Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Marianne είπε:

Κορίτσια μου ανέβηκε!!! Από 6790 πήγε 8690!!

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε να μην αγχώνομαι, το ότι ανεβαίνει είναι καλό σημάδι απλά μάλλον έκανα πολύ αργά ωορρηξία από ότι υπολόγισε. Θα επαναλάβω την Δευτέρα. Θέλουμε λέει να φτάσουμε τις 12000 για να πάω για υπέρηχο ξανά, αλλά πιστεύει ότι όλα θα πάνε καλά, το βλέπει να συμβαίνει συχνά! 

Ελπίζω να είναι όντως έτσι τα πράγματα και το σπορακι μου να μεγαλώνει! 

Αχ μωρέ μπράβο!! Απλώς είναι μικρούλι ακόμα:wub: όλα καλα θα πάνε!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , μάφιν είπε:

Αχ μωρέ μπράβο!! Απλώς είναι μικρούλι ακόμα:wub: όλα καλα θα πάνε!! 

Πήρα μια ανάσα η αλήθεια είναι! 

Δύο μέρες τώρα είχα κάνει τα χειρότερα σενάρια στο μυαλό μου... Όλα καλά, ηρεμία για το μικρό μου τώρα, έφαγε πολύ άγχος αυτές τις μέρες :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Κορίτσια μου ανέβηκε!!! Από 6790 πήγε 8690!!

Μίλησα με τον γιατρό μου είπε να μην αγχώνομαι, το ότι ανεβαίνει είναι καλό σημάδι απλά μάλλον έκανα πολύ αργά ωορρηξία από ότι υπολόγισε. Θα επαναλάβω την Δευτέρα. Θέλουμε λέει να φτάσουμε τις 12000 για να πάω για υπέρηχο ξανά, αλλά πιστεύει ότι όλα θα πάνε καλά, το βλέπει να συμβαίνει συχνά! 

Ελπίζω να είναι όντως έτσι τα πράγματα και το σπορακι μου να μεγαλώνει! 

Τελειααα!! Μπράβο κορίτσι μου, όλα καλά θα είναι με το μικρό σπορακι!!! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Mar-micky είπε:

Αντε βρε κορίτσι όλα καλααα!!! Ηρμησε τώρα και απόλαυσε τις όμορφες στιγμές!!!

 

1 hour ago, Ελενη1993 είπε:

Τελειααα!! Μπράβο κορίτσι μου, όλα καλά θα είναι με το μικρό σπορακι!!! :)

 

1 ώρα πρίν, Katerinaaa είπε:

Επιτέλους μίλησε σωστά και ομορφα ο γιατρός:D όλα καλά να πάνε κορίτσι μου!!!! Στο εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες !!! :D

Εσείς πώς είστε ;;; :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , μάφιν είπε:

Κοριτσια, έχω δυο μέρες τώρα ένα πόνο στο στομάχι, 2 δάχτυλα πάνω από το αφαλό. Όχι διαρκή πόνο, με σφίγγει και μετά ηρεμεί… είχε καμία κάτι παρόμοιο;

Κοριτσι μου μεγαλώνει η μήτρα σου γι αυτό αυτό το αίσθημα. Κ εγω στα ίδια είμαι. Δεν έχω ευτυχώς εμετους κτλ αλλά το στομάχι συνεχώς με ενοχλεί κ νιώθω τοσοοοο πρησμένη λες κ θα σκάσω!!!χαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Mar-micky είπε:

Κοριτσι μου μεγαλώνει η μήτρα σου γι αυτό αυτό το αίσθημα. Κ εγω στα ίδια είμαι. Δεν έχω ευτυχώς εμετους κτλ αλλά το στομάχι συνεχώς με ενοχλεί κ νιώθω τοσοοοο πρησμένη λες κ θα σκάσω!!!χαχαχα

Ενταξει αν είναι να  μεγαλώνει δεν έχω πρόβλημα:wub: κ εγω μέχρι στιγμής δεν έχω ναυτία. Πετάει η ομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μια μέρα είμαι καλά δύο χάλια :(

το στομάχι μου πονάει, ανακατεύομαι έχω ναυτίες... Κάνω εμετούς :(

δεν το αντέχω όλο αυτό νιώθω όλη μέρα άρρωστη... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Ελενη1993 είπε:

Εγώ κορίτσια μια μέρα είμαι καλά δύο χάλια :(

το στομάχι μου πονάει, ανακατεύομαι έχω ναυτίες... Κάνω εμετούς :(

δεν το αντέχω όλο αυτό νιώθω όλη μέρα άρρωστη... 

