Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαΐου 2022


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , Candy89 είπε:

Με το καλό @K@trina !!! Ναι ναι το βρήκα πως το μετράμε!! 4 και 1 σήμερα! Έχω ακομαααα!!!! Χαχαχαχα!! 
Φοβομουνα μήπως είναι χαμηλή η χοριακη, αλλά οκ τώρα! Με ηρεμήσατε! 
Να σε ρωτήσω , είδες καθόλου αιμα επειδή δεν έγινε η μια εμφύτευση; Η απλά απορροφήθηκε χωρίς να δεις τπτ; 
 

Καλημέρα και σε ευχαριστώ! Απλά απορροφήθηκε. Στον πρώτο υπέρηχο είδαμε έναν σάκο και καταλάβαμε πώς εμφυτευτηκε μόνο η μία. 

Χαίρομαι που ηρέμησες.. έχεις πολύ καλή χοριακή. Έχεις κανονισει τον πρώτο υπέρηχο;

Όλα με το καλό κορίτσι μου!!

πρίν από 27 λεπτά , Eva92 είπε:

Αυτό απορροφάται χωρίς να δεις αίμα από όσο ξέρω... Δεν μπορείς να το ξέρεις πόσα έχουν εμφυτευτει μόνο στον πρώτο υπέρυχο θα το δείτε... 

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ δεν πήγα σήμερα να κάνω τις εξετάσεις τελικά γιατί αρρώστησε ο σκύλος μας και τον πήγαμε κτηνίατρο. Τη Δευτέρα θα πάω αν είναι. Τζάμπα πήρα από το στόμα την προγεστερόνη εχτές ! 

Συμπτώματα επειδή με ρωταγες παραπάνω δεν είχα πολλά  είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα ! Ίσως είχα μια αυξημένη συχνοουρια αυτό ένιωθα από ότι θυμάμαι... Και πόνους περιόδου που και που ήπιους. Τίποτα άλλο ! 

Καλημέρα!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό με το σκυλάκι... περαστικά!!

Πώς ένιωσες με την προγεστερόνη;;;; Εγώ και μόνο που το σκέφτομαι ακόμα ανακατεύομαι... Δεν έχω χειρότερο από τα utrogestan.. Πάρε ένα τηλ στο διαγνωστικό που θα κάνεις την εξέταση ή στον γιατρό σου και ρώτησε... για να μην τα παίρνεις από το στόμα χωρίς λόγο...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 607
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , K@trina είπε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ! Απλά απορροφήθηκε. Στον πρώτο υπέρηχο είδαμε έναν σάκο και καταλάβαμε πώς εμφυτευτηκε μόνο η μία. 

Χαίρομαι που ηρέμησες.. έχεις πολύ καλή χοριακή. Έχεις κανονισει τον πρώτο υπέρηχο;

Όλα με το καλό κορίτσι μου!!

Όχι ακομα! Μου είπε μετά τις 1200 μονάδες θα κανονίσουμε για τον πρώτο υπέρηχο!Προέχει ο καλός διπλασιασμός της χοριακης!

πρίν από 32 λεπτά , Eva92 είπε:

Αυτό απορροφάται χωρίς να δεις αίμα από όσο ξέρω... Δεν μπορείς να το ξέρεις πόσα έχουν εμφυτευτει μόνο στον πρώτο υπέρυχο θα το δείτε... 

Καλημέρα κορίτσια !! Εγώ δεν πήγα σήμερα να κάνω τις εξετάσεις τελικά γιατί αρρώστησε ο σκύλος μας και τον πήγαμε κτηνίατρο. Τη Δευτέρα θα πάω αν είναι. Τζάμπα πήρα από το στόμα την προγεστερόνη εχτές ! 

Συμπτώματα επειδή με ρωταγες παραπάνω δεν είχα πολλά  είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα ! Ίσως είχα μια αυξημένη συχνοουρια αυτό ένιωθα από ότι θυμάμαι... Και πόνους περιόδου που και που ήπιους. Τίποτα άλλο ! 

