Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Εγώ πάντως, ορμώμενη από πόστ κοπέλας που έλεγε αν θέλουμε να στείλουμε mail για να μας δώσουν αριθμό πρωτοκόλλου, το έκανα προχθες και απάντηση δεν πήρα...

Επίσης η κοπέλα που έγραψε ότι είναι δυο δομές ακόμα στο Ν.Ηράκλειο Αττικής που δεν φαίνονται, προφανώς σου κάνουν πλάκα... Απ τη στιγμή που δεν φαίνονται ΠΟΥΘΕΝΑ πως να τις δηλώσει κάποια μαμά;


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μην μπερδευεστε ομως...

χθες που πηγα τη ρωτησα για τον αριθμο μου..ειχα 4χιλιαδες κατι..και η φιλεναδα μου που καταθεσαμε μαζι ειχα 5κατι...4ψηφιο και οι δυο....και τη ρωτησα-μην τυχει και εχει γινει λαθος...-γιατι δεν ειχε ας πουμε τον επομενο αριθμο απο μενα....και μου λεει μην ανησυχεις..τον αριθμο πρωτοκολλου μας το βγαζει ενα συστημα πανελλαδικα....

οποτε το 30375 ειναι πανελλαδικο...

ειμαστε ακομη αποοτι φαινεται κατω απο τις μισες αιτησεις..αφου θα δοθουν περιπου 84000 θεσεις...

αντε να δουμε...εχουμε και 2 βδομαδες ακομη..και δεν περναν....

καλε τη δευτερα ληγει, ποιες 2 βδομαδες?


.png
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όσες κατέθεσαν συμπληρωματικό φάκελλο με εκκαθαριστικό του 2012 , πριν γυρίσω στο γρφείο τη Δευτέρα και δολοφονήσω κανένα courier:

Όταν καταθέτεις το δεύτερο φάκελλο παίρνεις νέο αριθμό πρωτοκόλλου???

Βλέπω στο on line σύστημα της courier ότι ο δεύτερος φάκελλος μου έχει πάρει τον ΙΔΙΟ αριθμό πρωτοκόλλου με τον πρώτο...τη Δυετέρα επιστρέφω στο γραφείο και περιμένω να μου φέρουν πίσω το χαρτάκι, για να δούμε , ελπίζω να μην έγινε κανένα μπέρδεμα...

Καλαμάρι εσύ πως το έκανες???

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όσες κατέθεσαν συμπληρωματικό φάκελλο με εκκαθαριστικό του 2012 , πριν γυρίσω στο γρφείο τη Δευτέρα και δολοφονήσω κανένα courier:

Όταν καταθέτεις το δεύτερο φάκελλο παίρνεις νέο αριθμό πρωτοκόλλου???

Βλέπω στο on line σύστημα της courier ότι ο δεύτερος φάκελλος μου έχει πάρει τον ΙΔΙΟ αριθμό πρωτοκόλλου με τον πρώτο...τη Δυετέρα επιστρέφω στο γραφείο και περιμένω να μου φέρουν πίσω το χαρτάκι, για να δούμε , ελπίζω να μην έγινε κανένα μπέρδεμα...

Καλαμάρι εσύ πως το έκανες???

ιδιο αριθμο πρωτοκολλου,,,με το που το πας ψαχνουν το φακελο σου και το βαζουν,,,οποτε ιδιο αριθμο πρωτοκολλου,,,,

καλημερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ιδιο αριθμο πρωτοκολλου,,,με το που το πας ψαχνουν το φακελο σου και το βαζουν,,,οποτε ιδιο αριθμο πρωτοκολλου,,,,

καλημερα!

Σ'ευχαριστώ πολύ! Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό...

Link to comment
Share on other sites

to πρωι πηγα να κανω την αιτηση και τους ανερεφα τα γεγονοτα ( στις κοπελες στη ρεσεψιον) και μου ειπαν οτι οντως η γραφικη υλη ειναι δωρεαν και επισης απαγορευεται να πληρωσω εγγραφη αν μου το ζητησουν ουτε και χρηματα εξτρα.....

