Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

26 minutes ago, Evdokia Pan said:

Τωρα εγω τι να σας πω? 

1 βημα μπρος κ 10 πισω....

Ενω ήμουν μια χαρά εχει 2 ωρες τώρα ροζ καφε πάλι κ μαλιστα σαν κομματακια κ σαν κλωστες....

Κ αερια, απίστευτα αερια (συγνωμη για αυτα που σας λεω)

Τι σκατα παλι?

Να φταιει τοσο πολυ αυτο που περπατησα για να παω στη γιατρο?

Ουτε 24 ωρες δεν προλαβα να χαρω...

Εγώ πιστεύω ότι τα αέρια δεν έχουν καν σχέση με τα ροζ καφέ... Τα ροζ καφέ ειναι λόγω μερικής αποκόλλησης αλλά δεν κινδυνεύεις αν περιοριστείς και τα αέρια είναι λόγω εγκυμοσύνης που προέκυψαν.... Κάνε κουράγιο ❤️❤️

4 hours ago, Eg93 said:

Εγώ πάλι περιμένω περίοδο σε 5-7 μέρες . Έχω πόνους από την ημέρα της επαφής . Έκανα ένα τεστ σήμερα αλλά αρνητικό 😏 ακόμα ελπίζω μήπως το έκανα νωρίς αλλά δεν είμαι κ πολύ αισιόδοξη .

Μαζί είμαστε... Κι εγώ περιμένω (αν και δεν θέλω 😆 ) σε 5-7 μέρες... Πιστεύω ότι έκανες πολύ νωρίς το τεστ.. οπότε μην απογοητευεσε ακόμα, μέχρι να σιγουρευτείς με το τεστ!

1 hour ago, Katerina P. said:

 

Καλησπέρα και πάλι. Μου δίνει δύναμη που μιλάμε όλες μαζί βρε κορίτσια, η κάθε μία με τα δικά της θέματα.    Εγώ συνεχιζω να πονάω το στήθος σε φάση λες και έχω περίοδο δεν μπορώ καν να το αγγίξω, τόσο πολύ. Τα πολλά παχυρευστα  υγρά τελείωσαν, ενώ κράτησαν 3 μέρες. Ενώ μου είχε έρθει 3 Μαρτίου .Τι στο καλό γίνεται ; υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ή Ούτε καν ; 

Γιατί να αποκλείσουμε την πιθανότητα εγκυμοσύνης; Μπορεί να είσαι εγκυουκα καο σε πονάει το στήθος... Βέβαια μπορεί και όχι... Χρειάζεται υπομονή μέχρι την καθυστέρηση!

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 52 λεπτά , Alice20 είπε:

Εγώ πιστεύω ότι τα αέρια δεν έχουν καν σχέση με τα ροζ καφέ... Τα ροζ καφέ ειναι λόγω μερικής αποκόλλησης αλλά δεν κινδυνεύεις αν περιοριστείς και τα αέρια είναι λόγω εγκυμοσύνης που προέκυψαν.... Κάνε κουράγιο ❤️❤️

Μαζί είμαστε... Κι εγώ περιμένω (αν και δεν θέλω 😆 ) σε 5-7 μέρες... Πιστεύω ότι έκανες πολύ νωρίς το τεστ.. οπότε μην απογοητευεσε ακόμα, μέχρι να σιγουρευτείς με το τεστ!

Γιατί να αποκλείσουμε την πιθανότητα εγκυμοσύνης; Μπορεί να είσαι εγκυουκα καο σε πονάει το στήθος... Βέβαια μπορεί και όχι... Χρειάζεται υπομονή μέχρι την καθυστέρηση!

Αχ μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ 🙏έύχομαι σε όλες τα καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Katerina P. είπε:

Αχ μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πολύ 🙏έύχομαι σε όλες τα καλύτερα. 

