Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

1 hour ago, elena93 είπε:

Γεια σας κοριτσια..εμεις στις 11 του μηνος κλεινουμε 4 μηνες..πως περασανε οι μηνες δεν το καταλαβα..η δικια μου καποιες ωρες ολο γκρινιαζει δεν ξερει τι θελει..την κραταει η μανα μου γιατι δουλευω..οσο κουρασμενη ειμαι οταν πηγαινω σπιτι μολις με βλεπει γελαει μου φευγει ολη κουραση

 

4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Καλημέρα κορίτσια,πως είστε? Η μπέμπα πήρε μέσα σε ένα μήνα 550γρ και τρεις πόντους ύψος ! Οπότε δεν θα δώσουμε στερεές τροφές ακόμα,εφόσον παίρνει ικανοποιητικό βάρος. Τώρα είναι σε εκείνο το στάδιο που σηκώνει ψηλά τα πόδια, τα κοιτάζει με δέος και προσπαθεί να τα φάει🤣 Τι πλάκα που έχουν ρε σεις,θα τρελαθώ ❤️

Είναι γλυκά τα μικρουλια μας μωρέ όπως εξερευνούν τ κόσμο. @Blue Velvetμου μπράβο στο κοριτσάκι σου.. λεβεντιά! Είδες που ολαα πάνε καλα; Εμεις στις 13 θα κλείσουμε τον 4ο μήνα και μιλάει συνέχεια με αναρθρες κραυγουλες..έχει πολύ πλάκα ! πότε αρχίζουν να μπαμπαλιζουν; Πάλι καλα σήμερα κοιμάται και λίγο μέσα στη μέρα..τη βδομάδα π πέρασε ήταν συνέχεια μέσα στη γκρίνια χωρίς λόγο.

Μου κάνει κ κάτι περίεργο ρε κορίτσια..ενώ πεινάει , όταν του δώσω το μπιμπερο δεν το παίρνει πολλές φορές αν δεν του δώσω προηγουμένως για 1-2 λεπτά στήθος..μετά το πίνει κανονικά  .γιατί να συμβαίνει άραγε αυτό; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

 

Είναι γλυκά τα μικρουλια μας μωρέ όπως εξερευνούν τ κόσμο. @Blue Velvetμου μπράβο στο κοριτσάκι σου.. λεβεντιά! Είδες που ολαα πάνε καλα; Εμεις στις 13 θα κλείσουμε τον 4ο μήνα και μιλάει συνέχεια με αναρθρες κραυγουλες..έχει πολύ πλάκα ! πότε αρχίζουν να μπαμπαλιζουν; Πάλι καλα σήμερα κοιμάται και λίγο μέσα στη μέρα..τη βδομάδα π πέρασε ήταν συνέχεια μέσα στη γκρίνια χωρίς λόγο.

Μου κάνει κ κάτι περίεργο ρε κορίτσια..ενώ πεινάει , όταν του δώσω το μπιμπερο δεν το παίρνει πολλές φορές αν δεν του δώσω προηγουμένως για 1-2 λεπτά στήθος..μετά το πίνει κανονικά  .γιατί να συμβαίνει άραγε αυτό; 

Και μένα μου κάνει περίεργα με το φαγητό. Ενώ πεινάει τον βάζω στο στήθος  και πίνει για 5-10 λεπτά και μετά το αφήνει κ κάθεται κ με κοιτάει κ μου γελάει. Συνήθως κάθεται 20-30 στο κάθε ένα. Και σήμερα αντί να γελάει γκρίνιαζε. Βέβαια δεν είχε κάνει κακά του αυτές τις μέρες κ έκανε σήμερα 3 φορές. Τι να πω άντε να περάσει αυτό το άλμα. 
Τον βάζω και συνέχεια μπρούμυτα και έχει γυρίσει 2 φορές ανάσκελα μόνος του. Και πολλές φορές προσπαθεί να μπουσουλησει και τα ποδαράκια του σπρώχνουν το πάτωμα. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Rina_87 είπε:

Και μένα μου κάνει περίεργα με το φαγητό. Ενώ πεινάει τον βάζω στο στήθος  και πίνει για 5-10 λεπτά και μετά το αφήνει κ κάθεται κ με κοιτάει κ μου γελάει. Συνήθως κάθεται 20-30 στο κάθε ένα. Και σήμερα αντί να γελάει γκρίνιαζε. Βέβαια δεν είχε κάνει κακά του αυτές τις μέρες κ έκανε σήμερα 3 φορές. Τι να πω άντε να περάσει αυτό το άλμα. 
Τον βάζω και συνέχεια μπρούμυτα και έχει γυρίσει 2 φορές ανάσκελα μόνος του. Και πολλές φορές προσπαθεί να μπουσουλησει και τα ποδαράκια του σπρώχνουν το πάτωμα. 

