Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Titti said:

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

      Μπορεί κ αυτό θα δείξει !!! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

Ρε κορίτσια πείτε μου πόσο κοιμούνται τα μωρά σας 3,5 μηνών το βράδυ σας παρακαλώ... Η δικιά μου τρώει 9μιση 10 με 10μιση κοιμάται κ ξυπνάει 7 κ τρώει πάλι κ ξανακοιμαται. Κάνει δλδ 9,5 ώρες να φάει. Η πεθερά κ κάτι συγγενείς επιμένουν ότι δε κάνει τα μωρά να κοιμούνται τόσο το βράδυ κ να μη τρώνε κι ότι πρέπει μέχρι 6 ώρες . Η παιδίατρος είπε ότι πήρε βάρος κ να μη τη ξυπνάω. Αυτές όμως μου το έβαλαν στο μυαλό κι ανησυχώ τώρα. Μα κρίμα δεν είναι να το ξυπνήσω, είδα κι έπαθα να κοιμάται σερί το βράδυ ? Κ μια φίλη μου είπε ότι είναι ζήτημα υπογλυκαιμίας κι αφυδάτωσης κ γι αυτό πρέπει να μη κάνουν τόσες ώρες να φάνε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

12 ώρες πρίν, thel είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Angel92 .. και σένα το μωράκι σου ! Ναι τις κάνει και μένα τις τσιρίδες.. βγάζει διάφορες κραυγούλες.. και πλέον κακαρίζει πολλές φορές. Γενικά στο μπλα μπλα είναι πρώτη. 

Πόσο μηνών είναι το μωράκι σου; Εμένα πέτρωνε πολύ και μετά από τις 40 μέρες δηλαδή που συνήθως εδραιώνεται η γαλουχία. Νομίζω μετά τους 2 μήνες άρχισε να ηρεμεί κάπως .. αλλά ακόμα και τώρα εάν το βράδυ κάνει να πιεί πολλές ώρες η μικρή θα πετρώσει πάλι. Είχα ρωτήσει σύμβουλο θηλασμού και μου είχε πει οτι είναι φυσιολογικό αυτό..ειδικά σε μένα που είχα θέματα υπερπαραγωγής. Απλά εμένα με το που πιεί η μικρή όταν ξυπνήσει αδειάζει όλο και μαλακώνει πάλι.

Καλησπέρα, είναι 2 μηνών και κάτι. Η αλήθεια είναι πως άρχισε να συμβαίνει μόλις έγινε 2 μηνών. Δεν ξέρω αν σχετίζεται.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MeliD είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου πόσο κοιμούνται τα μωρά σας 3,5 μηνών το βράδυ σας παρακαλώ... Η δικιά μου τρώει 9μιση 10 με 10μιση κοιμάται κ ξυπνάει 7 κ τρώει πάλι κ ξανακοιμαται. Κάνει δλδ 9,5 ώρες να φάει. Η πεθερά κ κάτι συγγενείς επιμένουν ότι δε κάνει τα μωρά να κοιμούνται τόσο το βράδυ κ να μη τρώνε κι ότι πρέπει μέχρι 6 ώρες . Η παιδίατρος είπε ότι πήρε βάρος κ να μη τη ξυπνάω. Αυτές όμως μου το έβαλαν στο μυαλό κι ανησυχώ τώρα. Μα κρίμα δεν είναι να το ξυπνήσω, είδα κι έπαθα να κοιμάται σερί το βράδυ ? Κ μια φίλη μου είπε ότι είναι ζήτημα υπογλυκαιμίας κι αφυδάτωσης κ γι αυτό πρέπει να μη κάνουν τόσες ώρες να φάνε...

