Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

7 minutes ago, Evdokia Pan said:

Η ανωδυνη σαλπιγγιγραφια μοιάζει πολυ με τον γυναικολογικο υπερηχο. Με καθετήρα σου χορηγουν αφρο κ με τον υπέρηχο παρακολουθούν την πορεια του κ αν θα φτασει στις σαλπιγγες. Εγω εκανα αυτη, προπερσυ τον Ιουνιο στο Γεννημα κ μου κοστισε 250 ευρω. Εφυγα με μια μικρη αμφιβολία, δεν ηταν 100% σιγουρος οτι ηταν διαβατη η δεξια σαλπιγγα. Μου συνεστησαν να κανω την κλασικη για να ειμαστε σιγουροι αλλα δεν προχώρησα γιατι τον Αύγουστο εμεινα εγκυος.

Η κλασικη σαλπιγγιγραφια γινεται σε μαιευτηριο. Σου χορηγουν σκιαγραφικο υγρο απο τον κολπο, σε τοποθετουν σε συγκεκριμένη θεση κ σου βγαζουν ακτινογραφιες. Πολλες κοπελες αναφέρουν πονο κατα την εισαγωγη του σκιαγραφικου. Αυτο συνηθως συμβαινει σε περιπτώσεις που οι σαλπιγγες δεν ειναι διαβατες, αλλα με την πίεση που εισάγεταιτο υγρο αποφραζουν. Εχει το ιδιο κοστος με την ανωδυνη.

Η λαπαροσκόπηση ειναι εντελως αλλο πραγμα. Θεωρειται χειρουργική επέμβαση κ μπορει να ειναι κ επρμβατικη. Σου ανοιγουν μικρη τρυπα στην κοιλια δια μεσου της οποιας διέρχεται καμερα κ απεικονίζει την μητρα κτλ. Ξερω οτι την προτείνουν εφοσον έχειγινει σαλπιγγιγραφια κ δεν εχει λυθεί το ζήτημα για την διαγνωση κ αντιμετωπιση συμφυσεων.

Εγω αν μου επιτρέπεις θα εκανα ελεγχο σπερματος πρωτα, σαλπιγγογραφια μετα κ με ολα αυτα θα πήγαινα για δεύτερη γνωμη.

Ξερω σου ακούγονται βουνο τωρα ολα, αλλα βρεις την δυσκολια θα πετυχεις κ το αποτέλεσμα που επιθυμείς!

Όπως τα λες θα τα κάνω... σίγουρα δεν θα κάνω λαμπαροσκοπηση. Νιώθω ότι προσπαθούν να βγάλουν περισσότερα χρήματα με αυτό και όχι ότι υπάρχει άμεση ανάγκη! Μεταξύ των άλλων 2 δεν ξέρω! Με τον αφρό δεν ανοίγουν οι σάλπιγγες; Σκέφτομαι και το ενδεχόμενο του αν είναι κλειστές να υποβοηθηθουν και λίγο με τη διαδικασία! ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Alice20 είπε:

Όπως τα λες θα τα κάνω... σίγουρα δεν θα κάνω λαμπαροσκοπηση. Νιώθω ότι προσπαθούν να βγάλουν περισσότερα χρήματα με αυτό και όχι ότι υπάρχει άμεση ανάγκη! Μεταξύ των άλλων 2 δεν ξέρω! Με τον αφρό δεν ανοίγουν οι σάλπιγγες; Σκέφτομαι και το ενδεχόμενο του αν είναι κλειστές να υποβοηθηθουν και λίγο με τη διαδικασία! ... 

Με την ανωδυνη δυστυχώς δεν ανοίγουν. 

Εγω με το χερι στην καρδιά οταν μου ειπαν πήγαινε κανε κ την κλασικη τα κλάψα τα λεφτα που ειχα δωσει. Ειπα μεσα μου έπρεπε να πάω εξ αρχης για την κλασικη. 