αν επιλεγει το παιδι μου εκει και μου ζητησουν θα πω στον υπευθυνο του σταθμου οτι ειναι παρανομο και να μιλησουμε με εεταα.... ή να τους παρω τλφ και να γινει ανωνυμη καταγγελια.....ωραια πες οτι γινεται ετσι μετα δεν θα στιγματιστει το παιδι? θα εχει την ιδια μεταχειριση μετα?

Link to comment
Share on other sites

to πρωι πηγα να κανω την αιτηση και τους ανερεφα τα γεγονοτα ( στις κοπελες στη ρεσεψιον) και μου ειπαν οτι οντως η γραφικη υλη ειναι δωρεαν και επισης απαγορευεται να πληρωσω εγγραφη αν μου το ζητησουν ουτε και χρηματα εξτρα.....

αν επιλεγει το παιδι μου εκει και μου ζητησουν θα πω στον υπευθυνο του σταθμου οτι ειναι παρανομο και να μιλησουμε με εεταα.... ή να τους παρω τλφ και να γινει ανωνυμη καταγγελια.....ωραια πες οτι γινεται ετσι μετα δεν θα στιγματιστει το παιδι? θα εχει την ιδια μεταχειριση μετα?

στανταρακι δε θα εισαι η μονη που θα της ζητησουν λεφτα για διδακτρα,τροφεια υλικα κλπ,,,,οποτε δε νομιζω να στιγματιστει δε μπορουν αν αποδειξουν κατι,,,,καλο ειναι να γωνριστεις και με τις αλλες εεταα μαμαδες και να κανετε κοινο μετωπο σε τετοιες περιπτωσεις,,,τυπου συλλογος γονεων χιχχιιχιχ,,,,αλλα ξερεις εαν σου πουνε και κατι με υφος αν τους απαντησεις οτι σε περιπτωση που παρεις χαμπαρι οτι στιγματιζουν το παιδι και δε τους συμπεριφερονται σωστα ξερουν τι θα επακολουθησει,,,,

Link to comment
Share on other sites

καλε τη δευτερα ληγει, ποιες 2 βδομαδες?
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:δε με πιανς..:tongue:
xa xa xaκαλημερρα

εννοει μεχρι να βγουνε τα αποτελεσματα,,,,,:tongue:

;);)εσυ μεπιασες!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


to πρωι πηγα να κανω την αιτηση και τους ανερεφα τα γεγονοτα ( στις κοπελες στη ρεσεψιον) και μου ειπαν οτι οντως η γραφικη υλη ειναι δωρεαν και επισης απαγορευεται να πληρωσω εγγραφη αν μου το ζητησουν ουτε και χρηματα εξτρα.....

αν επιλεγει το παιδι μου εκει και μου ζητησουν θα πω στον υπευθυνο του σταθμου οτι ειναι παρανομο και να μιλησουμε με εεταα.... ή να τους παρω τλφ και να γινει ανωνυμη καταγγελια.....ωραια πες οτι γινεται ετσι μετα δεν θα στιγματιστει το παιδι? θα εχει την ιδια μεταχειριση μετα?

Κι εγω ειχα δύο δομες που μας ζητησαν παραπανω λεφτα εκτος του σχολικού. Το ενα μας ζηταγε 100 ευρω για τα δυο παιδια, καθε μηνα, χωρις το σχολικο, αφου ο σταθμος ηταν κοντα μας. Και ο αλλος, μας ζητησε 250 για εγγραφη και γραφικη υλη για ενα παιδί!


l9Iop2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ειχα δύο δομες που μας ζητησαν παραπανω λεφτα εκτος του σχολικού. Το ενα μας ζηταγε 100 ευρω για τα δυο παιδια, καθε μηνα, χωρις το σχολικο, αφου ο σταθμος ηταν κοντα μας. Και ο αλλος, μας ζητησε 250 για εγγραφη και γραφικη υλη για ενα παιδί!

