Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Εγκυμοσύνη η όχι ;


Eg93

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Alice20 είπε:

Είναι πολύ παράξενο το όλο σκηνικό.. με έχει φάει κι εμένα η περιέργεια ποια θα είναι η τελική γνωμάτευση!! .. υπομονή μέχρι αύριο. Θα ξεκαθαρίσει το τοπίο!

Πραγματικά! Σήμερα το πρωί αυτό που βγάζω είναι αραιομενο κόκκινο αρκετό αλλά καθόλου ροή.. τι να πω! Σε λίγη ώρα θα ξέρω 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 52 λεπτά , rodok είπε:

και τα χάπια που με δώσανε δεν ξέρω πόσο κάνουν δουλειά γιατί ξαναέκανα εμετό... αν είναι δυνατόν, όλα  τα κουλά σε μένα

Γενικά αν δεν είσαι έγκυος, πρέπει να ψάξεις οπωσδήποτε την αιτία του εμετού. 

Πότε έχεις γυναικολόγο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mariam23 είπε:

Γενικά αν δεν είσαι έγκυος, πρέπει να ψάξεις οπωσδήποτε την αιτία του εμετού. 

Πότε έχεις γυναικολόγο?

Σε μία ώρα έχω! χθες είχα ανοιχτό ροζ απο σκούρο καφέ και λέω "άντε πήρα τηλ τον γιατρό, φοβήθηκε και έρχεται". Σήμερα έχω λίγα πονάκια, σκουπίζομαι και σχεδόν τίποτα! υποθετικά σήμερα θα μου τελείωνε η περίοδος.. θα δείξει σε λίγο

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rodok είπε:

Πραγματικά! Σήμερα το πρωί αυτό που βγάζω είναι αραιομενο κόκκινο αρκετό αλλά καθόλου ροή.. τι να πω! Σε λίγη ώρα θα ξέρω 

Καλημέρα! Γραψε μας όταν μπορεσεις. Καλα αποτελέσματα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Evdokia Pan είπε:

Καλημέρα! Γραψε μας όταν μπορεσεις. Καλα αποτελέσματα!!

Πήγα. Είδε ένα πάρα πολύ χοντρό ενδομήτριο και κάτι που έμοιαζε με σάκο!!! Μου είπε σε περίπτωση εγκυμοσύνης το αιματακι δεν μας πειράζει τόσο πολύ εφόσον δεν υπάρχει πόνος ακόμη... Με έστειλε για χοριακη για να δούμε αν είναι κάτι που θα ευδοκιμήσει! Μάλλον αυτόν τον μήνα που είπαμε όχι άλλη προσπάθεια και ηρεμήσαμε, έγινε μια διαταραχή στον κύκλο και μπορεί κάτι να έγινε!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , rodok είπε:

Πήγα. Είδε ένα πάρα πολύ χοντρό ενδομήτριο και κάτι που έμοιαζε με σάκο!!! Μου είπε σε περίπτωση εγκυμοσύνης το αιματακι δεν μας πειράζει τόσο πολύ εφόσον δεν υπάρχει πόνος ακόμη... Με έστειλε για χοριακη για να δούμε αν είναι κάτι που θα ευδοκιμήσει! Μάλλον αυτόν τον μήνα που είπαμε όχι άλλη προσπάθεια και ηρεμήσαμε, έγινε μια διαταραχή στον κύκλο και μπορεί κάτι να έγινε!!

Πόσο πάχος είχε το ενδομήτριο? Σου είπε? Πηγές για χοριακή 'η αύριο? Μπορεί όντως να έκανες ωορρηξία άλλη μέρα από αυτή που νόμιζες οπότε κάτι να έκατσε! ;)

Μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που θες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Mariam23 είπε:

Πόσο πάχος είχε το ενδομήτριο? Σου είπε? Πηγές για χοριακή 'η αύριο? Μπορεί όντως να έκανες ωορρηξία άλλη μέρα από αυτή που νόμιζες οπότε κάτι να έκατσε! ;)

Μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που θες!!

Μακάρι μακάρι... Όχι δεν μου είπε πάχος, αλλά πολύ χοντρό ήταν..θ δείξει.. αν κ δεν ξέρω, έχω περίεργο συναίσθημα 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , rodok είπε:

Μακάρι μακάρι... Όχι δεν μου είπε πάχος, αλλά πολύ χοντρό ήταν..θ δείξει.. αν κ δεν ξέρω, έχω περίεργο συναίσθημα 

Μόνο η χοριακή θα σου πει τι γίνεται!!! 

