Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Io13 είπε:

Καλησπέρα προσπαθω να κάνω την αίτηση αλλά στο πεδιο εισαγωγή ασφαλιστικού χρόνου( τον τέως φορέα ασφαλισης και τους φορείς ασφάλισης στους οποίους ήσασταν ασφαλισμένοι 2 χρόνια πριν)από έως δεν ξέρω τι πρέπει να βάλω.. και ακριβώς από κάτω ζητάει ΑΜΚΑ αλλά πάλι δεν ξέρω τι βάζουμε.. εάν μπορείς να με βοηθήσεις.. 

Τέως ΙΚΑ είσαι? Τα ένσημα σου τα δύο προηγούμενα χρόνια τα έχεις μπροστά σου για τον χρόνο ασφάλισης? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Aggelikh Nt είπε:

Εγώ επέλεξα σαν τέως φορέα ασφάλισης "ΙΚΑ-ΕΤΑΜ" και στο χρόνο έβαλα 2020-2022. Στην δική μου περίπτωση δεν έχω αλλάξει φορέα μέσα σε αυτά τα δύο χρόνια. Μετά την επιλογή πρέπει να πατήσεις το κουμπί με τη δισκέτα για να κάνει αποθήκευση. Διαφορετικά δεν πάει στο επόμενο. Δεν ξέρω αν σε βοήθησα...

 

Ούτε εγώ έχω αλλάξει φορέα... Θα μπω να ξανά δω.. ελπίζω να τα καταφέρω..

 

 

πρίν από 21 λεπτά , flashdance είπε:

Τέως ΙΚΑ είσαι? Τα ένσημα σου τα δύο προηγούμενα χρόνια τα έχεις μπροστά σου για τον χρόνο ασφάλισης? 

Τα έχω ναι..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Io13 είπε:

Ούτε εγώ έχω αλλάξει φορέα... Θα μπω να ξανά δω.. ελπίζω να τα καταφέρω..

 

 

Τα έχω ναι..

Δες τα χρονικά διαστήματα που έχεις ένσημα τα δύο προηγούμενα χρόνια από τις 56 μέρες πριν την ΠΗΤ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , lenoutso είπε:

4/9 έχω ΠΗΤ .Έχω γεννησει και το πρωί παιδί μου στο Ρέα.Καλο είναι.

Εγώ θα μπω με το καλο προγραμματισμένα 3/9 και πρώτη φορά στο Ρέα. Τα άλλα δύο ήταν στο Λητω και στο Γαία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνετε?με πονάει πολύ η λεκάνη πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω τώρα στις πέντε θα καρδιοτοκογράφημα κ βλέπουμε αν χρειαστεί θα μπεις νοσοκομειο μου λέει :sad:

Δεν θέλω κορίτσια φοβάμαι Εν τω μεταξύ εφημερεύει το Ιπποκράτειο είδα τώρα κ μετά τις 8 το πρωί το Παπαγεωργίου...δεν πάω Ιπποκράτειο δεν θέλω με αγχωσε πολύ τώρα να πάρει...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?με πονάει πολύ η λεκάνη πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω τώρα στις πέντε θα καρδιοτοκογράφημα κ βλέπουμε αν χρειαστεί θα μπεις νοσοκομειο μου λέει :sad:

Δεν θέλω κορίτσια φοβάμαι Εν τω μεταξύ εφημερεύει το Ιπποκράτειο είδα τώρα κ μετά τις 8 το πρωί το Παπαγεωργίου...δεν πάω Ιπποκράτειο δεν θέλω με αγχωσε πολύ τώρα να πάρει...