έχω ακούσει ότι είναι πολύ δύσκολο αν έχεις ναυτίες και εμετούς. Κουραγιο!! Δουλεύεις; Τουλάχιστον να είσαι λιγο πιο χαλαρή με τη δουλειά…

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελενη1993 είπε:

Εγώ κορίτσια μια μέρα είμαι καλά δύο χάλια :(

το στομάχι μου πονάει, ανακατεύομαι έχω ναυτίες... Κάνω εμετούς :(

δεν το αντέχω όλο αυτό νιώθω όλη μέρα άρρωστη... 

Πετάγομαι από τις μανούλες Φεβρουαρίου... κουράγιο! Είσαι ακόμη στην αρχή.. μου ξεκίνησαν την 6η εβδομάδα και κοντεύω τον 6ο μήνα...αν είσαι άτυχη σαν εμένα θα κάνεις εμετούς και θα έχεις αναγουλες για πολλούς μήνες...εγώ έχω πελαγώσει και δουλεύω όλους αυτούς τους μήνες....τώρα τελευταία έχουν ηρεμήσει λίγο οι εμετοί μου...έκανα μέχρι και 8 την ημέρα...

Τώρα έχουν ελαττωθεί στους 2-3, 3-4 φορές την εβδομάδα....καλή υπόλοιπη εγκυμοσύνη...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα μετα απο κοπους ηρθα και εγω στην παρεα σας!!σημερα μολις πηρα την χοριακη μου 2 εβδομαδες μετα την εμβρυομεταφορα και ηταν 200!Μου ειπαν να μην την επαναλαβω παλι και να παω σε 2 εβδοαμαδες για υπερηχο.εγω νομιζα οτι την τσεκαρεις παλι για να δεις αμα διπλασιαζεται κανω λαθος;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ελενη1993 είπε:

Εγώ κορίτσια μια μέρα είμαι καλά δύο χάλια :(

το στομάχι μου πονάει, ανακατεύομαι έχω ναυτίες... Κάνω εμετούς :(

δεν το αντέχω όλο αυτό νιώθω όλη μέρα άρρωστη... 

Έτσι ήμουν στην πρώτη μου όλη μερα έκανα εμετους κ δεν μπορούσα ούτε ν μυρισω φαγητό.το μόνο που με ηρεμουσε κάπως ήταν το γάλα και το αγγούρι!

@Jamie καλως ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου. Κ εγω εκανα την πρωτη χοριακη που ηταν μονο 12 κ μετα πηγα στο γιατρο για υπερυχο! Ολα καλα θα πανε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , LouloudakiK είπε:

Πετάγομαι από τις μανούλες Φεβρουαρίου... κουράγιο! Είσαι ακόμη στην αρχή.. μου ξεκίνησαν την 6η εβδομάδα και κοντεύω τον 6ο μήνα...αν είσαι άτυχη σαν εμένα θα κάνεις εμετούς και θα έχεις αναγουλες για πολλούς μήνες...εγώ έχω πελαγώσει και δουλεύω όλους αυτούς τους μήνες....τώρα τελευταία έχουν ηρεμήσει λίγο οι εμετοί μου...έκανα μέχρι και 8 την ημέρα...

Τώρα έχουν ελαττωθεί στους 2-3, 3-4 φορές την εβδομάδα....καλή υπόλοιπη εγκυμοσύνη...

Ααααχχχ σε ευχαριστώ πολύ!! Ελπίζω να ηρεμήσω δεν ξέρω τι γίνετε σε αυτή την εγκυμοσύνη, στην κόρη μου ήμουν μια χαρά τώρα καμία σχέση... 

Με το καλό το μωράκι σου!! :):)

πρίν από 23 λεπτά , Mar-micky είπε:

Έτσι ήμουν στην πρώτη μου όλη μερα έκανα εμετους κ δεν μπορούσα ούτε ν μυρισω φαγητό.το μόνο που με ηρεμουσε κάπως ήταν το γάλα και το αγγούρι!

@Jamie καλως ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου. Κ εγω εκανα την πρωτη χοριακη που ηταν μονο 12 κ μετα πηγα στο γιατρο για υπερυχο! Ολα καλα θα πανε!!

Ελπίζω να ηρεμήσω γιατί τις μέρες που δεν είμαι καλά, νιώθω τόσο πολύ χάλια... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...