Τωρα εσυ με οτι αισθανεσαι καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Evdokia Pan said:

Με την ανωδυνη δυστυχώς δεν ανοίγουν. 

Εγω με το χερι στην καρδιά οταν μου ειπαν πήγαινε κανε κ την κλασικη τα κλάψα τα λεφτα που ειχα δωσει. Ειπα μεσα μου έπρεπε να πάω εξ αρχης για την κλασικη. 

Τωρα εσυ με οτι αισθανεσαι καλυτερα!

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες... Ήταν πολύ βοηθητικές και ξεκάθαρες!! ❤️ .. θα κάνω κλασική τότε. Ας πονέσω και λίγο. Δεν με απασχολεί. Τόσο πόνο τραβούμε κάθε μήνα με την περίοδο 😆😉

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

Καλημέρα! Καλη βδομάδα.  

Πανω στον υπερηχο που σου εδωσε γραφει ολες τις μετρησεις. Το δικό μου 6+5 ειχε 113 παλμους κ της φανηκαν λιγοι....

Γενικα ειμαι σε αναμμένα κάρβουνα... Απο συμπτωματα τίποτα περα απο μια ελαφρια ευαισθησία στις θηλες κ τρελαίνομαι περισσότερο. 

Ελα μην παραιτησε!!! Περιμενα πως κ πως την Δευτέρα για εσενα!! Ας περιμένουμε λιγο!! 🙏🙏🙏🙏

Παραμενω στο κρεβατι, στην ιδια ακριβώς κατάσταση με τις εκκρίσεις κ χωρίς συμπτωματα... Έχω φρικαρει κ δεν εχω καθόλου καλη διάθεση... 😪

καλησπέρα..... οχι δεν μου έδωσε υπερηχογραφημμα. Τπτ. Η αλήθεια είναι ότι θα πάω άλλη μια φορά σε εκείνον 3/4 και μετά και σε άλλον. δεν έχει ποτέ κόσμο και αναμονή και αγχώνει τον άντρα μου αυτό. από συμπτωματα κορίτσια μου σήμερα ματωσε η μύτη μου και οι θηλες μου καμιά φορά με ενοχλούν και το βράδυ καούρες απίστευτες. 

αγχώνομαι αν θα ξανά ακούσω καρδούλα βρε κορίτσια.... νομίζω ότι είναι ψεύτικο για να είναι αληθινό η επειδή το είπαμε στους συγγενείς μας ότι κάτι στραβά θα πάει.  είμαι τρελή ε???

εσύ πες μου πότε έχεις κλείσει ραντεβού??

σε καταλαβαίνω,πέφτεις ψυχολογικά αλλά σκέψου θετικά..ότι προχωράει..

Επεξεργάστηκαν by Λια-1991
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Λια-1991 είπε:

καλησπέρα..... οχι δεν μου έδωσε υπερηχογραφημμα. Τπτ. Η αλήθεια είναι ότι θα πάω άλλη μια φορά σε εκείνον 3/4 και μετά και σε άλλον. δεν έχει ποτέ κόσμο και αναμονή και αγχώνει τον άντρα μου αυτό. από συμπτωματα κορίτσια μου σήμερα ματωσε η μύτη μου και οι θηλες μου καμιά φορά με ενοχλούν και το βράδυ καούρες απίστευτες. 

αγχώνομαι αν θα ξανά ακούσω καρδούλα βρε κορίτσια.... νομίζω ότι είναι ψεύτικο για να είναι αληθινό η επειδή το είπαμε στους συγγενείς μας ότι κάτι στραβά θα πάει.  είμαι τρελή ε???

εσύ πες μου πότε έχεις κλείσει ραντεβού??

σε καταλαβαίνω,πέφτεις ψυχολογικά αλλά σκέψου θετικά..ότι προχωράει..

Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα κορίτσι μ .. θέλει θετική ενέργεια ! Επίσης αν είναι να πάει κάτι στραβά θα πάει ανεξαρτήτως αν το έχεις ανακοινώσει η όχι ! Όλα είναι μέσα στην ζωή .. θέλω να πω πως αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει .. όλα καλά θα πάνε 🙏

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Λια-1991 είπε:

καλησπέρα..... οχι δεν μου έδωσε υπερηχογραφημμα. Τπτ. Η αλήθεια είναι ότι θα πάω άλλη μια φορά σε εκείνον 3/4 και μετά και σε άλλον. δεν έχει ποτέ κόσμο και αναμονή και αγχώνει τον άντρα μου αυτό. από συμπτωματα κορίτσια μου σήμερα ματωσε η μύτη μου και οι θηλες μου καμιά φορά με ενοχλούν και το βράδυ καούρες απίστευτες. 

αγχώνομαι αν θα ξανά ακούσω καρδούλα βρε κορίτσια.... νομίζω ότι είναι ψεύτικο για να είναι αληθινό η επειδή το είπαμε στους συγγενείς μας ότι κάτι στραβά θα πάει.  είμαι τρελή ε???

εσύ πες μου πότε έχεις κλείσει ραντεβού??

σε καταλαβαίνω,πέφτεις ψυχολογικά αλλά σκέψου θετικά..ότι προχωράει..

Τουλάχιστον εχεις συμπτωματα... εγω τιποτα!

Την Τετάρτη θα παω το μεσημέρι... πφ!

Εμείς θα το πούμε μετα την αυχενικη.  Σκεψου οτι ειμαι κρεβατωμενη κ το παιχω θεατρο ότι παω κανονικα για δουλειά κτλ.. 

Γιατι θα αλλαξεις γιατρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες.  Είχα ξαναγράψει πριν κάτι μέρες ότι μου είχε έρθει περίοδος 3 Μαρτίου και κράτησε 5 μέρες. 1 Εβδομάδα μετά ξεκίνησα συμπτώματα όπως λευκά παχυρευστα υγρά και κάποια πονακια που θεώρησα ότι θα ήταν ωορρηξία. Πέρα από τα υγρά, είχα πόνο στο στήθος λες και θα μου ερχόταν περίοδος ενώ δεν περίμενα ακόμα..  μέχρι σήμερα έχω τρελό πόνο στο στήθος σε φάση να βγάζω σουτιέν με το ζόρι, έχει πρηστει σαν μπαλόνι και ακόμα είναι νωρίς θεωρώ 2 εβδομάδες έχει που πονάει το στήθος..  πήγα σήμερα για τεστ ΠΑΠ και δεν μου είπε τίποτα η γυναικολόγος. Και για το στήθος μου είπε ότι είναι από τις ορμόνες. Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης και γοαυτο τα λευκά υγρά και ο τρελός πόνος στο στήθος από πολύ νωρίς;; Η εφόσον μου ήρθε περίοδος 3 Μαρτίου αποκλείεται η εγκυμοσύνη;; 

Συγγνώμη για το κατεβατό.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Katerina P. είπε:

Καλησπέρα σε όλες.  Είχα ξαναγράψει πριν κάτι μέρες ότι μου είχε έρθει περίοδος 3 Μαρτίου και κράτησε 5 μέρες. 1 Εβδομάδα μετά ξεκίνησα συμπτώματα όπως λευκά παχυρευστα υγρά και κάποια πονακια που θεώρησα ότι θα ήταν ωορρηξία. Πέρα από τα υγρά, είχα πόνο στο στήθος λες και θα μου ερχόταν περίοδος ενώ δεν περίμενα ακόμα..  μέχρι σήμερα έχω τρελό πόνο στο στήθος σε φάση να βγάζω σουτιέν με το ζόρι, έχει πρηστει σαν μπαλόνι και ακόμα είναι νωρίς θεωρώ 2 εβδομάδες έχει που πονάει το στήθος..  πήγα σήμερα για τεστ ΠΑΠ και δεν μου είπε τίποτα η γυναικολόγος. Και για το στήθος μου είπε ότι είναι από τις ορμόνες. Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης και γοαυτο τα λευκά υγρά και ο τρελός πόνος στο στήθος από πολύ νωρίς;; Η εφόσον μου ήρθε περίοδος 3 Μαρτίου αποκλείεται η εγκυμοσύνη;; 

Συγγνώμη για το κατεβατό.. 

