Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

1 hour ago, Αννούλαααα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ σε ευχαριστώ που μου απάντησες... εγώ δεν έχω θέμα με τις μετρήσεις οριακές αλλά οκ διαχειρισιμες...όμως το αμνιο αυξάνεται κ είναι λίγο πάνω από το όριο γι αυτό ξεκινάνε... είμαιεσα στο άγχος...πιστεύεις 2 μονάδες να βοηθήσουν στο αμνιο??? Πφφφφ να σκάσω είμαι...που θα γεννήσεις??? Μου είπε ο γιατρός μου λόγω ινσουλίνη θα είναι την 1η μέρα στα πρόωρα...δεν θα το έχω εγώ το μωρό...

Δεν ισχύει αυτό. Κι εγώ έκανα ινσουλίνη στο γιο μου και απλά τον είχαν λίγες ώρες για παρακολούθηση. Βέβαια δεν υπήρχε κανένα θέμα ούτε με το αμνιακό υγρό,ούτε με το ίδιο το παιδί. 

  • Ευχαριστώ 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Αννούλαααα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου κ σε ευχαριστώ που μου απάντησες... εγώ δεν έχω θέμα με τις μετρήσεις οριακές αλλά οκ διαχειρισιμες...όμως το αμνιο αυξάνεται κ είναι λίγο πάνω από το όριο γι αυτό ξεκινάνε... είμαιεσα στο άγχος...πιστεύεις 2 μονάδες να βοηθήσουν στο αμνιο??? Πφφφφ να σκάσω είμαι...που θα γεννήσεις??? Μου είπε ο γιατρός μου λόγω ινσουλίνη θα είναι την 1η μέρα στα πρόωρα...δεν θα το έχω εγώ το μωρό...

Άντε καλε δεν μου είπαν τίποτα τέτοιο!!! Ποια πρόωρα;;;; Δε ξέρω αν έχει σχέση με το αμνιο.....μήπως να πάρεις και δεύτερη γνώμη;;;; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenst είπε:

Άντε καλε δεν μου είπαν τίποτα τέτοιο!!! Ποια πρόωρα;;;; Δε ξέρω αν έχει σχέση με το αμνιο.....μήπως να πάρεις και δεύτερη γνώμη;;;; 

Είναι από το νοσοκομείο η πολιτική αυτή μου είπε..  τώρα τι να πω...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Elen4 είπε:

Κορίτσια από κοιλιές πως πάμε? Εγώ μόλις μπήκα 18 εβδομάδα και ούτε φαίνομαι ,εχω πάρει 2.5 κιλά και έχω κοριτσάκι! 

Εγώ είμαι 16 βδομάδα και έχω ...ίσως και λόγω κιλών δε ξέρω... Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη πάντως φάνηκε στον έκτο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Elen4 είπε:

Κορίτσια από κοιλιές πως πάμε? Εγώ μόλις μπήκα 18 εβδομάδα και ούτε φαίνομαι ,εχω πάρει 2.5 κιλά και έχω κοριτσάκι! 

Εγω είμαι 16+4 έχω πάρει σίγουρα 3 κιλα κ έχω κ εγω κοριτσάκι :wub: και ναι μου φαίνεται…

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πήγα γυναικολόγο σήμερα όλα καλά με το μωρό ..απλά δε φαινόταν καλά γιατί έχω πολύ βάρος... Γενικά χαμηλά είναι κοντά στο πιπι σχεδόν πατούσε ... Μου ειπε ότι δε θα το νιώσουμε μέχρι τις 18 βδομάδες και εκεί κάτι σαν πούπουλο να μας γαργαλαει ... Κουνιόταν συνέχεια!! Το χαρακτήρισε υπερκινητικο...χαχα

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 17+2  και παρόλο που φαίνομαι πρησμένη και σαν να πάχυνα αρκετά, δεν έβαλα ούτε ένα κιλό ολόκληρο..κάτι γραμμάρια ανεβαίνουν προς το παρόν! Δε ξέρουμε ακόμα φύλο αν και έγινε μια μικρή εκτίμηση για κοριτσάκι:wub: 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα και από εμένα… 😀 τι κρίμα που δεν είχα σκεφτεί νωρίτερα να ψάξω για τέτοια ομάδα θα μου ηταν χρήσιμο απο την αρχή.. 

