Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οι κοπέλες από Θεσσαλονίκη που έχουν καταφέρει να ανοίξουν τις δομές μπορούν να μου επιβεβαιώσουν πως όποιος σταθμός δεν προσφέρει σίτιση, το γράφει;

Μόλις είδα το αρχείο ,για όλο το νομό Θεσσαλονίκης , σίτιση δεν αναφέρεται πουθενά , μόνο η μετακίνηση αναφέρεται στις παρεχόμενες υπηρεσίες και γράφει για την κάθε δομή αν προσφέρει μετακίνηση ή όχι και πόσο κοστίζει.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου το επικυρωσαν στο ΚΕΠ ...τι ισχυει τελικά;;;

εγω θα το στειλω χωρις επικυρωση οπως και περσι. μου ειπαν να γραψω επανω απο ιντερνετ. φανταζομαι καποια οδηγια θα εχουν στα ΚΕΠ γιατι τους πηρα και γινοταν χαμος!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα το στειλω χωρις επικυρωση οπως και περσι. μου ειπαν να γραψω επανω απο ιντερνετ. φανταζομαι καποια οδηγια θα εχουν στα ΚΕΠ γιατι τους πηρα και γινοταν χαμος!!!

Κι εγώ έτσι θα το βάλω , πέρυσι που έκνα το ίδιο δεν είχα πρόβλημα , πήρα ένα text-liner και μαρκάρισα το σημείο που λέει "έγκυρο εκκαθαριστικό σημείωμα μέσω του gsis.gr κλπ" και την ημεορμηνία έκδοσης αντιγράφου .

Link to comment
Share on other sites

Όποια κοπέλα μπορέσει να μου στείλει την αίτηση και τις δομές Θεσσαλονίκης θα την ήμουν υπόχρεη!!

Ευχαριστώ!!

Το μειλ μου είναι

εχεις mail. κάνε edit το post σου, και σβήσε το e-mail σου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ έτσι θα το βάλω , πέρυσι που έκνα το ίδιο δεν είχα πρόβλημα , πήρα ένα text-liner και μαρκάρισα το σημείο που λέει "έγκυρο εκκαθαριστικό σημείωμα μέσω του gsis.gr κλπ" και την ημεορμηνία έκδοσης αντιγράφου .

μμμμμμμμ καλη ιδεα!!! Thanx ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...