Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2022


Happy@@

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Annank είπε:

Ναι εγώ πληρώθηκα χθες το απόγευμα.

Σου ήρθε email με την έγκριση  όταν έκανες την αίτηση???

Μια διευκρίνιση για τις μέρες της άδειας ,η μισθοδοσία μας σταματά σωστά ; Κ πληρωνόμαστε το επίδομα κύησης κ λοχείας; Αν επιτρέπεται το επίδομα καλύπτει τον αντίστοιχο μισθό μας ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

31 minutes ago, dimitdimit said:

Μια διευκρίνιση για τις μέρες της άδειας ,η μισθοδοσία μας σταματά σωστά ; Κ πληρωνόμαστε το επίδομα κύησης κ λοχείας; Αν επιτρέπεται το επίδομα καλύπτει τον αντίστοιχο μισθό μας ; 

Η μισθοδοσια μας σταματα οπως ειπες αλλα μας καταβαλει ο εργοδοτης καποια χρηματα ως επιδομα ασθενειας.. περιπου τα επιδοματα κυησης και λοχειας μαζι με το επιδομα ασθενειας καλυπτουν το 80-90% των μισθων που θα επαιρνες εκεινο το διαστημα ετσι καταλαβα απο αλλες κοπελες στη δουλεια και τον εφκα που καλεσα..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pan88 είπε:

Ρωτα και στη δουλεια σου καλου καλου αν την εχουν αποδεχθει..

Ναι, θα πάρω τη Δευτέρα! Μπορεί να καθυστέρησαν να το αποδεχτούν και για αυτό να μην πληρώθηκα τώρα!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitdimit είπε:

Κορίτσια με καισαρική πόσες μέρες καθόμαστε στο νοσοκομείο; Ακούω από κοπέλες 2 μέρες κ από άλλες 5-6

Στο Αλεξάνδρα που θα γεννήσω εγώ είναι 3 ολόκληρα 24ωρα, δηλαδή αν γεννήσεις πχ βράδυ Δευτέρας, περιμένεις να συμπληρώσεις 3 24ωρα (βράδυ Πέμπτης). Και επειδή δεν γίνονται εξιτήρια βράδυ, φεύγεις Παρασκευή πρωί.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, dimitdimit είπε:

Κορίτσια με καισαρική πόσες μέρες καθόμαστε στο νοσοκομείο; Ακούω από κοπέλες 2 μέρες κ από άλλες 5-6

Και στο νοσοκομείο απ' ότι ρώτησα τις λιγόστεψαν τις μέρες από 5 που ήταν 4 πλέον..εγώ σε ιδιωτική κ τα τρία την πρώτη φορά έκατσα 3 κ τις άλλες 2 τέσσερις μέρες (γιατί θα έχανα την έκπτωση μου είπαν)

Τώρα στο Παπαγεωργίου μου είπαν 4 εκτός απροόπτου φυσικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Pan88 είπε:

Η μισθοδοσια μας σταματα οπως ειπες αλλα μας καταβαλει ο εργοδοτης καποια χρηματα ως επιδομα ασθενειας.. περιπου τα επιδοματα κυησης και λοχειας μαζι με το επιδομα ασθενειας καλυπτουν το 80-90% των μισθων που θα επαιρνες εκεινο το διαστημα ετσι καταλαβα απο αλλες κοπελες στη δουλεια και τον εφκα που καλεσα..

Να ρωτήσω, εμένα η απόφαση μου έβγαλε 619€. Τόσα θα πάρω; Γιατί κάπου έγραφε πάνω στην απόφαση ότι το ποσό μπορεί να διαφέρει ☹️

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Simona είπε:

Koritsia kalispera.Piga simera sto giatro eimai 32 eudomadon kai to moraki mou itan 2.026 kila,tin erxomeni eudomada tha kanw dopler.Mou eipe oti to moro einai 5 meres pio megalo,ton rotisa ti simenei auto kai mou eipe ola kala kanena provlima.Sas exei simvei kati tetoio;

Μην αγχώνεσαι, πολύ φυσιολογικό, είναι εντός κλίμακας το συν 5 μέρες. Εμένα μου το βγάζουν συνέχεια 3-4 εβδομάδες πιο μεγάλο!! σημερα μπαινω στην 36η εβδομάδα και χτες τον ζυγίσανε 3240γρ. Κορμί, δεν αστειεύεται ο τύπος! 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, KoraliaP είπε:

Μην αγχώνεσαι, πολύ φυσιολογικό, είναι εντός κλίμακας το συν 5 μέρες. Εμένα μου το βγάζουν συνέχεια 3-4 εβδομάδες πιο μεγάλο!! σημερα μπαινω στην 36η εβδομάδα και χτες τον ζυγίσανε 3240γρ. Κορμί, δεν αστειεύεται ο τύπος! 

 

 

 

 

Κι εμένα τα ίδια!Εμένα 33η ήταν 2.700!Την τρίτη θα τον δω που θα είμαι 36η και θα σας πω τα νέα!

  • Μου αρέσει 1

hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...