Min fovasai krata gera na pane ola kala.makari na min xreiastei na mpeis nosokomeio.perimenoume na mas peis ti egine.❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?με πονάει πολύ η λεκάνη πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω τώρα στις πέντε θα καρδιοτοκογράφημα κ βλέπουμε αν χρειαστεί θα μπεις νοσοκομειο μου λέει :sad:

Δεν θέλω κορίτσια φοβάμαι Εν τω μεταξύ εφημερεύει το Ιπποκράτειο είδα τώρα κ μετά τις 8 το πρωί το Παπαγεωργίου...δεν πάω Ιπποκράτειο δεν θέλω με αγχωσε πολύ τώρα να πάρει...

Όλα καλά θα πανεεεε θα δεις ! ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?με πονάει πολύ η λεκάνη πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω τώρα στις πέντε θα καρδιοτοκογράφημα κ βλέπουμε αν χρειαστεί θα μπεις νοσοκομειο μου λέει :sad:

Δεν θέλω κορίτσια φοβάμαι Εν τω μεταξύ εφημερεύει το Ιπποκράτειο είδα τώρα κ μετά τις 8 το πρωί το Παπαγεωργίου...δεν πάω Ιπποκράτειο δεν θέλω με αγχωσε πολύ τώρα να πάρει...

Βαστά γερά! Είναι καλό που θα σε δει ο γιατρός. Ο,τι κι αν γίνει θα δράσετε άμεσα! Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?με πονάει πολύ η λεκάνη πήρα τον γιατρό κ μου είπε να πάω τώρα στις πέντε θα καρδιοτοκογράφημα κ βλέπουμε αν χρειαστεί θα μπεις νοσοκομειο μου λέει :sad:

Δεν θέλω κορίτσια φοβάμαι Εν τω μεταξύ εφημερεύει το Ιπποκράτειο είδα τώρα κ μετά τις 8 το πρωί το Παπαγεωργίου...δεν πάω Ιπποκράτειο δεν θέλω με αγχωσε πολύ τώρα να πάρει...

Ολα καλα θα πάνε,θα σε δει κ ο γιατρος οπότε ψυχραιμία!!Περιμενουμε νεα σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γύρισα κορίτσια πάλι καλά δόξα τω θεώ όλα καλά τελικά αρχίζει ανοίγει η λεκάνη μου είπε κ η ξάπλα δεξιά κ αριστερά μόνο επηρεάζει την κατάσταση..να βάζω λίγο counterpain κ Ντεπον όταν πονάω πολύ.ο τράχηλος κλειστός το καρδιοτοκογράφημα καλό.θελει πολύ ξεκούραση να κάτσω φρόνιμα να πιάσουμε 36 εβδομάδες τουλάχιστον είπε,τώρα στις 11/8 ξανα καρδιοτοκογράφημα κ υπέρηχο μου είπε αυτά...ουφ ηρέμησα τώρα!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Λοιπόν γύρισα κορίτσια πάλι καλά δόξα τω θεώ όλα καλά τελικά αρχίζει ανοίγει η λεκάνη μου είπε κ η ξάπλα δεξιά κ αριστερά μόνο επηρεάζει την κατάσταση..να βάζω λίγο counterpain κ Ντεπον όταν πονάω πολύ.ο τράχηλος κλειστός το καρδιοτοκογράφημα καλό.θελει πολύ ξεκούραση να κάτσω φρόνιμα να πιάσουμε 36 εβδομάδες τουλάχιστον είπε,τώρα στις 11/8 ξανα καρδιοτοκογράφημα κ υπέρηχο μου είπε αυτά...ουφ ηρέμησα τώρα!

Offf se skeftomouna alitheia lew ti egine.xarika poli pou einai ola kala.prepei na prosexeis para poli gia esena einai diskola tora... min kaneis tipota....prepei na ftaseis 36 evdomades opos sou eipe o giatros opote thelei ksapla kai  pali ksapla.se poia evdomada eisai pia;egw kourazoume para poli estanomai ena varos poli xamila kai kati san travigmata san maxeries kati tetoio.tromazw kai egw metraw tis meres kai fovamai poli min ginei kati.eimai 32 evdomades akrivos.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...