οπως ειπαν κι αλλες κοπελες μην μασαμε....!!!!!:evil::evil: αν μας τα ζητησουν εχει να γινει το σωσε.....ας οψεται που εχουμε αναγκη τους παιδικους τωρα που εμεινε ανεργος ο συζυγος :( αλλιως ειχε ο θεος.....

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια καλησπέρα!

Χρειάζομαι την βοηθειά σας...έκανα πολύ μεγάλη βλακεία με την αίτηση και τελικά ο άντρας μου είδε οτι έδωσα το εκκαθαριστικό του 2010 αλλά που είναι για τα εισοδήματα του 2009...μπορώ μα κάνω κάτι για αυτό????Κάναμε την δήλωση του 2012 για τα εισοδήματα του 2011 και ο λογιστής μας έδωσε μία ασπρόμαυρη εκτύπωση που έχει και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε...για το 2011 για τα εισοδήματα του 2010 έχουμε μία ίδια έχρωμη εκτύπωση με υπογραφή...έχω μπερδέψει τα μπούτια μου τελικά με τα φορολογικά και έχω καταστεναχωρηθεί...και έλεγα η χαζή οτι ήτα και σχετικά ευκολο...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια καλησπέρα!

Χρειάζομαι την βοηθειά σας...έκανα πολύ μεγάλη βλακεία με την αίτηση και τελικά ο άντρας μου είδε οτι έδωσα το εκκαθαριστικό του 2010 αλλά που είναι για τα εισοδήματα του 2009...μπορώ μα κάνω κάτι για αυτό????Κάναμε την δήλωση του 2012 για τα εισοδήματα του 2011 και ο λογιστής μας έδωσε μία ασπρόμαυρη εκτύπωση που έχει και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε...για το 2011 για τα εισοδήματα του 2010 έχουμε μία ίδια έχρωμη εκτύπωση με υπογραφή...έχω μπερδέψει τα μπούτια μου τελικά με τα φορολογικά και έχω καταστεναχωρηθεί...και έλεγα η χαζή οτι ήτα και σχετικά ευκολο...

ΕΛΠΙΖΩ NA ΜΗΝ ΣΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΟΥΝ...

αν εισαι κοντα πηγαινε αυτοπροσωπως και "κλαψε" λιγο οτι εισαι πολυ πιεσμενη τωρα τελευταια και κατα λαθος εδωσες το παλιο εκκαθαριστικο...και δωσε αυτο που σε συμφερει....αλλιως τηλεφωνησε αν εισαι μακρια απο τα κεντρικα....εγω αν ημουν στη θεση σου αυτο θα εκανα....


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια καλησπέρα!

Χρειάζομαι την βοηθειά σας...έκανα πολύ μεγάλη βλακεία με την αίτηση και τελικά ο άντρας μου είδε οτι έδωσα το εκκαθαριστικό του 2010 αλλά που είναι για τα εισοδήματα του 2009...μπορώ μα κάνω κάτι για αυτό????Κάναμε την δήλωση του 2012 για τα εισοδήματα του 2011 και ο λογιστής μας έδωσε μία ασπρόμαυρη εκτύπωση που έχει και το ποσό που πρέπει να πληρώσουμε...για το 2011 για τα εισοδήματα του 2010 έχουμε μία ίδια έχρωμη εκτύπωση με υπογραφή...έχω μπερδέψει τα μπούτια μου τελικά με τα φορολογικά και έχω καταστεναχωρηθεί...και έλεγα η χαζή οτι ήτα και σχετικά ευκολο...

καλημερα

οταν σε απορριψουν κανε ενσταση και στειλε το σωστο. δεν μπορω νασκεφτω αλλο τροπο..... ελπιζω να τα καταφερεις!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...