Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Γεια σας κι από μένα!

Σήμερα Κυριακή και το πρωί πήγαμε για καφεδάκι με τον αντρούλη και μετά όλο το απόγευμα κάναμε δουλειές. Ξεκινάνε όπου να 'ναι οι δουλειές μας και πρέπει να οργανωθούμε γιατί μετά δεν θα προλαβαίνουμε! Έκανα κι ένα φαγάκι και είπα να μπω να δω τι κάνετε.

Μαργκο κρύωσες; Μήπως να τηλεφωνούσες στο γιατρό σου;

Νικου εσύ απ' ό,τι κατάλαβα μένεις Κύπρο. Εργάζεσαι;

ναι απο κύπρο είμαι. όχι σπουδάζω :eek:


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δωρα ντοματα με φετα και ντακο σου αρεσει???

Εγω τωρα το καλοκαιρι σχεδον καθε βραδυ αυτο ετρωγα!!!

Τωρα το απογευμα ηρθε η πεθερα μου και μας εφερε μουσταλευρια που τη φτιαχνει αυτη καθε χρονο. Περιττο να σας πω οτι εφαγα μια πιαταρα νααααα!!!

Φυσικα τωρα δεν πειναω καθολου, ισως πιω ενα γαλατακι αργοτερα...:rolleyes:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσια!!

Περαστικα σου Μαργαριτα μου!!

Νικη και εγω βαζω καθημερινα 2 φορες κρεμα, και εχω παρατηρησει οτι αν βαζεις τακτικα οπως εβαζα στην 1η μου εγκυμοσυνη πρωι και βραδυ δεν εβγαλα ουτε μια ραγαδα με 19 κιλα κοιλια!!!

Στη 2η εγκυμοσυνη που το αμελουσα εκανα κατι μικρες ραγαδες γυρω απο τον αφαλο....

Τωρα τη βαζω ανελλιπως!!!!Εγω εχω τη simulcium g3 γιατι εμεινα ευχαριστημενη τοτε.

εγώ για κάποιο διάστημα την έβαζα μόνο το βραδάκι γιατί το πρωί ζεσταινόμουν αρκετά και με την κρέμα ζεσταινόμουν ακόμα περισσότερο δεν ξέρω αν είναι από αυτό που έγινε, ας ελπίσουμε να μην βγάλω και στην κοιλιά γιατί εκεί θα με πάρει από κάτω....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Δωρα ντοματα με φετα και ντακο σου αρεσει???

Εγω τωρα το καλοκαιρι σχεδον καθε βραδυ αυτο ετρωγα!!!

Τωρα το απογευμα ηρθε η πεθερα μου και μας εφερε μουσταλευρια που τη φτιαχνει αυτη καθε χρονο. Περιττο να σας πω οτι εφαγα μια πιαταρα νααααα!!!

Φυσικα τωρα δεν πειναω καθολου, ισως πιω ενα γαλατακι αργοτερα...:rolleyes:

κ εμενα ο ντακος ειναι απο τα αγαπημενα μου!!! τωρα που το σκεφτομαι χτες εκανα παρα πολλες δουλειες ολη μερα. οποτε χαλαρα τωρα να συνελθω. ξερετε αν κανει να παρω βιταμινη C? συνηθως οταν ειμαι ετσι παιρνω κ συνερχομαι.

νιωθω κ εγω μια λιγουριτσα...το μεσημερι φαγαμε αυτα που εμειναν απο το τραπεζωμα χτες.. να κανω λιγο φιδε λεω που ειναι κ ελαφρυς. παω...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δωρα ντοματα με φετα και ντακο σου αρεσει???

Εγω τωρα το καλοκαιρι σχεδον καθε βραδυ αυτο ετρωγα!!!

Τωρα το απογευμα ηρθε η πεθερα μου και μας εφερε μουσταλευρια που τη φτιαχνει αυτη καθε χρονο. Περιττο να σας πω οτι εφαγα μια πιαταρα νααααα!!!

Φυσικα τωρα δεν πειναω καθολου, ισως πιω ενα γαλατακι αργοτερα...:rolleyes:

τωρα εβαλα τα τυροπιτακια... Αλλα και ο ντακος που λες καλος ειναι,θα φαω αυριο..!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοπέλες δεν μου λέτε αν ξέρετε στην β επιπέδου το μωράκι το βλέπεις σε τρισδιάστατη μορφή;

:rolleyes:

Το βλεπεις κανονικα αλλα κομματι- κομματι, δλδ. οταν κυλαει το μηχανημα στην κοιλια σου, σου δειχνει ποτε το κεφαλι, ποτε τα ποδια, το στομαχι, το φυλλο, την καρδια... και καθε φορα σου εξηγει τι βλεπετε.

