Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

βρε κοπέλες δεν μου λέτε έχετε κάνει καθόλου ραγάδες; εγώ έχω βγάλει κάτι λιλά μικρές γραμές στο στήθος μου από την εξωτερική του και την εσωτερική του πλευρά αλλά δεν ξέρω κάτα πόσο είναι ραγάδες ή είναι κάτι άλλο.

Ωχχχ!!Θα σε στεναχωρησω τωρα αλλα οντως ειναι ραγαδες!!!

Ετσι εμφανιζονται στην αρχη και αργοτερα γινονται ασπρες.

Δε χρησιμοποιεις κρεμα???

Ηλιαννα, συγχαρητηρια για την αυχενικη!!!

Και ΚΑΛΗΜΕΡΑ σας!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωχχχ!!Θα σε στεναχωρησω τωρα αλλα οντως ειναι ραγαδες!!!

Ετσι εμφανιζονται στην αρχη και αργοτερα γινονται ασπρες.

Δε χρησιμοποιεις κρεμα???

Ηλιαννα, συγχαρητηρια για την αυχενικη!!!

Και ΚΑΛΗΜΕΡΑ σας!!!

ναι χρηιμοποιώ και από τον πρώτο μήνα, τι να κάνουμε έτσι είναι η ζωή:-(


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι αναισθητικο και πρασινα αλογα???Μια διαφανη αλοιφη μου εβαζαν πριν μαλλον για να μην κανει εγκαυμα,δεν ξερω γιατι ητανε,παντως ολα τα καταλαβαινα και δεν ητανε καθοοοοοοοοοοολου ευχαριστα μπορω να πω!!!!!!!!!!!!!!:mad::x:x:xΕννοειτε οτι επεσα σε απατεωνες και θα μπορουσα να πηγαινα καπου αλλου και να γινοτανε δουλεια!κριμα τα καλα μου τα λεφτακια!ακομα τα κλαιω.......:-(:-(:-(:-( (1000 ευρω πριν 6 χρονια περιπου)

καλημερα κοριτσακια μου! η παρεα μας ηρθε κατα τις 9 τελικα κ εκατσε μεχρι τις 3. απο το πολυ φαι κ το γελιο με πονεσε η κοιλια μου λιγο προς το τελος! καλα κ το φαι περιττο να σας πω ΤΕΛΕΙΟ και φανταστειτε οτι δεν ετοιμασα τιποτα απλα ειχα κανει 2 μαριναδες με τα ψιλοκομενα κρεατακια κ πατατες φουρνου! αχ πολυ καλα ητανε!

καλα χωρις αναισθητικο στο εκανα τα ζωα? και πως καθοσουν? κ δεν ειχες κ αποτελεσμα? τι να πω κριμα ρε παιδι μου που υπαρχουν τετοια κεντρα.


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπέλες δεν μου λέτε έχετε κάνει καθόλου ραγάδες; εγώ έχω βγάλει κάτι λιλά μικρές γραμές στο στήθος μου από την εξωτερική του και την εσωτερική του πλευρά αλλά δεν ξέρω κάτα πόσο είναι ραγάδες ή είναι κάτι άλλο.

καλημερα Νικη! εχει μεγαλωσει πολυ το στηθος σου? καμια κρεμα βαζεις προληπτικα?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Νικη! εχει μεγαλωσει πολυ το στηθος σου? καμια κρεμα βαζεις προληπτικα?

καλημέρα!!! έχω μικρό στήθος από 32b πήγε 34b. ναι βάζω από τον πρώτο μήνα μια κρέμα που λέγετε mustela και το τελευταίο μήνα βάζω και βαζελίνη. αυτά τα σημάδια τα έχω εδώ και ένα μήνα. είναι πολύ μικρά δηλαδή αλλά όσο να είναι δεν είναι και ότι καλύτερο


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!! έχω μικρό στήθος από 32b πήγε 34b. ναι βάζω από τον πρώτο μήνα μια κρέμα που λέγετε mustela και το τελευταίο μήνα βάζω και βαζελίνη. αυτά τα σημάδια τα έχω εδώ και ένα μήνα. είναι πολύ μικρά δηλαδή αλλά όσο να είναι δεν είναι και ότι καλύτερο

εσεις τι βάζετε για τις ραγάδες; έχετε βγάλει τίποτα μέχρι τώρα;:confused:


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Νικη εγω δεν βαζω τιποτα ακομα αλλα αγορασα την κρεμα της frezyderm. απλα την ξεχασα στο γραφειο. κοριτσια σημερα ολες χαμενες ε?

βασικα νιωθω λιγο αρρωστη ρε γμτ...εχω 37πυρετο η μυτη μου τρεχει το κεφαλι μου ποναει κ νιωθω θα εκραγει κ οποτε παω να σηκωθω ζαλιζομαι....ωχ ωχ ωχ!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νικη εγω δεν βαζω τιποτα ακομα αλλα αγορασα την κρεμα της frezyderm. απλα την ξεχασα στο γραφειο. κοριτσια σημερα ολες χαμενες ε?