Ναι δεν αποκλείεται η εγκυμοσύνη ειδικά σε τόσο άστατο κύκλο σαν τον δικό σου όλα είναι πιθανά ! Ισως όμως να σου έρθει και νωρίτερα που δεν στο εύχομαι ..  Ποτε περιμένεις περίοδο κανονικά ; 

1 hour ago, Alice20 είπε:

Εγώ πιστεύω ότι τα αέρια δεν έχουν καν σχέση με τα ροζ καφέ... Τα ροζ καφέ ειναι λόγω μερικής αποκόλλησης αλλά δεν κινδυνεύεις αν περιοριστείς και τα αέρια είναι λόγω εγκυμοσύνης που προέκυψαν.... Κάνε κουράγιο ❤️❤️

Μαζί είμαστε... Κι εγώ περιμένω (αν και δεν θέλω 😆 ) σε 5-7 μέρες... Πιστεύω ότι έκανες πολύ νωρίς το τεστ.. οπότε μην απογοητευεσε ακόμα, μέχρι να σιγουρευτείς με το τεστ!

Γιατί να αποκλείσουμε την πιθανότητα εγκυμοσύνης; Μπορεί να είσαι εγκυουκα καο σε πονάει το στήθος... Βέβαια μπορεί και όχι... Χρειάζεται υπομονή μέχρι την καθυστέρηση!

Μακάρι να μην μας έρθει ❤️

Με τρώει η αγωνία. Όλο σκέφτομαι αν πέτυχα τις μέρες με το τεστ ωορρηξιας και αν ναι τι ήταν αυτά τα υγρά που είχα τις επόμενες ; Μήπως ήταν λάθος το τεστ κ έκανα πιο μετά ωορρηξία ; Κ αυτοί οι πόνοι που έχω συνέχεια από τις επαφές μέχρι σήμερα δεν με αφήνουν να ξεχαστώ 😏

1 ώρα πρίν, Evdokia Pan είπε:

Τωρα εγω τι να σας πω? 

1 βημα μπρος κ 10 πισω....

Ενω ήμουν μια χαρά εχει 2 ωρες τώρα ροζ καφε πάλι κ μαλιστα σαν κομματακια κ σαν κλωστες....

Κ αερια, απίστευτα αερια (συγνωμη για αυτα που σας λεω)

Τι σκατα παλι?

Να φταιει τοσο πολυ αυτο που περπατησα για να παω στη γιατρο?

Ουτε 24 ωρες δεν προλαβα να χαρω...

Κορίτσι μ αφού υπάρχει αποκόλληση όπως σου είπε ο γιατρός όποτε ισως είναι λογικό να υπάρχει και το αίμα, δεν ξέρω . Κάνε ότι χρειάζεται και θα πάνε όλα καλά μην σε πιάνει πανικός ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Eg93 said:

Ναι δεν αποκλείεται η εγκυμοσύνη ειδικά σε τόσο άστατο κύκλο σαν τον δικό σου όλα είναι πιθανά ! Ισως όμως να σου έρθει και νωρίτερα που δεν στο εύχομαι ..  Ποτε περιμένεις περίοδο κανονικά ; 

Μακάρι να μην μας έρθει ❤️

Με τρώει η αγωνία. Όλο σκέφτομαι αν πέτυχα τις μέρες με το τεστ ωορρηξιας και αν ναι τι ήταν αυτά τα υγρά που είχα τις επόμενες ; Μήπως ήταν λάθος το τεστ κ έκανα πιο μετά ωορρηξία ; Κ αυτοί οι πόνοι που έχω συνέχεια από τις επαφές μέχρι σήμερα δεν με αφήνουν να ξεχαστώ 😏

Κορίτσι μ αφού υπάρχει αποκόλληση όπως σου είπε ο γιατρός όποτε ισως είναι λογικό να υπάρχει και το αίμα, δεν ξέρω . Κάνε ότι χρειάζεται και θα πάνε όλα καλά μην σε πιάνει πανικός ❤️

Αυτοί οι πόνοι με αποσυντονιζουν κι εμένα... Καθε φορά που νιώθω πονακια σαν της περιόδου σκέφτομαι "οχι ρε φίλε πάλι"... Όμως μπορεί να είναι και πονακια της εγκυμοσύνης.. πάντως κρατώ μικρό καλάθι καλού κακού!😆 Εύχομαι να τα καταφέρουμε κοπέλες μου ❤️❤️

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Alice20 είπε:

Αυτοί οι πόνοι με αποσυντονιζουν κι εμένα... Καθε φορά που νιώθω πονακια σαν της περιόδου σκέφτομαι "οχι ρε φίλε πάλι"... Όμως μπορεί να είναι και πονακια της εγκυμοσύνης.. πάντως κρατώ μικρό καλάθι καλού κακού!😆 Εύχομαι να τα καταφέρουμε κοπέλες μου ❤️❤️

Καλημέρα!