Μην αγχώνεσαι κοπέλα μου και εμένα ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα έχει..αν υπήρχε πρόβλημα θα μας έλεγε ο παιδίατρος ..τον ρώτησα και μου είπε από ένα σημείο και μετά μειώνονται οι απαιτήσεις σε γάλα συνολικά μέσα στην ημέρα..εμείς πήραμε 600 γραμ τον 4ο μήνα που είναι ακριβώς όσο περίμενε ο γιατρός να έχει πάρει..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MeliD είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου πόσο κοιμούνται τα μωρά σας 3,5 μηνών το βράδυ σας παρακαλώ... Η δικιά μου τρώει 9μιση 10 με 10μιση κοιμάται κ ξυπνάει 7 κ τρώει πάλι κ ξανακοιμαται. Κάνει δλδ 9,5 ώρες να φάει. Η πεθερά κ κάτι συγγενείς επιμένουν ότι δε κάνει τα μωρά να κοιμούνται τόσο το βράδυ κ να μη τρώνε κι ότι πρέπει μέχρι 6 ώρες . Η παιδίατρος είπε ότι πήρε βάρος κ να μη τη ξυπνάω. Αυτές όμως μου το έβαλαν στο μυαλό κι ανησυχώ τώρα. Μα κρίμα δεν είναι να το ξυπνήσω, είδα κι έπαθα να κοιμάται σερί το βράδυ ? Κ μια φίλη μου είπε ότι είναι ζήτημα υπογλυκαιμίας κι αφυδάτωσης κ γι αυτό πρέπει να μη κάνουν τόσες ώρες να φάνε...

καλησπέρα κορίτσι μου.. και μένα κοιμάται πολλές ώρες σερί το βράδυ,  ρώτησα την παιδιατρο και μου είπε ότι δεν υπάρχει θέμα,  είναι φυσιολογικό.. έχουν ανάγκη τον ύπνο τα μωράκια.. εφόσον παίρνει βάρος το μωρό σου και είναι καλά δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.. οι γνώμες των γύρω μας είναι καλόπροαιρετες αλλά καμια φορά μας αγχώνουν και μας μπερδεύουν χωρίς λόγο.. οι παιδίατροι σε αυτή τη φάση είναι οι πιο κατάλληλοι να μας συμβουλεύουν.. μην αγχωνεσαι και κοίτα να το χαρείς που κοιμάται  😅❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, MeliD είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου πόσο κοιμούνται τα μωρά σας 3,5 μηνών το βράδυ σας παρακαλώ... Η δικιά μου τρώει 9μιση 10 με 10μιση κοιμάται κ ξυπνάει 7 κ τρώει πάλι κ ξανακοιμαται. Κάνει δλδ 9,5 ώρες να φάει. Η πεθερά κ κάτι συγγενείς επιμένουν ότι δε κάνει τα μωρά να κοιμούνται τόσο το βράδυ κ να μη τρώνε κι ότι πρέπει μέχρι 6 ώρες . Η παιδίατρος είπε ότι πήρε βάρος κ να μη τη ξυπνάω. Αυτές όμως μου το έβαλαν στο μυαλό κι ανησυχώ τώρα. Μα κρίμα δεν είναι να το ξυπνήσω, είδα κι έπαθα να κοιμάται σερί το βράδυ ? Κ μια φίλη μου είπε ότι είναι ζήτημα υπογλυκαιμίας κι αφυδάτωσης κ γι αυτό πρέπει να μη κάνουν τόσες ώρες να φάνε...

Εμένα πλέον δεν κοιμάται πολλές ώρες σερί,το πολύ πέντε..Αλλά δεν πειράζει, καλύτερα,γιατί η μπέμπα είναι 5.300 και πρέπει να τρώει περισσότερο. Εφόσον το μωράκι σου τρώει καλά και η παιδίατρος είναι ικανοποιημένη,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Αν δει αυτή ότι κάτι δεν πάει καλά,τότε θα σου πει να αλλάξεις κάτι στο πρόγραμμα του μωρού,οπότε άσε την πεθερά σου να λέει τα δικά της. Εμένα η κουνιάδα μου λέει ότι αν το παιδί κοιμάται αργά,θα βγει βλαμμένο 🤣 Μιλαμε για επιστημονική γνώση,όχι αστεία 🤣🤣🤣