Άντε να περάσει κι αυτό ναι γιατί από τη μια κάνουν καινούργια πράγματα αλλά απ' την αλλη αλλάζει τελείως η συμπεριφορά τους πάνω που πάνε να ηρεμήσουν... 😕

Εμενα έχει αρχίσει να ξεκαρδιζεται στα γέλια..χθες βράδυ πριν κοιμηθεί γελούσε συνέχεια 😜😜

Αυτό με το μπρούμυτα μου το κάνει και είναι έτοιμος να φύγει μπροστά αλλά κουνάει μόνο τα πόδια ακόμα..τα χέρια τα έχει σταθερά καρφωμένα κάτω και σηκώνει ψηλά το κεφάλι ... Εμείς μόνο στο πλάι γυρνάμε ακόμα μόνοι..όταν τον βλέπω ότι παλεύει να το κάνει και δεν μπορεί τον γυρίζω γιατί λαχανιασει από τη προσπάθεια.

Επίσης σφίγγεται και κάνει κοιλιακούς στη προσπάθεια του να σηκωθεί κ τον έμαθε ο άντρας μου να του δίνει χεράκια για να κάνει πιο εύκολα τη κίνηση ..Σηκώνεται σχεδόν μόνος του έτσι . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angel92 είπε:

Άντε να περάσει κι αυτό ναι γιατί από τη μια κάνουν καινούργια πράγματα αλλά απ' την αλλη αλλάζει τελείως η συμπεριφορά τους πάνω που πάνε να ηρεμήσουν... 😕

Εμενα έχει αρχίσει να ξεκαρδιζεται στα γέλια..χθες βράδυ πριν κοιμηθεί γελούσε συνέχεια 😜😜

Αυτό με το μπρούμυτα μου το κάνει και είναι έτοιμος να φύγει μπροστά αλλά κουνάει μόνο τα πόδια ακόμα..τα χέρια τα έχει σταθερά καρφωμένα κάτω και σηκώνει ψηλά το κεφάλι ... Εμείς μόνο στο πλάι γυρνάμε ακόμα μόνοι..όταν τον βλέπω ότι παλεύει να το κάνει και δεν μπορεί τον γυρίζω γιατί λαχανιασει από τη προσπάθεια.

Επίσης σφίγγεται και κάνει κοιλιακούς στη προσπάθεια του να σηκωθεί κ τον έμαθε ο άντρας μου να του δίνει χεράκια για να κάνει πιο εύκολα τη κίνηση ..Σηκώνεται σχεδόν μόνος του έτσι . 

Ααα αυτό με τους κοιλιακούς το κάνει κ μένα κ του δίνω τα χέρια μου και τον τραβάω να σηκωθεί. Και το κάνει συνέχεια αυτές τις μέρες. Δεν θέλει καθόλου να είναι ξάπλα. Θέλει να είναι όρθιος να βλέπει τα πάντα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και η δικιά μου σηκώνεται όταν με πιάνει από τα χέρια και κάνει κοιλιακούς. Είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες που λέγατε ότι τα μπεμπακια σας κάνουν κοιλιακούς και νόμιζα πως η δικιά μου είναι χλαπατσα🤣 Αλλα τώρα κατάλαβα τι εννοούσατε. Πάντως η μπέμπα μου δεν θέλει με τίποτα να κάθεται μπρούμυτα..κάθε μέρα την βάζω και δεν της αρέσει. Είχα ακούσει έναν παιδίατρο, ο οποίος έλεγε ότι τα παιδάκια τα οποία δεν μαθαίνουν να κάθονται μπρούμυτα, πιθανόν να περπατήσουν δίχως να μπουσουλησουν. Το αγοράκι μιας φίλης μου έτσι έκανε,δεν μπουσουλησε καθόλου

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Και η δικιά μου σηκώνεται όταν με πιάνει από τα χέρια και κάνει κοιλιακούς. Είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες που λέγατε ότι τα μπεμπακια σας κάνουν κοιλιακούς και νόμιζα πως η δικιά μου είναι χλαπατσα🤣 Αλλα τώρα κατάλαβα τι εννοούσατε. Πάντως η μπέμπα μου δεν θέλει με τίποτα να κάθεται μπρούμυτα..κάθε μέρα την βάζω και δεν της αρέσει. Είχα ακούσει έναν παιδίατρο, ο οποίος έλεγε ότι τα παιδάκια τα οποία δεν μαθαίνουν να κάθονται μπρούμυτα, πιθανόν να περπατήσουν δίχως να μπουσουλησουν. Το αγοράκι μιας φίλης μου έτσι έκανε,δεν μπουσουλησε καθόλου

