Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Έχω διαβάσει για το coq10 ότι βοηθάει πάρα πολύ. Έπαιρνα ημερησιως 200mg,  τώρα θα το αυξήσω στα 600mg  είναι ακριβό δυστυχώς όμως. Αλλά κ για ωμέγα 3 λιπαρά πως χρειάζεται.

      Εγώ παίρνω το coq10, φολικο και μια πολυβιταμινη για πριν τη συλληψη, που βοηθάει δηλαδή.

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συνέχισε να προσπαθείς, θα ανοίξουν

ετοιμη την εχω την αιτηση απλα ηθελα να τσεκαρω την επωνυμια των παιδικων σταθμων....μαλλον θα το κανω το μεσημερι και τα στελνω αυριο :cool:

Link to comment
Share on other sites

Κιαλλο χαος.Και περιμενω αυτο για να φυγω διακοπες.

Και δεν με παιρνει να φαω το Σαββατοκυριακο εδω με το παιδι μεσα στον καυσωνα.

Δεν φανταζομουν να βγαλω οοοολη την ημερα πανω απ ελα λαπτοπ να περιμενω να ανοιξει ενα υπερφορτωμένο συστημα...

Ομολογω τα ειχα φανταστει πιο...ροδινα αλλα.....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

καλη επιτυχια σε ολες.

να πω κατι για το εκκαθαριστικο μεσω taxis. μιλησα με Κεπ και μου ειπαν οτι δεν θελει επικυρωση και οντως επανω το εκκαθαριστικο μου λεει "ΕΓΚΥΡΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΜΕΣΩ gsis.gr ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ......μπλα μπλα"

και αν θυμαμαι σωστα περσι δεν το πηγα για επικυρωση.

εγω την πατησα με τις δομες. τις κατεβασα σπιτι και τωρα στην δουλεια δεν μπορω να τις δω για να συμπληρωσω σωστα την αιτηση!!!

Εμενα μου το επικυρωσαν στο ΚΕΠ ...τι ισχυει τελικά;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα αυτο το χΑΜΟ τον περιμεναμε :( αν καποιος καταφερει να κατεβασει τις δομες του νομου ηρακλειου ας μoΥ πει βρε παιδια, ουτε για πλακα ο σερβερ δε παιζει... δυο ανθρωποι περιμενουμε στη δουλεια....

Link to comment
Share on other sites

οταν λεει μια παροιμια οι ανθρωποι κανουν σχεδια ο θεος γελα...ελπιζω ομως θα φτιαξει μεσα στην μερα οποτε δεν θα εχεις προβλημα...αντε καλες διακοπουλες εμας τελειωσαν για φετος ευτυχως υπαρχουν τα σκ...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!να κανω και εγω μια ερωτηση που δεν θυμαμαι τι εκανα περισυ????στην ηλικια που γραφει η αιτηση για κατηγορια α2 βαζουμε την σημερινη ηλικια του παιδιου ή ποσο θα ειναι τον σεπτεμβριο?????????


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πρώτη παρατήρησ στην αίτηση , σελίδα 4, πίνακας Γ:

1.Καθεστώς απασχόλησης στην αγορά εργασίας

λέει: Μισθωτές (πλήρους και αποκλειστικής απασχόλησης) κλπ για άνεργες αυτοαπασχολούμενες

όταν είσαι με μερική απασχόληση βάζεις Χ εκεί που λέει "Άλλο"?

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη παρατήρησ στην αίτηση , σελίδα 4, πίνακας Γ:

1.Καθεστώς απασχόλησης στην αγορά εργασίας

λέει: Μισθωτές (πλήρους και αποκλειστικής απασχόλησης) κλπ για άνεργες αυτοαπασχολούμενες

όταν είσαι με μερική απασχόληση βάζεις Χ εκεί που λέει "Άλλο"?

Ναι, το άλλο πρέπει να επιλέξεις.


1211540.png
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη παρατήρησ στην αίτηση , σελίδα 4, πίνακας Γ:

1.Καθεστώς απασχόλησης στην αγορά εργασίας

λέει: Μισθωτές (πλήρους και αποκλειστικής απασχόλησης) κλπ για άνεργες αυτοαπασχολούμενες

όταν είσαι με μερική απασχόληση βάζεις Χ εκεί που λέει "Άλλο"?

Εγώ που είμαι με σύμβαση ορισμένου χρόνου κ μερικής δηλαδή όχι 40 ώρες τη βδομάδα

Αυτό τσεκαρα το "άλλο"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...