Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Κορίτσια μου γειά σας!! Ήρθα!! Λοιπόν,πήγα στο γιατρό 10:15 που είχα ραντεβού και μετά απο 5 λεπτά του τυχαίνει ενα επείγον περιστατικό στην κλινική του με μια επέμβαση και φεύγει... Λέω ωχ...γιατί σήμερα σε μένα?? Είχα τόση αγωνία!!! Τελικά μετά απο 2 ώρες ήρθε και τελικά όλα εντάξει!!!! Ορατό το ρινικό οστό,τα ποδαράκια,τα χεράκια,το στομάχι,το κρανίο,ο εγκέφαλος!!! Όλα τέλεια!! Και το υγρό πίσω στον αυχένα ήταν 1,1mm!!! Το όριο μου είπε του φυσιολογικού πρέπει να είναι κάτω απο 2mm οπότε είμαστε σούπερ!!! Αχ κορίτσια αν δείτε πως φαινόταν το μωράκι.... σαν ανθρωπάκι κανονικό(που κανονικό είναι είπε ο γιατρός).Είχα και ένα μήνα να πάω στο γιατρό και μου φάνηκε πολύ πιο μεγάλο.Τώρα είναι 5,8 εκατοστά!!! Περιμένω την Παρασκευή και τα αποτελέσματα που συνδυάζονται με την αυχενική και βλέπουμε!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Το υψος παιζει μεγαλη σημασια ...βεβαια!Ειμαι αρωμα σε μικρο μπουκαλακι!!!χιχιχι!Ειμαι 1,60 κ σωστα θυμασαι, ειμαι 28 χρονων.

Εσυ νομιζω εισαι ψηλη ε?

1,70 ειμαι και παντα ημουν 60 κιλα εκτος απο φετος που ξεφυγα!!!! ισως εφταιξαν και οι εγκυμοσυνες (κατακρατησεις παραπανω φαι...)


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

1,70 ειμαι και παντα ημουν 60 κιλα εκτος απο φετος που ξεφυγα!!!! ισως εφταιξαν και οι εγκυμοσυνες (κατακρατησεις παραπανω φαι...)

Mια χαρα αδυνατουλα εισαι!μην ανησυχεις καθολου κ τα κιλα σου ειναι τελεια!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα αδυνατουλα εισαι!μην ανησυχεις καθολου κ τα κιλα σου ειναι τελεια!

εγω δεν με βλεπω καθολου ωραια παντως!!! τα εχω παρει ολα στην κοιλια μου φαινεται!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tελεια νεα ακουω φουσκιτσα μου ε? Μπραβο κοπελα μου με το καλο!Τα αποτελεσματα σου μου φαινονται εξαιρετικα !!Και το papp-a θα βγει μια χαρα κ ολα τελεια!!Αντε τωρα να δουμε πως θα περασει η μερα να παω αυριο το απογευμα κ εγω να δω το πλασματακι μας..Ελπιζω να ειναι καλα!!

Θα περάσει και η σημερινή μέρα αγάπη και αύριο θα ακούσεις κι εσύ υπέροχα νεα σίγουρα!! Θα δεις πως θα έχει μεγαλώσει και το μωρό σου!:P


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο φουσκιτσα!!!! Παντα τέτοια!

Αντε να ερθει κ η σειρα μας!

Παιδια εγω εχω πάρει 3 κιλά ολοκληρα!!!:shock: Τι πραγμα ειμαι?! Στα κανονικα μου δεν παιρνω γραμμαριο, οταν ειμαι έγκυος η ζυγαρια τρελαινεται! Λεω να συμμαζευτω λιγο γιατι δεν με βλέπω καλα!!! Με 2η γεννα στο καπακι θα θελω Φουστανο. Αλλα δεν μπορω να το κλεισω το ρημαδι....:tongue:

Σοφη νομιζω οτι το να χάνεις κιλά στην 12η εβδ. εχει μια αιτιολογια οτι φευγει το φουσκωμα κ η κατακρατηση του 1ου τριμηνου. Μην αγχωνεσαι!


