Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και καλή επιτυχία σε όλες!

Έκανα φέτος για πρώτη φορά αίτηση και ενώ πίστευα πως τελείωσα σχατικά εύκολα μπερδεύτηκα λίγο...κατέθεσα την αίτηση μου την Πέμπτη το πρωί αλλά με το εκκαθαριστικό του 2011 για το οικονομικό έτος 2010...μετά πήρα χαμπάρι την τροποποίηση αλλά δεν θέλω να αλλάξω κάτι γιατί το 2010 δούλευα σε άλλού και είναι διαφορετικό το εκκαθαριστικό μου...είμαι υποχρεωμένη να καταθέσω το καινούργιο(δεν το έχω πάρει ακόμα)...αν κατάλαβα καλά η επιλογή του οικονομικού έτος είναι δικιά μας και μόνο ε?

Ευχαριστώ πολύ!

μπορεις να καταθεσεις ή του 2011 ή του 2012, οποιο νομιζεις ειναι καλυτερο για σενα!


.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

διαλεγεις εσυ ποιο απο τα δυο ετη σε συμφερει..... το πιο χαμηλο να βαλεις...

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την γρήγορη απάντηση!!!!Αυτο θα κάνω και για αυτό θέλω το προηγούμενο...ελπίζω σε πολύ καλά νέα για όλες μας!:D


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη...γιατί μπερδεύω τα μπουτια μου τώρα....:tongue:

Δεν απάντησα σε σένα....:rolleyes:

απάντησα στη σάντυ που με ρώτησε για τα δικαιολογητικά ανεργίας ενώ απευθυνόμουν στην nunu. Εγώ είχα ήδη απαντήσει προ πολλού στην nunu για το τι χρειάζεται να κάνει για τον άνεργο σύζυγο της κ απλά εσύ επανέλαβες την ίδια απάντηση που έδωσα κ εγώ πριν ώρα.

Τώρα η σάντυ διαβάζοντας τις απαντήσεις μου μάλλον μπερδευτηκε κ για αυτό με ρώτησε για τα δικαιολογητικά των ανέργων μητέρων.

χαχαχαχα ούτε εγώ απάντησα σε σένα, απλώς συμφώνησα με την απάντηση που έδωσες καλέ!

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα η σάντυ διαβάζοντας τις απαντήσεις μου μάλλον μπερδευτηκε κ για αυτό με ρώτησε για τα δικαιολογητικά των ανέργων μητέρων.

Εχεις απολυτο δικιο...κ ευχαριστω για την απαντηση για το ωραριο θα παω τ απογευμα κ θα σας ενημερωσω τι γινεται..

Link to comment
Share on other sites

μην μπερδευεστε ομως...

χθες που πηγα τη ρωτησα για τον αριθμο μου..ειχα 4χιλιαδες κατι..και η φιλεναδα μου που καταθεσαμε μαζι ειχα 5κατι...4ψηφιο και οι δυο....και τη ρωτησα-μην τυχει και εχει γινει λαθος...-γιατι δεν ειχε ας πουμε τον επομενο αριθμο απο μενα....και μου λεει μην ανησυχεις..τον αριθμο πρωτοκολλου μας το βγαζει ενα συστημα πανελλαδικα....

οποτε το 30375 ειναι πανελλαδικο...

ειμαστε ακομη αποοτι φαινεται κατω απο τις μισες αιτησεις..αφου θα δοθουν περιπου 84000 θεσεις...

αντε να δουμε...εχουμε και 2 βδομαδες ακομη..και δεν περναν....


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: teleia

κοριτσια εστειλα το πρωι μαιλ στην εεταα για το θεμα που σας ειπα και ευτυχως απαντησαν λεγοντας μου να τους γραψω την επωνυμια....αντε να δουμε τι θα γινει....
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εστειλα το πρωι μαιλ στην εεταα για το θεμα που σας ειπα και ευτυχως απαντησαν λεγοντας μου να τους γραψω την επωνυμια....αντε να δουμε τι θα γινει....

τελειαααααααααααααααααααααααααααα αχχχχχχχχχχχχχ θελουμε αν εχεις κανενα αλλο αποτελεσμα ενημερωση!!!!!!!!!1

αντε γιατι εχουν μπερδεψει μερικοι το λειτουργημα του να εισαι δασκαλος και του επιχηρηματια!!!!!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια,στα στοιχεια μητέρας, βάζω διευθυνση ταυτοτητας ή την διευθυση που έχω τώρα :) Ευχαριστώ πολύ

Δεν μπορείς να πεις άμεση εξυπηρέτηση σε πήρα τηλέφωνο :-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...