εκανες κ υπερηχο με το παπ;

τι κυκλο εχεις κ ποτε ειχες επαφες;

Link to comment
Share on other sites

Έχει λιγο καιρό που κάνω μεγάλους κύκλους. Έκανα 46 μέρες κύκλο και μετά τελευταίος κύκλος 37 μέρες.  Όχι δεν έκανα υπερηχογράφημα.  Μόνο τεστ Παπ

Επαφές είχα 9/ 10/12/15/17/19/ 20/25 Μαρτίου όλες αυτές τις μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Katerina P. said:

Έχει λιγο καιρό που κάνω μεγάλους κύκλους. Έκανα 46 μέρες κύκλο και μετά τελευταίος κύκλος 37 μέρες.  Όχι δεν έκανα υπερηχογράφημα.  Μόνο τεστ Παπ

Επαφές είχα 9/ 10/12/15/17/19/ 20/25 Μαρτίου όλες αυτές τις μέρες. 

Με βάση τις πιθανότητες δεν θα είναι εγκυμοσύνη. Όμως, συνεχώς διαβάζουμε για περιπτώσεις που υπήρχε περίοδος και εγκυμοσύνη ταυτόχρονα! Γιατί δεν κάνεις κανένα τεστ ή χοριακη;

@Evdokia Pan πώς είσαι; Τι σου είπε ο γιατρός; ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 27/3/2023 at 9:13 ΜΜ, Evdokia Pan είπε:

Τουλάχιστον εχεις συμπτωματα... εγω τιποτα!

Την Τετάρτη θα παω το μεσημέρι... πφ!

Εμείς θα το πούμε μετα την αυχενικη.  Σκεψου οτι ειμαι κρεβατωμενη κ το παιχω θεατρο ότι παω κανονικα για δουλειά κτλ.. 

Γιατι θα αλλαξεις γιατρο?

Καλησπερα, απλά να πάω να πάρω και άλλη μια γνώμη. Ξεγεννησε την αδελφή του άντρα μου και είπα να πάω μια επίσκεψη.

γράψε μου τα νέα σου μετά την επίσκεψη. εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!!

On 27/3/2023 at 9:08 ΜΜ, Eg93 είπε:

Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα κορίτσι μ .. θέλει θετική ενέργεια ! Επίσης αν είναι να πάει κάτι στραβά θα πάει ανεξαρτήτως αν το έχεις ανακοινώσει η όχι ! Όλα είναι μέσα στην ζωή .. θέλω να πω πως αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει .. όλα καλά θα πάνε 🙏

Μου έδωσες κουράγιο γτ το είπα στη δουλειά επειδή δεν άντεχα το τσιγάρο και μόνο που δεν με  κατηγόρησε η συνάδελφος. αφήστε τι είπε.

πρίν από 31 λεπτά , Katerina P. είπε:

Έχει λιγο καιρό που κάνω μεγάλους κύκλους. Έκανα 46 μέρες κύκλο και μετά τελευταίος κύκλος 37 μέρες.  Όχι δεν έκανα υπερηχογράφημα.  Μόνο τεστ Παπ

Επαφές είχα 9/ 10/12/15/17/19/ 20/25 Μαρτίου όλες αυτές τις μέρες. 