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια παλι ηρθα στο παρεακι μας,μη ξεχνιομαστε!καλες και οι διακοπες αλλα δεν θελω να χανω τα νεα σας!συγχαρητηρια φουσκιτσα μπραβο,παραπολυ καλες τιμες εχεις.Αντε sophie περιμενουμε τα δικα σου αποτελεσματα τωρα με αγωνια.Μια μια να περνει σειρα!Εχετε ανοιξει ενδιαφεροντα θεματα βλεπω,για κιλα,για φαγητα,εκει που με πονατε!Εγω ειμαι 1,70 ξεκινησα 63 κιλα την εγκυμοσυνη και πρεπει να εχω τσιμπησει μισο κιλακι.Τρωω σα βοδι και μου κανει εντυπωση που ειναι μονο μισο το κιλο.Ας πουμε χθες εφαγα οντως μια ολοκληρη πιτσα,σημερα φαγαμε αστακομακαροναδα(πιο πολυ μου αρεσαν τα μακαρονια,παρα ο αστακος,μια δαγκωματια εφαγα γιατι φοβηθηκα μηπως εχει υδραργυρο)και τωρα τον εχω στειλει να μου παρει τι?ψαροσουπα!!!! Αν δεν με χωρισει μετα απο αυτη την εγκυμοσυνη καλα θα ειναι κοριτσια.Μου μυρισε πριν καμια ωρα κατι σαν σουπα και τον εστειλα να μου παρει ψαροσουπα.Το μαναρακι μου,ναναι καλα.Ευτυχως που με ανεχεται αυτος ο ανθρωπος!Στην αρχη γουρλωσε τα ματια για να αποφυγει την ταλαιπωρια αλλα κατεβασα κατι μουτρα και δεν το σκεφτηκε δευτερη φορα,φορεσε παπουτσια και ....δρομο!Πειτε βρε κοριτσια εσεις τι κανετε στους αντρες σας?Πως σας συμπεριφερονται?


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

για πες για το στικακι! ποσο κανει? εχεις λαπτοπ δηλαδη μαζι η στο κινητο?? Αιγινα θα παω στο εξοχικο!

Το στικακι κανει 15 ευρωπουλα,και εχω παρει το λαπτοπ μαζι μου.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια παλι ηρθα στο παρεακι μας,μη ξεχνιομαστε!καλες και οι διακοπες αλλα δεν θελω να χανω τα νεα σας!συγχαρητηρια φουσκιτσα μπραβο,παραπολυ καλες τιμες εχεις.Αντε sophie περιμενουμε τα δικα σου αποτελεσματα τωρα με αγωνια.Μια μια να περνει σειρα!Εχετε ανοιξει ενδιαφεροντα θεματα βλεπω,για κιλα,για φαγητα,εκει που με πονατε!Εγω ειμαι 1,70 ξεκινησα 63 κιλα την εγκυμοσυνη και πρεπει να εχω τσιμπησει μισο κιλακι.Τρωω σα βοδι και μου κανει εντυπωση που ειναι μονο μισο το κιλο.Ας πουμε χθες εφαγα οντως μια ολοκληρη πιτσα,σημερα φαγαμε αστακομακαροναδα(πιο πολυ μου αρεσαν τα μακαρονια,παρα ο αστακος,μια δαγκωματια εφαγα γιατι φοβηθηκα μηπως εχει υδραργυρο)και τωρα τον εχω στειλει να μου παρει τι?ψαροσουπα!!!! Αν δεν με χωρισει μετα απο αυτη την εγκυμοσυνη καλα θα ειναι κοριτσια.Μου μυρισε πριν καμια ωρα κατι σαν σουπα και τον εστειλα να μου παρει ψαροσουπα.Το μαναρακι μου,ναναι καλα.Ευτυχως που με ανεχεται αυτος ο ανθρωπος!Στην αρχη γουρλωσε τα ματια για να αποφυγει την ταλαιπωρια αλλα κατεβασα κατι μουτρα και δεν το σκεφτηκε δευτερη φορα,φορεσε παπουτσια και ....δρομο!Πειτε βρε κοριτσια εσεις τι κανετε στους αντρες σας?Πως σας συμπεριφερονται?

Tρελαθηκαν οι ορμονες τρελαθηκαν και οι απαιτησεις μας!!

Και εγω κατι κουλα θελω μερικες φορες κ ο δικος μου τρεχει.Τα κανει ολα μεσα στο σπιτι μιας κ δεν πρεπει να κανω δουλειες κ τετοια αλλα απο μαγειρεμα τιποτα..Ας ειναι καλα η μανουλα μου!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν με βλεπω καθολου ωραια παντως!!! τα εχω παρει ολα στην κοιλια μου φαινεται!!!

Και εμενα η κοιλια μου εχει φουσκωσει, ή μαλλον εχει τουμπανιασει,γιατι ετσι οπως εχει πεταχτει μοιαζω για προχωρημενη εγκυμοσυνη.Μου φαινεται θα αρχισω παλι να λεω ψεμματα απο ντροπη,οτι ειμαι 3-4 μηνες παραπανω εγκυος.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Tρελαθηκαν οι ορμονες τρελαθηκαν και οι απαιτησεις μας!!

