Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Scrapbooking lovers!


admin

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλό μήνα!

Σάντυ, πρόλαβες και είδες τη σύνθεσή μου. Χαίρομαι που την είδες.

Πολύ ωραία η σύνθεσή σου από την Αίγυπτο. Είμαι σίγουρη ότι όλο το χειμώνα θα μας ταξιδεύεις. Πολύ ωραίες λεπτομέρειες και χαίρομαι που την χάρηκες γιατί τελικά αυτό είναι που έχει σημασία.

Πήρες και στένσιλ από εκεί; Που τα ανακάλυψες βρε θηρίο; Τι άλλα "καλούδια" βρήκες εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα!

Σάντυ, πρόλαβες και είδες τη σύνθεσή μου. Χαίρομαι που την είδες.

Πολύ ωραία η σύνθεσή σου από την Αίγυπτο. Είμαι σίγουρη ότι όλο το χειμώνα θα μας ταξιδεύεις. Πολύ ωραίες λεπτομέρειες και χαίρομαι που την χάρηκες γιατί τελικά αυτό είναι που έχει σημασία.

Πήρες και στένσιλ από εκεί; Που τα ανακάλυψες βρε θηρίο; Τι άλλα "καλούδια" βρήκες εκεί;

Τίποτα άλλο σχετικό με το χόμπι μας! Το στένσιλ το βρήκα τυχαία στο σουβενίρ!


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα 2 Οκτωβρίου έχει γενέθλια ο γιος μου, κλείνει τα 3! Το βραδάκι έχουμε πάρτυ! Του έφτιαξα και κάτι πραγματάκια για το καλό, θα τα αναρτήσω τις επόμενες μέρες!

Προς το παρόν κάνω άλλη ανάρτηση, είμαι guest designer στις scrapbookers in Greece για τον Οκτώβρη και αυτή ειναι η σύνθεσή μου:

http://www.myglitterfairytale.blogspot.gr/2012/10/autumn-story-in-prague_2.html


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 2 Οκτωβρίου έχει γενέθλια ο γιος μου, κλείνει τα 3! Το βραδάκι έχουμε πάρτυ! Του έφτιαξα και κάτι πραγματάκια για το καλό, θα τα αναρτήσω τις επόμενες μέρες!

Προς το παρόν κάνω άλλη ανάρτηση, είμαι guest designer στις scrapbookers in Greece για τον Οκτώβρη και αυτή ειναι η σύνθεσή μου:

http://www.myglitterfairytale.blogspot.gr/2012/10/autumn-story-in-prague_2.html

Χρόνια πολλά στο αγοράκι σου! Να το χαίρεσαι!!! Περιμένω τις αναρτήσεις σου.

Τι ωραία εκπληξούλα είναι αυτή; Πώς προέκυψε;

Συγχαρητήρια πάντως και εις ανώτερα!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα.

Άντε μπράβο! Να ανεβαίνει η ομάδα!!!

Και η σύνθεσή σου είναι πολύ σικάτη και άκρως φθινοπωρινή. Μου άρεσαν τα σκούρα χρώματα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

θελω τα φωτα σας για αλλη μια φορα.

μου ζητησε μια παιδικη μου φιλη να τις φτιαξω το βιβλιο ευχων για το γαμο της.

εγω μεχρι στιγμης εχω κανει μονο αλμπουμ που δενουν με κρικο,αλλα τωρα θελει κανονικο δεσιμο βεβαια.

σε αυτην την περιπτωση γινεται βιδωτο?βασικα εξωτερικα δεν θελω να φαινεται κατι,πως θα το κανω?μηπως υπαρχουν απλα και να το στολισω εγω?

θελω να του βαλω δαντελα γιατι ο γαμος ειχε τετοιο υφος.

για πειτε καμια ιδεα.

α!σημερα παρελαβα το big shot,δεν εχω προλαβει να το κοιταξω και αναρωτιομουν κοβει χαρτονι πιο χοντρο?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ Λευκή μου!!!

Νaki82 δεν έχω κάνει ποτέ βιδωτό, οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω..

Με γεια το big shot! Θα το ευχαριστηθείς! Κόβει χοντρό χαρτόνι, αλλά όχι με όλα τα dies, μόνο με τα bigz! Θεωρητικά κόβει μέχρι 2 χιλ. πάχος, αλλά εγώ μέχρι 1.5 έχω καταφέρει να κόψω, αυτό των 2 χιλ. δε μου χωράει !


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Πάει το καφέ μας... Πάει για κλείσιμο...

Ας του δώσω μια ανάσα!

Το blog μου κλείνει έναν χρόνο ζωής και κληρώνω δωράκια! Δείτε λεπτομέρειες στην ανάρτηση!

http://myglitterfairytale.blogspot.gr/2012/10/candies-for-my-blog-s-first-birthday.html?spref=fb

Περιμένω τις συμμετοχές σας στην κλήρωση! Καλημέρα και καλή εβδομάδα! :)


EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πάει το καφέ μας... Πάει για κλείσιμο...

