Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπάθεια σύλληψης με τεστ ωορρηξίας


Recommended Posts

1 hour ago, Pagor είπε:

Ασεμε..γιατί σε καταλαβαίνω....χαχαχαχα...εγώ έφαγα τέτοια ήτα τον προηγούμενο μήνα ..ασεμε...γελάγα μόνη μου...λεω δεν γίνεται κάτι λάθος κάνω με τις προσευχές μου...ζηταγα θετικό τεστ...δεν διευκρίνιζα κ εγώ βλέπεις ..θετικό τεστ είχα αλλά κοβιντ...εύχομαι κ ελπίζω κ μια ιωσουλα να έχεις .. δεν πειράζει αρκεί να έχεις κ ενα θετικό τεστ εγκυμοσύνης....πόσες μέρες πριν είσαι???

Μπράβο ρε κορίτσια που κρατιεστε πάντως...εγώ πάλι να μην μπορώ καθόλου??? Χαχαχα...αφού φοβαμαι θα κάνω την εμβρυομεταφορα τον Ιανουριο κ θα μου πουν στις 14 μέρες χοριακη κ θα γελάω..καλέ με ξέρετε εμένα καλά?? Από σήμερα θα κάνω τεστ...χαχαχαχαχα...

Οχιιι το έχω πει κ σε άλλα κορίτσια μπράβο σας για την υπομονή σας...

Χαχαχαχαχα καλέ Θεουλη ένα θετικό τεστ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ παρακαλώ... Ποιος κάνει υπομονή καλέ;;;;που τα αγοράζω 20 20 και κάθε μήνα κάνω από πέντε; Η παράνοια ξεκινάει 4 μέρες πριν αδιαθετησω πάντα. Ας κάνω ένα μωρέ μπορεί να βγει θετικό, βγαίνει αρνητικό και μετά κάθε μέρα λέω μπα νωρίς θα το έκανα και πάλι τα ίδια. Μέχρι που έρχεται η περίοδος και με σταματάει από το να πετάω αλλά λεφτά. Ευτυχώς παίρνω αυτες τις ταινίες τα hometest που είναι φθηνά αλλιώς θα έπρεπε να πάρω δάνειο. Χαχαχαχχαχ. Μετά την έμβρυο μεταφορά σου λένε να περιμένεις 14 μέρες;;;πωωωω σαν αιώνας ακούγεται!!! Σε νοιωθω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , Nikol85 είπε:

Χαχαχαχαχα καλέ Θεουλη ένα θετικό τεστ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ παρακαλώ... Ποιος κάνει υπομονή καλέ;;;;που τα αγοράζω 20 20 και κάθε μήνα κάνω από πέντε; Η παράνοια ξεκινάει 4 μέρες πριν αδιαθετησω πάντα. Ας κάνω ένα μωρέ μπορεί να βγει θετικό, βγαίνει αρνητικό και μετά κάθε μέρα λέω μπα νωρίς θα το έκανα και πάλι τα ίδια. Μέχρι που έρχεται η περίοδος και με σταματάει από το να πετάω αλλά λεφτά. Ευτυχώς παίρνω αυτες τις ταινίες τα hometest που είναι φθηνά αλλιώς θα έπρεπε να πάρω δάνειο. Χαχαχαχχαχ. Μετά την έμβρυο μεταφορά σου λένε να περιμένεις 14 μέρες;;;πωωωω σαν αιώνας ακούγεται!!! Σε νοιωθω

Τι να σου πω κ για εμένα άγνωστο πεδίο είναι ...πρώτη φορά θα κάνω κ η αλήθεια είναι δεν έχω ιδέα για τίποτα...θα μου τα πουν όλα από Δεκέμβριο πρώτα ο θεος..αλλά έτσι έχω ακούσει ότι κάπου τόσο περιμένεις αλλά δεν ξέρω κ σίγουρα...όσο και να είναι έτσι κ αλλιώς σε αναμμένα κάρβουνα θα είμαι...χαχαχα

Καλα έχεις δίκιο ...κ εγώ έτσι έκανα...4 μέρες πριν κάθε μήνα...κ κλασικά εάν δω αρνητικό λέω νωρίς το έκανα..χαχαχαχαχα...τι τραβάμε...

Βέβαια πριν 5ηνες όταν είχα μείνει οντως  έγκυος 4 μέρες πριν είχα κάνει το τεστ κ είχε βγει θετικό..βέβαια λένε ότι γενικά δύσκολα βγαίνει θετικό τόσο νωρίς...καλύτερο είναι όντως να περιμένεις την καθυστέρηση αλλάαααααα ποιος περιμένει τόσο??? Χαχαχαχα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nikol85 είπε:

Χαχαχαχαχα καλέ Θεουλη ένα θετικό τεστ ΕΓΚΥΜΟΣΎΝΗΣ παρακαλώ... Ποιος κάνει υπομονή καλέ;;;;που τα αγοράζω 20 20 και κάθε μήνα κάνω από πέντε; Η παράνοια ξεκινάει 4 μέρες πριν αδιαθετησω πάντα. Ας κάνω ένα μωρέ μπορεί να βγει θετικό, βγαίνει αρνητικό και μετά κάθε μέρα λέω μπα νωρίς θα το έκανα και πάλι τα ίδια. Μέχρι που έρχεται η περίοδος και με σταματάει από το να πετάω αλλά λεφτά. Ευτυχώς παίρνω αυτες τις ταινίες τα hometest που είναι φθηνά αλλιώς θα έπρεπε να πάρω δάνειο. Χαχαχαχχαχ. Μετά την έμβρυο μεταφορά σου λένε να περιμένεις 14 μέρες;;;πωωωω σαν αιώνας ακούγεται!!! Σε νοιωθω

Εσύ κορίτσι μου τί συμπτώματα έχεις;; Κ εγώ είμαι στην αναμονή!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agapi* είπε:

Εσύ κορίτσι μου τί συμπτώματα έχεις;; Κ εγώ είμαι στην αναμονή!!!

Έχω τα συμπτώματα που μπορεί να σημαίνουν και ίωση δυστυχώς μάλλον εκεί το πάω γτ με έπιασε ο λαιμός μου και αυτό σίγουρα δεν είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Έχω λίγο ανεβασμένη θερμοκρασία, κάτι περίεργους πονοκεφάλους, λίγο ζαλάδες κούραση αυτά. Αλλά μάλλον από την ίωση... Πφφφ άντε 4-5 μέρες μας έμειναν. Εσύ τι νοιώθεις;;;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nikol85 είπε:

Έχω τα συμπτώματα που μπορεί να σημαίνουν και ίωση δυστυχώς μάλλον εκεί το πάω γτ με έπιασε ο λαιμός μου και αυτό σίγουρα δεν είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Έχω λίγο ανεβασμένη θερμοκρασία, κάτι περίεργους πονοκεφάλους, λίγο ζαλάδες κούραση αυτά. Αλλά μάλλον από την ίωση... Πφφφ άντε 4-5 μέρες μας έμειναν. Εσύ τι νοιώθεις;;;

Εμένα σήμερα με πονάει η κοιλιά μου σαν να μου έρθει.. και νιώθω λίγο κουρασμένη..  και πιστεύω ότι τελικά σε 4-5 μέρες θα αδιαθετήσω.. έτσι νιώθω.. έχεις πυρετό κορίτσι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Agapi* είπε:

Εμένα σήμερα με πονάει η κοιλιά μου σαν να μου έρθει.. και νιώθω λίγο κουρασμένη..  και πιστεύω ότι τελικά σε 4-5 μέρες θα αδιαθετήσω.. έτσι νιώθω.. έχεις πυρετό κορίτσι;

Μπα τώρα όχι , κάτι δεκατα έκανα μόνο. Να σου πω δεν νοιωθω τίποτα σήμερα ούτε πόνους στην κοιλιά, ούτε πονοκέφαλο. Δεν το βλέπω κι εγώ γι'αυτό το μήνα. Φαντάζομαι κάτι διαφορετικό θα ενοιωθα, τώρα σε τρεις μέρες αδιαθετω κιόλας ... Πάντως να ξέρεις ότι πονάς από τώρα είναι καλό σημάδι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nikol85 είπε:

Μπα τώρα όχι , κάτι δεκατα έκανα μόνο. Να σου πω δεν νοιωθω τίποτα σήμερα ούτε πόνους στην κοιλιά, ούτε πονοκέφαλο. Δεν το βλέπω κι εγώ γι'αυτό το μήνα. Φαντάζομαι κάτι διαφορετικό θα ενοιωθα, τώρα σε τρεις μέρες αδιαθετω κιόλας ... Πάντως να ξέρεις ότι πονάς από τώρα είναι καλό σημάδι 

Κ εγώ δε νιώθω τίποτα διαφορετικό..εδώ πονοκέφαλο, νυστα, κούραση, πόνο στ στήθος κ ενοχλήσεις στ κοιλιά.. αλλά αυτά τα νιώθω κ πριν με έρθει περίοδος..επίσης έχω κ νέυρα.. αλλά δε θελω κάνω τεστ κιόλας από τώρα..αν έχω καθυστέρηση θ κάνω όμως.. έχω σταθερό κύκλο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Agapi* είπε:

Κ εγώ δε νιώθω τίποτα διαφορετικό..εδώ πονοκέφαλο, νυστα, κούραση, πόνο στ στήθος κ ενοχλήσεις στ κοιλιά.. αλλά αυτά τα νιώθω κ πριν με έρθει περίοδος..επίσης έχω κ νέυρα.. αλλά δε θελω κάνω τεστ κιόλας από τώρα..αν έχω καθυστέρηση θ κάνω όμως.. έχω σταθερό κύκλο..

