Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Κοροϊδία - Απιστια -τι να κάνω


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , Mariam23 είπε:

Το καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες αλλά από το να είχε έναν ανύπαρκτο πατέρα 'η κάποιον που θα κορόιδευε και εσένα, καλύτερα μόνοι σας, να το μεγαλώσεις όπως θες , με ησυχία χωρίς τοξικές συμπεριφορές.  

Πραγματικά κάθε εμπόδια είναι για καλό!

Ετσι ειναι. Καθε εμποδιο για καλο. Παραδεχομαι οτι υπαρχουν φορες που με πιανει το παραπονο. Σκεφτομαι πολλα. Μετα επανερχομαι. Επειτα σκεφτομαι απο θυμο να παω να τον 《καρφωσω》 στην γυναικα του. Μετα σκεφτομαι δεν αξιζει και εκει μενω. Με νοιαζει το παιδι μου και τιποτα αλλο. Ακομα και εδω που ειμαι ανα διαστηματα τον συνανταω σε εργα. Αυτο μαλλον με πειραζει. Γιατι ακομα και τωρα που εφυγα απο Ν. Πελλας και πηγα θεσσαλονικη αναγκαζομαι να τον συνανταω. 

Στο τελος ειμαι καλυτερα. Ειμαι καλα. Ας τα βρουνε οι δικηγοροι. Να ειναι καλα το παιδι. Να ειμαστε καλα και βλεπουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξεμπερδεψα. Απο ολα. 

Ευχαριστω για την υποστηριξη. Ολα βρηκαν τον δρομο τους. Ευχομαι καμια γυναικα να μην βρεθει στην θεση μου. Ευχομαι επισης οσες το αντιληφθουν να ειναι αμιληκτες. Δεν συγχωρουνται ολα. Ολα ξεκαθαρισαν . Ο κυριος δεν θα εχει και τον "σκυλο" χορτατο. 

Να ειστε ολοι χαρουμενοι . 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2024 at 11:24 ΜΜ, ελενηχρηστου είπε:

Ξεμπερδεψα. Απο ολα. 

Ευχαριστω για την υποστηριξη. Ολα βρηκαν τον δρομο τους. Ευχομαι καμια γυναικα να μην βρεθει στην θεση μου. Ευχομαι επισης οσες το αντιληφθουν να ειναι αμιληκτες. Δεν συγχωρουνται ολα. Ολα ξεκαθαρισαν . Ο κυριος δεν θα εχει και τον "σκυλο" χορτατο. 

Να ειστε ολοι χαρουμενοι . 

SPILL THE TEA SISTER!

Το μαθε η συζυγος? Τι εκανε το κτηνος? 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...