Χαχαχα είδες και η δικιά σου σιγά σιγά. 
θέλουν το χρόνο τους, έχουν δικό τους χαρακτήρα και έχουν πολύ πλάκα που προσπαθούν και επεξεργάζονται με τα χεράκια τους. Και του δικού μου δεν του αρέσει μπρούμυτα καθόλου κ γιαυτο γυρνάει. Χαχαχα

Επίσης κάθεται κ κοιτάει τα χεράκια του και κάνει τη κίνηση ‘’κρατάω τηλεσκοπιο’’ χωρίς να κρατάει κάτι. Χαχαχαχ 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

Και η δικιά μου σηκώνεται όταν με πιάνει από τα χέρια και κάνει κοιλιακούς. Είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες που λέγατε ότι τα μπεμπακια σας κάνουν κοιλιακούς και νόμιζα πως η δικιά μου είναι χλαπατσα🤣 Αλλα τώρα κατάλαβα τι εννοούσατε. Πάντως η μπέμπα μου δεν θέλει με τίποτα να κάθεται μπρούμυτα..κάθε μέρα την βάζω και δεν της αρέσει. Είχα ακούσει έναν παιδίατρο, ο οποίος έλεγε ότι τα παιδάκια τα οποία δεν μαθαίνουν να κάθονται μπρούμυτα, πιθανόν να περπατήσουν δίχως να μπουσουλησουν. Το αγοράκι μιας φίλης μου έτσι έκανε,δεν μπουσουλησε καθόλου

Ισχύει. Το έχω ακούσει κ γω αυτό.ο δικός μου πάλι το απολαμβάνει το μπρούμυτα ...σηκώνει το κορμό κ το κεφάλι του τελείως κ κοιτάει γύρω γύρω κ τα παιχνίδια του που του τα βάζω μπροστά του. 

2 ώρες πρίν, Rina_87 είπε:

Ααα αυτό με τους κοιλιακούς το κάνει κ μένα κ του δίνω τα χέρια μου και τον τραβάω να σηκωθεί. Και το κάνει συνέχεια αυτές τις μέρες. Δεν θέλει καθόλου να είναι ξάπλα. Θέλει να είναι όρθιος να βλέπει τα πάντα. 

Ναι τώρα που μαθαίνουν ν σηκώνονται δεν στέκονται ανάσκελα ..εγώ του βάζω κ ένα μαλακό μαξιλάρι από πίσω του κάποιες φορές π καθόμαστε για να είναι υπεριψωμενος.

Έκλαψα με το τηλεσκόπιο να ξέρεις.  Δεν Μ το κάνει προς τ παρον 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Αυτό με το στήθος και το μπουκάλι το κάνω κι εγώ. Τρομερή πατέντα! Χαχαχαχα...  Ξεγελιέται κανένα λεπτό στο στήθος και μετά χώνω το μπουκάλι. 

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω κατά τη διάρκεια της ημέρας που τα έχετε τα μωρά; Εγώ τον είδα στη φωλιά επάνω στον καναπέ αλλά τώρα με το ζόρι χωράει. Ασς που επάνω στον καναπέ φοβάμαι μη γυρίσει και πέσει. Λέω να βάλω το Πορτ μπεμπέ εδώ στο σαλόνι για όταν νυστάζει και κοιμάται. Αλλά τις υπόλοιπες ώρες; Όλη μέρα να τον έχω στο πάτωμα; 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Laky είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Αυτό με το στήθος και το μπουκάλι το κάνω κι εγώ. Τρομερή πατέντα! Χαχαχαχα...  Ξεγελιέται κανένα λεπτό στο στήθος και μετά χώνω το μπουκάλι. 

