Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

17 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου, όλα να πάνε τέλεια!

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου να πανε ολα καλα για όλες μας, η Παναγία μαζί μας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

25 minutes ago, BlackCat said:

 

Έλα ρε Κατερίνα πρώτη φορά το ακούω αυτό και το πρόβλημα δηλαδή αλλά κ ότι επηρεάζουν οι ορμόνες της εγκυμοσύνης εκεί.. Υπομονή τι να πω..Ρε τι τραβάμε..

Ναι και ο άντρας μου έτσι το περιγράφει όχι σαν τζιτζίκια αλλά σαν ένα συνεχόμενο αργόσυρτο ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Άλλες φορές μόνο από το ένα αυτί άλλες από κ από τα δυο. Σε εκείνον σίγουρα δεν είναι ορμόνες εκτός αν τις παίρνει κρυφά για συμπαράσταση τι να πω :grin:

Αν πάντως βρεις λύση στο θέμα μόνιμη μοίρα σου την μπας και αλληλοβοηθηθουμε..

μέχρι στιγμής η αλήθεια είναι ότι δεν έχει χειροτερέψει η κατάσταση με τα φάρμακα. Δεν ξέρω αν μείνω έγκυος βέβαια πως θα είμαι.  Πάντως υπάρχει ένα συμπλήρωμα που δίνουν για τις εμβοές. Μαγνήσιο νομίζω αλλά δεν είμαι και σίγουρη. Μου είχαν πει να το δοκιμάσω αλλά δεν το πήρα ποτέ. Θα το βρω σίγουρα και θα σας πω.

Εμένα οι εμβοές μου είναι σαν να ακούω μόνιμα το διαπασών σε χαμηλή ένταση


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , BlackCat είπε:

 

Έλα ρε Κατερίνα πρώτη φορά το ακούω αυτό και το πρόβλημα δηλαδή αλλά κ ότι επηρεάζουν οι ορμόνες της εγκυμοσύνης εκεί.. Υπομονή τι να πω..Ρε τι τραβάμε..

Ναι και ο άντρας μου έτσι το περιγράφει όχι σαν τζιτζίκια αλλά σαν ένα συνεχόμενο αργόσυρτο ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Άλλες φορές μόνο από το ένα αυτί άλλες από κ από τα δυο. Σε εκείνον σίγουρα δεν είναι ορμόνες εκτός αν τις παίρνει κρυφά για συμπαράσταση τι να πω :grin:

Αν πάντως βρεις λύση στο θέμα μόνιμη μοίρα σου την μπας και αλληλοβοηθηθουμε..

Απο το ενα ακουω εναν μονιμο ηχο και απο το αλλο οταν ο μικρός κλαιει και ουρλιαζει ειναι να να σκανε σπινθηρες μεσα στο αυτί...σα να υπάρχουν δυο καλωδια που τα ενώνεις σε καθε υψηλο ντεσιμπέλ...

πρίν από 9 λεπτά , kateriiina25 είπε:

μέχρι στιγμής η αλήθεια είναι ότι δεν έχει χειροτερέψει η κατάσταση με τα φάρμακα. Δεν ξέρω αν μείνω έγκυος βέβαια πως θα είμαι.  Πάντως υπάρχει ένα συμπλήρωμα που δίνουν για τις εμβοές. Μαγνήσιο νομίζω αλλά δεν είμαι και σίγουρη. Μου είχαν πει να το δοκιμάσω αλλά δεν το πήρα ποτέ. Θα το βρω σίγουρα και θα σας πω.

Εμένα οι εμβοές μου είναι σαν να ακούω μόνιμα το διαπασών σε χαμηλή ένταση

Εμενα ειναι σαν τζιτζικια αλλα σε ρυθμους σηματων μορς...φοβερο;;; Δεν ειναι συνεχομενο...συρτο...Σα να στελνεις μνμ

  • Λυπημένη/-ος 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

 

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

Ααααα το σπουδαίο της ημέρα είναι ότι στο χωριο μ 3 κοπέλες της ηλικίας μ ειναι με την κοιλιά τούρλα....!! Σορρυ  φουσκοκοιλιτσες του φόρουμ αλλά δνε μπορώ να σας βλέπω για την ωρα!! 

