Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Προσπάθεια σύλληψης με τεστ ωορρηξίας


Recommended Posts

17 minutes ago, Nikol85 said:

Κι εμείς έτσι...χαχαχ αφού κάνω τεστ ωορρηξίας γιατί τον υπόλοιπο μήνα δεν προλαβαίνουμε να κάνουμε, 5 φορές το μήνα και αν :')

συμπάσχω...:oops: χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, ΚΑΤΕΡΙΝΑ2 είπε:

Αμήν!!! 

ΜΑΚΆΡΙ Η ΕΥΧΉ ΝΑ ΕΠΙΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΤΝ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΙΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΑΞΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΟΥΜΕ  ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΟΥΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ  ΛΟΦΩ ΔΙΑΦΟΡΩΝ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ". ΥΠΟΜΟΝΗ  ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ,  ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ!!

@Pagor  @Mariam23 @Nikol85  ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ!!ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ

@Agapi*  ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ!! ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ Ν ΔΕΙΣ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ

Σε ευχαριστουμε κορίτσι μου...εγώ πήγα από την γυναικολο μου ..κάναμε τεστ Παπ...είδαμε ένα μικρό πολυποδακι στο ενδομήτριο...5 χιλιοστά είναι μόνο ..πολύ μικρο ..αλλά θα το βγάλουμε είπαμε με λέιζερ ( υστεροσκοπηση) με το καλό όταν έρθει η περίοδος μου κ μετά...αφού όλα θα είναι καλά λέμε πρώτα ο Θεός τον Ιανουριο να κανουμε κ την πρώτη μας εμβρυομεταφορα εμείς...άφησα 6μηνες μετά τα την αποβολή κ δεν θέλουμε να το καθυστερήσουμε άλλο...με το καλο για πολλά θετικά τεστ μέχρι τα Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια ...σας εύχομαι να είναι τα πιο όμορφα κ χαρούμενα Χριστούγεννα σας!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Pagor said:

Σε ευχαριστουμε κορίτσι μου...εγώ πήγα από την γυναικολο μου ..κάναμε τεστ Παπ...είδαμε ένα μικρό πολυποδακι στο ενδομήτριο...5 χιλιοστά είναι μόνο ..πολύ μικρο ..αλλά θα το βγάλουμε είπαμε με λέιζερ ( υστεροσκοπηση) με το καλό όταν έρθει η περίοδος μου κ μετά...αφού όλα θα είναι καλά λέμε πρώτα ο Θεός τον Ιανουριο να κανουμε κ την πρώτη μας εμβρυομεταφορα εμείς...άφησα 6μηνες μετά τα την αποβολή κ δεν θέλουμε να το καθυστερήσουμε άλλο...με το καλο για πολλά θετικά τεστ μέχρι τα Χριστούγεννα σε όλα τα κορίτσια ...σας εύχομαι να είναι τα πιο όμορφα κ χαρούμενα Χριστούγεννα σας!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!!:wub: ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ. ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agapi* είπε:

Ναιι, δηλαδή κάνουμε κάθε μέρα στις γόνιμες μέρες κ στην ωορρηξία. Ευτυχώς σε σπερμοδιαγραμμα που έκανε ο άντρας βγήκαν πολύ δυνατά τα άτιμα χαχαχ

Αχ άντε ναι, να χαρούμε όλες μαζί. Εσύ @Nikol85πότε περιμένεις;

Εγώ 29/11 και είχα χαμογελαστή φατσούλα 15/11 μια μέρα πριν από σένα ;)

1 hour ago, Mariam23 είπε:

Άντε να φύγει το 2022 και να έρθει το 2023 μόνο με χαρές!!!! 

Καλές προσπάθειες σε όλες μας. 

Εγώ περιμένω Πέμπτη -παρασκευη. 

Fingers crossed :wub:

Περιμένουμε νέα σου!!! Εύχομαι καλά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , Nikol85 είπε:

Εγώ 29/11 και είχα χαμογελαστή φατσούλα 15/11 μια μέρα πριν από σένα ;)

Περιμένουμε νέα σου!!! Εύχομαι καλά!

Τέλεια! Μακάρι να είμαστε μαζί!

