Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

12 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

8 με 9. Αλλά απο αυτά πόσα θα είναι καλά?? Αυτό παίζει ρόλο 😏

Μια χαρά είναι μη σε προβληματίζει. Να είναι καλά θες. Εγώ κορίτσια σήμερα ψιλοαπογοητευτηκα από τα 13 (τα 3 ήταν πιο μικρά το περιμενε ο γιατρός ότι δεν θα είναι ωριμα), από τα 10 δηλαδή μόνο τα 5 ώριμα. Γονιμοποιηθηκαν και τα 5 αλλά δεν ξέρουμε πόσα και αν θα φτάσουν σε βλαστοκυστες

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, domna1 said:

Μια χαρά είναι μη σε προβληματίζει. Να είναι καλά θες. Εγώ κορίτσια σήμερα ψιλοαπογοητευτηκα από τα 13 (τα 3 ήταν πιο μικρά το περιμενε ο γιατρός ότι δεν θα είναι ωριμα), από τα 10 δηλαδή μόνο τα 5 ώριμα. Γονιμοποιηθηκαν και τα 5 αλλά δεν ξέρουμε πόσα και αν θα φτάσουν σε βλαστοκυστες

Ααα είναι τέλειο ότι γονιμοποιηθηκαν και τα 5. Ποτε θα ξέρεις αν θα γίνουν βλαστοκυστες?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Ααα είναι τέλειο ότι γονιμοποιηθηκαν και τα 5. Ποτε θα ξέρεις αν θα γίνουν βλαστοκυστες?

Την Τρίτη θα με πάρουν να με ενημερώσουν. Εσύ πότε έχεις ξανά υπέρηχο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 minutes ago, domna1 said:

Καλή επιτυχιαααα!!!!!!Άρα ovitrelle θα κάνεις σήμερα το βράδυ να υποθέσω?

Ευχαριστωωω πολύ. Μου είπε αύριο το βράδυ, που είναι η τελευταία μέρα των ενεσεων

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Faith13 είπε:

Ευχαριστωωω πολύ. Μου είπε αύριο το βράδυ, που είναι η τελευταία μέρα των ενεσεων

Ναι σωστά εγώ μπερδεύτηκα. Περίπου 36 ώρες πριν την κάνουμε. Όλα θα πάνε υπέροχα. Έχεις κάποια ενόχληση?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, domna1 said:

Ναι σωστά εγώ μπερδεύτηκα. Περίπου 36 ώρες πριν την κάνουμε. Όλα θα πάνε υπέροχα. Έχεις κάποια ενόχληση?

Όχι τίποτα. Άγχος έχω 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , domna1 είπε:

Λογικο ειναι αλλά να ξέρεις είναι πολύ απλή η διαδικασία και μας πάει ένα βήμα πιο κοντά στο ονειρο😊

Μπράβο βρε κορίτσια..και το άγχος στο πρόγραμμα είναι .όντως #domna1 πιο κοντά στο όνειρο.με λίγη τύχη όλα θα γίνουν.😁

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...