Σημασία έχει ότι δεν έχασες τη δόση!!! Μπορεί να έχεις λίγο πονοκέφαλο επειδή το πηρες από το στόμα, αλλά είναι το ίδιο μην ανησυχείς!!! Το είχα ρωτήσει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι κι εγώ έγκυος, αύριο με το καλό μπαίνω στην 11η εβδομάδα και μόλις ανακάλυψα την παρέα σας! Έχω κλείσει την αυχενική μου για 11.11 και την αιματολογική για κυστική ίνωση για τις 15.11 και έχω ήδη αγχωθεί για τα αποτελέσματα.  Γενικά το εμβρυάκι μας δεν με έχει ταλαιπωρήσει από άποψη εμετών, ζαλαδων κλπ, ωστόσο έχω απο την αρχή καφέ υγρά και μόλις κανουμε με τον γιατρό προσπάθεια μείωσης του utrogestan έχω κόκκινο αιμα στο σκούπισμα. Εχθές έτρεχα άρον άρον στο ιατρείο να δω ότι όλα είναι καλά λογω αιμορραγίας και το σκασμένο χοροπηδουσε και οι παλμοί 170!!! Μου έκοψε τα ήπατα! Μου είπε ότι πολλές γυναίκες παίρνουν προγεστερονη μέχρι και που γεννούν και να μην αγχώνομαι. Έχει κάποια ανάλογη εμπειρία? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, K@trina είπε:

Καλημέρα και σε ευχαριστώ! Απλά απορροφήθηκε. Στον πρώτο υπέρηχο είδαμε έναν σάκο και καταλάβαμε πώς εμφυτευτηκε μόνο η μία. 

Χαίρομαι που ηρέμησες.. έχεις πολύ καλή χοριακή. Έχεις κανονισει τον πρώτο υπέρηχο;

Όλα με το καλό κορίτσι μου!!

Καλημέρα!! Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό με το σκυλάκι... περαστικά!!

Πώς ένιωσες με την προγεστερόνη;;;; Εγώ και μόνο που το σκέφτομαι ακόμα ανακατεύομαι... Δεν έχω χειρότερο από τα utrogestan.. Πάρε ένα τηλ στο διαγνωστικό που θα κάνεις την εξέταση ή στον γιατρό σου και ρώτησε... για να μην τα παίρνεις από το στόμα χωρίς λόγο...

 

Όλα καλά με το σκυλάκι μας ευτυχώς ! Τον είχε πιάσει το στομάχι του και δεν έτρωγε κάτι τον πείραξε... Κορίτσια τι ήταν αυτό με την προγεστερόνη από το στόμα ! Χάλια ήμουν ζαλιζομουν και σήμερα που ξύπνησα ένιωθα το στομάχια μου χάλια... Ελπίζω να μη χρειαστεί να το ξαναπαρω από το στόμα... 

6 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι κι εγώ έγκυος, αύριο με το καλό μπαίνω στην 11η εβδομάδα και μόλις ανακάλυψα την παρέα σας! Έχω κλείσει την αυχενική μου για 11.11 και την αιματολογική για κυστική ίνωση για τις 15.11 και έχω ήδη αγχωθεί για τα αποτελέσματα.  Γενικά το εμβρυάκι μας δεν με έχει ταλαιπωρήσει από άποψη εμετών, ζαλαδων κλπ, ωστόσο έχω απο την αρχή καφέ υγρά και μόλις κανουμε με τον γιατρό προσπάθεια μείωσης του utrogestan έχω κόκκινο αιμα στο σκούπισμα. Εχθές έτρεχα άρον άρον στο ιατρείο να δω ότι όλα είναι καλά λογω αιμορραγίας και το σκασμένο χοροπηδουσε και οι παλμοί 170!!! Μου έκοψε τα ήπατα! Μου είπε ότι πολλές γυναίκες παίρνουν προγεστερονη μέχρι και που γεννούν και να μην αγχώνομαι. Έχει κάποια ανάλογη εμπειρία? 

Καλωσηρθες στην παρέα μας !! Με το καλό το μωράκι σας !

Κι εγώ θα κάνω αυχενική 25-30/11 κάπου εκεί. Θα κλείσω από Δευτέρα ραντεβού ακόμα νωρίς είναι. Λογικό είναι το άγχος είναι σημαντικές εξετάσεις αυτές εδώ για μια απλή γενική αίματος έχουμε άγχος.. να δω πως θα τη βγάλουμε όλη την εγκυμοσύνη με τέτοιο άγχος... 