Έχεις κανένα σύμπτωμα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Agapi* είπε:

 

πρίν από 30 λεπτά , Agapi* είπε:

Τέλεια! Μακάρι να είμαστε μαζί!

Έχεις κανένα σύμπτωμα;

Πόσες μέρες πριν την καθυστέρηση είσαι? Εσύ έχεις συμπτώματα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Mariam23 είπε:

Πόσες μέρες πριν την καθυστέρηση είσαι? Εσύ έχεις συμπτώματα?

Εγώ περιμένω 30/11. Τό στήθος μου είναι πρησμένο και νιώθω λες και θα μου έρθει περίοδος. Ο πόνος αυτός όμως έρχεται κ φεύγει.

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Agapi* είπε:

Εγώ περιμένω 30/11. Τό στήθος μου είναι πρησμένο και νιώθω λες και θα μου έρθει περίοδος. Ο πόνος αυτός όμως έρχεται κ φεύγει.

 

Γενικά πρήζεται το στήθος σου στις περιόδους 'η είναι κάτι που βιώνεις διαφορετικό αυτή τη φορά?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mariam23 είπε:

Γενικά πρήζεται το στήθος σου στις περιόδους 'η είναι κάτι που βιώνεις διαφορετικό αυτή τη φορά?

Εχω τα ίδια ακριβώς συμπτώματα, όπως όταν περιμένω περίοδο. Γι'αυτό το λόγο θεωρώ ότι δεν έχω σποράκι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Agapi* είπε:

Τέλεια! Μακάρι να είμαστε μαζί!

Έχεις κανένα σύμπτωμα;

Άσε κάθε μήνα όλο ονειρεύομαι συμπτώματα και όλο την πατάω, κάνω τεστ ένα σωρό και τσάμπα λεφτά. Οπότε δεν ξέρω, έχω κάτι τραβήγματα στην κοιλιά και κάτι ζαλάδες πονοκέφαλο, αυτά...Εσύ έχεις; Εκτός από αυτά που είπες;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Nikol85 είπε:

Άσε κάθε μήνα όλο ονειρεύομαι συμπτώματα και όλο την πατάω, κάνω τεστ ένα σωρό και τσάμπα λεφτά. Οπότε δεν ξέρω, έχω κάτι τραβήγματα στην κοιλιά και κάτι ζαλάδες πονοκέφαλο, αυτά...Εσύ έχεις; Εκτός από αυτά που είπες;

Εγώ στεναχωριέμαι λίγο γιατί έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με τον προηγούμενο κύκλο.. και στο τέλος.. αδιαθετησα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Agapi* είπε:

Εγώ στεναχωριέμαι λίγο γιατί έχω ακριβώς τα ίδια συμπτώματα με τον προηγούμενο κύκλο.. και στο τέλος.. αδιαθετησα..

Αυτό είναι η αλήθεια, το πρώτο αληθινό συμπτωμα είναι η καθυστέρηση και τίποτα άλλο. Άντε μακάρι να πάνε όλα καλά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Nikol85 είπε:

Αυτό είναι η αλήθεια, το πρώτο αληθινό συμπτωμα είναι η καθυστέρηση και τίποτα άλλο. Άντε μακάρι να πάνε όλα καλά!! 

Μακάρι κορίτσι μου! Εσείς είχατε ελεύθερες επαφές σε όλες τις γόνιμες ημέρες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agapi* είπε:

Μακάρι κορίτσι μου! Εσείς είχατε ελεύθερες επαφές σε όλες τις γόνιμες ημέρες;

Εμείς κάναμε τρεις φορές στις γόνιμες, μια πριν πάρω το θετικό τεστ ωορρηξίας και δύο μετά. Δεν προλαβαίνουμε παραπανω δυστυχώς γι'αυτό και το παλεύω με τα τεστ. Εσύ γιατί κανείς τεστακια; Αφού κάνετε συχνά, θέλω να πω ποιος ο λόγος να χαλάς χρήματα και να αγχώνεσαι; Έχεις κάποιο θέμα; Άστατο κύκλο πχ; Αν θέλεις μου απαντάς βέβαια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...