Εγω ολες τις προηγούμενες φορές ορκιζομουν οτι ηταν κραμπες εγκυμοσύνης κ ηταν τελικά περίοδος.

Αυτη τη φορα, ελεγα πονοι περιοδου.. κ να σου τωρα!!!

Αν με ρωτατε ολη νύχτα εβλεπα στον υπνο μου οτι απεβαλα... 😖

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

28 minutes ago, Evdokia Pan said:

Καλημέρα!

Εγω ολες τις προηγούμενες φορές ορκιζομουν οτι ηταν κραμπες εγκυμοσύνης κ ηταν τελικά περίοδος.

Αυτη τη φορα, ελεγα πονοι περιοδου.. κ να σου τωρα!!!

Αν με ρωτατε ολη νύχτα εβλεπα στον υπνο μου οτι απεβαλα... 😖

Όχι Ευδοκία μου 😣 .. πρέπει να χαλαρώσεις!! ... Το υποσυνείδητο σου παίζει παιχνιδάκια απο το φόβο που το τρέφεις!! Ξέρω είναι πολύ δύσκολο, ειδικά όταν εισαι σε ακινησία, αλλά η θετική σκέψη κάνει θαύματα...

Θυμάσαι που λέγαμε για τα υγρά; Η απόλυτη ξηρασία 😆😵😵😵 

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Alice20 είπε:

Όχι Ευδοκία μου 😣 .. πρέπει να χαλαρώσεις!! ... Το υποσυνείδητο σου παίζει παιχνιδάκια απο το φόβο που το τρέφεις!! Ξέρω είναι πολύ δύσκολο, ειδικά όταν εισαι σε ακινησία, αλλά η θετική σκέψη κάνει θαύματα...

Θυμάσαι που λέγαμε για τα υγρά; Η απόλυτη ξηρασία 😆😵😵😵 

Την πρωτη βδομάδα πριν τηναναμενόμενη περιοδο εγω ειχα κ 1- 2 μερες πριν την περίοδο,  οπως το λες... απολυτη ξηρασια!

Νομιζω πως δεν μπορεις να προβλεψεις τιποτα. Εχω μεινει 3 φορές εγκυος. Καμια φορα δεν ηταν ιδια με την προηγούμενη.  

Μην απορρίπτεις τιποτα κ καλως η κακως το μονο εγκυρο ειναι η καθυστέρηση.  Κι αν δεν έρθει καθυστέρηση δεν προσ7τιποτα νσ τρέχουμε για τεστ,  γιατι περα από το ρίσκο ενος ψευδους αρνητικού που μας ριχνει ψυχολογικά,  βαζουμε τους εαυτους μας σε ενα μαρτυριο αναμονης μεχρι την υπερηχογραφικη επιβεβαίωση. 

Ειλικρινά αν δεν ειχα το θέμα της θρομβοφιλιας θα το αφηνα οσο πιο πισω γίνεται για τεστκ χοριακη.  Γιατι 3 βδομάδες τωρα ζω μεσα στην αγωνία....

Άσχετα με τα παραπανω μιλησα κ με τον αιματολογο χθες. Σημερσ ξεκιναω κ αντιπηκτικες πέρααππ τη σαλοσπιρ. Δεν εχω κανακανει... πιστευω να τα καταφέρω κ την Τριτηθα παω μα με δει. Αυτος ητσν ευχαριστημένος με τις μετρησεις. Ειδομεν....