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω κατά τη διάρκεια της ημέρας που τα έχετε τα μωρά; Εγώ τον είδα στη φωλιά επάνω στον καναπέ αλλά τώρα με το ζόρι χωράει. Ασς που επάνω στον καναπέ φοβάμαι μη γυρίσει και πέσει. Λέω να βάλω το Πορτ μπεμπέ εδώ στο σαλόνι για όταν νυστάζει και κοιμάται. Αλλά τις υπόλοιπες ώρες; Όλη μέρα να τον έχω στο πάτωμα; 

Καλημέρα! Την αφήνω στο ριλαξ μισή ώρα όταν ξυπνήσει και μισή ώρα το απόγευμα. Τις υπόλοιπες ώρες στη φωλιά η γυμναστήριο της,τα οποία τα έχω πάνω στον καναπέ. Και φυσικά αγκαλίτσα,το καλύτερο της 🥰 Στο πάτωμα δεν την βάζουμε καθόλου,λες να κάνω βλακεία?Μήπως πρέπει να την βάζω για να μάθει?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Angel92 είπε:

Ισχύει. Το έχω ακούσει κ γω αυτό.ο δικός μου πάλι το απολαμβάνει το μπρούμυτα ...σηκώνει το κορμό κ το κεφάλι του τελείως κ κοιτάει γύρω γύρω κ τα παιχνίδια του που του τα βάζω μπροστά του. 

Ναι τώρα που μαθαίνουν ν σηκώνονται δεν στέκονται ανάσκελα ..εγώ του βάζω κ ένα μαλακό μαξιλάρι από πίσω του κάποιες φορές π καθόμαστε για να είναι υπεριψωμενος.

Έκλαψα με το τηλεσκόπιο να ξέρεις.  Δεν Μ το κάνει προς τ παρον 

Αυτό με το μαξιλάρι το κάνω κ εγώ. Με το που αφήνει το στήθος τον βάζω στο μαξιλάρι για 10’ περίπου. Μετά που αρχίζει να γκρινιάζει τον πάω ρηλαξ για κανα 10’ πάλι. Και μετά τον πάω γυμναστήριο και κάθομαι δίπλα του και παίζω μαζί του. Αγκαλιά αν τον κρατήσω θέλει περπάτημα και να του μιλάς. 
οταν κάθεται στο ρηλαξ του διαβάζω παραμυθια για να τον απασχολώ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Καλημέρα! Την αφήνω στο ριλαξ μισή ώρα όταν ξυπνήσει και μισή ώρα το απόγευμα. Τις υπόλοιπες ώρες στη φωλιά η γυμναστήριο της,τα οποία τα έχω πάνω στον καναπέ. Και φυσικά αγκαλίτσα,το καλύτερο της 🥰 Στο πάτωμα δεν την βάζουμε καθόλου,λες να κάνω βλακεία?Μήπως πρέπει να την βάζω για να μάθει?

Εγώ λέω να αρχίσεις να τη βάζεις λίγη ώρα.

1 hour ago, Rina_87 είπε:

Αυτό με το μαξιλάρι το κάνω κ εγώ. Με το που αφήνει το στήθος τον βάζω στο μαξιλάρι για 10’ περίπου. Μετά που αρχίζει να γκρινιάζει τον πάω ρηλαξ για κανα 10’ πάλι. Και μετά τον πάω γυμναστήριο και κάθομαι δίπλα του και παίζω μαζί του. Αγκαλιά αν τον κρατήσω θέλει περπάτημα και να του μιλάς. 
οταν κάθεται στο ρηλαξ του διαβάζω παραμυθια για να τον απασχολώ. 

Το γυμναστήριο που το έχεις; Στο πάτωμα;

Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2023 at 11:29 ΠΜ, Blue Velvet είπε:

Καλημέρα κορίτσια,πως είστε? Η μπέμπα πήρε μέσα σε ένα μήνα 550γρ και τρεις πόντους ύψος ! Οπότε δεν θα δώσουμε στερεές τροφές ακόμα,εφόσον παίρνει ικανοποιητικό βάρος. Τώρα είναι σε εκείνο το στάδιο που σηκώνει ψηλά τα πόδια, τα κοιτάζει με δέος και προσπαθεί να τα φάει🤣 Τι πλάκα που έχουν ρε σεις,θα τρελαθώ ❤️

 

On 4/3/2023 at 2:38 ΜΜ, elena93 είπε:

Γεια σας κοριτσια..εμεις στις 11 του μηνος κλεινουμε 4 μηνες..πως περασανε οι μηνες δεν το καταλαβα..η δικια μου καποιες ωρες ολο γκρινιαζει δεν ξερει τι θελει..την κραταει η μανα μου γιατι δουλευω..οσο κουρασμενη ειμαι οταν πηγαινω σπιτι μολις με βλεπει γελαει μου φευγει ολη κουραση

 

3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Καλημέρα! Την αφήνω στο ριλαξ μισή ώρα όταν ξυπνήσει και μισή ώρα το απόγευμα. Τις υπόλοιπες ώρες στη φωλιά η γυμναστήριο της,τα οποία τα έχω πάνω στον καναπέ. Και φυσικά αγκαλίτσα,το καλύτερο της 🥰 Στο πάτωμα δεν την βάζουμε καθόλου,λες να κάνω βλακεία?Μήπως πρέπει να την βάζω για να μάθει?

