Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts

Καλημέρα!

Καλώς τη Ζωή!!! Όντως καιρό έχουμε να τα πούμε όπως και με τις περισσότερες εδώ μέσα.

Πού είστε κορίτσιααααααααα;;;;;;;;;;;;;;

Άντε ας οργανωθούμε τώρα που φθινοπωριάζει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!

Τι έγινε κορίτσια, που χαθήκατε όλες??? Θα μας το κλείσουνε το καφέ μας.

Λοιπόν, θα ήθελα μια μικρή βοήθεια. Αγόρασα πρόσφατα αρκετά ακρυλικά χρώματα και χθες κάθησα να κάνω την πρώτη μου δοκιμή. Το πρόβλημα ήταν στο καθάρισμα. Εγώ περίμενα επειδή είναι υδατοδιαλυτά ότι θα καθαρίζουν εύκολα με λίγο νεράκι, αλλά δεν ήταν και τόσο εύκολο. Δοκίμασα σαπούνι και μωρομάντηλα αλλά δεν είδα μεγάλη διαφορά. Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος πιο εύκολος τρόπος για να καθαρίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!!!

Βιβή νομίζω ότι μάλλον έκλεισε το "μαγαζί". Απ'ότι ξέρω έχουν μεταφερθεί όλες (εκτός από μένα κλαψψψ!!!) στο facebook και τα λένε εκεί.

Δυστηχώς δεν έχω σχετική εμπειρία για να σε βοηθήσω.

Εγώ έχω χαθεί με τα τρεξίματα που έχω λόγω έναρξης των σχολείων. Φέτος έχω και τη μικρή μου πρωτάκι και ακόμη είναι στα "χαμένα". Αρχίσαμε και τις αθλητικές μας δραστηριότητες κι έτσι καθημερινά τρέχουμε. Μ'αρέσει όμως.

Τώρα που θα χειμωνιάσει θα κλειστούμε για τα καλά μέσα και έτσι ίσως και κάτι φτιάξω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!!!!

Καλό φθινόπωρο!! Χαθήκαμε, καλέ έχω να μπω από πριν τις διακοπές!!! Επανήλθα όμως δριμύτερη!!!!

Πώς περάσατε??? Γεμίσατε μπαταρίες για το χειμώνα? Βγάλατε ωραίες φωτογραφίες για scrapping? Eγώ πέρασα τέεεεελεια στην Αίγυπτο, ήταν υπέροχο ταξίδι, μακάρι να μέναμε κι άλλο! Και έχω βγάλει αμέτρητες φωτογραφίες!!!! Και για layouts και για άλμπουμ!

Για να μπαίνουμε σιγά σιγά πάλι στο κλίμα οι εναπομείνασες!

Kαλησπερα κοριτσια!!!! Εχουμε καιρο να τα πουμε!!!!

Καλώς τη Ζωίτσα, ελπίζω να είσαι καλά!!!

Καλημέρα!!!

Τι έγινε κορίτσια, που χαθήκατε όλες??? Θα μας το κλείσουνε το καφέ μας.

Λοιπόν, θα ήθελα μια μικρή βοήθεια. Αγόρασα πρόσφατα αρκετά ακρυλικά χρώματα και χθες κάθησα να κάνω την πρώτη μου δοκιμή. Το πρόβλημα ήταν στο καθάρισμα. Εγώ περίμενα επειδή είναι υδατοδιαλυτά ότι θα καθαρίζουν εύκολα με λίγο νεράκι, αλλά δεν ήταν και τόσο εύκολο. Δοκίμασα σαπούνι και μωρομάντηλα αλλά δεν είδα μεγάλη διαφορά. Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος πιο εύκολος τρόπος για να καθαρίζουν?

Κι εγώ με τον ίδιο τρόπο παιδεύομαι Βιβή μου, δεν έχω βρει κάτι άλλο..

Χαίρεται!!!

