Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Μαρτίου 2022


alexia92

Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , Clairie είπε:

Καλησπέρα! Στα αντισώματα τοξοπλασματος είχα 0,4 στη τελευταία εξέταση, αρνητικό. Ρώτησα γιατί όχι 0 κ μου είπαν απλά πως οτιδήποτε είναι κάτω από 1 είναι αρνητικο. Δε ξέρω πιο πολλά για να βοηθήσω.. 

Σε ευχαριστώ πολύ! Κ η γιατρός είπε ότι είναι οκ αλλά εγώ θα περιμένω να δω κ τις επόμενες εξετάσεις, ελπίζω να μην ανέβει κ άλλο!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 373
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια!Κ εγω θα ειμαι μανουλα για δευτερη φορα με ΠΗΤ 24/3!Ευχομαι σε ολες μας ηρεμη εγκυμοσυνη κ υγιη μωρακια!Εμενα ο γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο και εχει κ ιατρειο ιδιωτικο εχετε συζητησει το θεμα αμοιβης του ιατρου σας;Ειναι καποια αλλη η οποια θα γεννησει σε δημοσιο με γιατρο της κ περιπου τι σας ζητησε να ξερω τι παιζει απο τιμες!Ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Euaggeliaaek είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Κ εγω θα ειμαι μανουλα για δευτερη φορα με ΠΗΤ 24/3!Ευχομαι σε ολες μας ηρεμη εγκυμοσυνη κ υγιη μωρακια!Εμενα ο γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο και εχει κ ιατρειο ιδιωτικο εχετε συζητησει το θεμα αμοιβης του ιατρου σας;Ειναι καποια αλλη η οποια θα γεννησει σε δημοσιο με γιατρο της κ περιπου τι σας ζητησε να ξερω τι παιζει απο τιμες!Ευχαριστώ πολύ 

Καλημέρα και με το καλό το μωράκι σου!! Η πρώτη μου γεννά ήταν σε ιδιωτικό, τώρα στη δεύτερη εγκυμοσύνη είπα να δοκιμάσω γιατρό φίλης μου που είναι σε δημόσιο. Ζητούσε 50€ για κάθε ραντεβού (πρωινό και μαύρα τα χρήματα φυσικά) κ 1200€ για τον τοκετό. Φυσικά δε ζητάνε όλοι τόσα, αλλά αυτή την εμπειρία είχα εγώ. Εννοείται ότι δε συνέχισα μαζί της...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Katerina96 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Με το καλό τα μωράκια μας. Είναι η 2η εγκυμοσύνη μου και έχω τελική ημερομηνία 19/3.  Πως είστε; 

Καλώς ήρθες, έχουμε ίδια Πητ! Τώρα είμαι σε αναμονή β επιπέδου οπότε θα κάνω καιρό να έχω νέα. Εσύ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Νεκταρινακι είπε:

Καλώς ήρθες, έχουμε ίδια Πητ! Τώρα είμαι σε αναμονή β επιπέδου οπότε θα κάνω καιρό να έχω νέα. Εσύ?

Με το καλόοο. Και εγω την β περιμένω. 11/11. Εγώ είμαι στο κρεβάτι γιατί πέρασα μια αποκόλληση 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Katerina96 είπε:

Με το καλόοο. Και εγω την β περιμένω. 11/11. Εγώ είμαι στο κρεβάτι γιατί πέρασα μια αποκόλληση 

Α ναι κορίτσι μου? Καιρό τώρα είσαι κρεβάτι? Όλα θα πάνε καλά!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Νεκταρινακι είπε:

Α ναι κορίτσι μου? Καιρό τώρα είσαι κρεβάτι? Όλα θα πάνε καλά!! 

Ειμαι από αρχές Σεπτέμβρη.. Φοβάμαι πάρα πολύ. Έχει κλείσει αλλά μέχρι την β θα κάτσω κρεβάτι. Ελπίζω να είναι όλα καλά. Υγεία, τράχηλος κλπ γιατι διάβασα διάφορα και τρέμω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Sofiapa είπε:

Καλησπέρα και από εμένα σε όλες! Πρώτο μας μωράκι με ΠΗΤ στις 10/03! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σε όλες μας! 

Με το καλό και σε σένα. Ότι καλύτερο. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Sofiapa είπε:

Καλησπέρα και από εμένα σε όλες! Πρώτο μας μωράκι με ΠΗΤ στις 10/03! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σε όλες μας! 