Κορίτσια να σας ρωτήσω έχει καμία ομάδα αίματος ρέζους αρνητικό ? εγώ έχω πρόβλημα τώρα με αυτό παρόλο που έχω κάνει την ένεση αντί d πέρυσι στο εξωμητριο για να μην αναπτύξω αντισώματα βγήκα θετική στην έμμεση coombs και πρέπει να με παρακολουθεί αιματολογος. Από ότι έχω καταλάβει δεν είναι κάτι απλό και θέλει παρακολουθηση αλλά δεν ξέρω αρκετά ακόμα θα κάνω το ραντεβού τη Πέμπτη με τον αιματολογο. Αν έχει κάποια αντίστοιχη εμπειρία... 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι κι εγώ έγκυος, αύριο με το καλό μπαίνω στην 11η εβδομάδα και μόλις ανακάλυψα την παρέα σας! Έχω κλείσει την αυχενική μου για 11.11 και την αιματολογική για κυστική ίνωση για τις 15.11 και έχω ήδη αγχωθεί για τα αποτελέσματα.  Γενικά το εμβρυάκι μας δεν με έχει ταλαιπωρήσει από άποψη εμετών, ζαλαδων κλπ, ωστόσο έχω απο την αρχή καφέ υγρά και μόλις κανουμε με τον γιατρό προσπάθεια μείωσης του utrogestan έχω κόκκινο αιμα στο σκούπισμα. Εχθές έτρεχα άρον άρον στο ιατρείο να δω ότι όλα είναι καλά λογω αιμορραγίας και το σκασμένο χοροπηδουσε και οι παλμοί 170!!! Μου έκοψε τα ήπατα! Μου είπε ότι πολλές γυναίκες παίρνουν προγεστερονη μέχρι και που γεννούν και να μην αγχώνομαι. Έχει κάποια ανάλογη εμπειρία? 

Καλησπέρα και όλα με το καλό σου εύχομαι! Κι εγώ είχα αίμα στην 7η εβδομάδα μόνο για ένα απόγευμα όμως... αυξήσαμε την προγεστερόνη και όλα οκ! Μην αγχώνεσαι... έχω ακούσει για πολλες έγκυες που εμφάνισαν αίμα και πηραν προγεστερονη.. είναι πολύ σύνηθες. Σημασία έχει που είναι καλά το εμβρυο και αναπτύσσεται φυσιολογικά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Candy89 είπε:

Με το καλό @K@trina !!! Ναι ναι το βρήκα πως το μετράμε!! 4 και 1 σήμερα! Έχω ακομαααα!!!! Χαχαχαχα!! 
Φοβομουνα μήπως είναι χαμηλή η χοριακη, αλλά οκ τώρα! Με ηρεμήσατε! 
Να σε ρωτήσω , είδες καθόλου αιμα επειδή δεν έγινε η μια εμφύτευση; Η απλά απορροφήθηκε χωρίς να δεις τπτ; 
 

Εγω παντως που εχω διδυμα στις αρχες εβγαλα καφε.αιμα εμφυτευσης.στην κορη μ.δ ειχα βγαλει τπτ.βγαζεις δηλ αν εχει γινει η εμφυτευση ετσι ξερω οχι αν δ εγινε αλλα ειναι τυχαιο γεγονος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, K@trina είπε:

Καλησπέρα και όλα με το καλό σου εύχομαι! Κι εγώ είχα αίμα στην 7η εβδομάδα μόνο για ένα απόγευμα όμως... αυξήσαμε την προγεστερόνη και όλα οκ! Μην αγχώνεσαι... έχω ακούσει για πολλες έγκυες που εμφάνισαν αίμα και πηραν προγεστερονη.. είναι πολύ σύνηθες. Σημασία έχει που είναι καλά το εμβρυο και αναπτύσσεται φυσιολογικά! 

Κορίτσι μου καλημέρα ! Αύριο έχεις αυχενική σωστά ? Θα δείτε το μικρούλι σας καλά καλά αύριο ♥️♥️♥️ με το καλό ! Όλα θα πάνε σούπερ ! 

23 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Με το καλό τα μωράκια σας!

Είμαι κι εγώ έγκυος, αύριο με το καλό μπαίνω στην 11η εβδομάδα και μόλις ανακάλυψα την παρέα σας! Έχω κλείσει την αυχενική μου για 11.11 και την αιματολογική για κυστική ίνωση για τις 15.11 και έχω ήδη αγχωθεί για τα αποτελέσματα.  Γενικά το εμβρυάκι μας δεν με έχει ταλαιπωρήσει από άποψη εμετών, ζαλαδων κλπ, ωστόσο έχω απο την αρχή καφέ υγρά και μόλις κανουμε με τον γιατρό προσπάθεια μείωσης του utrogestan έχω κόκκινο αιμα στο σκούπισμα. Εχθές έτρεχα άρον άρον στο ιατρείο να δω ότι όλα είναι καλά λογω αιμορραγίας και το σκασμένο χοροπηδουσε και οι παλμοί 170!!! Μου έκοψε τα ήπατα! Μου είπε ότι πολλές γυναίκες παίρνουν προγεστερονη μέχρι και που γεννούν και να μην αγχώνομαι. Έχει κάποια ανάλογη εμπειρία? 

