Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

και εγώ το μπικίνι το κάνω με το ξυράφι και τα πόδια το ίδιο. χέρια και μασχάλες όμως έμαθα με το μέλι. τα πόδια μου πήγα να τα κάνω με το μέλι αλλά τι πόνος ήταν αυτός καλέ, μακριά!!!

Χερια και μασχαλες που ειναι μαλακο το δερμα δε σε ποναει με το μελι???

Μελι εννοεις τη χαλαουα??


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπορούμε άραγε να ξεκινήσουμε αποτρίχωση στην εγκυμοσύνη; Φαντάζομαι ότι μετά από μερικούς μήνες δεν θα μπορούμε να σκύβουμε για να ξυρίσουμε εκεί που θέλουμε :D

Εγω το κερι στην 1η εγκυμοσυνη το ανακαλυψα και σωθηκα.Γιατι ξαπλωνεις και στο κανει η αισθητικος, ουτε σκυψιματα ουτε τιποτα!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Χερια και μασχαλες που ειναι μαλακο το δερμα δε σε ποναει με το μελι???

Μελι εννοεις τη χαλαουα??

ναι εδω εμείς έτσι το λέμε :P.... ναι επειδή δεν τα ξεκίνησα με ξυραφάκι. είμαι λίγο αντίθετη τι να κάνουμε....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν καποια χρονια ειχα παει σε ενα ινστιτουτο(laser line clinics) και ειχα κανει ενα πακετο αποτριχωσης με laser για αφαλο,μπικινι,μουστακι.ΜΟΥΦΑ η περιπτωση.Τιποτα δεν εγινε.Μονο τα λεφτα μου πηρανε και δουλεια δεν εγινε!Απατεωνες! Και μη σας πω οτι με κανανε και χειροτερα απο τοτε:evil::evil:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε άραγε να ξεκινήσουμε αποτρίχωση στην εγκυμοσύνη; Φαντάζομαι ότι μετά από μερικούς μήνες δεν θα μπορούμε να σκύβουμε για να ξυρίσουμε εκεί που θέλουμε :D

Εγω απλα δεν αντεχω τον πονο γιαυτο δεν μπαινω σε αυτη τη διαδικασια!

Ξερεις τι εκανα εγω για να βλεπω μεχρι κατωωωωωωωω???Καθρεφτακι:D:D:D


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω απλα δεν αντεχω τον πονο γιαυτο δεν μπαινω σε αυτη τη διαδικασια!

Ξερεις τι εκανα εγω για να βλεπω μεχρι κατωωωωωωωω???Καθρεφτακι:D:D:D

Το έχω ξανακούσει αυτό το κολπάκι. Αφού πιάσαμε αυτό το θέμα ας μας πουν και τα άλλα κορίτσια τι μέθοδο χρησιμοποιούν!


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω πριν καποια χρονια ειχα παει σε ενα ινστιτουτο(laser line clinics) και ειχα κανει ενα πακετο αποτριχωσης με laser για αφαλο,μπικινι,μουστακι.ΜΟΥΦΑ η περιπτωση.Τιποτα δεν εγινε.Μονο τα λεφτα μου πηρανε και δουλεια δεν εγινε!Απατεωνες! Και μη σας πω οτι με κανανε και χειροτερα απο τοτε:evil::evil:

Εγω το λειζερ το φοβαμαι με την εννοια του αν εχει παρενεργειες στο δερμα!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το λειζερ το φοβαμαι με την εννοια του αν εχει παρενεργειες στο δερμα!

εγώ έκανα lazer 2 φορές τη μια φορά ήταν στο μπικίνι είναι ο χειρότερος πόνος που ένιωσα πότε δεν το ξανακάνω. και να πεις ότι είχε και καλά αποτελέσματα τίποτα....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω κ η αδερφη μου εχουμε κανει laser αποτριχωση μπικινι κ οι 2 και ειμαστε εντελως ευχαριστημενες! το δερμα ειναι τελειο κ λειο κ μετα μου εμειναν ελαχιστες τριχουλες (10-20) σαν χνουδι. πολυ λεπτες κ αχρωμες σχεδον. τα ινστιτουτα ειναι μεγαλη μουφα δεν εχουν σωστο εξοπλισμο κ δεν εχουν ιατρους. η και να εχουν δεν ασχολουνται.