Αυτο γινεται γιατι το μωρο πλεον μεγαλωνει και δεν χωραει ολοκληρο να φανει απο το πραγμα εκεινο που τσουλαει στην κοιλια σου.Ο υπερυχος αυτος κραταει γυρω στα 20-30' και αν θες μπορεις να εχεις και dvd μαζι σου (δισκακι) να στο γραψουν.Ρωτησε τους οταν θα τηλεφωνησεις για ραντεβου, γιατι μπορει να στο δωσουν και απο μονοι τους.

Τωρα, αν εκει που θα τον κανεις εχουν τρισδιαστατη οθονη, θα το δεις τρισδιαστατο, παντως θα δεις και τη φατσουλα του!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Το βλεπεις κανονικα αλλα κομματι- κομματι, δλδ. οταν κυλαει το μηχανημα στην κοιλια σου, σου δειχνει ποτε το κεφαλι, ποτε τα ποδια, το στομαχι, το φυλλο, την καρδια... και καθε φορα σου εξηγει τι βλεπετε.

Αυτο γινεται γιατι το μωρο πλεον μεγαλωνει και δεν χωραει ολοκληρο να φανει απο το πραγμα εκεινο που τσουλαει στην κοιλια σου.Ο υπερυχος αυτος κραταει γυρω στα 20-30' και αν θες μπορεις να εχεις και dvd μαζι σου (δισκακι) να στο γραψουν.Ρωτησε τους οταν θα τηλεφωνησεις για ραντεβου, γιατι μπορει να στο δωσουν και απο μονοι τους.

Τωρα, αν εκει που θα τον κανεις εχουν τρισδιαστατη οθονη, θα το δεις τρισδιαστατο, παντως θα δεις και τη φατσουλα του!!!

σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες δεν τα ήξερα αυτα.... περιμένω πωςκαι πως πότε θα πάμε....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σε ευχαριστώ πολυ για τις πληροφορίες δεν τα ήξερα αυτα.... περιμένω πωςκαι πως πότε θα πάμε....

Καλα, αυτο το θαυμα της φυσης που γινεται μεσα μας ειναι ανεπαναληπτο!!!

Απο ενα σπορακι στην αρχη, μετα φακουλα, μετα φασολι, μετα ανθρωπακι μικρο, μεγαλο, μετα στη γεννα..... το παιρνεις αγκαλια.....

Και ολα τα κανουμε εμεις οι γυναικες!!!

Οι αντρες καμαρωνουν σα γυφτικα σκερπανια οτι εβαλαν και αυτοι το χερακι τους!!!!! Χι,χι,χι,!!!!!!!...:tongue::tongue:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα, αυτο το θαυμα της φυσης που γινεται μεσα μας ειναι ανεπαναληπτο!!!

Απο ενα σπορακι στην αρχη, μετα φακουλα, μετα φασολι, μετα ανθρωπακι μικρο, μεγαλο, μετα στη γεννα..... το παιρνεις αγκαλια.....

Και ολα τα κανουμε εμεις οι γυναικες!!!

Οι αντρες καμαρωνουν σα γυφτικα σκερπανια οτι εβαλαν και αυτοι το χερακι τους!!!!! Χι,χι,χι,!!!!!!!...:tongue::tongue:

ναι πρέπει να είναι ένα από τα πιο ωραία πράγματα που ζει μια γύναικα στη ζωή της,,,, ναι οι χαζομπαμπάδες, θα δω και το δικό μου πως θα κάνει χεχεχε!!!!!:-P:razz::-P:razz: Τα ωραία της ζωής...... ΑΧ!!!!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι πρέπει να είναι ένα από τα πιο ωραία πράγματα που ζει μια γύναικα στη ζωή της,,,, ναι οι χαζομπαμπάδες, θα δω και το δικό μου πως θα κάνει χεχεχε!!!!!:-P:razz::-P:razz: Τα ωραία της ζωής...... ΑΧ!!!!

Η στιγμη που το παιρνεις πρωτη φορα στην αγκαλια σου και το κοιτας στα ματια , σε ακολουθει μια ζωη.....

Εγω προσωπικα αυτες τις 2 στιγμες και αν θελει ο Θεος και την 3η δεν προκειται να τις βγαλω ποτε απο το μυαλο μου!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...