Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιουλίου 2023


Evi!

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, LeneL είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι, θύμησέ μου; Ανησυχείς λόγω θερμοκοιτίδας ε; Δεν ξέρω, εννοείται δεν είναι ιδανικό, αλλά για καλό είναι! Κι εμείς αγχωθηκαμε αρκετά στην αρχή, αν όμως στην κοιλίτσα δεν παίρνουν ο,τι χρειάζεται, η θερμοκοιτίδα θα τα βοηθήσει!

Καλημέρα!!

Σήμερα είμαι 33η και Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό 33η+3. Για 35η το πάει,τέλη του μηνός...

Μακάρι,όλα θα γίνουν για καλό!!!

  • Ευχή 2
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, chara14 είπε:

Καλημέρα!!

Σήμερα είμαι 33η και Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό 33η+3. Για 35η το πάει,τέλη του μηνός...

Μακάρι,όλα θα γίνουν για καλό!!!

Καλημέρα κορίτσι! Είμαστε ακριβώς ίδια ημερομηνία ! Γιατί σε πάει στις εβδομάδες τόσο νωρίς για γεννα ; 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Ninarelita είπε:

Τώρα είμαι 33,6 περιμένω σήμερα κάτι εξετάσεις για να δει αν θα μεβαλει μέσα για πιο στενή παρακολούθηση..ευτυχώς η μπουλουκα είναι 2700 σχεδόν οπότε μου είπε δεν θα έχουμε θέμα..απλά μου είπε ότι σίγουρα θα κάνουμε καισαρική τώρα για ποτέ θα δείξει η κατασταση..😔😔

Ευχομαι να βγουν καλες οι εξετάσεις που περιμένεις και να μην μπεις μεσα. Ειναι πολυ καλα το μωρακι σας απο μεγεθος κ σε μια δυο βδομαδες σκεψου θα είναι σίγουρα 3 κιλα! Τελευταία αναστατωση να ειναι αυτη κοριτσι μου, όπως και να γίνει θα πάρεις αγκαλια το μωρο σου και θα είναι υγιέστατο εστω κ λιγο νωρίτερα. Περιμενουμε νεα σου! 

17 ώρες πρίν, Life777 είπε:

Ειμαι 37 κ 4 και ειναι 3350kg. 

@Maria Ad Είναι σαν να πετρώνει η κοιλιά, σαν κράμπα δηλαδή που προκαλεί ελαφρώς δυσφορία κ κρατάει γύρω στα 60’’. Εγώ τις ένιωθα κ τις νιώθω κ στις τρεις εγκυμοσύνες πολύ έντονα… Θα πάμε με ραντεβού~πρόκληση λόγω θρομβοφιλίας κυρίως γτ πρέπει να σταματήσω τις ενεσούλες νωρίτερα 24~48h. 

Εισαι πολυ καλα απο βδομάδες κ κιλα απ οτι καταλαβα μια χαρα!Λόγω αντιπηκτικων δηλαδή πας με ραντεβου νωρίτερα... Ελεγχόμενη κατάσταση οπότε χωρίς άγχος! Με το καλο εύχομαι όποτε το κλεισετε να εχεις μια καλή γέννα κ εσυ κοριτσι, μ εναν πονο!!! ❤️

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Είμαστε ακριβώς ίδια ημερομηνία ! Γιατί σε πάει στις εβδομάδες τόσο νωρίς για γεννα;

 

Αλήθεια; με το καλό!!!

Λόγω ηλικίας και για να μην τύχει κάτι μέχρι την 37η...απ'ό,τι μου είπε..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , chara14 είπε:

 

Αλήθεια; με το καλό!!!

Λόγω ηλικίας και για να μην τύχει κάτι μέχρι την 37η...απ'ό,τι μου είπε..

Ναι, ναι! Δν είμαστε ούτε μια μέρα διαφορά! Χαχα! Ποσό είσαι; 
 

Εμένα μ είπε να μου τα πάρει στις 38 κλεισμένες.. εύχομαι να φτάσω τόσο γιατί φοβάμαι κ για προεκλαμψία ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , minnie26 είπε:

Ναι, ναι! Δν είμαστε ούτε μια μέρα διαφορά! Χαχα! Ποσό είσαι; 
 

Εμένα μ είπε να μου τα πάρει στις 38 κλεισμένες.. εύχομαι να φτάσω τόσο γιατί φοβάμαι κ για προεκλαμψία ..

Είναι και η προεκλαμψία..

50 είμαι.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, chara14 είπε:

Καλημέρα!!

Σήμερα είμαι 33η και Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό 33η+3. Για 35η το πάει,τέλη του μηνός...

Μακάρι,όλα θα γίνουν για καλό!!!

Mε το καλό! Ο,τι καλύτερο είναι να γίνει! Κι εγώ ακριβώς 35 θα είμαι τη Δευτέρα που θα τα πάρουμε τα μικρά και μου είπε ότι μπορεί να μη χρειαστεί καν θερμοκοιτίδα. Είναι καλή εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , minnie26 είπε:

Κ σύ με τάση για προεκλαμψία Ε ; Όλα θα πάνε καλά ! 

Σύμφωνα με τον αιματολόγο δεν κινδυνεύω από προεκλαμψία..τι να πω..

πρίν από 4 λεπτά , LeneL είπε:

Mε το καλό! Ο,τι καλύτερο είναι να γίνει! Κι εγώ ακριβώς 35 θα είμαι τη Δευτέρα που θα τα πάρουμε τα μικρά και μου είπε ότι μπορεί να μη χρειαστεί καν θερμοκοιτίδα. Είναι καλή εβδομάδα!

Αλήθεια;

Μου δίνεις δύναμη, γιατί κάπως μου ήρθε όταν το πρωτοάκουσα για 35η..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , chara14 είπε:

Σύμφωνα με τον αιματολόγο δεν κινδυνεύω από προεκλαμψία..τι να πω..

Αλήθεια;

Μου δίνεις δύναμη, γιατί κάπως μου ήρθε όταν το πρωτοάκουσα για 35η..

Μην ανησυχείς καθόλου, είναι καλή εβδομάδα! Άλλωστε αν υπήρχε θέμα, όσο και να σε πήγαινε νωρίτερα προληπτικά, αφού είσαι καλά θα σε άφηνε λίγο παραπάνω! 

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Περιμένοντας νέα από @LeneL ,πήγα σήμερα στον γιατρό. Την Τρίτη πάω για nst,θα κάνω άλλη μια δόση κορτιζόνης,το εμβόλιο για τον κοκκύτη και 30 Ιουνίου, 35η ακριβώς, έρχεται!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, chara14 είπε:

Περιμένοντας νέα από @LeneL ,πήγα σήμερα στον γιατρό. Την Τρίτη πάω για nst,θα κάνω άλλη μια δόση κορτιζόνης,το εμβόλιο για τον κοκκύτη και 30 Ιουνίου, 35η ακριβώς, έρχεται!!

Με το καλό να δεχτείς το μωρουλι σου, όλα να πάνε καλά! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...