Ας του δώσω μια ανάσα!

Το blog μου κλείνει έναν χρόνο ζωής και κληρώνω δωράκια! Δείτε λεπτομέρειες στην ανάρτηση!

http://myglitterfairytale.blogspot.gr/2012/10/candies-for-my-blog-s-first-birthday.html?spref=fb

Περιμένω τις συμμετοχές σας στην κλήρωση! Καλημέρα και καλή εβδομάδα! :)

Σάντυ μου Χρόνια Πολλά στο μπλογκοσπιτάκι σου!!! Τι σούπερ δωράκι μας ετοίμασες!!! Είσαι απίστευτα γεναιόδωρη! Σου εύχομαι τα καλύτερα και πάντα επιτυχίες. Είσαι σε καλό δρόμο!!!

θα μπω φυσικά να σου ευχηθώ αλλά από το σπίτι για να μπορέσω να κάνω και τη σχετική ανάρτηση.

Και επειδή ούτε κι εγώ θέλω να κλείσει τελείως το καφέ μας έχω να παραθέσω τα εξής:

την Παρασκευή παρέλαβα το heat gun!!! Εδώ και ένα χρόνο περίπου το σκεφτόμουνα αλλά τώρα ήρθε η ώρα να το αποκρήσω. Λοιπόν πήρα και κανα-δύο σκόνες αλλά ομολογώ ότι απογοητεύτηκα πλήρως από το αποτέλεσμα. Κλαψ!!!! Ειδικά μία που πήρα διάφανη, είχε χοντρούς κόκκους και αντί να φουσκώνει, διαλυόταν και απλωνόταν παντού. Η άλλη που γυάλιζε λίγο ήταν κάπως καλύτερη. Υπάρχει περίπτωση να έκανα κάτι λάθος; Το μελάνι versamark το είχα καιρό αγορασμένο. Υπάρχει περίπτωση να φταίει αυτό; Εγώ είμαι πεπεισμένη ότι φταίει η σκόνη. Έχετε να μου προτέινετε κάποια δοκιμασμένη διάφανη και μη σκόνη;

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή ούτε κι εγώ θέλω να κλείσει τελείως το καφέ μας έχω να παραθέσω τα εξής:

την Παρασκευή παρέλαβα το heat gun!!! Εδώ και ένα χρόνο περίπου το σκεφτόμουνα αλλά τώρα ήρθε η ώρα να το αποκρήσω. Λοιπόν πήρα και κανα-δύο σκόνες αλλά ομολογώ ότι απογοητεύτηκα πλήρως από το αποτέλεσμα. Κλαψ!!!! Ειδικά μία που πήρα διάφανη, είχε χοντρούς κόκκους και αντί να φουσκώνει, διαλυόταν και απλωνόταν παντού. Η άλλη που γυάλιζε λίγο ήταν κάπως καλύτερη. Υπάρχει περίπτωση να έκανα κάτι λάθος; Το μελάνι versamark το είχα καιρό αγορασμένο. Υπάρχει περίπτωση να φταίει αυτό; Εγώ είμαι πεπεισμένη ότι φταίει η σκόνη. Έχετε να μου προτέινετε κάποια δοκιμασμένη διάφανη και μη σκόνη;

Γεια σου Λευκή! Ποια διαφανη σκονη χρησιμοποιησες και σου εδωσε αυτο το αποτελεσμα?

το versamark δε φταιει, εγώ το εχω μπορεί και 2 χρόνια. να θυμασαι μονο τα μελανια σου να τα στοιβαζεις αναποδα, εντάξει? ;)


pdNQp3.pngjWt5p3.pngsOJAp3.png

27/5/2010: Αντίο αγγελούδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα! Κορίτσια ως άνεργη και έγκυος αποφάσισα κι εγώ να ασχοληθώ με το scrapbooking. Είναι ακριβό σπορ βέβαια, αλλά σκέφτομαι αφού εξασκηθώ μήπως μπορέσω και το μετατρέψω σε επαγγελματικό εφόδιο. Είμαι σελιδοποιός/γραφίστρια και από μικρή έπιαναν τα χέρια μου στη ζωγραφική και ειδικά στις φωτοσκιάσεις. Λέω λοιπόν να ξεκινήσω με σφραγίδες και το χρωματισμό τους με νερομπογιές ή copic markers.

Μια σημαντική ερώτηση γιατί το θέμα σας είναι τεράστιο και είναι αδύνατο να το διαβάσει κανείς όλο. Οικονομικά χαρτιά (κάρτες, κομμένα προσκλητήρια, φακέλους) πού βρίσκουμε?

Α, και υλικά για το σπορ από scrapbooking.gr ή από enjoyscrapping?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μπορειτε να μου πειτε απο που παιρνετε λουλουδια?

στις 2 πιο γνωστες σελιδες δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα,εχετε κατι αλλο υποψιν σας??


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...