Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Ψαχνω να βρω μια φορμα αίτησης περσινή , ενα πεδιο να δω πως ειναι και να την δουλεψω στο μυαλο μου αλλα δεν βρισκω κατι.

Βρηκα μονο των δομων.Γνωριζεται αν ναι που μπορω να την βρω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Δηλαδή της λες ότι ο εργοδότης πρέπει να υπογράψει βεβαίωση που πάνω έχει ημερομηνία 10 μέρες μετά;

Το "καταληκτική ημερομηνία" αναφέρεται στο κείμενο της βεβαίωσης, όχι στην ημερομηνία που εκδόθηκε. Μια χαρά είναι το 13/7 για τη βεβαίωση...

Επίσης, ζητάνε επικυρωμένα ΟΛΑ τα αντίγραφα. Πρέπει να επικυρωθεί η φωτοτυπία. Αλλά γιατί μιλάμε για φωτοτυπία; Ζητάνε το περυσινό εκκαθαριστικό το οποίο ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μη το έχετε λάβει ταχυδρομικώς απ την εφορία...

εγω που κανω την δηλωση μεσω ιντερνετ δεν μου στελνουν μετα χαρτι. εκτυπωνεις εκεινη την ωρα το εκκαθαριστικο σου το οποιο εχει υπογραφη κανονικα. ετσι το ετσειλα περσι και δεν ειχα προσκληση.

επισης το λεει σαφεστατα για την βεβαιωση εργοδοτη:

ü Εάν η ενδιαφερόμενη είναι μισθωτή, απαιτείται:

§ Βεβαίωση εργοδότη, από την οποία να προκύπτει η συνέχιση της απασχόλησης, καθώς και το είδος απασχόλησης (πλήρης ή μερική απασχόληση, αορίστου ή ορισμένου χρόνου) στη θέση εξαρτημένης εργασίας που η ενδιαφερόμενη κατέχει, μέχρι την καταληκτική ημερομηνία υποβολής Αιτήσεων συμμετοχής της παρούσας Πρόσκλησης,

σε παρακαλω διαβασε καλυτερα την προσκληση για να μην παρεις κανεναν στον λαιμο σου....

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό θα ξαναπώ.......προσέχετε καλά τι σας λένε. Μην βασίζεστε σε ξένους.

Αυτό που λεει η Χριμαρία δεν ευσταθεί γιατί δεν γίνεται να το κάνει ο εργοδότης , ο εργοδότης μπορεί να δηλώσει ημερομηνία έως την ίδια που γράφει την βεβαίωση κ να πει ότι είσαι αορίστου κτλπ. Δηλαδή να πει η ταδε μαρία εργάζεται εως κ σήμερα πχ 12 ιουλιού το 2012 με συμβαση αορίστου χρόνου κτλ κτλ

Εαν θες να λεει 23/7 τότε πάρε την βεβαίωση τελευταία μέρα.

Μην απαντάτε αν δεν γνωρίζετε κάτι.

Η προκήρυξη λέει πρέπει έως κ την καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων να βρίσκεσαι σε θέση εργαζόμενης.

τι λετε βρε κοριτσια??? δεν ξερει ο εργοδοτης αν θα σε διωξει ή οχι??? το πολυ πολυ να μην σου φτιαξει το χαρτι. εχω υποδειγμα βεβαιωσης που το εδωσα περσι σε αλλα δεκα ατομα. δεν αναφερω πουθενα ποτε γραφτηκε αλλα μονο οτι θα απασχολουμε στην επιχειρηση εως και τις 23/7. αυτο ζηταει ξεκαθαρα. γιατι λετε αλλα και να βγαλετε ολες τελευταια μερα την βεβαιωση? ετσι δεν θα προλαβει καμια να στειλει στην ωρα της τα χαρτια...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε κορίτσια δέχονται και Σάββατο αιτήσεις ?Γιατι αν είναι έτσι μην πληρώνω τσάμπα κούριερ αυριο ,να πεταχτώ το Σάββατο το πρωί να την κανω πρίν την κάνω για λιμάνι.:(

Σαββατο θα φυγουν απο εμενα και Δευτερα θα ειναι σε αυτους!

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω σε καμία να τα βγάλει τελευταία μέρα. Λέω αν θες να γράφει 23/7 βγάλτε εκείνη τη μέρα.

Όσον αφορά τις βεβαιώσεις κρατώ τις επιφυλάξεις μου κ μένω στην άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω ειμαι της αποψης οτι η υπογραφη του διευθυντη για το αποδεικτικο της εργασια πρεπει να ειναι νωριτερη απο την αποστολη των εγγραφων.Ακουγεται παραδοξο οτιδηποτε διαφορετικό.

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορο οπλο.:P

:wink:;-):wink:

Και εγω ειμαι της αποψης οτι η υπογραφη του διευθυντη για το αποδεικτικο της εργασια πρεπει να ειναι νωριτερη απο την αποστολη των εγγραφων.Ακουγεται παραδοξο οτιδηποτε διαφορετικό.

Εμ...αυτό λέω :-)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι της αποψης οτι η υπογραφη του διευθυντη για το αποδεικτικο της εργασια πρεπει να ειναι νωριτερη απο την αποστολη των εγγραφων.Ακουγεται παραδοξο οτιδηποτε διαφορετικό.

λοιπον περσι ειχα βαλει κανονικα την καταληκτικη ημερομηνια και τα χαρτια τα ειχαν την τριτη μερα. δεν ειχα προβλημα

και ξαναλεω.....ζητανε ή δεν ζητανε συνεχιση της απασχολησης μεχρι την καταληκτικη ημερομηνια????

δηλ αν εγω ειμαι ανεργη και στις 23/7 μου γινει προσληψη τι θα γινει??? μηπως θα το μαθουν??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...