 

6 ώρες πρίν, Laky είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Αυτό με το στήθος και το μπουκάλι το κάνω κι εγώ. Τρομερή πατέντα! Χαχαχαχα...  Ξεγελιέται κανένα λεπτό στο στήθος και μετά χώνω το μπουκάλι. 

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω κατά τη διάρκεια της ημέρας που τα έχετε τα μωρά; Εγώ τον είδα στη φωλιά επάνω στον καναπέ αλλά τώρα με το ζόρι χωράει. Ασς που επάνω στον καναπέ φοβάμαι μη γυρίσει και πέσει. Λέω να βάλω το Πορτ μπεμπέ εδώ στο σαλόνι για όταν νυστάζει και κοιμάται. Αλλά τις υπόλοιπες ώρες; Όλη μέρα να τον έχω στο πάτωμα; 

Στο πάτωμα είναι πολύ καλή επιλογή ειδικά αν πάρετε ένα χαλάλι παιδικό απ' αυτά με τα σχέδια και τα χρώματα.  Ο δικός μου κάθεται μπρούμυτα και τα χαζευει ή τους μιλάει αρκετή ώρα και πρωί κ απογευμα .επίσης κάθεται στο γυμναστήριο του πάλι πάτωμα,στο μαξιλάρι με το νερό κ τα ψαράκια κ στο καρότσι στην ανάκληση με κανενα παιχνιδακι αλλά για λίγο .το μεσημέρι πολλές φορές κοιμάται κιολας στο καρότσι αλλά χρειάζεται να το ξαπλώσω σχεδόν τελείως,να τον βάλω στο πλάι κ να του δώσω το πανακι παρηγοριάς.

Στη φωλιά κάθισε αρκετά το πρώτο 2μηνο κυρίως για ύπνο επειδή του άρεσε κιόλας ν χουχουλιαζει αλλά πλέον δεν χωράει και την έδωσα στη κουνιάδα μου που γεννάει από μέρα σε μέρα.

Κορίτσια εσάς πόση ώρα θηλάζουν πλέον; Εμένα με το ζόρι 10 λεπτά από το κάθε στήθος..πολλές φορές κ μόνο από το ένα 

Link to comment
Share on other sites

Πω πω,εμείς ακόμα δεν την βάζουμε καθόλου στο πάτωμα και απ'όσο βλέπω,δεν κάνουμε καθόλου καλά..θα αρχίσουμε και εμείς να παίζουμε μαζί της στο πάτωμα,δε γίνεται άλλο στον καναπέ

@Angel92 Και η δικιά μου πλέον θηλάζει πολύ λίγα λεπτά,γιατι έμαθε και πιάνει τη θηλη πολύ καλά και ρουφάει γρήγορα. Απλά έτσι έχει κολικούς,επειδή τρώει λαίμαργα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον τρώει καλα

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Να σας ρωτήσω ! Τι εννοείτε τα βάζετε στο πάτωμα ; Ποια η διαφορά με καναπέ ; Δεν είναι σκληρά κάτω (προφανώς πάνω σε χαλάκι ή γυμναστήριο κτλ) ; Υπάρχει κάποια ένδειξη για να ξεκινήσουμε να τα βάζουμε στο πάτωμα ; Εμένα σήμερα μόλις έκλεισε τους 3 μήνες και κάθεται μόνο ανάσκελα . Πρέπει να ξεκινήσω να τον βάζω και εγώ ; Ρωτάω γιατί δεν έχω ιδέα 🫣

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ο παιδίατρος μου είπε ότι το πάτωμα προσφέρεται ακριβώς επειδή είναι σκληρό, ενώ το κρεβάτι ή ο καναπές βουλιάζουν και τα δυσκολεύουν πολύ περισσότερο στο γύρισμα.

Πάντως και μεις που είμαστε μεγαλύτεροι (κοντεύουμε 7 μηνών), το πάτωμα δεν το έχουμε καθόλου! Εγώ βέβαια δεν παραιτούμαι, εξακολουθώ και τον βάζω κάθε μέρα, αλλά είναι πραγματικά το χειρότερό του!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...