Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Μίλησαμε και μου ειπε ότι μάλλον ετυχε. Αν δεν πετύχει και η επόμενη τότε θα το ψάξουμε παραπάνω 

Εγώ πάντως όσες ξέρω με την δεύτερη έπιασαν.αρααααα ετοιμάσου κορίτσι μου όμορφο ♥️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 504
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Vikukoureli said:

Εγώ πάντως όσες ξέρω με την δεύτερη έπιασαν.αρααααα ετοιμάσου κορίτσι μου όμορφο ♥️

Μακάρι κορίτσι μου. Να πάνε όλα καλα σε όλες μας. @domna1πως πας εσυ;

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2024 at 8:43 ΜΜ, Faith13 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου. Να πάνε όλα καλα σε όλες μας. @domna1πως πας εσυ;

Κορίτσια γειά σας!!! Εγώ αδιαθετησα χθες το βράδυ, αύριο είμαι για υπέρηχο και εξετάσεις αιματος. Αναλογως με το τι θα δείξουν βλέπουμε αν θα ξεκινησουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Κορίτσια γειά σας!!! Εγώ αδιαθετησα χθες το βράδυ, αύριο είμαι για υπέρηχο και εξετάσεις αιματος. Αναλογως με το τι θα δείξουν βλέπουμε αν θα ξεκινησουμε

Γεια σου @domna1 μου .άντε καλή αρχή κορίτσι μου.περιμενουμε νέα σου.😁

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , domna1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ξεκίνησα ναι κανονικά, ήταν όλα καλά από τις εξετάσεις. Εσείς? Τα νέα σας?

Μπαβοοοο.με το καλό κορίτσι μου.εμεις τπτ ακόμα.. περιμένουμε απαντήσεις..θα ξεχειμωνιασουμε που λένε κ στο χωριό μου.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, domna1 said:

Καλημέρα κορίτσια! Ξεκίνησα ναι κανονικά, ήταν όλα καλά από τις εξετάσεις. Εσείς? Τα νέα σας?

Μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία εύχομαι. Ποτέ θα πας για εμβρυομεταφορα ; Σε δυο εβδομάδες περίπου ; Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω και να ξεκινήσω τα χάπια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2024 at 1:11 ΜΜ, Vikukoureli είπε:

Μπαβοοοο.με το καλό κορίτσι μου.εμεις τπτ ακόμα.. περιμένουμε απαντήσεις..θα ξεχειμωνιασουμε που λένε κ στο χωριό μου.

Αχ υπομονή, δυστυχώς χρειάζεται πολυ

On 10/3/2024 at 5:58 ΜΜ, Faith13 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία εύχομαι. Ποτέ θα πας για εμβρυομεταφορα ; Σε δυο εβδομάδες περίπου ; Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω και να ξεκινήσω τα χάπια 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου καλη επιτυχία και σε σένα! Μάλλον προς το άλλο Σάββατο. Έχω υπέρηχο την Πέμπτη το πρωί και άλλον έναν υπέρηχο το Σάββατο και θα μου πει σίγουρα. Προς το παρόν με το πλάνο είναι για 17η μερα του κυκλου 23 του μήνα 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλά... Πηγα στον ζηκ. Σκετη απογοήτευση... Ειναι με συμβαση στο Νοσοκομειο μεχρι τον Ιουνιο, αλλα τον Απριλη ερχεται το Πασχα και δεν μπορω να κανω τπτ και τον Μαιο δεν θα προλαβω γιατι ειναι μεχρι τις αρχες Ιουνίου στο πανεπιστημιακο.Αδιαθετω περιπου 20 του μηνα και δεν προλαβαίνω λεει. Τι θα κανω... Πως με παει τοσο χαλια ρε γαμωτο.. Να παω στη Θεσσαλονίκη στο Παπαγεωργιου?? Δεν ξερω απο που να αρχισω πάλι. 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

 @Nattyκαλησπερα κ καλή σαρακοστή.αααχ αυτός ο Ζήκος μας κατέστρεψε..εγώ αν πάνε όλα καλά θα ξεκινήσω τον Μάϊο.δεν έχω πολύ χρόνο κ εγώ γτ τον Ιούλιο λήγει η επιτροπή μου.να πας στην Θεσσαλονίκη να κάνεις μια αρχή.και εγώ στο Έλενα πήγα.κ περιμένω απαντήσεις εξετάσεων.μην αφήσεις κ εσύ άλλο τον χρόνο να φεύγει.δυστιχως μπλέξαμε.😔😔😔

