Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Μα ο μόνος οργανισμός που πιστοποιεί την ανεργία είναι οαεδ... Δεν γίνεται αλλιώς! Αλλά σου επαναλαμβάνω κ την κάρτα να είχε ανανεωμένη πάλι θα χρειαζόταν βεβαίωση από τον οαεδ ότι είναι τάδε μήνες άνεργος. Αλλιώς κ εγώ λέω πως είμαι ελέφαντας...πρέπει να το αποδείξω κ να το πιστοποιήσει ο οργανισμός ελεφάντων πχ...

ε οχι και ελεφαντας..... αφου εισαι καλαμαρι !!!!!! μην με μπερδευεις τωρα..... :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν θα σε απορριψουν.συγνωμη αν σε αποθαρυνα πριν. νομιζα οτι ελεγεσ για α1 και α2. μπορεις να σημειωσεις και τα δυο καλη μου αφου εχεις αντιστοιχες δομες. στην περιοχη που μενω καμια δομη δεν ειναι Α1.1. ολες ειναι Α1.2

απο την στιγμη που εχεις καντο ομως. και προσεξε λιγο στο πως θα δηλωσεις τις δομες. δηλαδη.... αν μαζευεις λιγα μορια μην βαλεις πρωτη δομη καποια που δινει μονο 15 θεσεις.... θα βαλεις καποια που δινει περισσοτερες θεσεις για περισσοτερες δυνατοτητες να μπεις εκει.

οτι θες εδω ειμαστε...εχεις μεχρι την Δευτερα στις 13:30 για παραδοση αιτησης

ευχαριστώ πολύ!

πρωτα θα βαλω ετσι κι αλλιώς τον σταθμό που με ενδιαφέρει περισσότερο, τυχαίνει να εχει και αρκετές θεσεις, ειναι Α1.2

οι άλλοι 3 ειναι στην κατηγορία Α1.1 γι' αυτό το σκεφτομαι μη τυχόν και με απορρίψουν εξαιτίας αυτού, αφού κυρίως η Α1.2 κατηγορία με ενδιαφέρει

ευχαριστώ πολύ πάντως κορίτσια για όλες τις απαντήσεις!


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μα για αυτό ζητάνε βεβαίωση ανεργίας από οαεδ γιατί δεν κάνει η κάρτα ανεργίας. Από την κάρτα ανεργίας μόνο δεν φαίνεται αν ειναι ή όχι μακροχρόνια άνεργος.

Επίσης καταλήξαμε ότι βάζουμε οποίο εκκαθαριστικο μας συμφέρει ή του 11 ή του 12.

Συγνωμη αλλα αν δεν καλω λαθος θελουν κ το δελτιο ανεργιας σε φωτοτυπια επικυρωμενη κ βεβαιωση οτι εισαι μακροχρονια ανεργος διορθωστε με...

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αλλα αν δεν καλω λαθος θελουν κ το δελτιο ανεργιας σε φωτοτυπια επικυρωμενη κ βεβαιωση οτι εισαι μακροχρονια ανεργος διορθωστε με...

ChristinaGRZ

Ευχαριστώ και σας φυσικά!!!


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το ωραριο λεει οτι ειναι μεχρι τις 20.00 το βραδυ καθημερινες ισχυει για ολη την Ελλάδα προφανως, πηγε καποια απογευμα? Ενδιαφερομαι για Θεσσαλονικη αν ειναι να παω σημερα να τελειωνω κ εγω.

