Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μανούλες Μαΐου 2022


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , foroulina είπε:

Μάλλον εμένα θα ρώτησες.17 εβδομαδων.

Σε ευχαριστώ πολύ!στείλε μόλος πάρεις τα αποτελεσματα. 

Τέλεια! Με το καλό κ εσύ!! Ναι θα πάω αύριο πρωί πρωί κ το μεσημεράκι θα τα έχω.εχω απίστευτο άγχος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 607
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

Τέλεια! Με το καλό κ εσύ!! Ναι θα πάω αύριο πρωί πρωί κ το μεσημεράκι θα τα έχω.εχω απίστευτο άγχος...

 

17 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Μάλλον εμένα θα ρώτησες.17 εβδομαδων.

Σε ευχαριστώ πολύ!στείλε μόλος πάρεις τα αποτελεσματα. 

Είμαι πολύ χαρούμενη από 284 την Παρασκευή σήμερα ήταν 1706. Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ καλή η τιμή.εχω 13 του μήνα ραντεβού κ μάλλον θα ακούσουμε και καρδούλα!! Ακόμα δεν το πιστεύω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

 

Είμαι πολύ χαρούμενη από 284 την Παρασκευή σήμερα ήταν 1706. Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ καλή η τιμή.εχω 13 του μήνα ραντεβού κ μάλλον θα ακούσουμε και καρδούλα!! Ακόμα δεν το πιστεύω

Μπραβοοοο.ολα καλά θα πάνε...καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη ❣❣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Lilly28 είπε:

Μπραβοοοο.ολα καλά θα πάνε...καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη ❣❣

Ευχαριστώ πάρα πολύ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!! Και σε όλα τα κορίτσια να έχετε τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

 

Είμαι πολύ χαρούμενη από 284 την Παρασκευή σήμερα ήταν 1706. Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ καλή η τιμή.εχω 13 του μήνα ραντεβού κ μάλλον θα ακούσουμε και καρδούλα!! Ακόμα δεν το πιστεύω

Τέλειο νουμερο!!!μπράβο!


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Xrisaaaaaa είπε:

 

Είμαι πολύ χαρούμενη από 284 την Παρασκευή σήμερα ήταν 1706. Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ καλή η τιμή.εχω 13 του μήνα ραντεβού κ μάλλον θα ακούσουμε και καρδούλα!! Ακόμα δεν το πιστεύω

Συγχαρητήρια!! Εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις !!! Με το καλό !! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , foroulina είπε:

Τέλειο νουμερο!!!μπράβο!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εύχομαι και σένα τα καλύτερα από εδώ και πέρα!!!

πρίν από 20 λεπτά , Eva92 είπε:

Συγχαρητήρια!! Εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις !!! Με το καλό !! 

Ευχαριστώ κορίτσια!!! Μου έφερε τύχη που μπήκα εδώ στο φόρουμ!!! Με βοηθήσατε πάρα πολύ!! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα. ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!τι κάνετε?

Εγώ σήμερα ειχα γιατρό και κλείσαμε την β επιπεδου.

Θέλετε να φτιάξουμε ένα πινακάκι με την πητ μας και να γράψουμε δίπλα τι περιμένουμε?

Οποία θέλει ας γράψει για να το φτιάξω.

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!τι κάνετε?

Εγώ σήμερα ειχα γιατρό και κλείσαμε την β επιπεδου.

Θέλετε να φτιάξουμε ένα πινακάκι με την πητ μας και να γράψουμε δίπλα τι περιμένουμε?

Οποία θέλει ας γράψει για να το φτιάξω.

Καλημέρα κορίτσι μου! Με το καλό η β επιπέδου!! Πως πήγε το ραντεβού ?? Για πότε κλείσατε β επιπέδου? 

Αμέ εγώ μέσα ! Πητ 1/6 περιμένω τέλος μαϊου... 

Κορίτσια να σας ρωτήσω, τι μήκος τραχήλου έχετε εσείς ? Εμένα στην αυχενική μου έβγαλε 31 χιλιοστά. Δεν μου είπε τίποτα και νόμιζα ότι είναι όλα οκ και μετά στα αποτελέσματα της παππ α έλεγε πιθανότητες 1/92 για πρόωρο τοκετό λόγω τραχήλου και για προεκλαμψία μου έβγαλε πιθανότητες. Πήγα εχτές σε αιματολογο θα πάρω σαλοσπιρ για να προλάβουμε η να καθυστερήσουμε τυχόν εμφάνιση προεκλαμψίας.. αλλά με ανησυχεί και το μήκος τραχήλου τώρα. Τη Δευτέρα θα πάω γυναικολόγο και θα τον ρωτήσω από κοντά πως του φαίνεται η τιμή και τι πρέπει να κάνουμε....

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Eva92 να σαι καλα!

Το ραντεβου καλα πηγε.27 του μήνα έκλεισα.

Με το καλό όλες μας...πως περνάει έτσι ο καιρός...

Θα δω τις εξετάσεις μου και θα σου πω .ο γιατρός σου τι σου λέει?

Τώρα είδα την αυχενικη μου και έλεγε 33,0.προχτες που πήγα δεν μπορώ να καταλάβω που το λέει στις εξετάσεις.

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, foroulina είπε:

@Eva92 να σαι καλα!

Το ραντεβου καλα πηγε.27 του μήνα έκλεισα.

Με το καλό όλες μας...πως περνάει έτσι ο καιρός...

Θα δω τις εξετάσεις μου και θα σου πω .ο γιατρός σου τι σου λέει?

Τώρα είδα την αυχενικη μου και έλεγε 33,0.προχτες που πήγα δεν μπορώ να καταλάβω που το λέει στις εξετάσεις.

Στο τηλέφωνο λίγο που μιλήσαμε μου είπε να πάω σε αιματολογο να δούμε για την προεκλαμψία αν μπορώ να παίρνω και σαλοσπιρ και ιβορ αντιπικτηκες ταυτόχρονα. Ο αιματολογος μου είπε να παίρνω σαλοσπιρ και να κόψω τις ιβορ δεν υπάρχει λόγος να τις παίρνω και αυτές ταυτόχρονα. Πάντως μου είπε πως είναι μια πιθανότητα όπως υπάρχει σε κάθε εγκυμοσύνη εξάλλου απλα στις γυναίκες που έχουμε πιο αυξημένη πιθανότητα τις παρακολουθούμε πιο στενά. Δεν σημαίνει ότι θα εμφανισω αυτό είπε. Πάντως με το σαλοσπιρ θα ειμαι καλυμμενη μου είπε και θα επιστρέψω στις πιθανότητες του γενικού πληθυσμού. ελπίζω να είναι έτσι... 

Τώρα θα πάω τη Δευτέρα να τα συζητήσουμε από κοντά όλα. Θα τον ρωτήσω και για το μήκος τραχήλου αν τον ανησυχεί και γενικά θα τον ρωτήσω για τα ευρήματα της αυχενικής να τα δούμε λίγο... 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Argy_91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, 

Είμαι 18 εβδομάδων και 3 ημερών μπορείτε να μου πείτε αν έχετε αρχίσει να νιώθετε κινήσεις από το δικό σας μικράκι? 

Καλησπέρα και καλώς ήρθες!

Έχω 1 εβδομάδα που έχω νιώσει κάτι.

Σε απασχολεί κάτι?


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...