Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Euaki26 είπε:

Τζίφος παλι... δυστηχως δεν γονιμοποιηθηκε... και σε δευτερη φαση που παμε δεν ελπιζω σε τίποτα...

Λυπάμαι πολύ γλυκιά μου... Εύχομαι να έχεις ανατροπή την επόμενη φορά που δεν το περιμένεις! Σου στέλνω μια αγκαλιά ❤

1 hour ago, Kallo είπε:

Πήρα τηλ στο κέντρο και μου είπαν να επικοινωνήσω με τον γιατρό μου. Θα τον πάρω κατά τις 2 που πάει στο ιατρείο του. Κανονικα ρε κορίτσια δεν θα έπρεπε να με παρουν αυτοί ή να μιλήσω με το εμβρυολογικο? 

Σε ποιο κέντρο είσαι? Κανονικά ναι, αλλά μήπως δεν ακολουθούν όλοι την ίδια τακτική?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια τελείωσε παω σπιτι μ, ολα πήγαν καλά. Ήταν σύνδρομο νταουν 99% θα κάνουμε καρυοτυπο. Η αυχενική την τριτη ήταν 5.5 και σήμερα 6. 

Κορίτσι μου άστο πίσω και προχώρα, έκανες αυτό που έπρεπε. Γέμισε τις μπαταρίες σου το καλοκαίρι και όταν είσαι έτοιμη προχωράς ξανά. Δεν θα δυσκολευτείς, το μωράκι σου σε περιμένει!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , happiness79 είπε:

Λυπάμαι πολύ γλυκιά μου... Εύχομαι να έχεις ανατροπή την επόμενη φορά που δεν το περιμένεις! Σου στέλνω μια αγκαλιά ❤

Σε ποιο κέντρο είσαι? Κανονικά ναι, αλλά μήπως δεν ακολουθούν όλοι την ίδια τακτική?

Ειμαι στο medimall. Χθες μου είπε ο γιατρός οτι θα με πάρουν να με ενημερώσουν αλλά τίποτα ακόμα 

πρίν από 23 λεπτά , happiness79 είπε:

Είναι ψυχοβγάλτες, τηλεφωνούν συνήθως μέχρι τις 3:30 (στο Ιασώ που ήμουν εγώ τουλάχιστον). Μπορείς να τους πάρεις εσύ αν δεν κρατιέσαι! Εύχομαι να έχεις τα καλύτερα νέα!!!

Δεν θέλω να ενοχλώ τον γιατρό αλλά θέλω να μάθω η αλήθεια είναι 

πρίν από 25 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Συνηθίζεται να παίρνουν οι εμβρυολόγοι αλλά μπορεί εκεί να λειτουργούν αλλιώς. Σε ποιο κέντρο είσαι κοπέλα μου;

Στο medimall είμαι 

πρίν από 43 λεπτά , Chris_V είπε:


 

Θα σε συμβούλευα να πάρεις  τηλέφωνο κοριτσι μου  να ηρεμήσεις. Δεν πρέπει να καθυστερούν λεπτό σε αυτές τις περιπτώσεις, είναι τόσο δύσκολο για εμάς…

Ναι πραγματικά είναι πολυ δύσκολο. Περιμένω πως και πως να μάθω τι έχει γίνει 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια τελείωσε παω σπιτι μ, ολα πήγαν καλά. Ήταν σύνδρομο νταουν 99% θα κάνουμε καρυοτυπο. Η αυχενική την τριτη ήταν 5.5 και σήμερα 6. 

Τουλαχιστον ξερεις οτι εκανες το σωστο! Παρε τον χρονο σου κ ξεκουρασου απο ολο αυτο που περασατε μες στο καλοκαιρι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 minutes ago, Angot said:

Κορίτσια τελείωσε παω σπιτι μ, ολα πήγαν καλά. Ήταν σύνδρομο νταουν 99% θα κάνουμε καρυοτυπο. Η αυχενική την τριτη ήταν 5.5 και σήμερα 6. 

Πάρε τον χρόνο σου και προχώρα. Και εμάς η παλίνδρομη το Νοέμβρη ήταν τρισωμία 22. Τότε ήμουν χάλια, τώρα όμως που έχει περάσει λίγο ο καιρος τα βλέπω όλα πολύ αισιόδοξα. Κουράγιο κορίτσι μου σύντομα θα είσαι εγκυούλα πάλι ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια τελείωσε παω σπιτι μ, ολα πήγαν καλά. Ήταν σύνδρομο νταουν 99% θα κάνουμε καρυοτυπο. Η αυχενική την τριτη ήταν 5.5 και σήμερα 6. 

