Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαΐου 2022


Recommended Posts

20 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό... Λυπάμαι πολύ αλλά το θετικό σε αυτή την ιστορία είναι ότι είδατε ότι γίνεται εμφύτευση που είναι πάρα πολύ βασικό !!! Και είμαι σίγουρη την επόμενη φορά που θα μεταφέρετε εμβρυακια θα έρθουν για να μείνουν για τα καλά ! Πίστεψε το ! Όλα καλά θα πάνε ! Θα πας με αισιοδοξία και το κεφάλι ψηλά μη το φοβάσαι! Η Παναγία μαζί σου κορίτσι μου ! Σήκω και πάλεψε το μη σε παίρνει από κάτω ! Εδώ είμαι ότι θελήσεις ! Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ! Μακάρι να έχω την τύχη να κρατήσω το μωράκι μου γερό αγκαλιά στο τέλος ! 

Ωχ κορίτσι μου τι τράβηξες και εσύ.... Αλλά ναι σημασία έχει το άλλο το μωράκι μας να είναι καλά και γερό.... Εγώ έκλεισα αυχενική για τις 26/11. Αλλά έχω αύριο ραντεβού σε αιματολογο γιατί έχω ρέζους ευαισθητοποίηση και δεν είναι απλο αυτό είναι αρκετά σοβαρό και πρέπει να το ελέγχουμε προσεχτικά... Φοβάμαι πολύ αλλά ελπίζω όλα να πάνε καλά... Αύριο στο ραντεβού θα μάθω περισσότερα με έχει φάει η αγωνία... 

Κορίτσι μου μην στρεσαρεσαι για τα μωράκια σου κάντο... Ελπίζω όλα να είναι καλά και περαστικά... Να μην έγινε τίποτα κακό... Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά!

Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου ειναι κατι συνηθες και αντιμετωπιζεται!! Και εγω εχω αυχενικη 12 νοεμβριου!!! Καλη επθτυχια σε ολες μας!!!!!!!

On 3/11/2021 at 2:05 ΠΜ, Suzukaki είπε:

Μεθαυριο παω γιατρο κ 9 νοεμ αυχενικη.εχω περασει μια πολυ στρεσογονα κατασταση σηνερα με την μαμα μου αφου δ σπεβαλα απο το αγχος σημερα τυχερη ειμαι.απο τις πιο δυσκολες μερες της ζωης μου κ με εχει πιασει το στομαχι μ οπως ηταν ανσμενομενο

Και γω 12. Καλη επιτυχια ολα καλα να πανε κοριτσι μου!!! Λυπαμαι πολυ για το ζοριμπογ περασες! Να προσπαθησεις να ηρεμισεις κ να σκεφτεσαι το μωρακι σου! Δε μπορουμε να μαστε συνεχως ηρεμες βεβαια ειναι απολυτα λογικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 607
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 48 λεπτά , Alinaz είπε:

Ολα καλα θα πανε κοριτσι μου ειναι κατι συνηθες και αντιμετωπιζεται!! Και εγω εχω αυχενικη 12 νοεμβριου!!! Καλη επθτυχια σε ολες μας!!!!!!!

Και γω 12. Καλη επιτυχια ολα καλα να πανε κοριτσι μου!!! Λυπαμαι πολυ για το ζοριμπογ περασες! Να προσπαθησεις να ηρεμισεις κ να σκεφτεσαι το μωρακι σου! Δε μπορουμε να μαστε συνεχως ηρεμες βεβαια ειναι απολυτα λογικο

Τα μωρακια 2 ειναι.χαχαχχαα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Suzukaki είπε:

Ευχαριστωωωω ουτε εγω δ εχω πιστεψει ακομα αυτο τον πληθυντικο

Εισαι λοιπον διπλα τυχερη!!! Και γω δυο ειχα αλλα μας εμεινε το ενα. Τουλαχιστον ειναι γερο το γλυκο μου!!! Με το καλο και τα 2 σου τα μωρακια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Alinaz είπε:

Εισαι λοιπον διπλα τυχερη!!! Και γω δυο ειχα αλλα μας εμεινε το ενα. Τουλαχιστον ειναι γερο το γλυκο μου!!! Με το καλο και τα 2 σου τα μωρακια!!!!

Σε ολες μας ολα τα καλα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Πηγα γιατρο ολα καλα κουναγαν εκει χερια ποδια χαμος!!εχω την υποψια οτι εχω 2 κοριτσια 

Θα τρελαθώ ! Γιατί πιστεύεις ότι είναι δύο κορίτσια?? Εγώ σήμερα έκανα δύο εμετούς τους πρώτους μου ! Ναυτίες όλη μέρα ! Ελπίζω να μην είναι συνέχεια έτσι !! 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Θα τρελαθώ ! Γιατί πιστεύεις ότι είναι δύο κορίτσια?? Εγώ σήμερα έκανα δύο εμετούς τους πρώτους μου ! Ναυτίες όλη μέρα ! Ελπίζω να μην είναι συνέχεια έτσι !! 