Και εγω κατι κουλα θελω μερικες φορες κ ο δικος μου τρεχει.Τα κανει ολα μεσα στο σπιτι μιας κ δεν πρεπει να κανω δουλειες κ τετοια αλλα απο μαγειρεμα τιποτα..Ας ειναι καλα η μανουλα μου!

Καλα δεν εχουν πολυ πλακα οταν κανουν δουλειες στο σπιτι?σαν να εχουν νευρα αλλα δεν τα εκδηλωνουν,γιατι τι να κανουν?δεν μπορουν να κανουν και αλλιως.κατεβασμενα μουτρα και ενα ψευτικο χαμογελο που λεει <<αγαπη μου ποσο μ αρεσει να κανω δουλειες και εσυ να καθεσαι!!!!!!!>>


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

November rain μια χαρα σε βρισκω με την σουπιτσα! Κ μισο κιλο...τπτ! Εγω 3!!!!

Λοιπον ο δικος μου κανει σχεδον τα παντα, αλλα προσθεστε κοιμισμα δυο μωρων κ ξεσκατωμα, φτιαξιμο κρεμα κλπ. Το μαγειρεμα το κανω εγω για ολους, απλώνω ρουχα, διπλωνω ρουχα, τακτοποιω ρουχα. Γενικα ο ρολος μου ειναι επικουρικος!

Αλλα ρε παιδια σαλταρα σπιτι. Λειπουν κ οι γιαγιαδες διακοπες κ δεν μπορω να τις αφησουμε λιγο να παμε μια βολτα. Με τις δυο εξω, θελει πολυ κυνηγητο αν παμε μακρυα, οποτε περιοριζομαστε γυρω στην γειτονια κ στην αυλη.

Σιγα σιγα το λεμε κ στον κοσμο! Πως να το κρυψουμε αλλωστε, αφου η κοιλια μου βγάζει μάτι!:rolleyes:


8GTIp3.png

as1cHh_uM2B0000MjkyZHw0MDE2NzVkfFRhIG9uZWlyYWtpYSBtb3UhISE.gifline_feet_beg_xbliz34_time_1266814800_text_d4e120efede5e9f1dceae9e120eceff520e5dfede1e920ece1e6df20ece1f220.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω... Είμαι η πιο χοντρή απο όλες σας................................

Είμαι 1,60 και τα κιλά μου είναι 65 στο τέλος της 12ης εβδομάδας!!! Ουφ είχα παχύνει που είχα παχύνει τώρα θα γίνω..... Αφού ο άντρας μου με αγαπάει ακόμα καλά πάμε... χα χα!!Ελπίζω μετά με το τρέξιμο με το μωρό να γίνω πάλι στιλάκι όπως ήμουν πριν κανένα χρόνο!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πω... Είμαι η πιο χοντρή απο όλες σας................................

Είμαι 1,60 και τα κιλά μου είναι 65 στο τέλος της 12ης εβδομάδας!!! Ουφ είχα παχύνει που είχα παχύνει τώρα θα γίνω..... Αφού ο άντρας μου με αγαπάει ακόμα καλά πάμε... χα χα!!Ελπίζω μετά με το τρέξιμο με το μωρό να γίνω πάλι στιλάκι όπως ήμουν πριν κανένα χρόνο!!

Aχ με εκανες να γελασω!!!!!!...........

Ενα να ξερεις γλυκια μου.Οσο κουβαλας το παιδι του αντρα σου θα σε βλεπει σαν την πιο ομορφη του κοσμου.Και ας εισαι 100 κιλα.Απαξ και γεννησεις μετα πρεπει να τα χασεις γρηγορα,γιατι ξεχνανε οτι μολις γεννησες και δεν χανονται ετσι απλα!Αντρες=γουρουνια..........................................


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Aχ με εκανες να γελασω!!!!!!...........

Ενα να ξερεις γλυκια μου.Οσο κουβαλας το παιδι του αντρα σου θα σε βλεπει σαν την πιο ομορφη του κοσμου.Και ας εισαι 100 κιλα.Απαξ και γεννησεις μετα πρεπει να τα χασεις γρηγορα,γιατι ξεχνανε οτι μολις γεννησες και δεν χανονται ετσι απλα!Αντρες=γουρουνια..........................................

Εντάξει 100 κιλά δεν είμαι...:tongue:

Ελά ρε συ δεν είναι όλοι γουρούνια... Ο δικός μου είναι πολύ γλυκούλης!! Δεν λέει τίποτα ο καημένος! Άμα χρειαστεί και πιάτα θα πλύνει και όλα!! χαχα Ξέρεις γι'αυτό είναι γλυκούλης!!!:D:D

Πάντως μετά τις γέννες μας θα ανοίξουμε ένα θέμα "χοντρές μαμάδες σε περίοδο δίαιτας"....


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...