Παντως με βλεπω να πηγαίνω δε ψυχολογο!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου είχε έρθει 3 Μαρτίου και τώρα το ημερολόγιο στο κινητό λέει ότι θα μου έρθει στις 9 Απριλίου αλλά δεν το βασίζομαι, λόγω άστατου κύκλου που έγινε στα ξαφνικά και δεν ξέρω γιατί. Εγώ είχα σταθερό κύκλο, 31 μερες. Μετά έγινε 35 Μετά 46 μερες και μετα 37 μερες.. ότι να ναι 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evdokia Pan said:

Την πρωτη βδομάδα πριν τηναναμενόμενη περιοδο εγω ειχα κ 1- 2 μερες πριν την περίοδο,  οπως το λες... απολυτη ξηρασια!

Νομιζω πως δεν μπορεις να προβλεψεις τιποτα. Εχω μεινει 3 φορές εγκυος. Καμια φορα δεν ηταν ιδια με την προηγούμενη.  

Μην απορρίπτεις τιποτα κ καλως η κακως το μονο εγκυρο ειναι η καθυστέρηση.  Κι αν δεν έρθει καθυστέρηση δεν προσ7τιποτα νσ τρέχουμε για τεστ,  γιατι περα από το ρίσκο ενος ψευδους αρνητικού που μας ριχνει ψυχολογικά,  βαζουμε τους εαυτους μας σε ενα μαρτυριο αναμονης μεχρι την υπερηχογραφικη επιβεβαίωση. 

Ειλικρινά αν δεν ειχα το θέμα της θρομβοφιλιας θα το αφηνα οσο πιο πισω γίνεται για τεστκ χοριακη.  Γιατι 3 βδομάδες τωρα ζω μεσα στην αγωνία....

Άσχετα με τα παραπανω μιλησα κ με τον αιματολογο χθες. Σημερσ ξεκιναω κ αντιπηκτικες πέρααππ τη σαλοσπιρ. Δεν εχω κανακανει... πιστευω να τα καταφέρω κ την Τριτηθα παω μα με δει. Αυτος ητσν ευχαριστημένος με τις μετρησεις. Ειδομεν....

Παντως με βλεπω να πηγαίνω δε ψυχολογο!

Ισχύει πως δεν μπορείς να προβλέψεις, απλώς η αυξημένη επιθυμία σε συνδυασμό με την συνεχόμενη αποτυχία σε κάνει να αγωνιας

Είναι ευχάριστο ότι μπορείς να πάρεις κάτι ώστε να μειώσεις τον κίνδυνο παλινδρόμησης. Νιώθω πως όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά! Είσαι πιο προετοιμασμενη για να αντιμετωπίσεις τυχόν επιπλοκές.. και ο γιατρός πλέον ξέρει τι ενδεχόμενα έχει να αντιμετωπίσει!! Μακάρι σε 9 μήνες να τα θυμάσαι ολα αυτά έχοντας αγκαλιά το μωράκι σου...

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alice20 είπε:

Ισχύει πως δεν μπορείς να προβλέψεις, απλώς η αυξημένη επιθυμία σε συνδυασμό με την συνεχόμενη αποτυχία σε κάνει ....

Εχεις απολυτο δικιο! Κ δεν υπαρχει "φαρμακο" για αυτο! Δυστυχως τα συναισθήματα κ την ψυχή δεν μπορεις να τα ελεγξεις!

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 20/3/2023 at 5:07 ΜΜ, Eg93 είπε:

Γεια σας κορίτσια! Να μαι κ εγώ πάλι.. χάθηκα για λίγο αλλά επανήλθα . Διάβασα λίγο τα τελευταία σας νέα .. 

@rodok λυπάμαι πολύ για αυτή σου την εξέλιξη ..πως είσαι;;  πραγματικα σου εύχομαι να το ξεπερασεις σύντομα και να αρχισεις και πάλι τις προσπαθειες σου.. 

και στις υπόλοιπες που δεν τα έχουν καταφέρει εύχομαι σύντομα να έχουν χαρμόσυνα νέα !