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Εμένα πλέον δεν κοιμάται πολλές ώρες σερί,το πολύ πέντε..Αλλά δεν πειράζει, καλύτερα,γιατί η μπέμπα είναι 5.300 και πρέπει να τρώει περισσότερο. Εφόσον το μωράκι σου τρώει καλά και η παιδίατρος είναι ικανοποιημένη,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Αν δει αυτή ότι κάτι δεν πάει καλά,τότε θα σου πει να αλλάξεις κάτι στο πρόγραμμα του μωρού,οπότε άσε την πεθερά σου να λέει τα δικά της. Εμένα η κουνιάδα μου λέει ότι αν το παιδί κοιμάται αργά,θα βγει βλαμμένο 🤣 Μιλαμε για επιστημονική γνώση,όχι αστεία 🤣🤣🤣

Εντάξει η κουνιάδα σου χαραμίζεται!!! Χαχαχαχαχ  πάντως κ εγώ το ίδιο π είπαν τα κορίτσια ξέρω. Αν έχει πάρει το βάρος που θελουμε, κ αυτό γίνετε το πρώτο μήνα, δεν τα ξυπνάμε τα μωρά. Θα κοιμηθεί όσο θέλει κ όταν θα ξυπνήσει θα φάει. Σε αυτό το μηνα π είσαι τώρα κ βάρος να μη πάρει κάτι άλλο φταίει όχι ο ύπνος. Επίσης όταν κοιμούνται τα μωράκια μας εκλείουν την αυξητική ορμόνη περισσότερο από ότι όταν είναι ξύπνια που τα βοηθάει να μεγαλώσουν. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rina_87 είπε:

Εντάξει η κουνιάδα σου χαραμίζεται!!! Χαχαχαχαχ  πάντως κ εγώ το ίδιο π είπαν τα κορίτσια ξέρω. Αν έχει πάρει το βάρος που θελουμε, κ αυτό γίνετε το πρώτο μήνα, δεν τα ξυπνάμε τα μωρά. Θα κοιμηθεί όσο θέλει κ όταν θα ξυπνήσει θα φάει. Σε αυτό το μηνα π είσαι τώρα κ βάρος να μη πάρει κάτι άλλο φταίει όχι ο ύπνος. Επίσης όταν κοιμούνται τα μωράκια μας εκλείουν την αυξητική ορμόνη περισσότερο από ότι όταν είναι ξύπνια που τα βοηθάει να μεγαλώσουν. 

Καλημέρα! 7ωρο κοιμήθηκε τελικά η μπέμπα,λες και ήξερε ότι σας εγραψα πως την τελευταία εβδομάδα κοιμάται μόνο πέντε ώρες σερί και θύμωσε 🤣

Κορίτσια να σας ρωτήσω: Έχετε τριχόπτωση? Εγώ πλέον έχω και μου είπε ο γυναικολόγος ότι είναι ορμονικό,πως πολλές γυναίκες μετά την εγκυμοσύνη το παθαίνουν και ότι θα περάσει από.μονο του..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Εμένα πλέον δεν κοιμάται πολλές ώρες σερί,το πολύ πέντε..Αλλά δεν πειράζει, καλύτερα,γιατί η μπέμπα είναι 5.300 και πρέπει να τρώει περισσότερο. Εφόσον το μωράκι σου τρώει καλά και η παιδίατρος είναι ικανοποιημένη,δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας.Αν δει αυτή ότι κάτι δεν πάει καλά,τότε θα σου πει να αλλάξεις κάτι στο πρόγραμμα του μωρού,οπότε άσε την πεθερά σου να λέει τα δικά της. Εμένα η κουνιάδα μου λέει ότι αν το παιδί κοιμάται αργά,θα βγει βλαμμένο 🤣 Μιλαμε για επιστημονική γνώση,όχι αστεία 🤣🤣🤣

Α, έχεις κι εσύ επιστήμονες σόι! Καημένη! Σαν εμένα...

