Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Ναι κάποιες φορές νιώθω και την κοιλιά μου να τεντώνεται σαν να τεντώνεται το μωρό και να με σπρώχνει! Εσάς κορίτσια πάνε καθόλου στα πλευρά ή μόνο σε μένα το κάνει? Το κάνε κάνα 2 φορές..και λέω πως θα γυρίσει μπροστά πάλι?   Χαχαχα

Ναι αμε συνέχεια στα πλευρά εγώ μόλις έφυγα από την γιατρο μου ειναινσενολη την κοιλιά πλεον αλλά ευτυχώς πήρε θέση είναι μεγάλο μωρό και μικρή η κοιλιά χαχαχα

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ναι ναι...είπαμε αρχές Ιουνίου...θα τη φτιάξω.

Έλεγα στο φβ...

Εκτός αν δεν έχει κάποια. 

 

Εγώ έχω φβ, οπότε θες σας λέω και όνομα για να με κάνετε και να σας κάνω φίλες

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Ρε συ, όχι...λέω δέκα μέρες από όταν κόλλησε...

Εμβολιασμενη δεν είναι;

Χαίρομαι που είμαστε όλες εδώ μαζί...

Διότι όταν αγχώνομαι για κάτι, έχετε και εσείς το ίδιο και τελικά απλά ηρεμώ ❤️

Ναι,εμβολιασμενη 3πλα. Το θέμα ειναι να δούμε και πότε θα βγει αρνητικό.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ναι ναι...είπαμε αρχές Ιουνίου...θα τη φτιάξω.

Έλεγα στο φβ...

Εκτός αν δεν έχει κάποια. 

 

Ναι ναι να κάνουμε!! Να ξέρουμε και με ποιες μιλάμε μετά από τόσο καιρό!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν έχω κολλήσει, είμαι 3πλα εμβολιασμενη αλλά φοβάμαι μην κολλήσω όταν είναι να γεννήσω και δεν θα μπορέσω να έχω το μωρό μαζί μου. 

Αύριο τελευταία μέρα στην δουλειά. Μετά θα πάρω την αναρρωτική που δικαιούμαι. Έχω αρχίσει να λαχανιαζω όταν μιλάω. Σε αυτήν την εγκυμοσύνη είναι πολύ μεγάλη η κοιλιά και με ζοριζει.

Με τα ρούχα του μωρού θα ασχοληθώ στις επόμενες μέρες να δω τι έχω από το πρώτο, αν και γεννήθηκε Απρίλη. Και θα αγοράσω ότι μου λείπει.

Καρότσι πήρα καινούργιο από Λητώ στις εκπτώσεις γιατί το άλλο είχε χαλάσει από την πολύ χρήση σε δύο σημεία.

Κάθισμα έχω του πρώτου παιδιού, που είναι από μηδέν. Έχω πάρει ήδη για το μεγάλο άλλο.

Γενικά θα τα αφήσω προς το τέλος τα περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , khaleesi είπε:

Εγώ έχω messenger αλλά όχι fb :| @iwanna24 εσύ λες συνομιλία ή group;

Νομίζω συνομιλία, ομαδική εάν έχεις δει. Εγώ έτσι και με φίλες αλλά και με άτομα από την δουλειά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τα νέα από τον γιατρό είναι όλα σουπερ είδε και τα ντομπλερ του ήταν σουπερ αμνιακο σουπερ τα κιλά του σουπερ πλακουντας σουπερ τράχηλος σουπερ όλα καλά έχει παρει θέση είδαμε και τρισδιάστατο το μουτράκι του είναι ένας γλυκας τώρα είμαι 31εβδομαδων είναι 1.600 το βάρος του. Τα πετρωματα που νιώθω μου είπε είναι το μωρό και όχι συσπάσεις το ντομπλερ θα το κάνω αρχές Ιουνίου γενικα εξαντλεί τις εβδομάδες για τους μεγαλους υπερήχους. Μετά καρδιοτοκογραφημα και μετά γεννάνε☺

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimi84 είπε:

Τα νέα από τον γιατρό είναι όλα σουπερ είδε και τα ντομπλερ του ήταν σουπερ αμνιακο σουπερ τα κιλά του σουπερ πλακουντας σουπερ τράχηλος σουπερ όλα καλά έχει παρει θέση είδαμε και τρισδιάστατο το μουτράκι του είναι ένας γλυκας τώρα είμαι 31εβδομαδων είναι 1.600 το βάρος του. Τα πετρωματα που νιώθω μου είπε είναι το μωρό και όχι συσπάσεις το ντομπλερ θα το κάνω αρχές Ιουνίου γενικα εξαντλεί τις εβδομάδες για τους μεγαλους υπερήχους. Μετά καρδιοτοκογραφημα και μετά γεννάνε☺

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!! Μπραβοοοο!!!! Όλα τελειαααα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...