Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Nora39 είπε:

Για το εαν ειναι κυστικο και ας με διορθωσουν τα κοριτσια , νομιζω περισσοτερο φαινεται οταν στη 2η -3η μερα κυκλου συνδυαστικα κανουμε και την fsh.Καλυτερη εικονα υπαρχει αν δεις fsh κ ε2 μαζι για το αν ειναι κυστικο.. αφου ειναι πανω απο 150 και με τη λογικη οτι αυξανεται η οιστραδιολη μεχρι να σκασει το ωοθηλακιο, να σκεφτεσαι θετικα! :)

Καλη επιτυχια να εχεις τη Δευτερα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Μακάρι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 minutes ago, DoraR said:

Εννοείς σε σχέση με ιδιωτικό που θα πλήρωνα πολλά.. Εγώ λέω σε σχέση με το ελενα που είμαι τώρα που πλήρωσα πολύ λίγα 

Α είσαι σε δημόσιο, sorry δεν το είχα καταλάβει. Έτσι είναι λογικό να μην στο προτείνουν. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Α είσαι σε δημόσιο, sorry δεν το είχα καταλάβει. Έτσι είναι λογικό να μην στο προτείνουν. 

Πέρσι ήμουν στο Ρέα μου το πρότειναν μετά την αποτυχία αλλά μετά είχαμε τις φωτιές του καλοκαιριού και άλλαξαν τα πλάνα μας... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, περισσεύει σε καμία Gonal? Μαλλον θα χρειαστώ μερικές μονάδες ακόμα, θα μου το πει αύριο στα σίγουρα ο doc! Πείτε μου εάν έχετε σας παρακαλώ γιατί με βλέπω να τρέχω πανικόβλητη να βρω το σαβ/κο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Αγάπ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, περισσεύει σε καμία Gonal? Μαλλον θα χρειαστώ μερικές μονάδες ακόμα, θα μου το πει αύριο στα σίγουρα ο doc! Πείτε μου εάν έχετε σας παρακαλώ γιατί με βλέπω να τρέχω πανικόβλητη να βρω το σαβ/κο!

η @Ζαργαναρα έχει gonal που λήγει 7/2022. Επικοινώνησε μαζί της

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Chris_V είπε:

Εντωμεταξυ πως και πως περιμένω τα αποτελέσματα τη Δευτέρα…γιατί πολύ θα ήθελα να δοκίμαζα φυσικά αλλά εστιασμένα με λιιιιγα χαπάκια το καλοκαίρι να ενισχύσω ωάρια, αλλά επίσης μου το ξέκοψε η Οικονομόπουλου αν δεν λυθεί ο γρίφος σπερμα…

Τι εννοείς 3600 μονάδες; Σύνολο στη διεγερση; 
Η καλλιέργεια αν κατάλαβα καλά επηρεάζει κινητικότητα, περιμένουμε επίσης να δούμε αν βελτιώθηκε γιατί θέλει 3 μήνες και εμφύτευση (εδώ ακόμη και οι γιατροί διαφωνούν)…

Ο κατακερματισμός από την άλλη, αν είναι υψηλός μπορεί να μην  πάει 5η μέρα, να μη γίνει εμφύτευση, βιοχημική ή αποβολή στις αρχές…

Η Δευτέρα είναι κοντά και αφού σου ειπε η γιατρός να περιμένεις νομιζω αξίζει τον κόπο.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια σημερα ακομα δεν εχω καθολου αναγούλες..εσας οταν τα έμβρυα παλινδρομήσαν τι συπτωματα είχατε; Εκτος απο τον υπέρηχο 

Φριχτους πόνους στην κοιλιά,αίμα,ρίγος και εφίδρωση 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Φριχτους πόνους στην κοιλιά,αίμα,ρίγος και εφίδρωση 

Τετοια δεν εχω..μονο μ κόπηκαν οι αναγούλες ενω τοσες μερες ημουν χαλια :(

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Μπισκοτακι27 said:

Τετοια δεν εχω..μονο μ κόπηκαν οι αναγούλες ενω τοσες μερες ημουν χαλια :(

Αφού βρε 'σύ σου έχουν πει τόσα κορίτσια ότι τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Προσπάθησε να μην ανησυχείς τόσο. Είσαι κάθε μέρα στην τσίτα, χαλάρωσε  

  • Μου αρέσει 2

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Αφού βρε 'σύ σου έχουν πει τόσα κορίτσια ότι τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Προσπάθησε να μην ανησυχείς τόσο. Είσαι κάθε μέρα στην τσίτα, χαλάρωσε  

Δεν ξερω νιωθω περίεργα..εστειλα στον γιατρο μηπως να παω για υπέρηχο ..χθες ημουν πολυ χαλια κ ξαφνικα σημερα ολα καλα; Περιεργο γιατι οι αναγούλες σταματάνε μετα την 12η βδομάδα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Κοριτσια σημερα ακομα δεν εχω καθολου αναγούλες..εσας οταν τα έμβρυα παλινδρομήσαν τι συπτωματα είχατε; Εκτος απο τον υπέρηχο 

Εγώ πάλι είχα όλα τα συμπτώματα και είχα αποβάλλει.

Επισης ακόμα και μετά την απόξεση είχα συμπτώματα μέχρι να μηδενίσει η χοριακή.

Κατανοώ τον φόβο αλλά θα τρελλαθείς στο τέλος.

Όλα πάνε και θα πάνε καλά.

Άσε το παρελθόν πίσω και κοίτα το μέλλον γιατί είναι μακρύ :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...