βασικα νιωθω λιγο αρρωστη ρε γμτ...εχω 37πυρετο η μυτη μου τρεχει το κεφαλι μου ποναει κ νιωθω θα εκραγει κ οποτε παω να σηκωθω ζαλιζομαι....ωχ ωχ ωχ!!!

όλες χαμένες σήμερα....

περαστικά σου!!!! μην ανησυχείς σιγά σιγά θα είσαι καλύτερα. αν μπορείς πέσε για ύπνο....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!

Σήμερα Κυριακή και το πρωί πήγαμε για καφεδάκι με τον αντρούλη και μετά όλο το απόγευμα κάναμε δουλειές. Ξεκινάνε όπου να 'ναι οι δουλειές μας και πρέπει να οργανωθούμε γιατί μετά δεν θα προλαβαίνουμε! Έκανα κι ένα φαγάκι και είπα να μπω να δω τι κάνετε.

Μαργκο κρύωσες; Μήπως να τηλεφωνούσες στο γιατρό σου;

Νικου εσύ απ' ό,τι κατάλαβα μένεις Κύπρο. Εργάζεσαι;


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Νικη μου.. ναι θα κανω νανι απο νωρις σημερα..με τσακισε κ η αλλεργια μου σημερα πρεπει να εχω φταιρνιστει 150 φορες... κ ανησυχω οτι κανω κακο στο μωρο...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κι από μένα!

Σήμερα Κυριακή και το πρωί πήγαμε για καφεδάκι με τον αντρούλη και μετά όλο το απόγευμα κάναμε δουλειές. Ξεκινάνε όπου να 'ναι οι δουλειές μας και πρέπει να οργανωθούμε γιατί μετά δεν θα προλαβαίνουμε! Έκανα κι ένα φαγάκι και είπα να μπω να δω τι κάνετε.

Μαργκο κρύωσες; Μήπως να τηλεφωνούσες στο γιατρό σου;

Νικου εσύ απ' ό,τι κατάλαβα μένεις Κύπρο. Εργάζεσαι;

θα τον παρω αυριο λεω. δεν ειμαι κ τοσο χαλια. ειναι κ κυριακη. θα πεσω απο νωρις κ θα τον παρω το πρωι...εχτες περασα τελεια .. επρεπε σημερα να μου βγει ξυνο???


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

θα τον παρω αυριο λεω. δεν ειμαι κ τοσο χαλια. ειναι κ κυριακη. θα πεσω απο νωρις κ θα τον παρω το πρωι...εχτες περασα τελεια .. επρεπε σημερα να μου βγει ξυνο???

Μπορεί να είναι και αλλεργικό τότε. Τα δέκατα είναι φυσιολογικά στην εγκυμοσύνη. Οπότε ίσως να μην είναι κάτι ανησυχητικό.

Ξεκουράσου κι αν δεν υποχωρήσει παίρνεις το γιατρό τηλέφωνο αύριο.


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειαν σας κοριτσια κ απο μενα...

Μαργαρίτακι μου περαστικα βρε κοπελα μου!!! Να προσεχεις ρε συ...

Νίκη κι εγω της frezyderm την κρεμα εχω παρει και βαζω οποτε θυμαμαι να πω την αληθεια... Τωρα θα παω να βαλω που το θυμηθηκα..

Κασσανδρα τι κανεις??

Εγω πειναω ρε κοριτσια τοσο πολυ που δεν ξερω τι να φαω... Λεω να ψησω κανενα τυροπιτακι!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειαν σας κοριτσια κ απο μενα...

Μαργαρίτακι μου περαστικα βρε κοπελα μου!!! Να προσεχεις ρε συ...

Νίκη κι εγω της frezyderm την κρεμα εχω παρει και βαζω οποτε θυμαμαι να πω την αληθεια... Τωρα θα παω να βαλω που το θυμηθηκα..

Κασσανδρα τι κανεις??

Εγω πειναω ρε κοριτσια τοσο πολυ που δεν ξερω τι να φαω... Λεω να ψησω κανενα τυροπιτακι!!!

Γεια σου Φουσκίτσα

Εγώ σήμερα είχα όρεξη για φαί νοσοκομείου. Έβρασα κοτοπουλάκι και με το ζωμό του έβρασα και ρυζάκι. Θα βάλω και λίγο λεμόνι από πάνω. Όπως καταλάβατε πείνασα. Πάω να φάω τώρα.

Καλή όρεξη και σε σένα Φουσκίτσα!


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσια!!

Περαστικα σου Μαργαριτα μου!!

Νικη και εγω βαζω καθημερινα 2 φορες κρεμα, και εχω παρατηρησει οτι αν βαζεις τακτικα οπως εβαζα στην 1η μου εγκυμοσυνη πρωι και βραδυ δεν εβγαλα ουτε μια ραγαδα με 19 κιλα κοιλια!!!

Στη 2η εγκυμοσυνη που το αμελουσα εκανα κατι μικρες ραγαδες γυρω απο τον αφαλο....

Τωρα τη βαζω ανελλιπως!!!!Εγω εχω τη simulcium g3 γιατι εμεινα ευχαριστημενη τοτε.


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...