Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Antonia_ είπε:

      Αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο ! Κ δεν ξέρω φοβάμαι μη Μ πει πάλι δεν είναι καλό κλπ. Έχω κ ένα κρύωμα τύπου λίγο μπούκωμα κ λαιμό. Δεν έχω πυρετό ή κάτι άλλο.

      Εσύ;;

      Όλα καλά θα είναι θα δεις 🙏🏼 μέχρι την έτ θα έχει περασει και αν όχι από όσο ξέρω δεν ενοχλεί πουθενά αν δεν έχεις πυρετό !!!

      εγω έκανα υπέρηχο το Σάββατο το ενδομήτριο είναι τέλειο απλώς ήμουν οριακά στην οιστραδιολη και έκανα σήμερα επαναληπτικές αίματος να δούμε αν είναι όλα καλά θα προχωρήσουμε !!

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Κρίμα κορίτσι μου. Αλλά σκέψου ότι  είναι για καλό. Θα περάσει γρήγορα αυτος ο μήνας. Σε αντίθεση με μένα που οι μέρες δεν περνάνε με τίποτα 🤣🤣🤣. Ναι το έμαθα και εγώ για το Ζηκοπουλο. Άνοιξε η μονάδα 

Τουλάχιστον να είναι όλα καλα τον επόμενο και να μην αργήσω κι αλλο. Αχ υπομονή, πως είσαι γενικα;

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

52 minutes ago, domna1 said:

Τουλάχιστον να είναι όλα καλα τον επόμενο και να μην αργήσω κι αλλο. Αχ υπομονή, πως είσαι γενικα;

Έτσι και έτσι θα έλεγα. 2 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και μεχρι σημερα, άρχισα να έχω πόνους περιόδου, οπότε κρατάω μικρό καλάθι. Θα δείξει σε λίγες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Έτσι και έτσι θα έλεγα. 2 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και μεχρι σημερα, άρχισα να έχω πόνους περιόδου, οπότε κρατάω μικρό καλάθι. Θα δείξει σε λίγες μέρες.

Μην σκας γι αυτά, είναι και από τα φάρμακα πολλά. Αλλά εγώ θυμάμαι πριν μάθω ότι ήμουν εγκυος είχα πονους περιόδου και στεναχωριομουν γιατί έλεγα είναι κανονικοί πονοι. Και τελικά τους είχα και για κάποιες μέρες αφού έμαθα ότι είμαι εγκυος

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Έτσι και έτσι θα έλεγα. 2 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και μεχρι σημερα, άρχισα να έχω πόνους περιόδου, οπότε κρατάω μικρό καλάθι. Θα δείξει σε λίγες μέρες.

Οι πόνοι περιόδου είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης πόνους έχεις όταν γίνετε εμφύτευση Κ η μήτρα αρχίζει να μεγαλώνει. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 7/2/2024 at 10:29 ΠΜ, Faith13 είπε:

Μακάρι κορίτσια μου. Ευχομαι να περάσουν γρήγορα οι μέρες. Τελικά αυτή η αναμονή είναι ότι χειρότερο. 

Πως είσαι κοπέλα μου;πως πάει η αναμονη;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

Πως είσαι κοπέλα μου;πως πάει η αναμονη;

Καλά είμαι κορίτσι μου..Εσύ?? Ευτυχώς λίγες μέρες έμειναν.. Εσύ πόσο καιρό έχεις ακόμα για την εμβρυομεταφορα?

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Faith13 said:

Καλά είμαι κορίτσι μου..Εσύ?? Ευτυχώς λίγες μέρες έμειναν.. Εσύ πόσο καιρό έχεις ακόμα για την εμβρυομεταφορα?

@Vikukoureli πως τα πας με τις εξετάσεις σου?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Faith13 είπε:

@Vikukoureli πως τα πας με τις εξετάσεις σου?

Καλησπέρα κορίτσι μου.εγω ακόμα περιμένω να περάσουν οι μέρες.εχω στις 26 να πάω για τις τελευταίες.εσυ πως νοιώθεις;πόσες μέρες έχεις ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα κορίτσι μου.εγω ακόμα περιμένω να περάσουν οι μέρες.εχω στις 26 να πάω για τις τελευταίες.εσυ πως νοιώθεις;πόσες μέρες έχεις ακόμα;

Εγώ να σου πω την αλήθεια, νιώθω απογοήτευση. Έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό,οπότε δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες. Εύχομαι σε σας να πάνε όλα τέλεια 🙏

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Faith13 είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια, νιώθω απογοήτευση. Έκανα τεστ και βγήκε αρνητικό,οπότε δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες. Εύχομαι σε σας να πάνε όλα τέλεια 🙏

Πέρασαν οι μέρες;η το έκανες νωρίτερα;.μην χάνεις την πίστη σου... μακάρι να πάνε σε όλες μας καλά.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vikukoureli said:

Πέρασαν οι μέρες;η το έκανες νωρίτερα;.μην χάνεις την πίστη σου... μακάρι να πάνε σε όλες μας καλά.

Έχω 3 μέρες ακόμα αλλά θα έδειχνε πιστευω

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Έχω 3 μέρες ακόμα αλλά θα έδειχνε πιστευω

Καλημέρα.κανε τεστ όταν σου είπαν.και εγώ δεν πολύ εμπιστεύομαι τα τεστ.οταν έρθει η ώρα να πας για χοριακη να δεις της τιμές που βρίσκονται.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vikukoureli said:

Καλημέρα.κανε τεστ όταν σου είπαν.και εγώ δεν πολύ εμπιστεύομαι τα τεστ.οταν έρθει η ώρα να πας για χοριακη να δεις της τιμές που βρίσκονται.

Θα κάνω κορίτσι μου,αλλά πιστεύω θα έδειχνε. Το θετικό είναι ότι έχω εμβρυακια στην κατάψυξη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Faith13 είπε:

Θα κάνω κορίτσι μου,αλλά πιστεύω θα έδειχνε. Το θετικό είναι ότι έχω εμβρυακια στην κατάψυξη 

Ναι αυτό είναι ευλογία.εισαι τυχερή.μην στεναχωριέσαι όμως πολύ.(δύσκολο το ξέρω καλα).αλλά προσπάθησε.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...