Κορίτσι μου ξεκουράσου τώρα. Χαλάρωσε. Βάλε να ακούσεις λίγη ήρεμη μουσικουλα. Βάλε νετφλιξ να δεις καμία ταινιούλα. Διάβασε ένα ωραίο βιβλίο. Κάνε πραγματάκια που θα σε ηρεμήσουν. Να μην σκέφτεσαι 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Kallo είπε:

Ειμαι στο medimall. Χθες μου είπε ο γιατρός οτι θα με πάρουν να με ενημερώσουν αλλά τίποτα ακόμα 

Δεν θέλω να ενοχλώ τον γιατρό αλλά θέλω να μάθω η αλήθεια είναι 

Στο medimall είμαι 

Ναι πραγματικά είναι πολυ δύσκολο. Περιμένω πως και πως να μάθω τι έχει γίνει 

Στο ιασω παιρνουν πρωι πρωι αλλα μια φορα ειπαν θα με παρουν εντος μια ωρας για μια βλαστοκυστη που την αφησαμε 6η μερα κ δε με πηραν ποτε.. Αν δε βρισκεις τον γιατρο σου θα ελεγα να παρεις τη μαια του

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσι μου ξεκουράσου τώρα. Χαλάρωσε. Βάλε να ακούσεις λίγη ήρεμη μουσικουλα. Βάλε νετφλιξ να δεις καμία ταινιούλα. Διάβασε ένα ωραίο βιβλίο. Κάνε πραγματάκια που θα σε ηρεμήσουν. Να μην σκέφτεσαι 

Θα  πιω απερολ σπριντ! :P εκεί να δεις χαλάρωση. Η αδυναμία μου! 

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Θα  πιω απερολ σπριντ! :P εκεί να δεις χαλάρωση. Η αδυναμία μου! 

Σε θαυμάζω να ξέρεις 

Με αυτή τη ψυχολογία που έχεις είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα μας πεις ευχάριστα...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 26 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια τελείωσε παω σπιτι μ, ολα πήγαν καλά. Ήταν σύνδρομο νταουν 99% θα κάνουμε καρυοτυπο. Η αυχενική την τριτη ήταν 5.5 και σήμερα 6. 

Κοριτσι μας εσυ…έκανες ότι καλύτερο μπορούσες για αυτό το μικρό μωράκι από την πρώτη μέρα.

Ξεκουρασου τώρα, πάρε το χρόνο σου και μάζεψε τις δυνάμεις σου. Είμαστε όλες εδώ δίπλα σου με οποίο τρόπο μας χρειαστείς, σιωπηλά ή με μνμ.

Σε φιλώ γλυκά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Angot είπε:

Θα  πιω απερολ σπριντ! :P εκεί να δεις χαλάρωση. Η αδυναμία μου! 

περαστικά κοριτσάκι μου, τα πέρασα το Μάρτη πφφ, σηκώνουμε κεφάλι και πάμε παρακάτω, εγω θα σου πω να δώσεις χρόνο στον εαυτό σου, στο σώμα σου να επανέλθεις, να ξεκουράζεσαι, να σε φροντίζεις και να σε αγαπάς. Ο γιατρός μου είχε πει μπορεί να συμβεί σε όλες τις γυναίκες 1-2 φορές... τα rainbow babies θα μας φέρουν μωράκια υγιή στην αγκαλίτσα μας είμαι σίγουρη, σε φιλώ!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

Θα  πιω απερολ σπριντ! :P εκεί να δεις χαλάρωση. Η αδυναμία μου! 

Το καλύτερο μου αν και δεν εχω βρει ακόμη το καλύτερο εδώ Αθήνα!

Αν έχεις προτάσεις ειμαι όλη αυτιά! 
Αλλιώς  μπαλκονακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια πήρα τον γιατρό 5 μόνο γονιμοποιήθηκαν από τα 12 που είχα. Τώρα μου είπε πάμε για Δευτέρα. Οπότε τα πάει για 5ης μέρας βλαστοκυστες ε

@Angot εννοείται και να πιεις. Σου χρειάζεται. Ότι σου αρέσει 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...