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia! Emena o mikros mou kleinei 3wn minwn se liges meres. Thilazei apokleistika. Ekei pou koimotan ta vradia 3-4 wres seri (iimoun paneutixis egw), edw kai mia evdomada ksypnaei to vrady ana 2wro i kai  kathe mia wra kai thelei na thilasei. Episis kounaei podia, xeria ston ypno, sikwnei ta podia tou. Ta exw dei ola! O mauros kyklos exei ftasei sto laimo🤪🤪🤪🤪To exete perasei kai eseis auto???

Oso gia tin trixoptwsi, exw kai egw polli edw k merikes evdomades. Ormoniko einai kai tha perasei❤️

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anriana είπε:

Geia sas koritsia! Emena o mikros mou kleinei 3wn minwn se liges meres. Thilazei apokleistika. Ekei pou koimotan ta vradia 3-4 wres seri (iimoun paneutixis egw), edw kai mia evdomada ksypnaei to vrady ana 2wro i kai  kathe mia wra kai thelei na thilasei. Episis kounaei podia, xeria ston ypno, sikwnei ta podia tou. Ta exw dei ola! O mauros kyklos exei ftasei sto laimo🤪🤪🤪🤪To exete perasei kai eseis auto???

Oso gia tin trixoptwsi, exw kai egw polli edw k merikes evdomades. Ormoniko einai kai tha perasei❤️

Καλημέρα! Νομίζω ότι περνάει άλμα ο μπέμπης σου,οποτε λογικά σε λίγες μέρες θα του περάσει και θα ηρεμήσει. Και η μπέμπα μου τα ίδια κάνει όταν περνάει άλμα και επίσης ρίχνει και πολλές κλανιές η τζουτζουκα μου,διότι έχει ευαίσθητο εντερακι και μας έχει φλομωσει🤣 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλημέρα! Νομίζω ότι περνάει άλμα ο μπέμπης σου,οποτε λογικά σε λίγες μέρες θα του περάσει και θα ηρεμήσει. Και η μπέμπα μου τα ίδια κάνει όταν περνάει άλμα και επίσης ρίχνει και πολλές κλανιές η τζουτζουκα μου,διότι έχει ευαίσθητο εντερακι και μας έχει φλομωσει🤣 

Kai egw auto katalava :) kai o mikroulis mas rixnei kati klanies, panagia voeitha 🤣🤣🤣🤣toso mikroulika anthrwpakia kai na kanoun tetoies klanies 🤣🤣🤣🤣🤣🤗🤗🤗🤗🤗

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, MeliD said:

Ρε κορίτσια πείτε μου πόσο κοιμούνται τα μωρά σας 3,5 μηνών το βράδυ σας παρακαλώ... Η δικιά μου τρώει 9μιση 10 με 10μιση κοιμάται κ ξυπνάει 7 κ τρώει πάλι κ ξανακοιμαται. Κάνει δλδ 9,5 ώρες να φάει. Η πεθερά κ κάτι συγγενείς επιμένουν ότι δε κάνει τα μωρά να κοιμούνται τόσο το βράδυ κ να μη τρώνε κι ότι πρέπει μέχρι 6 ώρες . Η παιδίατρος είπε ότι πήρε βάρος κ να μη τη ξυπνάω. Αυτές όμως μου το έβαλαν στο μυαλό κι ανησυχώ τώρα. Μα κρίμα δεν είναι να το ξυπνήσω, είδα κι έπαθα να κοιμάται σερί το βράδυ ? Κ μια φίλη μου είπε ότι είναι ζήτημα υπογλυκαιμίας κι αφυδάτωσης κ γι αυτό πρέπει να μη κάνουν τόσες ώρες να φάνε...