Βιβή νομίζω ότι μάλλον έκλεισε το "μαγαζί". Απ'ότι ξέρω έχουν μεταφερθεί όλες (εκτός από μένα κλαψψψ!!!) στο facebook και τα λένε εκεί.

Δυστηχώς δεν έχω σχετική εμπειρία για να σε βοηθήσω.

Εγώ έχω χαθεί με τα τρεξίματα που έχω λόγω έναρξης των σχολείων. Φέτος έχω και τη μικρή μου πρωτάκι και ακόμη είναι στα "χαμένα". Αρχίσαμε και τις αθλητικές μας δραστηριότητες κι έτσι καθημερινά τρέχουμε. Μ'αρέσει όμως.

Τώρα που θα χειμωνιάσει θα κλειστούμε για τα καλά μέσα και έτσι ίσως και κάτι φτιάξω.

Λευκούλα μουυυυυυ!!!! Τι κάνεις? Μου έλειψες! :(

Να πάρεις τα πόδια σου και να κάνεις facebook, εκεί είμαστε όντως, χαχα! 'Αντεεε, έλααααα!

Θα μπαίνω να τα λέμε εδώ, τι να σου κάνω!!!

Άντε να δώσουμε λίγη ζωή στο καφέ μας!

Φιλιά σε όλες!!!:):):)


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Σάντυ κι εσύ μου έλειψες και όλη γενικά η παρεούλα. Θυμάμαι πέρσι τέτοια εποχή που δειλά-δειλά είχα μπει στην παρεούλα και πόσο όμορφα περνούσα καθημερινά. Επειδή δε με βλέπω να ξανακάνω προφίλ στο facebook, κάνε τον κόπο όταν βρίσκεις το χρόνο να περνάς και από εδώ μια βόλτα. Θα περιμένω...

Εννοείτε ότι περιμένουμε φωτο και δημιουργίες από την Αίγυπτο.

Σήμερα νομίζω γιορτάζει η Σοφία μας. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και δημιουργικά!!! Να σε χαιρόμαστε!

Όλες βλέπω λίγο-πολύ επιστρέψατε στις δημιουργίες. Εγώ ακόμη δεν έχω μυαλό και όρεξη. Θα το παλέψω όμως μήν το αφήσω και τελείως. Είναι που έχω στο μυαλό μου άλλα πράγματα. Θέλω να αφιερώνω και όλο μου το χρόνο στα παιδιά. Ειδικά τώρα στην αρχή της σχολικής χρονιάς. Ελπίζω να βρω τους ρυθμούς μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!! Κι εγώ μπήκα σιγά σγά στις δημιουργίες! Έφτιαξα κι ένα βιβλίο ευχών για κοριτσάκι, μετά τη βάφτιση την Κυριακή θα το αναρτήσω.

Λευκή το άλμπουμ που είχα κάνει για την ανιψιά μου (και με ρωτούσες τότε) το είχες δει τελικά? Το έριξα στις σαγιονάρες μετά και μάλλον πήγε αρκετά πίσω αυτή η ανάρτηση!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!! Κι εγώ μπήκα σιγά σγά στις δημιουργίες! Έφτιαξα κι ένα βιβλίο ευχών για κοριτσάκι, μετά τη βάφτιση την Κυριακή θα το αναρτήσω.

Λευκή το άλμπουμ που είχα κάνει για την ανιψιά μου (και με ρωτούσες τότε) το είχες δει τελικά? Το έριξα στις σαγιονάρες μετά και μάλλον πήγε αρκετά πίσω αυτή η ανάρτηση!

Μπράβο βρε Σάντυ με το καλό! Εγώ ακόμη είμαι στο στάδιο ψαξίματος. Προσπαθώ να διαλέξω φωτογραφίες για εκτύπωση. Θα προσπαθήσω να μην το καθυστερήσω πολύ.