εγω σωθηκα απο το ξυρισμα. τωρα απλα καθε μηνα η διμηνο ξυριζω τις τριχουλες που μου εμειναν. αλλα καμια σχεση με το χαλι που ειχα! κ τα εκανα κ τσαμπα επειδη τα εκανα εκει που δουλευω. Δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση, αλλα κριμα που δεν σας εγινε σωστη δουλεια.

αληθεια αναισθητικο σας εβαλαν κ αν ναι ποιο? κ για ποση ωρα?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια εγω κ η αδερφη μου εχουμε κανει laser αποτριχωση μπικινι κ οι 2 και ειμαστε εντελως ευχαριστημενες! το δερμα ειναι τελειο κ λειο κ μετα μου εμειναν ελαχιστες τριχουλες (10-20) σαν χνουδι. πολυ λεπτες κ αχρωμες σχεδον. τα ινστιτουτα ειναι μεγαλη μουφα δεν εχουν σωστο εξοπλισμο κ δεν εχουν ιατρους. η και να εχουν δεν ασχολουνται.

εγω σωθηκα απο το ξυρισμα. τωρα απλα καθε μηνα η διμηνο ξυριζω τις τριχουλες που μου εμειναν. αλλα καμια σχεση με το χαλι που ειχα! κ τα εκανα κ τσαμπα επειδη τα εκανα εκει που δουλευω. Δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση, αλλα κριμα που δεν σας εγινε σωστη δουλεια.

αληθεια αναισθητικο σας εβαλαν κ αν ναι ποιο? κ για ποση ωρα?

Τι αναισθητικο και πρασινα αλογα???Μια διαφανη αλοιφη μου εβαζαν πριν μαλλον για να μην κανει εγκαυμα,δεν ξερω γιατι ητανε,παντως ολα τα καταλαβαινα και δεν ητανε καθοοοοοοοοοοολου ευχαριστα μπορω να πω!!!!!!!!!!!!!!:mad::x:x:xΕννοειτε οτι επεσα σε απατεωνες και θα μπορουσα να πηγαινα καπου αλλου και να γινοτανε δουλεια!κριμα τα καλα μου τα λεφτακια!ακομα τα κλαιω.......:-(:-(:-(:-( (1000 ευρω πριν 6 χρονια περιπου)


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω κ η αδερφη μου εχουμε κανει laser αποτριχωση μπικινι κ οι 2 και ειμαστε εντελως ευχαριστημενες! το δερμα ειναι τελειο κ λειο κ μετα μου εμειναν ελαχιστες τριχουλες (10-20) σαν χνουδι. πολυ λεπτες κ αχρωμες σχεδον. τα ινστιτουτα ειναι μεγαλη μουφα δεν εχουν σωστο εξοπλισμο κ δεν εχουν ιατρους. η και να εχουν δεν ασχολουνται.

εγω σωθηκα απο το ξυρισμα. τωρα απλα καθε μηνα η διμηνο ξυριζω τις τριχουλες που μου εμειναν. αλλα καμια σχεση με το χαλι που ειχα! κ τα εκανα κ τσαμπα επειδη τα εκανα εκει που δουλευω. Δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση, αλλα κριμα που δεν σας εγινε σωστη δουλεια.

αληθεια αναισθητικο σας εβαλαν κ αν ναι ποιο? κ για ποση ωρα?

εμένα αναισθητικό δεν μου έβαλαν και το έκανα σε δερματολόγο, το μόνο που μου έβαλαν ήταν πάγος που δεν έκανε και τίποτε. όταν το έκανα ούτε οι μισές τρίχες δεν φύγανε.


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπέλες δεν μου λέτε έχετε κάνει καθόλου ραγάδες; εγώ έχω βγάλει κάτι λιλά μικρές γραμές στο στήθος μου από την εξωτερική του και την εσωτερική του πλευρά αλλά δεν ξέρω κάτα πόσο είναι ραγάδες ή είναι κάτι άλλο.


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε??χαθηκα το ξερω αλαλ εχω ξεκινησει δουλεια και δεν προλαβαινω τιποτα με το που γυριζω σπιτι ετοιμαζω τον μικρο και παμε καροτσαδα στις κουνιες μετα σπιτι να κανω καμια δουλεια περναει η ωρα και πεφτω για νανι!!Χτες καναμε την αυχενικη μας ολα καλα(φυλο δεν μας ειπε δεν φαινετε ακομα)επομενο ραντεβου στις 26/9..Ευχομαι να ειστε ολες καλα πολλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...