Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα σε ολες!!! ειμαι καλυτερα σημερα ευτυχως. βεβαια ο πονοκεφαλος σκαει μυτη ανα διαστηματα! παω δουλεια τα λεμε αργοτερα!

καλημερααααααααααααααααα

ευτυχως που εισαι καλητερα!!!

τα παιδια μας εγιναν λεμονι σημερα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα!!!!

Τι κανετε?

Σημερα ειμαι τραλαλιμ, τραλαλομ!Θα δω τι ζουζουνα μου(μαλλον ζουζουνα δλδ γτ εχουμε και ενα 20% για αγορι εε!!)..

Μετα θα παμε για φαϊ με την πεθερα μου για να της δειξω τι δωματιο θα κανω..

Αποφασισαμε τελικα...

Θα κανω βεβαια καποιες αλλαγες!Π.χ. η αλλαξιερα θα εχει συρταρια και κατω απο το κρεβατι αν γινεται θα ηθελα 2 συρταρια..

Επισης θα πω να μου φερουν δειγματα απο ξυλο, μπας και αλλαξω το ξυλο..Θα δειξει!!

Εσεις ολα καλα?

KΑΛΉΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!! πολύ ωραίο το δωμάτιο μου άρεσε εμένα.....:P

σήμερα πήγα και έκανα επανεξέταση για τον ιό cmv igg kai igm γιατί τον είχα πιο παλιά ελπίζω να πάνε όλα καλά.:|


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΉΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!! πολύ ωραίο το δωμάτιο μου άρεσε εμένα.....:P

σήμερα πήγα και έκανα επανεξέταση για τον ιό cmv igg kai igm γιατί τον είχα πιο παλιά ελπίζω να πάνε όλα καλά.:|

καλημερααααααααααααααααααα

ελπιζω να εχεις καλα αποτελεσματα!!!απο ποια πολη εισαι?


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KΑΛΉΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!! πολύ ωραίο το δωμάτιο μου άρεσε εμένα.....:P

σήμερα πήγα και έκανα επανεξέταση για τον ιό cmv igg kai igm γιατί τον είχα πιο παλιά ελπίζω να πάνε όλα καλά.:|

Καλημερα!!!Ναι ειναι πολυ ζουζουνιαρικο το δωματιο..

Δεν καταλαβα τι ειναι αυτοι οι ιοι..αλλα καλα αποτελεσματα!!:P


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!Ναι ειναι πολυ ζουζουνιαρικο το δωματιο..

Δεν καταλαβα τι ειναι αυτοι οι ιοι..αλλα καλα αποτελεσματα!!:P

από τι μου είπα είναι κάτι σαν ιός τις γρίπης, που όταν το κολλήσεις τη στιγμή που είσαι έγκυος δεν κάνει καλό για το μωρό, μπορεί να γεννηθεί με κάποιο σύνδρομο, να αποβάλεις.


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

από τι μου είπα είναι κάτι σαν ιός τις γρίπης, που όταν το κολλήσεις τη στιγμή που είσαι έγκυος δεν κάνει καλό για το μωρό, μπορεί να γεννηθεί με κάποιο σύνδρομο, να αποβάλεις.

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΤΕ!!:P:p


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω εχω ακομα 25 οκτωβρη!!!που θα την κανεις??εμας εδω ειναι καπως μονοπολειο και ειναι πολυ ακριβα μου ειπαν οτι θελω 300 ευρο για να την κανω:(

θα την κάνω στη γιατρό Αφροδίτη Καλλικά (κάτι τέτοιο είναι το επίθετο της) είναι στη Λευκωσία, εγώ δεν ξέρω πόσα είναι, είναι πολύ ακριβά ομως και τα οικονομικά δεν πάνε τόσο καλά :-(....

πάντως στην αυχενική δώσαμε 200 ευρό....

σε ευχαριστώ taspaa!!!! θετική ενέργεια.....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

θα την κάνω στη γιατρό Αφροδίτη Καλλικά (κάτι τέτοιο είναι το επίθετο της) είναι στη Λευκωσία, εγώ δεν ξέρω πόσα είναι, είναι πολύ ακριβά ομως και τα οικονομικά δεν πάνε τόσο καλά :-(....

πάντως στην αυχενική δώσαμε 200 ευρό....

σε ευχαριστώ taspaa!!!! θετική ενέργεια.....

εγω την εκανα στον αρτεμη δεν ξερω αν τον εχεις ακουστα στην αυχενικη εδωσα 250 και τωρα που εκλεισα για την β επιπεδου μου ειπε οτι θελει 300!!!αστα μας κλεβουν εδω στην κυπρο??για την γεννα ρωτησες??που θα γεννησεις?


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω την εκανα στον αρτεμη δεν ξερω αν τον εχεις ακουστα στην αυχενικη εδωσα 250 και τωρα που εκλεισα για την β επιπεδου μου ειπε οτι θελει 300!!!αστα μας κλεβουν εδω στην κυπρο??για την γεννα ρωτησες??που θα γεννησεις?

όχι δεν το έχω ακουστά για να πω την αλήθεια. ακόμη πιο πολλά έδωσες εσύ στην αυχενική. δεν ρώτησα ακόμη, θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική γιατί για το μακάριο νοσοκομείο δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. εσύ;


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν το έχω ακουστά για να πω την αλήθεια. ακόμη πιο πολλά έδωσες εσύ στην αυχενική. δεν ρώτησα ακόμη, θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική γιατί για το μακάριο νοσοκομείο δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. εσύ;

και εγω σε ιδιωτικο στο αχιλλειο ιατρικο κεντρο!!ουτε και εγω ρωτησα τιμη ακομη αλλα την παρασκευη που θα παω στο γιατρο θα ρωτησω για να προετοιμαστω!!!το υπολογιζω καπου στες 4000 (θα κανω και καισαρικη)ελπιζω να μην ειναι παραπανω!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...