Καθημερινά: 08:00 - 20:00

Σάββατο - Κυριακή: 08:00 - 17:00

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααααα και κάτι άλλο καταθέτουμε τα δικαιολογητικά και την αίτηση, οχι κάτι υπεύθυνες δηλώσεις, εγγυητικές, ενστάσεις κλπ που είναι μέσα; ε; ε;

ευχαριστώ πολύ

:oops::oops:

Μήπως έχετε απάντηση και σε αυτή μου την ερώτηση; ή είναι πολύ χαζή για να απαντηθεί;


WqqTp3.png

0WUVp3.png

a1UTp2.png

Link to comment
Share on other sites

ε οχι και ελεφαντας..... αφου εισαι καλαμαρι !!!!!! μην με μπερδευεις τωρα..... :-P

E εκείνη την ώρα στο λεωφορείο αυτό το παράδειγμα μου ρθε! :tongue:

Γεια σας κοπέλες!! μήπως έχει χρόνο και διάθεση καμιά πανέμορφη, πανέξυπνη, ταλαντούχα και φιλεύσπλαχνη να μου απαντήσει αν γνωρίζει αν στο σημείο που ζητάνε Βεβαίωση ανεργίας ΟΑΕΔ για τον σύζυγο κάνει η κάρτα ΟΑΕΔ (πολύ θα το ήθελα λείπει ο σύζυξ ταξίδι). Επίσης καταλήξαμε ότι θέλουν το εκκαθαριστικό για το 2011 έτσι;

Ευχαριστώ!!

Απλά είχα μια ελπίδα...οπότε ο σύζυγος μου που παρόλο είναι σχεδόν 2 χρόνια άνεργος επειδή δεν πήγε να ανανεώσει την κάρτα στην ώρα του και έβγαλε καινούργια δε θα θεωρείται μακροχρόνια άνεργος...μια τρύπα στο νερό.:?

Ευχαριστώ πολύ πολύ καλαμαράκι!!!

Συγνωμη αλλα αν δεν καλω λαθος θελουν κ το δελτιο ανεργιας σε φωτοτυπια επικυρωμενη κ βεβαιωση οτι εισαι μακροχρονια ανεργος διορθωστε με...

Σάντυ μην μπερδεύεσαι , από οτι βλέπεις πάνω από το δικό σου ποστ αν παρακολουθήσεις οι απαντήσεις μου είναι για την nunu όσο αφορά τον μακροχρόνια σύζυγο της και όχι εκείνη.

Τα δικαιολογητικά για τις άνεργες μητέρες είναι αυτά που λέει στην προκήρυξη. Ενώ για τους συζύγους μας ζητάει μόνο μια βεβαίωση ότι είναι άνεργος. Τουλάχιστον διαβάζοντας την προκήρυξη έτσι το αντιλαμβάνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Το ωραριο λεει οτι ειναι μεχρι τις 20.00 το βραδυ καθημερινες ισχυει για ολη την Ελλάδα προφανως, πηγε καποια απογευμα? Ενδιαφερομαι για Θεσσαλονικη αν ειναι να παω σημερα να τελειωνω κ εγω.

Καθημερινά: 08:00 - 20:00

Σάββατο - Κυριακή: 08:00 - 17:00

Ότι ακριβώς γράφει ισχύει για όλα τα γραφεία τους στην Ελλάδα.

Εκεί ήμουν στις 12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστώ πολύ!

πρωτα θα βαλω ετσι κι αλλιώς τον σταθμό που με ενδιαφέρει περισσότερο, τυχαίνει να εχει και αρκετές θεσεις, ειναι Α1.2

οι άλλοι 3 ειναι στην κατηγορία Α1.1 γι' αυτό το σκεφτομαι μη τυχόν και με απορρίψουν εξαιτίας αυτού, αφού κυρίως η Α1.2 κατηγορία με ενδιαφέρει

ευχαριστώ πολύ πάντως κορίτσια για όλες τις απαντήσεις!

Αφού στους σταθμούς που θα δηλώσεις έχεις κ τις δυο υποκατηγορίες του Α1 τότε θα συμπληρώσεις κ το Α.1.1 κ το Α1.2

Link to comment
Share on other sites

Το ωραριο λεει οτι ειναι μεχρι τις 20.00 το βραδυ καθημερινες ισχυει για ολη την Ελλάδα προφανως, πηγε καποια απογευμα? Ενδιαφερομαι για Θεσσαλονικη αν ειναι να παω σημερα να τελειωνω κ εγω.

