Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

και εγω σε ιδιωτικο στο αχιλλειο ιατρικο κεντρο!!ουτε και εγω ρωτησα τιμη ακομη αλλα την παρασκευη που θα παω στο γιατρο θα ρωτησω για να προετοιμαστω!!!το υπολογιζω καπου στες 4000 (θα κανω και καισαρικη)ελπιζω να μην ειναι παραπανω!!

κάπου εκεί θα είναι, ελπίζουμε δηλαδή. αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω με φυσιολογικό τοκετό....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

ειχα δωσει 220 ευρο και τες εκανα στην κληνικη!!

κι εγώ αλλά έδωσα 234 γαιτί μο έκανα επανεξεταση για ερυθρά.

θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο αν θες μου απαντάς φυσικά, εσύ έχεις κάνεις ραγάδες; γιατί έχω δει ότι είναι το δεύτερο σου μωράκι αυτό...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ αλλά έδωσα 234 γαιτί μο έκανα επανεξεταση για ερυθρά.

θέλω να ρωτήσω και κάτι άλλο αν θες μου απαντάς φυσικά, εσύ έχεις κάνεις ραγάδες; γιατί έχω δει ότι είναι το δεύτερο σου μωράκι αυτό...

τωρα δεν εχω κανει ακομα και δεν βαζω και κατι λαθος μου φυσικα,στο γιο μου ειχα κανει μετα τον 7 μηνα κατω χαμηλα στην κοιλια ευτυχως οταν επανηλθε η κοιλια σε φυσιολογικο μεγεθος πηγαν αρκετα κατω και δεν φαινονταν!!:rolleyes:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα δεν εχω κανει ακομα και δεν βαζω και κατι λαθος μου φυσικα,στο γιο μου ειχα κανει μετα τον 7 μηνα κατω χαμηλα στην κοιλια ευτυχως οταν επανηλθε η κοιλια σε φυσιολογικο μεγεθος πηγαν αρκετα κατω και δεν φαινονταν!!:rolleyes:

καλά είναι δηλαδή:P.... εγώ έχω κάνει κάτι μικρές μικρές στο στήθος και με ενοχλεί. και να πεις ότι το στήθος μου μεγάλωσε πολύ, έχω μικρό στήθος από 32b πήγε 34b, ελπίζω να μην μεγαλώσει άλλο.

το φύλο του μωρού σου το έχεις μάθει;


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

καλά είναι δηλαδή:P.... εγώ έχω κάνει κάτι μικρές μικρές στο στήθος και με ενοχλεί. και να πεις ότι το στήθος μου μεγάλωσε πολύ, έχω μικρό στήθος από 32b πήγε 34b, ελπίζω να μην μεγαλώσει άλλο.

το φύλο του μωρού σου το έχεις μάθει;

ναι παλι αγορακι θα κανω!!!μου το ειπαν στην αυχενικη!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...