Πηγές 'η θα πας αύριο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , rodok είπε:

Πήγα. Είδε ένα πάρα πολύ χοντρό ενδομήτριο και κάτι που έμοιαζε με σάκο!!! Μου είπε σε περίπτωση εγκυμοσύνης το αιματακι δεν μας πειράζει τόσο πολύ εφόσον δεν υπάρχει πόνος ακόμη... Με έστειλε για χοριακη για να δούμε αν είναι κάτι που θα ευδοκιμήσει! Μάλλον αυτόν τον μήνα που είπαμε όχι άλλη προσπάθεια και ηρεμήσαμε, έγινε μια διαταραχή στον κύκλο και μπορεί κάτι να έγινε!!

Ενταξει!!!! Εχω χαρει παααααρα πολυ!!!!!! Δεν εχω λογια!!!! Μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι να παρεις μια καλη χοριακη κ να πανε οοοοολα καλα!!!!!! 

Εγω αυριο ειναι να παω.

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, rodok said:

Πήγα. Είδε ένα πάρα πολύ χοντρό ενδομήτριο και κάτι που έμοιαζε με σάκο!!! Μου είπε σε περίπτωση εγκυμοσύνης το αιματακι δεν μας πειράζει τόσο πολύ εφόσον δεν υπάρχει πόνος ακόμη... Με έστειλε για χοριακη για να δούμε αν είναι κάτι που θα ευδοκιμήσει! Μάλλον αυτόν τον μήνα που είπαμε όχι άλλη προσπάθεια και ηρεμήσαμε, έγινε μια διαταραχή στον κύκλο και μπορεί κάτι να έγινε!!

Μακάρι να είναι εγκυμοσύνη ❤️ ανυπομονούμε για την αυριανή χοριακη!

6 hours ago, Evdokia Pan said:

Ενταξει!!!! Εχω χαρει παααααρα πολυ!!!!!! Δεν εχω λογια!!!! Μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι να παρεις μια καλη χοριακη κ να πανε οοοοολα καλα!!!!!! 

Εγω αυριο ειναι να παω.

Αύριο περιμένουμε και τα δικά σου χαρμόσυνα για να σου φύγει το άγχος 🥰

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Σου εύχομαι και εγω τα καλύτερα! 
ξέρετε τα τεστ εγκυμοσύνης ποτε δείχνουν αν είσαι; 
23 είχα αδιαθετήσει αλλά εκανα ενα τεστ σήμερα επειδη ηθελα να κάνω και το σκεφτόμουν αλλα ήταν αρνητικό…

Link to comment
Share on other sites

4810 κοριτσια η χοριακη μου χθες! Καποιος παλευει πολυ εκει μεσα για να συναντηθουμε!!! 

Δεν μ αφηνουν ομως τα καφε ροζ να χαρω....

Αυριο παλι ενεση lentogest,  κλασικά utrogestan κ ξαπλα.

Την Τετάρτη μου εκλεισε ραντεβού για υπερηχο. Αν ολα πάνε καλα λογικα θα ακουστει κ καρδια...

@rodok τι εγινε με την χοριακη σου?

  • Μου αρέσει 3
  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Evdokia Pan είπε:

4810 κοριτσια η χοριακη μου χθες! Καποιος παλευει πολυ εκει μεσα για να συναντηθουμε!!! 

Δεν μ αφηνουν ομως τα καφε ροζ να χαρω....

Αυριο παλι ενεση lentogest,  κλασικά utrogestan κ ξαπλα.

Την Τετάρτη μου εκλεισε ραντεβού για υπερηχο. Αν ολα πάνε καλα λογικα θα ακουστει κ καρδια...

@rodok τι εγινε με την χοριακη σου?

Χαίρομαι πάρα πολύ για τα νέα σου!!! 

 

Εμένα δυστυχώς πολύ χαμηλή χοριακη, μάλλον πάει για παλινδρομη... Ίσως καλύτερα να μην το μάθαινα, αλλά να'μαστε!  Με έχει ρίξει πολύ την ψυχολογία 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...