Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Είναι για την ώρα που λες; γιατί αν είναι για την ώρα, έχουμε την ίδια με εσάς

Ναι, για την ωρα ρωταω!

Λεω να παω να τα φωναξω για υπνο σιγα-σιγα, γιατι πρεπει να μπαινουμε και στους ρυθμους του σχολειου να συνηθιζουμε πιο νωρις τον υπνο...

Εγω θα παω να ξαπλωσω και να διαβασω λιγο.Ξεκινησα σημερα τη <<Λυκαινα της πολης>> της Λενα Μαντα και ηδη εχω διαβασει 50 σελιδες...

Οταν ειναι ωραιο βρε παιδι μου σε τραβαει....

Καληνυχτα, Νικη!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Η στιγμη που το παιρνεις πρωτη φορα στην αγκαλια σου και το κοιτας στα ματια , σε ακολουθει μια ζωη.....

Εγω προσωπικα αυτες τις 2 στιγμες και αν θελει ο Θεος και την 3η δεν προκειται να τις βγαλω ποτε απο το μυαλο μου!!!

αχ τι ωραία τα λες!!! περιμένω κι εγώ αυτή τη στιγμή αλλά με φοβίζει ο τοκετός δεν ξέρω τι να περιμένω γιατί δεν αντέχω τον πόνο:-(


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι, για την ωρα ρωταω!

Λεω να παω να τα φωναξω για υπνο σιγα-σιγα, γιατι πρεπει να μπαινουμε και στους ρυθμους του σχολειου να συνηθιζουμε πιο νωρις τον υπνο...

Εγω θα παω να ξαπλωσω και να διαβασω λιγο.Ξεκινησα σημερα τη <<Λυκαινα της πολης>> της Λενα Μαντα και ηδη εχω διαβασει 50 σελιδες...

Οταν ειναι ωραιο βρε παιδι μου σε τραβαει....

Καληνυχτα, Νικη!!!

ααα διάβασα κι εγώ μερικά βιβλία της Λένα Μαντα σε τρώει η περιέργια για το τι θα γίνει στο τέλος. σκέφτομαι κι εγώ να πάρω κανένα βιβλίο πιστεύω σε λίγους μήνες θα το χρειαστώ....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ τι ωραία τα λες!!! περιμένω κι εγώ αυτή τη στιγμή αλλά με φοβίζει ο τοκετός δεν ξέρω τι να περιμένω γιατί δεν αντέχω τον πόνο:-(

Αχ!!!Με εκανες και ξαναμπηκα γιατι ειδα το μηνυμα σου!!!

Λογικο ειναι να φοβασαι!! Ειναι η πρωτη φορα!!!

Εγω εχω κανει 2 καισαρικες και παω βουρρρρρ για την 3η και δε φοβαμαι τιποτα!!

Εχω παρει το κολαι!!!

Ετσι θα ειναι και με τον φ.τ. και καλυτερα, αλλωστε υπαρχει παντα η επισκλειριδιος και η εμπιστοσυνη που εχεις στο γιατρο σου!!

Φιλια!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαργαριτα οταν βραζεις το φιδε βαζεις και τιποτε αλλο μεσα???

Δηλαδη πως τον κανεις σα σουπα???

ναι σαν σουπα. τον κανω η με μισο κυβο κ λιγο βουτυρακι η με ντοματουλα κ λαδακι. βαζω 3 φουντιτσες συνηθως. μια χαρα ελαφρυ γευμα ειναι.


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα, αυτο το θαυμα της φυσης που γινεται μεσα μας ειναι ανεπαναληπτο!!!

Απο ενα σπορακι στην αρχη, μετα φακουλα, μετα φασολι, μετα ανθρωπακι μικρο, μεγαλο, μετα στη γεννα..... το παιρνεις αγκαλια.....

Και ολα τα κανουμε εμεις οι γυναικες!!!

Οι αντρες καμαρωνουν σα γυφτικα σκερπανια οτι εβαλαν και αυτοι το χερακι τους!!!!! Χι,χι,χι,!!!!!!!...:tongue::tongue:

Ναι Αννουλα ειναι πραγματικα απιστευτο. χτες κοιτουσαμε το dvd με τους φιλους μου απο την αυχενικη κ ειχαμε συγκινηθει. φοβερο οτι μεγαλωνει μια καινουργια ζωη μεσα μας...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ!!!Με εκανες και ξαναμπηκα γιατι ειδα το μηνυμα σου!!!

Λογικο ειναι να φοβασαι!! Ειναι η πρωτη φορα!!!

Εγω εχω κανει 2 καισαρικες και παω βουρρρρρ για την 3η και δε φοβαμαι τιποτα!!

Εχω παρει το κολαι!!!