Εγω λοιπόν μετά πολλών κόπων και βασάνων (ας μην αναφερθώ δεν υπάρχει λόγος) κατάφερα  το πολυπόθητο όνειρο και περιμένουμε με τον άντρα μου το πρώτο μας  θαυματάκι μέχρι τις 20 Μαίου. 🥰

Αύριο κλείνω 18 εβδομάδες και είμαστε υπέρ χαρούμενοι μιας και μάθαμε οτι το λουλουδάκι μας εκτός του οτι πάει πολύ καλά και είναι γερό, ειναι κοριτσάκι!!! 😁 (οχι οτι δε θα ήμασταν χαρούμενοι και αν μαθαίναμε οτι ειναι αγοράκι..απλα πάντα και οι δυο μας λέγαμε πως θελουμε κοριτσάκι ) 

Η αλήθεια είναι πως είχα το πρώτο δίμηνο πολυ έντονες αναγούλες αλλα δόξα το θεο εξαφανίστηκαν  απο την 15η εβδομάδα… 

Κοιλιτσα φαίνεται πλέον… τρια κιλά συνολικά εχω βάλει.

Έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει να κοιμόμαστε ανάσκελα αλλα στο πλάι και μάλιστα στο αριστερό πλευρό… ε από τότε που το διάβασα αυτο όλο τη νυχτα όποτε θελω να αλλάξω πλευρό ή να γυρίσω ανάσκελα «αγχώνομαι»! Γνωρίζετε κάτι επι του θέματος; 
Εύχομαι λοιπόν σε όλες να εχουμε καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και μόνο καλά νέα απο τις εξετάσεις μας ..❤️

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Live, Love, Laugh είπε:

Καλημέρα στην ομάδα και από εμένα… 😀 τι κρίμα που δεν είχα σκεφτεί νωρίτερα να ψάξω για τέτοια ομάδα θα μου ηταν χρήσιμο απο την αρχή.. 

Εγω λοιπόν μετά πολλών κόπων και βασάνων (ας μην αναφερθώ δεν υπάρχει λόγος) κατάφερα  το πολυπόθητο όνειρο και περιμένουμε με τον άντρα μου το πρώτο μας  θαυματάκι μέχρι τις 20 Μαίου. 🥰

Αύριο κλείνω 18 εβδομάδες και είμαστε υπέρ χαρούμενοι μιας και μάθαμε οτι το λουλουδάκι μας εκτός του οτι πάει πολύ καλά και είναι γερό, ειναι κοριτσάκι!!! 😁 (οχι οτι δε θα ήμασταν χαρούμενοι και αν μαθαίναμε οτι ειναι αγοράκι..απλα πάντα και οι δυο μας λέγαμε πως θελουμε κοριτσάκι ) 

Η αλήθεια είναι πως είχα το πρώτο δίμηνο πολυ έντονες αναγούλες αλλα δόξα το θεο εξαφανίστηκαν  απο την 15η εβδομάδα… 

Κοιλιτσα φαίνεται πλέον… τρια κιλά συνολικά εχω βάλει.

Έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει να κοιμόμαστε ανάσκελα αλλα στο πλάι και μάλιστα στο αριστερό πλευρό… ε από τότε που το διάβασα αυτο όλο τη νυχτα όποτε θελω να αλλάξω πλευρό ή να γυρίσω ανάσκελα «αγχώνομαι»! Γνωρίζετε κάτι επι του θέματος; 
Εύχομαι λοιπόν σε όλες να εχουμε καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και μόνο καλά νέα απο τις εξετάσεις μας ..❤️

Καλημέρα κορίτσι μου, καλωσόρισες!! Με το καλό το μωράκι σου!! Σήμερα είχα ραντεβού κι εγώ με την γιατρό μου. Είμαστε στην 17+4 σήμερα. Επιβεβαιώθηκε και το φύλο στο 100% παίδαρος! Είμαστε 210 γρ. και 16 εκ.

Όσον αφορά την ερώτηση σου, της την έκανα κι εγώ σήμερα και η απάντηση της ήταν πως ακόμα σε αυτό το στάδιο δεν παίζει ρόλο το πώς κοιμόμαστε. Αργότερα μου είπε πως δεν θέλουν την εντελώς ανάσκελα θέση. Και μια ελαφριά κλίση να έχει το σώμα ή έστω το πόδι προς τα αριστερά (ή δεξιά) είναι μια χαρά. Και αυτό για διευκολύνει την ροή του αίματος προς την μήτρα. ☺️ 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Καλημέρα στην ομάδα και από εμένα… 😀 τι κρίμα που δεν είχα σκεφτεί νωρίτερα να ψάξω για τέτοια ομάδα θα μου ηταν χρήσιμο απο την αρχή.. 