Καλως ήρθες!! Με το καλό :)

On 23/10/2021 at 8:47 ΜΜ, Katerina96 είπε:

Ειμαι από αρχές Σεπτέμβρη.. Φοβάμαι πάρα πολύ. Έχει κλείσει αλλά μέχρι την β θα κάτσω κρεβάτι. Ελπίζω να είναι όλα καλά. Υγεία, τράχηλος κλπ γιατι διάβασα διάφορα και τρέμω. 

Όλα θα πάνε καλά, χρειαζόμαστε πολλή θετική σκέψη αυτή την περίοδο γιατί αν σκεφτόμαστε τι μπορεί να πάει στραβά, θα τρελαθουμε... Προσπαθώ κ εγώ να ηρεμήσω γιατί στην πρώτη γέννα δεν πήγαν καλά τα πράγματα κ όσο το σκέφτομαι, τόσο χειρότερο είναι. Θα δεις, στη β επιπέδου όλα θα πάνε καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Νεκταρινακι είπε:

Καλως ήρθες!! Με το καλό :)

Όλα θα πάνε καλά, χρειαζόμαστε πολλή θετική σκέψη αυτή την περίοδο γιατί αν σκεφτόμαστε τι μπορεί να πάει στραβά, θα τρελαθουμε... Προσπαθώ κ εγώ να ηρεμήσω γιατί στην πρώτη γέννα δεν πήγαν καλά τα πράγματα κ όσο το σκέφτομαι, τόσο χειρότερο είναι. Θα δεις, στη β επιπέδου όλα θα πάνε καλά!!

Καμία θετική σκέψη δυστυχώς. Σήμερα έκανα εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης έπεσε στο 27!!! Θα πάω πάλι Παρασκευή και αν είναι 26 και κάτω θα κάνω μετάγγιση. Δεν θέλω καθόλου αλήθεια. Έχω αλλάξει 2 σιδηρα αλλά μπα. 

Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2021 at 6:04 ΜΜ, Katerina96 είπε:

Καμία θετική σκέψη δυστυχώς. Σήμερα έκανα εξετάσεις αίματος και ο αιματοκρίτης έπεσε στο 27!!! Θα πάω πάλι Παρασκευή και αν είναι 26 και κάτω θα κάνω μετάγγιση. Δεν θέλω καθόλου αλήθεια. Έχω αλλάξει 2 σιδηρα αλλά μπα. 

Ιδιωτης σε παρακολουθεί η σε νοσοκομείο? Εννοω θα κανεις μετάγγιση σε νοσοκομείο? Ευχομαι ολα καλα. Να παιρνεις σιδηρο μαζι με φυσικο χυμο πορτοκαλι βοηθαει πολυ. 


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , alexia92 είπε:

Ιδιωτης σε παρακολουθεί η σε νοσοκομείο? Εννοω θα κανεις μετάγγιση σε νοσοκομείο? Ευχομαι ολα καλα. Να παιρνεις σιδηρο μαζι με φυσικο χυμο πορτοκαλι βοηθαει πολυ. 

Σε νοσοκομείο κορίτσι μου. Ευτυχώς για λίγο την γλίτωσα. Ήταν 28 την Παρασκευή. Θα δείξει πως θα πάει. Φοβόμουν πολύ την μετάγγιση. Μακάρι να μην χρειαστεί. Θα δοκιμάσω τον χυμό ναι. Αν και να σου πω την αλήθεια πάντα τον ξεχναω. Πως γίνεται με 2 χάπια την μέρα να μην ανεβαίνει δεν μπορώ να καταλάβω. 

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε; πως είστε; 

On 21/10/2021 at 6:09 ΜΜ, Euaggeliaaek είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Κ εγω θα ειμαι μανουλα για δευτερη φορα με ΠΗΤ 24/3!Ευχομαι σε ολες μας ηρεμη εγκυμοσυνη κ υγιη μωρακια!Εμενα ο γιατρος μου ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο και εχει κ ιατρειο ιδιωτικο εχετε συζητησει το θεμα αμοιβης του ιατρου σας;Ειναι καποια αλλη η οποια θα γεννησει σε δημοσιο με γιατρο της κ περιπου τι σας ζητησε να ξερω τι παιζει απο τιμες!Ευχαριστώ πολύ 

Με το καλό το μωράκι σου. Εγώ δεν πλήρωσα ούτε ευρώ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...