 

6 ώρες πρίν, Nikol85 είπε:

Μπα τώρα όχι , κάτι δεκατα έκανα μόνο. Να σου πω δεν νοιωθω τίποτα σήμερα ούτε πόνους στην κοιλιά, ούτε πονοκέφαλο. Δεν το βλέπω κι εγώ γι'αυτό το μήνα. Φαντάζομαι κάτι διαφορετικό θα ενοιωθα, τώρα σε τρεις μέρες αδιαθετω κιόλας ... Πάντως να ξέρεις ότι πονάς από τώρα είναι καλό σημάδι 

Κι εγώ ανρητικο τεστ έχω και ακόμα αναμένω περίοδο. 

Από συμπτώματα αφήστε... Να είχαμε να λέγαμε επί ώρες. 

Τελικά τα συμπτώματα είναι μία βλακεία και μισή. Αν δεν έχεις θετικό τεστ/ χοριακή όλα αυτά που συζητάμε λίγο πολύ κάθε μήνα είναι απλά για να τα λέμε. Τίποτα παραπάνω . 

 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mariam23 είπε:

 

Κι εγώ ανρητικο τεστ έχω και ακόμα αναμένω περίοδο. 

Από συμπτώματα αφήστε... Να είχαμε να λέγαμε επί ώρες. 

Τελικά τα συμπτώματα είναι μία βλακεία και μισή. Αν δεν έχεις θετικό τεστ/ χοριακή όλα αυτά που συζητάμε λίγο πολύ κάθε μήνα είναι απλά για να τα λέμε. Τίποτα παραπάνω . 

 

Ακριβώς αυτό τσάμπα χαιρόμαστε. Πόσο καιρό προσπαθείτε;

2 ώρες πρίν, Agapi* είπε:

Κ εγώ δε νιώθω τίποτα διαφορετικό..εδώ πονοκέφαλο, νυστα, κούραση, πόνο στ στήθος κ ενοχλήσεις στ κοιλιά.. αλλά αυτά τα νιώθω κ πριν με έρθει περίοδος..επίσης έχω κ νέυρα.. αλλά δε θελω κάνω τεστ κιόλας από τώρα..αν έχω καθυστέρηση θ κάνω όμως.. έχω σταθερό κύκλο..

Λίγες μέρες έμειναν... Άντε να δούμε κι εγώ κρατιεμαι να μην κάνω από τώρα, αυτά τα τεστακια που έχω λένε δείχνουν από πιο νωρίς....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Nikol85 είπε:

Ακριβώς αυτό τσάμπα χαιρόμαστε. Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Λίγες μέρες έμειναν... Άντε να δούμε κι εγώ κρατιεμαι να μην κάνω από τώρα, αυτά τα τεστακια που έχω λένε δείχνουν από πιο νωρίς....

Πότε περιμένεις εσύ κορίτσι μου; Πόσο νωρίτερα δλδ δείχνουν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Nikol85 είπε:

Ακριβώς αυτό τσάμπα χαιρόμαστε. Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Λίγες μέρες έμειναν... Άντε να δούμε κι εγώ κρατιεμαι να μην κάνω από τώρα, αυτά τα τεστακια που έχω λένε δείχνουν από πιο νωρίς....

Τον Δεκέμβρη είχαμε σύλληψη με 1 προσπαθεια. Διακόψαμε τον Απρίλη την κύηση λόγω χρωμοσωμικων ανωμαλιών . 

Μετά από 2 μήνες προσπαθειών είχαμε βιοχημική.-σεπτεμβρη.  Τώρα ξανά ξεκινήσαμε τον Νοέμβρη πάλι προσπάθειες. 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Agapi* είπε:

Πότε περιμένεις εσύ κορίτσι μου; Πόσο νωρίτερα δλδ δείχνουν;

Εγώ περιμενω στις 29, δείχνουν 3-4 μέρες νωρίτερα, αλλά σου λέει ότι δεν είναι και σιγουρο αν το κάνεις 3 μέρες νωρίτερα ότι θα είναι και σωστό το αποτέλεσμα. Οπότε μπαίνεις στο τριπακι και κάνεις κάθε μέρα μέχρι να σου έρθει η περίοδος τελικά. Άστο, έχω χαλάσει πολλά τεστακια έτσι. Τώρα κάνω υπομονή και περιμένω. Εσύ αν θυμάμαι καλά περιμένεις 30 ε;

16 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Τον Δεκέμβρη είχαμε σύλληψη με 1 προσπαθεια. Διακόψαμε τον Απρίλη την κύηση λόγω χρωμοσωμικων ανωμαλιών . 

Μετά από 2 μήνες προσπαθειών είχαμε βιοχημική.-σεπτεμβρη.  Τώρα ξανά ξεκινήσαμε τον Νοέμβρη πάλι προσπάθειες. 

Κατάλαβα, εχεις περάσει πολλά κορίτσι μου καταλαβαίνω τον πόνο που νοιώθεις, είχε και η αδερφή μου αποβολή και κλαιγαμε όλοι για το μωράκι. Αλλά τώρα έχει ένα κοριτσάκι 30 ημερών!!! Πριν ένα μήνα γέννησε το ουράνιο τόξο της!!! Με το καλό τον επόμενο μήνα σου θετικό τεστακι στέλνω θετική ενέργεια!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...