καλησπέρα 😀. πήγα μετά απο 2 εβδομαδες απο την επαφή μου στο γυναικολόγο μου για έναν πόνο που είχα στις ωοθήκες και μου έκανε υπερηχο δεν είδα κάτι και μετά από 2 εβδομάδες πήρα θετικό τεστ. για εμένα η μόνη εξέταση που θα το σιγουρεψεις είναι η χοριακη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina P. είπε:

Έχει λιγο καιρό που κάνω μεγάλους κύκλους. Έκανα 46 μέρες κύκλο και μετά τελευταίος κύκλος 37 μέρες.  Όχι δεν έκανα υπερηχογράφημα.  Μόνο τεστ Παπ

Επαφές είχα 9/ 10/12/15/17/19/ 20/25 Μαρτίου όλες αυτές τις μέρες. 

Κατά την γνώμη μ ποτε δεν αποκλείεται τπτ . Καλύτερα θα ήταν όμως να κανεις ένα τεστ εγκυμοσύνης η μια χοριακη για να σου φύγει κ το στρες ! 

1 hour ago, Λια-1991 είπε:

Καλησπερα, απλά να πάω να πάρω και άλλη μια γνώμη. Ξεγεννησε την αδελφή του άντρα μου και είπα να πάω μια επίσκεψη.

γράψε μου τα νέα σου μετά την επίσκεψη. εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!!

Μου έδωσες κουράγιο γτ το είπα στη δουλειά επειδή δεν άντεχα το τσιγάρο και μόνο που δεν με  κατηγόρησε η συνάδελφος. αφήστε τι είπε.

καλησπέρα 😀. πήγα μετά απο 2 εβδομαδες απο την επαφή μου στο γυναικολόγο μου για έναν πόνο που είχα στις ωοθήκες και μου έκανε υπερηχο δεν είδα κάτι και μετά από 2 εβδομάδες πήρα θετικό τεστ. για εμένα η μόνη εξέταση που θα το σιγουρεψεις είναι η χοριακη. 

Χαίρομαι ! Καλά έκανες και το είπες ! Δεν κάνει να ζορίζεσαι .. !! Σε κατηγόρησε εννοείς που δεν το είχες πει; 
 

εγω παλι περίμενα εχθές να αδιαθετήσω αλλά δεν μ έκανε την τιμή . Έχω αραιά κ που μέσα στην ημέρα κάτι πόνους τύπου τώρα ήρθε σίγουρα κ πάω τουαλέτα αλλά τπτ .. το στηθος έχει πρηστεί φουλ κ πονάει στα πλαγια  όταν το πατάω μόνο ! τα τεστ εννοείται αρνητικά . Άρα δεν είμαι .. ψιλό στεναχωρήθηκα όμως ανυπομονώ να έρθει τώρα για να ξεκινήσω πάλι .. υπάρχει περίπτωση να ήμουν κ να μην έδειχνε τώρα ; Νομίζω έχω μεγάλη φαντασία 😂

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Eg93 είπε:

Κατά την γνώμη μ ποτε δεν αποκλείεται τπτ . Καλύτερα θα ήταν όμως να κανεις ένα τεστ εγκυμοσύνης η μια χοριακη για να σου φύγει κ το στρες ! 

Χαίρομαι ! Καλά έκανες και το είπες ! Δεν κάνει να ζορίζεσαι .. !! Σε κατηγόρησε εννοείς που δεν το είχες πει; 
 

εγω παλι περίμενα εχθές να αδιαθετήσω αλλά δεν μ έκανε την τιμή . Έχω αραιά κ που μέσα στην ημέρα κάτι πόνους τύπου τώρα ήρθε σίγουρα κ πάω τουαλέτα αλλά τπτ .. το στηθος έχει πρηστεί φουλ κ πονάει στα πλαγια  όταν το πατάω μόνο ! τα τεστ εννοείται αρνητικά . Άρα δεν είμαι .. ψιλό στεναχωρήθηκα όμως ανυπομονώ να έρθει τώρα για να ξεκινήσω πάλι .. υπάρχει περίπτωση να ήμουν κ να μην έδειχνε τώρα ; Νομίζω έχω μεγάλη φαντασία 😂

Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική το μόνο σίγουρο.ποσα τεστ έκανες? είχες κάνει χοριακες η μόνο τεστ?