Είχα την ίδια απορία που την ρώτησα στις μαμάδες Οκτωβρίου, που ανήκω.

Ο παιδίατρος μου είπε ότι εφόσον εντός της ημέρας τρώει όσο πρέπει να τρώει και παίρνει βάρος κανονικά είμαστε οκ. Εμένα κοιμάται φουλ 10ωρο χωρίς διάλειμμα και είναι 4μηνων. 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, διαβάζω πως κάποιες τα μωράκια σας κοιμούνται σερι το βράδυ και κλαιωω..εμας με τα χίλια ζόρια καταφέραμε να κοιμαται 6 ώρες σερι περίπου...κοιμαται βεβαια νωρις γύρω στις 7:30-8 το απόγευμα, οπότε εμείς δεν κοιμόμαστε τόσο. θα ήθελα να σας ρωτήσω, πως κοιμιζετε τα μωράκια σας; 

Εγω δεν θηλάζω οπότε τον κοιμιζω με την κίνηση, πάνω κάτω αγκαλιά και μετα τον βάζω στην κουνια του..αλλα αυτο το πάνω κάτω αγκαλιά με έχει πεθάνει στη μέση...ειναι και 7 κιλά 😁😁.

Επισης εξακολουθούν και έχουν γκρινια μέσα στην ημερα? εμείς μπήκαμε στην 14η εβδομάδα και η γκρίνια καλα κρατεί...βγάζει και δυνατές κραυγουλες και κάποιες φορές δεν ηρεμεί με τιποτα,δεν ξέρω ειλικρινά τι μπορεί να του φταίει..

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, zouko είπε:

Είχα την ίδια απορία που την ρώτησα στις μαμάδες Οκτωβρίου, που ανήκω.

Ο παιδίατρος μου είπε ότι εφόσον εντός της ημέρας τρώει όσο πρέπει να τρώει και παίρνει βάρος κανονικά είμαστε οκ. Εμένα κοιμάται φουλ 10ωρο χωρίς διάλειμμα και είναι 4μηνων. 

 

Καλησπέρα κορίτσια ...εγώ πάλι διαβάζω ότι τα μικρά σας κοιμούνται 9-10 ώρες το βράδυ και αναρωτιέμαι αν κάνω κάτι λάθος εγω..μπορεί να κοιμάται και ξαφνικά να ξυπνάει όχι από πείνα αλλά από αέρια.τον παίρνω αγκαλιά και τότε τα αφήνει αλλιώς κλαίει και σφίγγεται πολύ στη κούνια .χθες βράδυ ξυπνούσε ανα 2 ώρες 

3 ώρες πρίν, Sofi91 είπε:

καλησπέρα κορίτσια, διαβάζω πως κάποιες τα μωράκια σας κοιμούνται σερι το βράδυ και κλαιωω..εμας με τα χίλια ζόρια καταφέραμε να κοιμαται 6 ώρες σερι περίπου...κοιμαται βεβαια νωρις γύρω στις 7:30-8 το απόγευμα, οπότε εμείς δεν κοιμόμαστε τόσο. θα ήθελα να σας ρωτήσω, πως κοιμιζετε τα μωράκια σας; 

Εγω δεν θηλάζω οπότε τον κοιμιζω με την κίνηση, πάνω κάτω αγκαλιά και μετα τον βάζω στην κουνια του..αλλα αυτο το πάνω κάτω αγκαλιά με έχει πεθάνει στη μέση...ειναι και 7 κιλά 😁😁.

Επισης εξακολουθούν και έχουν γκρινια μέσα στην ημερα? εμείς μπήκαμε στην 14η εβδομάδα και η γκρίνια καλα κρατεί...βγάζει και δυνατές κραυγουλες και κάποιες φορές δεν ηρεμεί με τιποτα,δεν ξέρω ειλικρινά τι μπορεί να του φταίει..