Καθημερινά: 08:00 - 20:00

Σάββατο - Κυριακή: 08:00 - 17:00

Ο άντρας μου πήγε χτες απόγευμα και ξεμπέρδεψε πολύ γρήγορα, έπιασε και ψιλοκουβεντούλα περί ομάδων με αυτόν που τον εξυπηρέτησε :rolleyes:

Τα δικαιολογητικά για τις άνεργες μητέρες είναι αυτά που λέει στην προκήρυξη. Ενώ για τους συζύγους μας ζητάει μόνο μια βεβαίωση ότι είναι άνεργος. Τουλάχιστον διαβάζοντας την προκήρυξη έτσι το αντιλαμβάνομαι.

Συμφωνώ, άλλωστε αυτό που έγραψα παραπάνω, ήταν κόπι-πέιστ από την πρόσκληση μητέρων, συγκεκριμένα στο 2.4.3 (δικαιολογητικά ανεργίας)

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, άλλωστε αυτό που έγραψα παραπάνω, ήταν κόπι-πέιστ από την πρόσκληση μητέρων, συγκεκριμένα στο 2.4.3 (δικαιολογητικά ανεργίας)

Συγνώμη...γιατί μπερδεύω τα μπουτια μου τώρα....:tongue:

Δεν απάντησα σε σένα....:rolleyes:

απάντησα στη σάντυ που με ρώτησε για τα δικαιολογητικά ανεργίας ενώ απευθυνόμουν στην nunu. Εγώ είχα ήδη απαντήσει προ πολλού στην nunu για το τι χρειάζεται να κάνει για τον άνεργο σύζυγο της κ απλά εσύ επανέλαβες την ίδια απάντηση που έδωσα κ εγώ πριν ώρα.

Τώρα η σάντυ διαβάζοντας τις απαντήσεις μου μάλλον μπερδευτηκε κ για αυτό με ρώτησε για τα δικαιολογητικά των ανέργων μητέρων.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλες!

Έκανα φέτος για πρώτη φορά αίτηση και ενώ πίστευα πως τελείωσα σχατικά εύκολα μπερδεύτηκα λίγο...κατέθεσα την αίτηση μου την Πέμπτη το πρωί αλλά με το εκκαθαριστικό του 2011 για το οικονομικό έτος 2010...μετά πήρα χαμπάρι την τροποποίηση αλλά δεν θέλω να αλλάξω κάτι γιατί το 2010 δούλευα σε άλλού και είναι διαφορετικό το εκκαθαριστικό μου...είμαι υποχρεωμένη να καταθέσω το καινούργιο(δεν το έχω πάρει ακόμα)...αν κατάλαβα καλά η επιλογή του οικονομικού έτος είναι δικιά μας και μόνο ε?

Ευχαριστώ πολύ!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλες!

Έκανα φέτος για πρώτη φορά αίτηση και ενώ πίστευα πως τελείωσα σχατικά εύκολα μπερδεύτηκα λίγο...κατέθεσα την αίτηση μου την Πέμπτη το πρωί αλλά με το εκκαθαριστικό του 2011 για το οικονομικό έτος 2010...μετά πήρα χαμπάρι την τροποποίηση αλλά δεν θέλω να αλλάξω κάτι γιατί το 2010 δούλευα σε άλλού και είναι διαφορετικό το εκκαθαριστικό μου...είμαι υποχρεωμένη να καταθέσω το καινούργιο(δεν το έχω πάρει ακόμα)...αν κατάλαβα καλά η επιλογή του οικονομικού έτος είναι δικιά μας και μόνο ε?

Ευχαριστώ πολύ!

διαλεγεις εσυ ποιο απο τα δυο ετη σε συμφερει..... το πιο χαμηλο να βαλεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...