Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

κοριτσια εμενα δεν μου βγαζει τιποτα.βοηθηστεμε σας παρακαλω!!!!!!!

ο μικρος 5/9 θα γινει 3 τι πρεπει να επιλεξω?

Α2 κατηγορία, αφού γράφει το σεπτ να εχουν συμπληρωσει 2,5!!!

απο 2,5 ετων δηλ Προ-νήπια 2,5 ετών έως την ηλικία εγγραφής τους στην υποχρεωτική εκπαίδευση


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, έχω ένα θεματάκι με τον υπολογιστή και δεν μου ανοίγει τους πίνακες. Αν μπορεί κάποια κοπέλα να μου τους στείλει με e.mail θα με βοηθούσε πολύ. Για Δωδεκάνησα ενδιαφέρομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ούτε εμένα μου ανοίγει τους πίνακες και την αίτηση.. Προφανώς λόγω μεγάλης επισκεψιμότητας. Αν μπορεί καποια μανούλα που τα έχει κατεβάσει, ας βοηθήσει. Εγώ ψάχνω της Αττικής. Καλή επιτυχία σε όλες!


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω ένα θεματάκι με τον υπολογιστή και δεν μου ανοίγει τους πίνακες. Αν μπορεί κάποια κοπέλα να μου τους στείλει με e.mail θα με βοηθούσε πολύ. Για Δωδεκάνησα ενδιαφέρομαι.

Στείλε μου το μέιλ σου να στο δώσω. Κατάφερα κ το κατεβασα στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα έχω πάρει άσχημα.... Δυλαδή τους ήταν βαρή να τα ανεβάσουν 2-3 μέρες πρίν???? Εννοείται οτι θα γίνεται χαμός... και αφήνουν μόνο 10 εργάσιμες για να καταθέσεις την αίτηση... Α ρε Χ.Α. που τους χρειάζεται....

Καλημέρα είπα?? Δεν είπα!!!! Καλημέρα λοιπόν!!!!


5MwRp3.png6g2Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κλασσική περίπτωση... Όλη μέρα θα είναι αδύνατη η φόρτωση...

Xrimaria να και σε ένα πράγμα που συμφωνούμε... "Ας διαβάσουν όλες την προκήρυξη και ότι καταλαβαίνουν"...

Ψυχραιμία στη συμπλήρωση της αίτησης και καλή επιτυχία σε όλες


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το θέμα μου είναι άλλο... Που βλέπουμε αν παρέχεται σίτιση τελικά ή όχι; ΟΚ τα της μετακίνησης τα βλέπω, αλλά μπορεί κάποια κοπέλα να μου επιβεβαιώσει πως είδε δομή που δεν προσφέρει σίτιση να το αναφέρει;


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

καλη επιτυχια σε ολες.

να πω κατι για το εκκαθαριστικο μεσω taxis. μιλησα με Κεπ και μου ειπαν οτι δεν θελει επικυρωση και οντως επανω το εκκαθαριστικο μου λεει "ΕΓΚΥΡΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΜΕΣΩ gsis.gr ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ......μπλα μπλα"

και αν θυμαμαι σωστα περσι δεν το πηγα για επικυρωση.

εγω την πατησα με τις δομες. τις κατεβασα σπιτι και τωρα στην δουλεια δεν μπορω να τις δω για να συμπληρωσω σωστα την αιτηση!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...