εγω αυτόν τον μήνα ξεκίνησα πάλι τις προσπάθειες.. πάντως είναι η δεύτερη φορά που κάνω ελεύθερα στις γόνιμες κ παρατηρώ πως πάλι έχω αυτούς τους πόνους περιόδου από τις επαφές κ μετά . Ενώ τους προηγουμενους μήνες  Που έκανα ελεύθερα στις μη γόνιμες δεν είχα τπτ απολύτως .. Πήρα κ τεστ ωορρηξιας αυτή τη φορά την 11η κ 12η βγήκε θετικό έκανα μέχρι την 15η για να είμαι σίγουρη όμως έβγαιναν αρνητικά κ δεν ξανά έκανα.. 10,11&12η είχα επαφές .. πιστεύω ότι έχω πέσει μέσα με τις μέρες .. βέβαια δεν ξέρω γιατί αλλά δεν είμαι κ πολύ αισιόδοξη πιστεύω πως δεν θα έγινε .. τώρα είμαι στην 20η ημέρα το μόνο που παρατηρώ είναι ότι έχω παρά πολλά υγρά εδώ κ 5-6 μέρες σε φάση που έβαζα σερβιετάκι γιατί βαρέθηκα να αλλάζω βρακιά 😂 σήμερα κάπως ελαττωθήκαν .  και τους πόνους χαμηλά που ξεκίνησαν από τις μέρες π είχα επαφές κ συνεχίζουν μέχρι κ τώρα .. για να δούμε θα έρθει η περίοδος ..;😏

Σορρυ για το κατεβατό 😁

Πώς να είμαι.. η αλήθεια είναι ότι ψυχολογικά αρχίζω και συνέρχομαι... αλλά σωματικά κάθε μέρα ακόμη κάνω εμετούς ζαλίζομαι... κάποιες στιγμές σκέφτομαι ότι έγινε λάθος και πως υπάρχει κάτι μέσα μου... αλλά σίγουρα όχι γιατί πήρα χάπια για να έρθει περίοδος... προσπαθώ.. 
εύχομαι οι προσπάθειες σου να καρποφορήσουν! ❤️

1 ώρα πρίν, Evdokia Pan είπε:

Εχεις απολυτο δικιο! Κ δεν υπαρχει "φαρμακο" για αυτο! Δυστυχως τα συναισθήματα κ την ψυχή δεν μπορεις να τα ελεγξεις!

Κορίτσι μου μην ανησυχείς, υπάρχει καρδιά! η διαφορά στις μέρες δεν είναι μεγάλη, όλα καλά θα πάνε! ηρεμία θέλει, κομμάτι δύσκολο γιατί έχει βιώσει τον φόβο και είσαι πιο "ύποπτη" για τα πάντα, κατανοητό αλλά μονο καλό δεν κάνει στη συγκεκριμένη περίπτωση! Διάβασε ένα βιβλίο αυτοβελτίωσης, κάτι που να σου δίνει ελπίδα γενικά! Επίσης, γενικά η μήτρα είναι ευαίσθηση στο πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης γιατί αναπτύσσονται πολλά αιμοφόρα αγγεία και λογικό είναι κάποια από αυτά να σπάνε και να υπάρχει μια μικρή αιμορραγία! ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού κατά γράμμα! Πιστεύω πως αν υπάρχει όντως κάτι πολύ ανησυχητικό, θα σου το έλεγε! προς το παρόν υπομονή ❤️ όχι μόνο σε σένα, αλλά σε όλες μας !!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , rodok είπε:

Πώς να είμαι.. η αλήθεια είναι ότι ψυχολογικά αρχίζω και συνέρχομαι... αλλά σωματικά κάθε μέρα ακόμη κάνω εμετούς ζαλίζομαι... κάποιες στιγμές σκέφτομαι ότι έγινε λάθος και πως υπάρχει κάτι μέσα μου... αλλά σίγουρα όχι γιατί πήρα χάπια για να έρθει περίοδος... προσπαθώ.. 
εύχομαι οι προσπάθειες σου να καρποφορήσουν! ❤️