Εγω λοιπόν μετά πολλών κόπων και βασάνων (ας μην αναφερθώ δεν υπάρχει λόγος) κατάφερα  το πολυπόθητο όνειρο και περιμένουμε με τον άντρα μου το πρώτο μας  θαυματάκι μέχρι τις 20 Μαίου. 🥰

Αύριο κλείνω 18 εβδομάδες και είμαστε υπέρ χαρούμενοι μιας και μάθαμε οτι το λουλουδάκι μας εκτός του οτι πάει πολύ καλά και είναι γερό, ειναι κοριτσάκι!!! 😁 (οχι οτι δε θα ήμασταν χαρούμενοι και αν μαθαίναμε οτι ειναι αγοράκι..απλα πάντα και οι δυο μας λέγαμε πως θελουμε κοριτσάκι ) 

Η αλήθεια είναι πως είχα το πρώτο δίμηνο πολυ έντονες αναγούλες αλλα δόξα το θεο εξαφανίστηκαν  απο την 15η εβδομάδα… 

Κοιλιτσα φαίνεται πλέον… τρια κιλά συνολικά εχω βάλει.

Έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει να κοιμόμαστε ανάσκελα αλλα στο πλάι και μάλιστα στο αριστερό πλευρό… ε από τότε που το διάβασα αυτο όλο τη νυχτα όποτε θελω να αλλάξω πλευρό ή να γυρίσω ανάσκελα «αγχώνομαι»! Γνωρίζετε κάτι επι του θέματος; 
Εύχομαι λοιπόν σε όλες να εχουμε καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και μόνο καλά νέα απο τις εξετάσεις μας ..❤️

Καλώς ήρθες...εγώ κοιμάμαι όπως να ναι....σήμερα ξύπνησα μπρούμυτα....

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Καλημέρα στην ομάδα και από εμένα… 😀 τι κρίμα που δεν είχα σκεφτεί νωρίτερα να ψάξω για τέτοια ομάδα θα μου ηταν χρήσιμο απο την αρχή.. 

Εγω λοιπόν μετά πολλών κόπων και βασάνων (ας μην αναφερθώ δεν υπάρχει λόγος) κατάφερα  το πολυπόθητο όνειρο και περιμένουμε με τον άντρα μου το πρώτο μας  θαυματάκι μέχρι τις 20 Μαίου. 🥰

Αύριο κλείνω 18 εβδομάδες και είμαστε υπέρ χαρούμενοι μιας και μάθαμε οτι το λουλουδάκι μας εκτός του οτι πάει πολύ καλά και είναι γερό, ειναι κοριτσάκι!!! 😁 (οχι οτι δε θα ήμασταν χαρούμενοι και αν μαθαίναμε οτι ειναι αγοράκι..απλα πάντα και οι δυο μας λέγαμε πως θελουμε κοριτσάκι ) 

Η αλήθεια είναι πως είχα το πρώτο δίμηνο πολυ έντονες αναγούλες αλλα δόξα το θεο εξαφανίστηκαν  απο την 15η εβδομάδα… 

Κοιλιτσα φαίνεται πλέον… τρια κιλά συνολικά εχω βάλει.

Έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει να κοιμόμαστε ανάσκελα αλλα στο πλάι και μάλιστα στο αριστερό πλευρό… ε από τότε που το διάβασα αυτο όλο τη νυχτα όποτε θελω να αλλάξω πλευρό ή να γυρίσω ανάσκελα «αγχώνομαι»! Γνωρίζετε κάτι επι του θέματος; 
Εύχομαι λοιπόν σε όλες να εχουμε καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και μόνο καλά νέα απο τις εξετάσεις μας ..❤️

Καλώς ήρθες και με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου! Είμαστε εδώ η μία για την άλλη και εγώ κοριτσάκι περιμένω με ΠΗΓ στις 24 Μαΐου ❤️ Τις ίδιες απορίες έχουμε! Και εγώ προσπαθώ να κοιμάμαι από αριστερά, αν και πριν την εγκυμοσύνη αυτό ήταν το πλευρό μου τώρα δεν μπορώ με τίποτα 🤣 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Annasdg είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, καλωσόρισες!! Με το καλό το μωράκι σου!! Σήμερα είχα ραντεβού κι εγώ με την γιατρό μου. Είμαστε στην 17+4 σήμερα. Επιβεβαιώθηκε και το φύλο στο 100% παίδαρος! Είμαστε 210 γρ. και 16 εκ.

