Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλημερα. Πιστεύω ότι αν πάρεις τηλέφωνο και τους πεις ότι το χαρτί της επιτροπής λήγει,θα σου βάλουν άμεσα ραντεβού. 10 λεπτά υπόθεση ειναι. Πας απλά τις εξετάσεις στην γραμματεία. 

Όταν πήγες τις εξετάσεις σου.με την επόμενη περίοδο σε έβαλαν.μωρε θα βάλω όλα μου τα όπλα..δεν περάσαμε όλο αυτό για να χάσω ΚΑΙ την επιτροπή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vikukoureli said:

Όταν πήγες τις εξετάσεις σου.με την επόμενη περίοδο σε έβαλαν.μωρε θα βάλω όλα μου τα όπλα..δεν περάσαμε όλο αυτό για να χάσω ΚΑΙ την επιτροπή.

Ναι με έβαλαν γιατί πίεσα και εγώ. Και μην ξεχνάς για να ξεκινήσεις πρέπει να βγουν κ οι τιμές της οιστραδιολης όπως πρέπει. Για μένα είναι κρίμα να χαθεί το χαρτί της επιτροπής 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Ναι με έβαλαν γιατί πίεσα και εγώ. Και μην ξεχνάς για να ξεκινήσεις πρέπει να βγουν κ οι τιμές της οιστραδιολης όπως πρέπει. Για μένα είναι κρίμα να χαθεί το χαρτί της επιτροπής 

Την οιστραδιόλη ποτέ σου την κάνουν.ππφφφ άγχος...μετά την οιστραδιόλη...αν... βγει καλή ξεκινάς ενέσεις;;πόσο άσχετη είμαι θεουλη μου.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vikukoureli said:

Την οιστραδιόλη ποτέ σου την κάνουν.ππφφφ άγχος...μετά την οιστραδιόλη...αν... βγει καλή ξεκινάς ενέσεις;;πόσο άσχετη είμαι θεουλη μου.

Την πρώτη μέρα περίοδου κάνεις την εξέταση αυτη. Αν είναι κάτω από 55 ,την επόμενη ξεκινάς τις ενέσεις. Αν δεν είναι, είναι κακός ο κύκλος,και δεν ξεκινάς. Ο Ζήκ ήθελε και υπέρηχο την πρώτη μερα. Αυτή δεν θελει. Κανεις 5-6 ενέσεις κ μετά πας κ σου κάνει τον πρώτο υπέρηχο. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Την πρώτη μέρα περίοδου κάνεις την εξέταση αυτη. Αν είναι κάτω από 55 ,την επόμενη ξεκινάς τις ενέσεις. Αν δεν είναι, είναι κακός ο κύκλος,και δεν ξεκινάς. Ο Ζήκ ήθελε και υπέρηχο την πρώτη μερα. Αυτή δεν θελει. Κανεις 5-6 ενέσεις κ μετά πας κ σου κάνει τον πρώτο υπέρηχο. 

Καλημέρα κορίτσι μου.σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.αντε να δούμε πότε θα είναι αυτή η ευλογημένη ώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, Vikukoureli said:

Καλημέρα κορίτσι μου.σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου.αντε να δούμε πότε θα είναι αυτή η ευλογημένη ώρα.

Θα ερθειιιιι και θα είμαστε εδώ και θα συζητάμε για θέματα εγκυμοσύνης

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Faith13 είπε:

Θα ερθειιιιι και θα είμαστε εδώ και θα συζητάμε για θέματα εγκυμοσύνης

Το πιστεύω ότι θα έρθει..εμείς που μένουμε κοντά θα βρεθούμε στο μέλλον.🤣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , domna1 είπε:

Καλά μήνα κορίτσια!Καλημέρα! Εγώ περιμένω περιοδο αύριο και μετά θα πάω για υπέρηχο. Εσείς???

Καλημέρα.Εγω περιμένω τις απαντήσεις των εξετάσεων κ να πάω να ανοίξω φάκελο κ λογικά με την επόμενη περίοδο ξεκινάω.αν πάνε όλα καλά.ευχομαι να σου πάνε όλα κατευχην...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλημέρα.Εγω περιμένω τις απαντήσεις των εξετάσεων κ να πάω να ανοίξω φάκελο κ λογικά με την επόμενη περίοδο ξεκινάω.αν πάνε όλα καλά.ευχομαι να σου πάνε όλα κατευχην...

Εύχομαι κι εγώ να πάνε σε όλες μας καλά τα πράγματα. Δεν βγήκαν τα αποτελέσματα ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , domna1 είπε:

Εύχομαι κι εγώ να πάνε σε όλες μας καλά τα πράγματα. Δεν βγήκαν τα αποτελέσματα ακόμα?

Πππφφφ όχι 😔😔😔😔έχει αργήσει η εξέταση για το στίγμα.. εσύ αδιαθετησες τελικα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. @Vikukoureli τόσο πολύ αργή αυτή η εξέταση ;😏 Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω ξανά τα φάρμακα για έμβρυομεταφορά 

Καλησπέρα κορίτσι μου @Faith13 ο άντρας μου την έκανε 7 Φλεβάρη κ δεν έχει βγει ακόμα.και εγώ την έκανα την δευτέρα.παρε κ κατάλαβε ότι θα χάσω 2 μήνες όπως πάει.τον Μάιο με βλέπω να ξεκινάω.πηγες κ μίλησες με την γιατρό σου έδωσε κάποια εξήγηση..όπως κ να έχει με το καλό η δεύτερη προσπάθεια σου.♥️

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Vikukoureli said:

Καλησπέρα κορίτσι μου @Faith13 ο άντρας μου την έκανε 7 Φλεβάρη κ δεν έχει βγει ακόμα.και εγώ την έκανα την δευτέρα.παρε κ κατάλαβε ότι θα χάσω 2 μήνες όπως πάει.τον Μάιο με βλέπω να ξεκινάω.πηγες κ μίλησες με την γιατρό σου έδωσε κάποια εξήγηση..όπως κ να έχει με το καλό η δεύτερη προσπάθεια σου.♥️

Μίλησαμε και μου ειπε ότι μάλλον ετυχε. Αν δεν πετύχει και η επόμενη τότε θα το ψάξουμε παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...