αν σου έρθει περίοδος να πάρεις τεστ ωορρηξίας για να δικομασεις φουλ εκείνες τις μέρες.

 

στη δουλειά μου είπαν ότι θα κοιτάξει η συνάδελφος την πάρτη της και δεν θα μείνει να δουλεύω μόνη της. Να πω στο αφεντικό μου για την εγκυμοσύνη να βρει ατομο. και φυσικά ούτε καν χάρηκε ή να πει μπράβο ... και είναι και γυναίκα. 

έβγαλε κακία και δεν το περίμενα αλήθεια. στο αφεντικό θα το πω στον 3ο μήνα. αναγκαστικά το είπα σε αυτή να μη καπνίζει μέσα στο γραφείο. 

και λάθη που κάνει θυμώνει και μου λέει θα γίνει ξανά σκύλα.. είναι υπεύθυνη βλέπεις.... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eg93 said:

Κατά την γνώμη μ ποτε δεν αποκλείεται τπτ . Καλύτερα θα ήταν όμως να κανεις ένα τεστ εγκυμοσύνης η μια χοριακη για να σου φύγει κ το στρες ! 

Χαίρομαι ! Καλά έκανες και το είπες ! Δεν κάνει να ζορίζεσαι .. !! Σε κατηγόρησε εννοείς που δεν το είχες πει; 
 

εγω παλι περίμενα εχθές να αδιαθετήσω αλλά δεν μ έκανε την τιμή . Έχω αραιά κ που μέσα στην ημέρα κάτι πόνους τύπου τώρα ήρθε σίγουρα κ πάω τουαλέτα αλλά τπτ .. το στηθος έχει πρηστεί φουλ κ πονάει στα πλαγια  όταν το πατάω μόνο ! τα τεστ εννοείται αρνητικά . Άρα δεν είμαι .. ψιλό στεναχωρήθηκα όμως ανυπομονώ να έρθει τώρα για να ξεκινήσω πάλι .. υπάρχει περίπτωση να ήμουν κ να μην έδειχνε τώρα ; Νομίζω έχω μεγάλη φαντασία 😂

Πιστεύω το τεστ θα έδειχνε αλλα επειδή ποτέ δεν ξέρεις καλο θα είναι αν έχεις πολλές μέρες καθυστέρηση να πας και για χοριακη! ... Εύχομαι σύντομα να τα καταφέρεις .. όλες μας 😇😇😇

1 hour ago, Λια-1991 said:

Κάθε γυναίκα είναι διαφορετική το μόνο σίγουρο.ποσα τεστ έκανες? είχες κάνει χοριακες η μόνο τεστ?

αν σου έρθει περίοδος να πάρεις τεστ ωορρηξίας για να δικομασεις φουλ εκείνες τις μέρες.

 

στη δουλειά μου είπαν ότι θα κοιτάξει η συνάδελφος την πάρτη της και δεν θα μείνει να δουλεύω μόνη της. Να πω στο αφεντικό μου για την εγκυμοσύνη να βρει ατομο. και φυσικά ούτε καν χάρηκε ή να πει μπράβο ... και είναι και γυναίκα. 

έβγαλε κακία και δεν το περίμενα αλήθεια. στο αφεντικό θα το πω στον 3ο μήνα. αναγκαστικά το είπα σε αυτή να μη καπνίζει μέσα στο γραφείο. 

και λάθη που κάνει θυμώνει και μου λέει θα γίνει ξανά σκύλα.. είναι υπεύθυνη βλέπεις.... 

Είναι απίστευτο πόσο κόμπλεξ και κακία μπορεί να βγάλει κάποιος. Να είσαι σίγουρη πως θα το πει αυτή στο αφεντικό σας (αν δεν το έκανε ήδη) .. Αλλά δεν μπορούν να σου κάνουν τίποτα. οπότε μην μασας. Και να απαντάς και λίγο πίσω.μην νομίζουν ότι τώρα μπορούν να σε εκμεταλλευτούν ή να σε απειλούν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...