Το άλμπουμ το είχα δει και νόμιζα ότι το είχα σχολιάσει. Μάλλον κάτι θα προέκυψε και ξεχάσστηκα. Χίλια συγνώμη! Παρακολουθώ όλες τις δημιουργίες σας και χαίρομαι να τις χαζεύω.

Το άλμπουμ σου είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!! Πραγματικά πολύ καλή δουλειά. Πολύ προσεγμένο και με απίστευτες λεπτομέρεις. Ωραία tags, φοβερές θήκες και φυσικά πολύ πολύ γκλίττερ!!! Σου πάει το κοριτσίστικο. Μήπως πρέπει να βάλεις μπροστά για κανένα κοριτσάκι;

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Σάντυ με το καλό! Εγώ ακόμη είμαι στο στάδιο ψαξίματος. Προσπαθώ να διαλέξω φωτογραφίες για εκτύπωση. Θα προσπαθήσω να μην το καθυστερήσω πολύ.

Το άλμπουμ το είχα δει και νόμιζα ότι το είχα σχολιάσει. Μάλλον κάτι θα προέκυψε και ξεχάσστηκα. Χίλια συγνώμη! Παρακολουθώ όλες τις δημιουργίες σας και χαίρομαι να τις χαζεύω.

Kαλέ τι συγγνώμη????!!!! Το ανέφερα μήπως δεν το είχες δει, όχι για το σχόλιο!!!! Μη μου ξαναπείς συγγνώμη!

Το άλμπουμ σου είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!! Πραγματικά πολύ καλή δουλειά. Πολύ προσεγμένο και με απίστευτες λεπτομέρεις. Ωραία tags, φοβερές θήκες και φυσικά πολύ πολύ γκλίττερ!!! Σου πάει το κοριτσίστικο. Μήπως πρέπει να βάλεις μπροστά για κανένα κοριτσάκι;

Ευχαριστώ!!! Για την ίδια ανιψούλα θα κάνω και βιβλίο ευχών και προσκλητήρια, βαφτίζεται το Νοέμβρη, οπότε έχω μπόλικη δουλειά! Αχ κι εμένα μου αρέσουν πολύ τα κοριτσίστικα!!!! (αλλά το 2ο παιδί θα αργήσει...)


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Θα φτιάξω το πρώτο μου μεγάλο άλμπουμ για φωτογραφίες και ήθελα να με βοηθήσετε στο τι χαρτιά να διαλέξω. Θα χρειαστώ 2 χαρτόνια χοντρά και τα υπόλοιπα λευκά (ή κάτι ανοιχτόχρωμο) για να τα διακοσμήσω. Θέλω να χωρέσουν σρκετές φωτο, άρα τι μέγεθος να διαλέξω? Έχω λίγο χαθεί με τα μαγέθη και τα βάρη των χαρτιών!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Θα φτιάξω το πρώτο μου μεγάλο άλμπουμ για φωτογραφίες και ήθελα να με βοηθήσετε στο τι χαρτιά να διαλέξω. Θα χρειαστώ 2 χαρτόνια χοντρά και τα υπόλοιπα λευκά (ή κάτι ανοιχτόχρωμο) για να τα διακοσμήσω. Θέλω να χωρέσουν σρκετές φωτο, άρα τι μέγεθος να διαλέξω? Έχω λίγο χαθεί με τα μαγέθη και τα βάρη των χαρτιών!!!

Βιβή από πού θα τα πάρεις τα χαρτόνια? Αθήνα είσαι?


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μια ερωτηση...Για το embossing..Αν παρω χρωματιστα μελανια και διαφανη σκονη η το αντιστροφο(χρωματιστες σκονες και διαφανες μελανι θα ειναι οκ?εννοω το αποτελεσμα θα βγει χρωματιστο η πρεπει να αντιστοιχισω το καθε μελανι με την σκονη?Υπαρχουν μελανια που μπορω να βρω σε βιβλιοπωλειο για πιο οικονομικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...