Ετσι θα ειναι και με τον φ.τ. και καλυτερα, αλλωστε υπαρχει παντα η επισκλειριδιος και η εμπιστοσυνη που εχεις στο γιατρο σου!!

Φιλια!!!

καλημέρα!!! ναι τη σκέφτομαι πολύ την επισκλειρίδιο και σίγουρα θα τη κάνω!!!

μπράβο μπράβο:P !!!!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααα!!!!

Τι κανετε?

Σημερα ειμαι τραλαλιμ, τραλαλομ!Θα δω τι ζουζουνα μου(μαλλον ζουζουνα δλδ γτ εχουμε και ενα 20% για αγορι εε!!)..

Μετα θα παμε για φαϊ με την πεθερα μου για να της δειξω τι δωματιο θα κανω..

Αποφασισαμε τελικα...oda-2.jpg

Θα κανω βεβαια καποιες αλλαγες!Π.χ. η αλλαξιερα θα εχει συρταρια και κατω απο το κρεβατι αν γινεται θα ηθελα 2 συρταρια..

Επισης θα πω να μου φερουν δειγματα απο ξυλο, μπας και αλλαξω το ξυλο..Θα δειξει!!

Εσεις ολα καλα?


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα!!!!

Τι κανετε?

Σημερα ειμαι τραλαλιμ, τραλαλομ!Θα δω τι ζουζουνα μου(μαλλον ζουζουνα δλδ γτ εχουμε και ενα 20% για αγορι εε!!)..

Μετα θα παμε για φαϊ με την πεθερα μου για να της δειξω τι δωματιο θα κανω..

Αποφασισαμε τελικα...oda-2.jpg

Θα κανω βεβαια καποιες αλλαγες!Π.χ. η αλλαξιερα θα εχει συρταρια και κατω απο το κρεβατι αν γινεται θα ηθελα 2 συρταρια..

Επισης θα πω να μου φερουν δειγματα απο ξυλο, μπας και αλλαξω το ξυλο..Θα δειξει!!

Εσεις ολα καλα?

καλημερααααααααααααααααααα

αχ τι καλα εφτασε η μερα που θα δεις το μωρακι σου!!!!

το δωματιο ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!!Το σαββατοκυριακο ηταν γεματο κ τελικα δεν μπορεσα να σας γραψω ..διαβασα ομως τα νεα σας..

Μαργαριτα μου μπορει να μην ειναι τιποτα απλα να ειναι μια αδιαθεσια ...μην ανησυχεις κ ξεκουρασου λιγακι.Σημερα το πρωι που θα ξυπνησεις να δεις θα σου εχει περασει...

Κοριτσια κ εγω εχω διαβασει αρκετα βιβλια της Μαντα ,οντως σε καθηλωνουν..!Αλλα στις διακοπες διαβαζω περισσοτερο..

Εχθες ειχαμε φαγακι στη μαμα κ το βραδυ ολοι εδω , ειδαμε ταινια !Ωραια ηταν !

Καλη εβδομαδα να εχουμε!!

Τασπα τι ωραια που θα δειτε το μωρακι σας ε??Να σε ρωτησω κατι πως το κανεις αυτο με τις φωτογραφιες γιατι εμενα λεει οτι ξεπερναω τους επιτρεπομενους χαρακτηρες?


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!!Το σαββατοκυριακο ηταν γεματο κ τελικα δεν μπορεσα να σας γραψω ..διαβασα ομως τα νεα σας..

Μαργαριτα μου μπορει να μην ειναι τιποτα απλα να ειναι μια αδιαθεσια ...μην ανησυχεις κ ξεκουρασου λιγακι.Σημερα το πρωι που θα ξυπνησεις να δεις θα σου εχει περασει...

Κοριτσια κ εγω εχω διαβασει αρκετα βιβλια της Μαντα ,οντως σε καθηλωνουν..!Αλλα στις διακοπες διαβαζω περισσοτερο..

Εχθες ειχαμε φαγακι στη μαμα κ το βραδυ ολοι εδω , ειδαμε ταινια !Ωραια ηταν !

Καλη εβδομαδα να εχουμε!!

Τασπα τι ωραια που θα δειτε το μωρακι σας ε??Να σε ρωτησω κατι πως το κανεις αυτο με τις φωτογραφιες γιατι εμενα λεει οτι ξεπερναω τους επιτρεπομενους χαρακτηρες?

καλημερουδιαααααααααααααααα

θα πατησεις πανω στη εικονα που λεει εισαγωγη εικονας και θα κολλησεις το λινκ της φωτογραφιας που θες και θα στην εμφανιση!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααααααααααααα

θα πατησεις πανω στη εικονα που λεει εισαγωγη εικονας και θα κολλησεις το λινκ της φωτογραφιας που θες και θα στην εμφανιση!!

Καλημερα Σοφη!!!Με καλυψε η Μανδαμ απο εδω..:tongue:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...