Κορίτσι μου μην ανησυχείς, υπάρχει καρδιά! η διαφορά στις μέρες δεν είναι μεγάλη, όλα καλά θα πάνε! ηρεμία θέλει, κομμάτι δύσκολο γιατί έχει βιώσει τον φόβο και είσαι πιο "ύποπτη" για τα πάντα, κατανοητό αλλά μονο καλό δεν κάνει στη συγκεκριμένη περίπτωση! Διάβασε ένα βιβλίο αυτοβελτίωσης, κάτι που να σου δίνει ελπίδα γενικά! Επίσης, γενικά η μήτρα είναι ευαίσθηση στο πρώτο τρίμηνο της εγκυμοσύνης γιατί αναπτύσσονται πολλά αιμοφόρα αγγεία και λογικό είναι κάποια από αυτά να σπάνε και να υπάρχει μια μικρή αιμορραγία! ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού κατά γράμμα! Πιστεύω πως αν υπάρχει όντως κάτι πολύ ανησυχητικό, θα σου το έλεγε! προς το παρόν υπομονή ❤️ όχι μόνο σε σένα, αλλά σε όλες μας !!!

Σε ευχαριστώ πολύ!

Η περιοδος σιυ ήρθε κανονικα? Να κανεις μια χοριακη την επόμενη βδομάδα να δεις αν εχει μηδενιστει.

Μήπως αυτα τα συμπτώματα εχουν παραμεινει κ λογω της στεναχωριας σου?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evdokia Pan είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Η περιοδος σιυ ήρθε κανονικα? Να κανεις μια χοριακη την επόμενη βδομάδα να δεις αν εχει μηδενιστει.

Μήπως αυτα τα συμπτώματα εχουν παραμεινει κ λογω της στεναχωριας σου?

είχα ελαφριά αιμορραγία για 7 μέρες περίπου... και τώρα ξαναβγάζω κάτι ανοιχτά καφέ... μου είπε ότι στην επόμενη θα έχω έντονη αιμορραγία λογικά γιατί το ενδομήτριο ήταν αρκετά παχύ! Μάλλον ναι τα συμπτώματα είναι και από τη στεναχώρια, απλά ποτέ λόγω στεναχώριας δεν έκανα τόσο συχνά εμετούς... μάλλον είναι είναι καινούριο "σύμπτωμα" που μπαίνει στη λίστα...
χοριακή δεν ξέρω αν θα κάνω, αλλά την επόμενη βδομάδα έχω έναν υπέρηχο για να δούμε ότι όλα είναι εντάξει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , rodok είπε:

είχα ελαφριά αιμορραγία για 7 μέρες περίπου... και τώρα ξαναβγάζω κάτι ανοιχτά καφέ... μου είπε ότι στην επόμενη θα έχω έντονη αιμορραγία λογικά γιατί το ενδομήτριο ήταν αρκετά παχύ! Μάλλον ναι τα συμπτώματα είναι και από τη στεναχώρια, απλά ποτέ λόγω στεναχώριας δεν έκανα τόσο συχνά εμετούς... μάλλον είναι είναι καινούριο "σύμπτωμα" που μπαίνει στη λίστα...
χοριακή δεν ξέρω αν θα κάνω, αλλά την επόμενη βδομάδα έχω έναν υπέρηχο για να δούμε ότι όλα είναι εντάξει

Να τελειωσει όλο αυτό συντομα κ να ανοιξεις μια νεα σελίδα!!! ❤

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Τωρα εγω τι να σας πω? 

1 βημα μπρος κ 10 πισω....

Ενω ήμουν μια χαρά εχει 2 ωρες τώρα ροζ καφε πάλι κ μαλιστα σαν κομματακια κ σαν κλωστες....

Κ αερια, απίστευτα αερια (συγνωμη για αυτα που σας λεω)

Τι σκατα παλι?

Να φταιει τοσο πολυ αυτο που περπατησα για να παω στη γιατρο?

Ουτε 24 ωρες δεν προλαβα να χαρω...

καλήσπερα!!!! Πως είσαι σήμερα?? ηρέμησαν τα συμπτώματα???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...