Μας αγχωνουν τα μικρουλια μας κόβουν την ανάσα και αυτά χοροπηδούν  !! 

Εγώ είχα αιμάτωμα στην 6η εβδομάδα μιλάμε για πολύ αίμα νόμιζα ότι πέρναγα αποβολή, είχα και πηγματα και ήταν μια χαρά !! Πέρασαν 15 μέρες δεν είχα καθόλου αίμα και σήμερα ξύπνησα και εχω καφέ.... Στεναχωρήθηκα αλλά φαντάζομαι είναι το αιμάτωμα... Την Τετάρτη που το είδαμε είχε μικρύνει το αιματωμα και τώρα φοβάμαι με τα καφέ μην τυχόν έχει μεγαλώσει... Ελπίζω να φεύγει 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα ! Αύριο έχεις αυχενική σωστά ? Θα δείτε το μικρούλι σας καλά καλά αύριο ♥️♥️♥️ με το καλό ! Όλα θα πάνε σούπερ ! 

Μας αγχωνουν τα μικρουλια μας κόβουν την ανάσα και αυτά χοροπηδούν  !! 

Εγώ είχα αιμάτωμα στην 6η εβδομάδα μιλάμε για πολύ αίμα νόμιζα ότι πέρναγα αποβολή, είχα και πηγματα και ήταν μια χαρά !! Πέρασαν 15 μέρες δεν είχα καθόλου αίμα και σήμερα ξύπνησα και εχω καφέ.... Στεναχωρήθηκα αλλά φαντάζομαι είναι το αιμάτωμα... Την Τετάρτη που το είδαμε είχε μικρύνει το αιματωμα και τώρα φοβάμαι με τα καφέ μην τυχόν έχει μεγαλώσει... Ελπίζω να φεύγει 

Δ θα ναι Κατι. εδω δ ηταν κακο που εβγαζες τοσο πολυ κ πηγματα. αυτο να σκεφτεσαι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Suzukaki είπε:

Δ θα ναι Κατι. εδω δ ηταν κακο που εβγαζες τοσο πολυ κ πηγματα. αυτο να σκεφτεσαι

Αχ σε ευχαριστώ κορίτσι μου... Έτσι θα το σκέφτομαι ναι... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/10/2021 at 11:38 ΠΜ, Eva92 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα ! Αύριο έχεις αυχενική σωστά ? Θα δείτε το μικρούλι σας καλά καλά αύριο ♥️♥️♥️ με το καλό ! Όλα θα πάνε σούπερ ! 

Μας αγχωνουν τα μικρουλια μας κόβουν την ανάσα και αυτά χοροπηδούν  !! 

Εγώ είχα αιμάτωμα στην 6η εβδομάδα μιλάμε για πολύ αίμα νόμιζα ότι πέρναγα αποβολή, είχα και πηγματα και ήταν μια χαρά !! Πέρασαν 15 μέρες δεν είχα καθόλου αίμα και σήμερα ξύπνησα και εχω καφέ.... Στεναχωρήθηκα αλλά φαντάζομαι είναι το αιμάτωμα... Την Τετάρτη που το είδαμε είχε μικρύνει το αιματωμα και τώρα φοβάμαι με τα καφέ μην τυχόν έχει μεγαλώσει... Ελπίζω να φεύγει 

Εμενα μου είπε ο γιατρός να ηρεμήσω και να έχω τον νου μου αν συνδυάζεται η αιμορραγία με πόνο. Κι έτσι κάπως ξεαγχωθηκα.. το καλό είναι πως εδώ και 4 μέρες που άρχισα πάλι 2 χάπια προγεστερονη δεν έχω σταγόνα αίμα.  Να μην φοβάσαι γιατί τα αιματωματα απορροφουνται και δεν νομίζω να επηρεάζουν το μωράκι! Ξεκούραση και όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 30/10/2021 at 10:34 ΠΜ, K@trina είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη . Έπεσε 50. Η πρώτη μου ήταν 145. Συγνώμη αλλά δε ξέρω που άλλου να γράψω, δεν αντιστοιχεί στο θέμα το πρόβλημα μου. 
μηπως είναι λάθος εργαστηρίου; Στο ίδιο την έκανα .  Μήπως είναι κάτι άλλο εκτός από βιοχημική ; Σας έχει τύχει άλλη φορά κάτι τέτοιο; Δεν είμαι καθόλου καλα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Candy89 είπε:
On 30/10/2021 at 10:34 ΠΜ, K@trina είπε:

Κορίτσια σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη . Έπεσε 50. Η πρώτη μου ήταν 145. Συγνώμη αλλά δε ξέρω που άλλου να γράψω, δεν αντιστοιχεί στο θέμα το πρόβλημα μου. 
μηπως είναι λάθος εργαστηρίου; Στο ίδιο την έκανα .  Μήπως είναι κάτι άλλο εκτός από βιοχημική ; Σας έχει τύχει άλλη φορά κάτι τέτοιο; Δεν είμαι καθόλου καλα.

Ειχες συμπτώματα που να είπες "κάτι πάει στραβά"?  Μίλησες με τον γυναικολόγο σου; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Katerina96 είπε:

Ειχες συμπτώματα που να είπες "κάτι πάει στραβά"?  Μίλησες με τον γυναικολόγο σου; 

Κανένα κακό σύμπτωμα δεν είχα. Ούτε πόνο ούτε αίμα τπτ. Μίλησα με το γιατρό,ήταν συγκρατημένος, μου είπε να κάνω μια επαναλειπτικη αύριο, σε άλλο εργαστήριο. Μου είπε να μη κόψω τιποτα από φάρμακα. Του φαίνεται πολύ παράξενο και δεν το περίμενε.Δεν είναι οι πιθανότητες με το μέρος μας. Σε ένα θαύμα αφήνω όλες τις ελπίδες μου .

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Candy89 είπε:

Κανένα κακό σύμπτωμα δεν είχα. Ούτε πόνο ούτε αίμα τπτ. Μίλησα με το γιατρό,ήταν συγκρατημένος, μου είπε να κάνω μια επαναλειπτικη αύριο, σε άλλο εργαστήριο. Μου είπε να μη κόψω τιποτα από φάρμακα. Του φαίνεται πολύ παράξενο και δεν το περίμενε.Δεν είναι οι πιθανότητες με το μέρος μας. Σε ένα θαύμα αφήνω όλες τις ελπίδες μου .

 

Ειχες κάνει υπερηχο μετά την πρώτη χοριακη σου; αντιλαμβάνομαι το άγχος σού. Ειδικά στο πως θα περάσει η μέρα μέχρι αύριο. Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη και να προσέχεις. Παρε κανονικά ότι χάπια παίρνεις και εύχομαι αύριο να είναι όλα καλά. Κάνε προσευχή μέρα που είναι στους Άγιους Ανάργυρους που ήταν και γιατροί. Ρώτησες τον γιατρό ότι αν φτου φτου ηταν κάτι κακό δεν θα είχες αίματακι ή πόνο κάτι; ( όχι ότι το αίμα είναι πάντα αποβολή κλπ.) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Katerina96 είπε:

Ειχες κάνει υπερηχο μετά την πρώτη χοριακη σου; αντιλαμβάνομαι το άγχος σού. Ειδικά στο πως θα περάσει η μέρα μέχρι αύριο. Προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη και να προσέχεις. Παρε κανονικά ότι χάπια παίρνεις και εύχομαι αύριο να είναι όλα καλά. Κάνε προσευχή μέρα που είναι στους Άγιους Ανάργυρους που ήταν και γιατροί. Ρώτησες τον γιατρό ότι αν φτου φτου ηταν κάτι κακό δεν θα είχες αίματακι ή πόνο κάτι; ( όχι ότι το αίμα είναι πάντα αποβολή κλπ.) 

Σε ευχαριστώ πολύ @Katerina96. Όχι δεν πρόλαβα να κάνω υπέρηχο. Περιμέναμε τη χοριακη . Η μέρα δεν θα περάσει με τιποτα. Περιμένω να έρθει ο άντρας μου από τη δουλεια , και να χαθώ κλαίγοντας πάνω του. Είναι οτι χειροτερο. Πρώτη φορά μετά από 4 χρόνια προσπαθειών κράτησα θετική χοριακη στα χέρια μου. Πόση ήταν η χαρά μου. 
Πιστευω και προσεύχομαι με όλη τη δύναμη μου. 
Μου είπε ότι από τα φάρμακα που παίρνω, δεν θα έβλεπα περίοδο. Μόλις τα κόψω , τότε μετά από κάποιες μέρες αδιαθετούμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...