Όσον αφορά την ερώτηση σου, της την έκανα κι εγώ σήμερα και η απάντηση της ήταν πως ακόμα σε αυτό το στάδιο δεν παίζει ρόλο το πώς κοιμόμαστε. Αργότερα μου είπε πως δεν θέλουν την εντελώς ανάσκελα θέση. Και μια ελαφριά κλίση να έχει το σώμα ή έστω το πόδι προς τα αριστερά (ή δεξιά) είναι μια χαρά. Και αυτό για διευκολύνει την ροή του αίματος προς την μήτρα. ☺️ 

Τι ωραίαααα….. να τον χαίρεστε εστω και μεσα απο την κοιλίτσα προς το παρόν… 😁

ευχαριστω για την απάντηση σου…. Βοηθητική και λιγο ξεαγχοτικη θα έλεγα! 😅

5 ώρες πρίν, Elenst είπε:

Καλώς ήρθες...εγώ κοιμάμαι όπως να ναι....σήμερα ξύπνησα μπρούμυτα....

Η αλήθεια είναι πω η μόνη στάση που ποτέ δεν παίρνω είναι η μπρούμυτα! 🤣😂 πλάκα εχεις ομως! 

3 ώρες πρίν, Elen4 είπε:

Καλώς ήρθες και με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου! Είμαστε εδώ η μία για την άλλη και εγώ κοριτσάκι περιμένω με ΠΗΓ στις 24 Μαΐου ❤️ Τις ίδιες απορίες έχουμε! Και εγώ προσπαθώ να κοιμάμαι από αριστερά, αν και πριν την εγκυμοσύνη αυτό ήταν το πλευρό μου τώρα δεν μπορώ με τίποτα 🤣 

Και εμένα πάντα αυτή ήταν η στάση μου αλλά τώρα όλο στριφογυρίζω (ίσως γιατι ενδόμυχα εχω το άγχος αν ειμαι στη «σωστή» πλευρά.)

Αλήθεια Για πότε περίπου σκέφτεστε να αρχίσετε να ετοιμάζετε το δωμάτιο του μωρού; … έχουμε ήδη δει κάτι online αλλά σκέφτομαι οτι ιςως ειναι νωρίς ακόμα; Εσείς τι λέτε; 😊 δεν κρατιέμαι όπως καταλάβατε! 😁 🥰

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Καλημέρα στην ομάδα και από εμένα… 😀 τι κρίμα που δεν είχα σκεφτεί νωρίτερα να ψάξω για τέτοια ομάδα θα μου ηταν χρήσιμο απο την αρχή.. 

Εγω λοιπόν μετά πολλών κόπων και βασάνων (ας μην αναφερθώ δεν υπάρχει λόγος) κατάφερα  το πολυπόθητο όνειρο και περιμένουμε με τον άντρα μου το πρώτο μας  θαυματάκι μέχρι τις 20 Μαίου. 🥰

Αύριο κλείνω 18 εβδομάδες και είμαστε υπέρ χαρούμενοι μιας και μάθαμε οτι το λουλουδάκι μας εκτός του οτι πάει πολύ καλά και είναι γερό, ειναι κοριτσάκι!!! 😁 (οχι οτι δε θα ήμασταν χαρούμενοι και αν μαθαίναμε οτι ειναι αγοράκι..απλα πάντα και οι δυο μας λέγαμε πως θελουμε κοριτσάκι ) 

Η αλήθεια είναι πως είχα το πρώτο δίμηνο πολυ έντονες αναγούλες αλλα δόξα το θεο εξαφανίστηκαν  απο την 15η εβδομάδα… 

Κοιλιτσα φαίνεται πλέον… τρια κιλά συνολικά εχω βάλει.

Έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει να κοιμόμαστε ανάσκελα αλλα στο πλάι και μάλιστα στο αριστερό πλευρό… ε από τότε που το διάβασα αυτο όλο τη νυχτα όποτε θελω να αλλάξω πλευρό ή να γυρίσω ανάσκελα «αγχώνομαι»! Γνωρίζετε κάτι επι του θέματος; 
Εύχομαι λοιπόν σε όλες να εχουμε καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης και μόνο καλά νέα απο τις εξετάσεις μας ..❤️

Καλώς ήρθες στην παρέα μας με το καλο🥰 εσυ κοιτάς για το δωμάτιο, εγώ για τα ρουχα..καλά πάμε! Σίγουρα είναι πολύ νωρίς αλλά τι να κάνουμε,μόνο που ψάχνουμε και ασχολούμαστε μας δίνει χαρά! Αληθεια με τα ρούχα το έχετε σκεφτεί;; Στο κατακαλοκαιρο τι φοράει ένα νεογέννητο; Σκετο φανελάκι; Το πρώτο μου παιδί γεννήθηκε χειμώνα και δεν είχα ποτέ τέτοιες απορίες🤔

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

Τι ωραίαααα….. να τον χαίρεστε εστω και μεσα απο την κοιλίτσα προς το παρόν… 😁

ευχαριστω για την απάντηση σου…. Βοηθητική και λιγο ξεαγχοτικη θα έλεγα! 😅

Η αλήθεια είναι πω η μόνη στάση που ποτέ δεν παίρνω είναι η μπρούμυτα! 🤣😂 πλάκα εχεις ομως! 

Και εμένα πάντα αυτή ήταν η στάση μου αλλά τώρα όλο στριφογυρίζω (ίσως γιατι ενδόμυχα εχω το άγχος αν ειμαι στη «σωστή» πλευρά.)

Αλήθεια Για πότε περίπου σκέφτεστε να αρχίσετε να ετοιμάζετε το δωμάτιο του μωρού; … έχουμε ήδη δει κάτι online αλλά σκέφτομαι οτι ιςως ειναι νωρίς ακόμα; Εσείς τι λέτε; 😊 δεν κρατιέμαι όπως καταλάβατε! 😁 🥰

Αχ πριν είπα για τον ύπνο και ξέχασα να πω τα υπόλοιπα! Με το καλό το πρώτα σας μωράκι!!! Να πάνε όλα όπως τα φαντάζεσαι!!! Εγώ ξεκίνησα το παιδικό γύρω στον έκτο έβδομο...μετά τη β επιπέδου θυμάμαι... Στον 8 παραγγείλαμε καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου.... Γενικά κατά Φλεβάρη ξεκίνα :) αλλα αυτά δεν έχουν ημερομηνία ... Άφησε τον ενθουσιασμό να σου πει πότε να ξεκινήσεις! :)

1 hour ago, Katerinaaa είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας με το καλο🥰 εσυ κοιτάς για το δωμάτιο, εγώ για τα ρουχα..καλά πάμε! Σίγουρα είναι πολύ νωρίς αλλά τι να κάνουμε,μόνο που ψάχνουμε και ασχολούμαστε μας δίνει χαρά! Αληθεια με τα ρούχα το έχετε σκεφτεί;; Στο κατακαλοκαιρο τι φοράει ένα νεογέννητο; Σκετο φανελάκι; Το πρώτο μου παιδί γεννήθηκε χειμώνα και δεν είχα ποτέ τέτοιες απορίες🤔

Εγώ γέννησα το πρώτο καλοκαίρι Αύγουστο... Στο νοσοκομείο είχα πάρει μακρυμάνικο κορμάκι με τα πόδια έξω γιατί μου είχαν πει όταν βγαίνουν θέλουν ζεστασιά... Του έβαζαν εκεί ένα σαν σεντονακι δικό τους... Από τη μέρα που βγήκαμε φορούσε αμανικα κορμάκια με γυμνά χέρια πόδια... Γενικά νομίζω δε θέλει υπερπροστασια γιατί θα σκάσουν και θα γίνουν νευρικά θα κλαίνε και θα λέμε γιατί κλαίνε... Δεν πρόκειται να αρρωστήσουν έτσι και αλλιώς από το κρύο η τη δροσιά ... Εγώ προσωπικά θα πάρω κοβτομανικα κορμάκια πάλι γιατί τέλος μαϊου πιστεύω θα έχει καλό καιρό... Πάρτε όμως και ένα δύο μακρυμάνικα να βρίσκονται... Αλλά οι ποδαρες έξω :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...