Τι εβδ εισαι κ εκανες εμετους;δ ξερω εχουν ψιλους παλμους κ συνηθως οι ψιλοι ειναι στα κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Suzukaki είπε:

Τι εβδ εισαι κ εκανες εμετους;δ ξερω εχουν ψιλους παλμους κ συνηθως οι ψιλοι ειναι στα κοριτσια

Εμενα 8η εβδομάδα το μωρο είχε 175 παλμούς. Εσένα πόσους παλμούς έχουν?τώρα είμαι 9η εβδομάδα και ξεκίνησαν οι εμετοί... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Eva92 είπε:

Εμενα 8η εβδομάδα το μωρο είχε 175 παλμούς. Εσένα πόσους παλμούς έχουν?τώρα είμαι 9η εβδομάδα και ξεκίνησαν οι εμετοί... 

Εχουν 160κατι κ τα 2....στην 9η κοριτσι βγαινουν τα χερια κ τα ποδια του μωρου κανε υπομονη δ θελω να σ περιγραψω τι περασα στην κορη μου εκανα 13 εμετους μια μερα.την ειχα παρει τοσο απο φοβο για αυτη την κυηση ελεγα τι θα περασω παλι αλλα τελικα δ ηταν οπως στην κορη μου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , Suzukaki είπε:

Εχουν 160κατι κ τα 2....στην 9η κοριτσι βγαινουν τα χερια κ τα ποδια του μωρου κανε υπομονη δ θελω να σ περιγραψω τι περασα στην κορη μου εκανα 13 εμετους μια μερα.την ειχα παρει τοσο απο φοβο για αυτη την κυηση ελεγα τι θα περασω παλι αλλα τελικα δ ηταν οπως στην κορη μου 

Αχ τι καλά που δεν σου ξαναετυχε ειδικά με τις δίδυμες κυήσεις λένε είναι πολύ πιο έντονα τα συμπτώματα οπότε είσαι πολύ τυχερή ! Ποια εβδομαδα είσαι τώρα ? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Eva92 είπε:

Αχ τι καλά που δεν σου ξαναετυχε ειδικά με τις δίδυμες κυήσεις λένε είναι πολύ πιο έντονα τα συμπτώματα οπότε είσαι πολύ τυχερή ! Ποια εβδομαδα είσαι τώρα ? 

Διανυω την 12η.ναι προς το παρον (αν κ στιε πρωτες εβδ ειναι τα ζορια απο οτι ξερω)τλχ ειναι πιο καλη απο την πρωτη αλλα ισως επειδη ηταν πολυ προσφατη η πρωτη κ το σωμα θυμαται

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα αυχενικη για το ενα μωρο δ ειναι καλη!βγηκε αυξημενη.πρεπει να κανω εξεταση τροφοβλαστης  να κανουν ενεση δηλ στην κοιλια κ να παρουν υγρα κ απο τους 2 σακους.δυστηχως πρεπει κ απο τους 2 λεει στα δίδυμα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Suzukaki είπε:

Εγω εκανα αυχενικη για το ενα μωρο δ ειναι καλη!βγηκε αυξημενη.πρεπει να κανω εξεταση τροφοβλαστης  να κανουν ενεση δηλ στην κοιλια κ να παρουν υγρα κ απο τους 2 σακους.δυστηχως πρεπει κ απο τους 2 λεει στα δίδυμα

Εύχομαι να πάνε όλα καλά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Εγω εκανα αυχενικη για το ενα μωρο δ ειναι καλη!βγηκε αυξημενη.πρεπει να κανω εξεταση τροφοβλαστης  να κανουν ενεση δηλ στην κοιλια κ να παρουν υγρα κ απο τους 2 σακους.δυστηχως πρεπει κ απο τους 2 λεει στα δίδυμα

Ευχομαι να βγουν ολα καλα!!!! Και γω εχω την παραεκευη αυχενικη

4 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Εγω εκανα αυχενικη για το ενα μωρο δ ειναι καλη!βγηκε αυξημενη.πρεπει να κανω εξεταση τροφοβλαστης  να κανουν ενεση δηλ στην κοιλια κ να παρουν υγρα κ απο τους 2 σακους.δυστηχως πρεπει κ απο τους 2 λεει στα δίδυμα

Ειδατε φυλο των μωρων η απο την αγωνια σου δε ρωτησες καν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...