 

@Sofi91μου δεν είμαστε όλες με 9-10ωρο για βραδινό υπνο αν αυτό σε παρηγορεί ..εμένα αν κοιμηθεί 5-6 ώρες σερί είναι ευτύχημα . Κοιμάται αργά κιόλας ...γύρω στις 00.00 που εγώ έχω αρχίσει και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Κοιμάται μέχρι τις 4.5-5 σερί τις καλές μέρες και μετά ξανακοιμαται και ξυπνάει ανά 1-2 ώρες μέχρι τις 9-10.

Μέσα στη μέρα κοιμάται κάπως μπορώ να πω αλλά δεν με πειράζει κιόλας τόσο γιατί παίζουμε ,δουλεύω και τον κρατάει ο μπαμπάς του ή η πεθερά μου και γενικά είμαστε σε κίνηση. Γκρίνια έχει συνήθως 18.00-20.00 το απόγευμα που έχει αρχίσει και κουράζεται ή έχει εντερικά θέματα και κοιμάται στάνταρ μισή ώρα γύρω στις 20.30-21.00 πριν κάνει τον βραδινό του ύπνο .

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/2/2023 at 7:24 ΜΜ, MeliD είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου πόσο κοιμούνται τα μωρά σας 3,5 μηνών το βράδυ σας παρακαλώ... Η δικιά μου τρώει 9μιση 10 με 10μιση κοιμάται κ ξυπνάει 7 κ τρώει πάλι κ ξανακοιμαται. Κάνει δλδ 9,5 ώρες να φάει. Η πεθερά κ κάτι συγγενείς επιμένουν ότι δε κάνει τα μωρά να κοιμούνται τόσο το βράδυ κ να μη τρώνε κι ότι πρέπει μέχρι 6 ώρες . Η παιδίατρος είπε ότι πήρε βάρος κ να μη τη ξυπνάω. Αυτές όμως μου το έβαλαν στο μυαλό κι ανησυχώ τώρα. Μα κρίμα δεν είναι να το ξυπνήσω, είδα κι έπαθα να κοιμάται σερί το βράδυ ? Κ μια φίλη μου είπε ότι είναι ζήτημα υπογλυκαιμίας κι αφυδάτωσης κ γι αυτό πρέπει να μη κάνουν τόσες ώρες να φάνε...

 ο δικός μας κοιμάται περίπου στις 9 κ το μάξιμουμ που θα κοιμηθεί συνεχόμενα είναι 4 ώρες, άντε 5 όταν έχει κέφια! Μετά ξυπνάει ανά 2 ωρο περίπου να θηλάσει κ να κοιμηθεί ξανά. Κ το πάει έτσι μέχρι το πρωί. Γενικά έχω παρατηρήσει πως θέλει να κοιμάται μέχρι τις 10 - 11 το πρωί με ενδιάμεσους θηλασμους φυσικά ανά 2 ωρο με 3ωρο.. 

On 19/2/2023 at 6:34 ΠΜ, Blue Velvet είπε:

Καλημέρα! 7ωρο κοιμήθηκε τελικά η μπέμπα,λες και ήξερε ότι σας εγραψα πως την τελευταία εβδομάδα κοιμάται μόνο πέντε ώρες σερί και θύμωσε 🤣

Κορίτσια να σας ρωτήσω: Έχετε τριχόπτωση? Εγώ πλέον έχω και μου είπε ο γυναικολόγος ότι είναι ορμονικό,πως πολλές γυναίκες μετά την εγκυμοσύνη το παθαίνουν και ότι θα περάσει από.μονο του..

Ναι έχω κ εγώ πολλή.. έχω κ σγουρά μαλλιά που δεν χτενίζονται καθημερινά κ όταν τα κάνω μπάνιο κ τα χτενίζω νομίζω φεύγει το μισό μου κεφάλι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...