...έχει 3 πακέτα.το πρώτο 350 το δεύτερο αν θυμάμαι καλά 420 και το τρίτο 470.

Είχα πάρει τηλέφωνο και είχαν έρθει σπίτι μου .


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , foroulina είπε:

Καλησπέρα 

Ναι εγώ...έχει 3 πακέτα.το πρώτο 350 το δεύτερο αν θυμάμαι καλά 420 και το τρίτο 470.

Είχα πάρει τηλέφωνο και είχαν έρθει σπίτι μου .

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά ποιο από όλα έχεις κανει; το veragene εγώ το βρίσκω 750. Μήπως έκανες το veracity; και που πήρες τηλ.;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Random είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά ποιο από όλα έχεις κανει; το veragene εγώ το βρίσκω 750. Μήπως έκανες το veracity; και που πήρες τηλ.;

Α μήπως μπερδεύτηκα.. το nifty έχω κάνει εγώ.εκανα το μεγάλο πακέτο.αν θες στείλε μου πμ να σου στείλω το στοιχεία.


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 36 λεπτά , Suzukaki είπε:

Κοριτσια απο καουρες πως πατε;;;

Εγώ έχω καούρες αρκετά συχνά.... Όχι κάθε μέρα αλλά πολύ συχνά... Έχω παρατηρήσει οτι όταν τρώω δημητριακά με γάλα με βοηθάει και δεν έχω... Το γάλα διάβασα βοηθάει γενικά στο να εξουδετερώσει τα στομαχικα οξέα...

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eva92 είπε:

Εγώ έχω καούρες αρκετά συχνά.... Όχι κάθε μέρα αλλά πολύ συχνά... Έχω παρατηρήσει οτι όταν τρώω δημητριακά με γάλα με βοηθάει και δεν έχω... Το γάλα διάβασα βοηθάει γενικά στο να εξουδετερώσει τα στομαχικα οξέα...

 

Ναι το εχω ακουσει για το γαλα αλλα φοβαμαι  μην μ.κανει παλινδρομηση

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Ναι το εχω ακουσει για το γαλα αλλα φοβαμαι  μην μ.κανει παλινδρομηση

Καλημέρα σε όλες !!

Κι εγώ το φοβόμουν... Αλλά τώρα που δεν έχω ναυτίες και έχω μόνο καούρες το δοκίμασα και με βοηθάει αρκετά... Έτσι νομίζω τουλάχιστον... 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Καλημέρα σε όλες !!

Κι εγώ το φοβόμουν... Αλλά τώρα που δεν έχω ναυτίες και έχω μόνο καούρες το δοκίμασα και με βοηθάει αρκετά... Έτσι νομίζω τουλάχιστον... 

 

Θα το δοκιμασω κ αυτο αν κ δ ειμαι φαν να πινω γαλα ετσι σκετο.κρυο το πινεις;αμα πιω μια γουλια θα βοηθησει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Suzukaki είπε:

Θα το δοκιμασω κ αυτο αν κ δ ειμαι φαν να πινω γαλα ετσι σκετο.κρυο το πινεις;αμα πιω μια γουλια θα βοηθησει;

Ναι ναι κρύο το πίνω... Πιες το σιγά σιγά και αν δεις ότι δεν ανακατεύεσαι πιες περισσότερο. Εγώ το πίνω με δημητριακά μαζί... Όχι σκέτο... Το ξεκίνησα από λιγούρα, ήθελα δημητριακά... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!

εγω ειχα δυο φορες καουρα γιατι είχα φάει τον αμπαγκο!στην δεύτερη εγκυμοσυνη έπαιρνα κάτι φυτικά χάπια που με είχαν βοηθήσει πολύ!αυτό με το γάλα το έχω ακούσει και εγώ!


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

εγω ειχα δυο φορες καουρα γιατι είχα φάει τον αμπαγκο!στην δεύτερη εγκυμοσυνη έπαιρνα κάτι φυτικά χάπια που με είχαν βοηθήσει πολύ!αυτό με το γάλα το έχω ακούσει και εγώ!

Τι φυτικα χαπια θυμασαι πως λεγονται;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα νιώθω μια δύσπνοια.. το έχει νιώσει καμία άλλη ? Είναι φυσιολογικό?

Καλημέρα κορίτσια!

Γενικά έχω διαβάσει πως όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα νιώθουμε δυσκολία στην αναπνοή .... εμένα μου συμβαίνει αν κάθομαι σε θέση που πιέζω πίσω την πλάτη.... και όταν αγχώνομαι... και λαχανιαζω πολύ εύκολα όταν περπατάω.. 

Πώς το ένιωσες; ξαφνικά;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...