Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωπα καλησπερα

να κερασω κανα ποτακι??γιατι προβλεπετε ξενυχτι,,,,,δε τα βλεπω και εγω καθολου,,,ακομη τα προσωρινα βλεπω και ακομη δε βλεπω την αιτηση και ανυσηχω,,,αυριο θελω να παω να τα δωσω ,,,,:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά..... έχουμε αύριο να πούμε... αν από τώρα δεν ανοίγει ο Νομός Αττικής ... φαντάσου:rolleyes: ! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ;)

δεν κοιμάσαι ακόμα κουκλίτσα;

Βγάζει όλους τους νομούς εκτός από Αττική και Θεσσαλονίκη. Τι όμορφα!!!:confused::cool::evil:

Αύριο με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

ωπα καλησπερα

να κερασω κανα ποτακι??γιατι προβλεπετε ξενυχτι,,,,,δε τα βλεπω και εγω καθολου,,,ακομη τα προσωρινα βλεπω και ακομη δε βλεπω την αιτηση και ανυσηχω,,,αυριο θελω να παω να τα δωσω ,,,,:?

Και γιατί δεν πας απευθείας εκεί 9.30 να παραδωσεις ???? θα την έχουν την αίτηση δεν παιζει

Link to comment
Share on other sites

την αίτηση θα την έχουν και στα γραφεία αύριο. όποτε την συμπληρώνεις εκεί επί τόπου. εγώ τα οριστικά τα βλέπω. αλλά δε μου ανοίγει τη Θεσσαλονίκη. Κάποιους άλλους νομούς μου τους ανοίγει.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ 29-06-2008

ΣΠΥΡΟΣ 15-11-2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και γιατί δεν πας απευθείας εκεί 9.30 να παραδωσεις ???? θα την έχουν την αίτηση δεν παιζει

Τι είπες τώρα ρε συ;;;;Γιατί καλέ δε μου το είπες σήμερα στο τηλέφωνο;;Δε το σκέφτηκα καθόλου αυτό:confused:Αρκεί να έχουν την αίτηση εκτυπωμένοι αυτοί το πρωί πράγμα χλωμό!!!

Link to comment
Share on other sites

καποια που να ξερει,,,,γιατι δε βλεπω τιποτα χα,,,,οι κωδικοι ειναι ιδιοι με τους προσωρινους???να βαλω τους κωδικους απο τους προσωρινους,,,ετσι και αλλιως μονο δημοτικους θελω να βαλω,,,,,

ελπιζω να την εχουνε ετσι και αλλιως πρωι πρωι ηθελα να παω αλλα απλα ξερω ειμαι λιγο μαζοχα ηθελα να τα εχω ετοιμα,,,,:oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάω σε κάποιους νομούς που εμφανίζονται (αναμένοντας να βγει κι η αττική) κι αναρωτιέμαι... το κόστος μεταφοράς που αναφέρουν, είναι για όλους τους μήνες λειτουργίας συνολικά;


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να με βοηθησει????? στη σελιδα του εεταα βλεπω ακομη τα προσωρινα και τιποτα νεωτερο!!!! μπορει καποιος να μου γραψει τη διευθυνση που βλεπετε εσεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...