Angot είναι θέμα χρόνου να είσαι κ εσύ φουσκοκοιλίτσα, το ζώδιο του παιδιού μόνο θα αλλάξει.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Ευτυχώς εμένα δεν με παχαίνουν. Και εντάξει να τα παίρνεις με την ελπίδα να μείνεις έγκυος, τώρα που τα παίρνω μόνο για μία εξέταση; Πφφφ 

Θυμάμαι ακόμα την @happiness79 να λέει το ίδιο ακριβώς πράγμα με παράπονο πριν από κατι μήνες και στεναχωριόμουν για εκείνη και τώρα περνάω την ίδια ακριβώς φάση. Όμως εκείνη τώρα περιμένει το παιδάκι της και λέω μπορεί σε λίγους μήνες να είμαι κι εγώ εκεί που είναι εκείνη τώρα :)

Θα εισαι σίγουρα κοριτσακι μου... Ολες το σκεφτηκαμε αυτό και ολες περασαμε απέναντι...Αλλες πιο γρήγορα.... αλλες πιο αργα...Ολα θα πανε καλα...θα δεις...:wub:

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Εφυγα από Αθήνα, ήρθα στο χωριό μ λίγο... Μπάνιο δνε μπορώ να κάνω, τόσο καιρό δεν είχα αιμα και ξαφνικά από χθες (9η μερα από την αποξεση) γεμίζω σερβιέτακι... Οπότε δεν με αφήνει να κάνω ακόμα μπάνιο... Αλλα Αααα αφού δεν πίνω χαπια  πινω αλκοόλ. Μακαρι να μπορούσα να σας δείξω φώτο από το χωριό μου, μπροστά στη θάλασσα... Αυτό έλεγα στον άντρα μ, από τη μέρα της αποξεσης είναι η πρώτη μέρα που χαλαρώνω..... 

*** εκείνον τον έπιασε γαστρενεριτιδα, εχουμε φαιε μούντζα!! 

Πολύ καλά έκανες, κι αν δεν μπορείς να μπεις στη θάλασσα κοίτα την να γαληνέψεις, είναι θεραπευτικό. Χαίρομαι που επιτέλους χαλαρώνεις! Σου αξίζει και με το παραπάνω! Περαστικά στον καλό σου! Θα περάσουν τα βάσανα σας και θα έρθουν χαρές σύντομα!

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

Ααααα το σπουδαίο της ημέρα είναι ότι στο χωριο μ 3 κοπέλες της ηλικίας μ ειναι με την κοιλιά τούρλα....!! Σορρυ  φουσκοκοιλιτσες του φόρουμ αλλά δνε μπορώ να σας βλέπω για την ωρα!! 

Σε συναισθανόμαστε όλες ❤

Άλλαζε πεζοδρόμιο!!!

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Ευτυχώς εμένα δεν με παχαίνουν. Και εντάξει να τα παίρνεις με την ελπίδα να μείνεις έγκυος, τώρα που τα παίρνω μόνο για μία εξέταση; Πφφφ 

Θυμάμαι ακόμα την @happiness79 να λέει το ίδιο ακριβώς πράγμα με παράπονο πριν από κατι μήνες και στεναχωριόμουν για εκείνη και τώρα περνάω την ίδια ακριβώς φάση. Όμως εκείνη τώρα περιμένει το παιδάκι της και λέω μπορεί σε λίγους μήνες να είμαι κι εγώ εκεί που είναι εκείνη τώρα :)

"Εκεί που είσαι ήμουνα κι εκεί που είμαι θα 'ρθεις", έλεγε ο παππους μου και τώρα το λέω εγώ σε σένα! ❤ Θα είσαι σίγουρα σε μερικούς μήνες έγκυος! 

Αχ αυτό το παράπoνο... Για τα cyclacur που έλεγα ότι με παχαίνουν μάλλον λες. Μεγάλο δράμα! Έβαλα δυστυχώς αρκετά κιλά που δεν τα έχασα, ελπίζω να φύγουν όταν σε λίγο καιρό θα τρέχω πίσω απ' το παιδάκι μου, η μόνη ελπίδα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, winspert said:

Θα εισαι σίγουρα κοριτσακι μου... Ολες το σκεφτηκαμε αυτό και ολες περασαμε απέναντι...Αλλες πιο γρήγορα.... αλλες πιο αργα...Ολα θα πανε καλα...θα δεις...:wub:

On 2/19/2022 at 6:46 PM, happiness79 said:

Κορίτσια, μου ήρθε σήμερα περίοδος μετά την αρνητική χοριακή που πήρα τη Δευτέρα. Θα σας πω κάτι γιατί ξέρω ότι εσείς μπορείτε να με καταλάβετε... Όσο χαζό κι αν ακούγεται, είχα μια κρυφή ελπίδα ότι μπορεί να είχε γίνει κάποιο λάθος... Αλλά όχι. Σκέφτομαι ότι λογικά αύριο θα πρέπει να ξεκινήσω πάλι Cyclacur για να φτιάξουμε το ενδομήτριο σα να επρόκειτο να κάνουμε εμβρυομεταφορά που όμως δε θα γίνει και αντί γι' αυτήν θα μου πάρουν το δείγμα για τη βιοψία ενδομητρίου και το ΕΡΑ test. Και μου φαίνεται τόσο μάταιο... Πραγματικά τα Cyclacur είναι τα χειρότερα μου, επιδρούν στην ψυχοσύνθεσή μου, μου κάνουν τα νεύρα τσατάλια και άντε όταν τα παίρνω για να καλοδεχτώ τα μωρά μου, εκεί να το καταλάβω! Τώρα όμως, μου φαίνεται ότι θα τα πάρω τελείως άσκοπα, μόνο για μια εξέταση! Αχχχ... Ψάχνω να πάρω κουράγιο από κάπου... Μου φαίνεται βουνό η συνέχεια και ο στόχος όλο και πιο μακρινός... 

Ρε 'σύ @happiness79, δεν άντεξα, έψαξα και το βρήκα το μήνυμα σου :rolleyes: Πραγματικά δεν μπορώ να το ξεχάσω.


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Αχ κι εγώ έχω να πάω για μπάνιο αύριο με τη φίλη μου που έμεινε πρόσφατα έγκυος και ξέρεις πως το σκέφτομαι;;; Άσε 

Εγω εχω κάνε βέτο σε όλες τις έγκυες....  στο κοντινό μου περιβάλλον δεν έχω γκαστρωμενουλες. Από τον άλλο μήνα  κορίτσια όσες θέλετε, να ηρεμησω κ γω!  Η τελευταία που είχα εκανε δίδυμα πρίν 2 βδομαδες. Και ένας φίλος είναι στα μέσα του μήνα να γεννήσει και κλείσαμε για το καλοκαίρι. 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angot είπε:

Εγω εχω κάνε βέτο σε όλες τις έγκυες....  στο κοντινό μου περιβάλλον δεν έχω γκαστρωμενουλες. Από τον άλλο μήνα  κορίτσια όσες θέλετε, να ηρεμησω κ γω!  Η τελευταία που είχα εκανε δίδυμα πρίν 2 βδομαδες. Και ένας φίλος είναι στα μέσα του μήνα να γεννήσει και κλείσαμε για το καλοκαίρι. 

Μπορεί να μην κάνεις μπάνιο στη θάλασσα αλλά μόνο που τη μυρίζεις, τη χαζευεις κ γενικώς βρίσκεσαι κοντά σιγουρα θα σου προσφέρει την ηρεμία κ τη γαλήνη που αναζητάς! 

Κορίτσια χθες έκανα την εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων κ αναμένω!!!!  

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Penaki είπε:

Μπορεί να μην κάνεις μπάνιο στη θάλασσα αλλά μόνο που τη μυρίζεις, τη χαζευεις κ γενικώς βρίσκεσαι κοντά σιγουρα θα σου προσφέρει την ηρεμία κ τη γαλήνη που αναζητάς! 

Κορίτσια χθες έκανα την εμβρυομεταφορα 2 βλαστοκυστεων κ αναμένω!!!!  

Καλη επιτυχια κοριτσι μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις στη χοριακη σου όταν έρθει η ώρα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου! Καλά αποτελέσματα να έχεις στη χοριακη σου όταν έρθει η ώρα! 

Σε ευχαριστώ πολυ! Ευχομαι κ εσύ συντομα να ηρεμήσεις κ να αποκτήσεις ότι ποθεις!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Ψυχολογικά εννοείς;

 

Ψυχολογικά είμαι σε νιρβάνα κατάσταση, σωματικά εννοώ έχω ένα σφίξιμο στην κοιλιά και κάτω χαμηλά λες και έχω κάνει κοιλιακους 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katrin85 είπε:

Κορίτσια ερώτηση πως νιώθετε μετά την έμβρυο μεταφορά??? 

Ααα μαζί κάναμε εμβρυομεταφορα!!!!! Καλη επιτυχία να έχουμε!!!!!! 

Κάτι διαφορετικό παντως δεν νιώθω. Από πριν από τα utrogestan όταν ξεκίνησα έχω πρησμενο στήθος κ πονακια χαμηλά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...