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Vikukoureli είπε:

 @Nattyκαλησπερα κ καλή σαρακοστή.αααχ αυτός ο Ζήκος μας κατέστρεψε..εγώ αν πάνε όλα καλά θα ξεκινήσω τον Μάϊο.δεν έχω πολύ χρόνο κ εγώ γτ τον Ιούλιο λήγει η επιτροπή μου.να πας στην Θεσσαλονίκη να κάνεις μια αρχή.και εγώ στο Έλενα πήγα.κ περιμένω απαντήσεις εξετάσεων.μην αφήσεις κ εσύ άλλο τον χρόνο να φεύγει.δυστιχως μπλέξαμε.😔😔😔

Μας κατεστρεψε πραγματικα... Αδιάφορος εντελώς. Δεν ξερω που να παω στην Θεσσαλονίκη.. Δεν ξερω γιατρους, δεν ξερω τίποτα. Ξανα απο την αρχή και με τα φαρμακα στο ψυγείο🥺🥺🥺 Ψαχνω να βρω το κουραγιο μου να ξεκινησω πάλι. Ειναι καποια κοπελα στο Παπαγεωργιου να μου δωσει πληροφοριες?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Natty είπε:

Μας κατεστρεψε πραγματικα... Αδιάφορος εντελώς. Δεν ξερω που να παω στην Θεσσαλονίκη.. Δεν ξερω γιατρους, δεν ξερω τίποτα. Ξανα απο την αρχή και με τα φαρμακα στο ψυγείο🥺🥺🥺 Ψαχνω να βρω το κουραγιο μου να ξεκινησω πάλι. Ειναι καποια κοπελα στο Παπαγεωργιου να μου δωσει πληροφοριες?? 

Όπως το λες..εγώ πάντως ζήτησα βοήθεια από τους γνωστούς γυναικολόγους της περιοχής μου.αν μπορούν να μάθουν πληροφορίες για το Έλενα.ηταν και η @Faith13 που με βοήθησε αρκετά.ολα είναι ρίσκο κοπέλα μου.παρε δύναμη κ κοίτα κ σε άλλα φόρουμ τι ονόματα ακούγονται για το Παπαγεωργίου.

  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Natty said:

Κοριτσια μου, ελπιζω να ειστε ολες καλά... Πηγα στον ζηκ. Σκετη απογοήτευση... Ειναι με συμβαση στο Νοσοκομειο μεχρι τον Ιουνιο, αλλα τον Απριλη ερχεται το Πασχα και δεν μπορω να κανω τπτ και τον Μαιο δεν θα προλαβω γιατι ειναι μεχρι τις αρχες Ιουνίου στο πανεπιστημιακο.Αδιαθετω περιπου 20 του μηνα και δεν προλαβαίνω λεει. Τι θα κανω... Πως με παει τοσο χαλια ρε γαμωτο.. Να παω στη Θεσσαλονίκη στο Παπαγεωργιου?? Δεν ξερω απο που να αρχισω πάλι. 

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Νόμιζα ότι αφού ξεκίνησε, θα έμενε εκεί. Για μένα ξεκινά να ψάχνεις άλλο γιατρό. Μην χάνεις άλλο χρόνο. Αρκετό χρόνο χάσαμε εξ αιτίας του 

6 minutes ago, Vikukoureli said:

Όπως το λες..εγώ πάντως ζήτησα βοήθεια από τους γνωστούς γυναικολόγους της περιοχής μου.αν μπορούν να μάθουν πληροφορίες για το Έλενα.ηταν και η @Faith13 που με βοήθησε αρκετά.ολα είναι ρίσκο κοπέλα μου.παρε δύναμη κ κοίτα κ σε άλλα φόρουμ τι ονόματα ακούγονται για το Παπαγεωργίου.

Εγώ κορίτσια περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω δεύτερη προσπάθεια και βλέπουμε. Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά. Αλλιώς μετά θα πρέπει να ψαχτώ περισσότερο με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις, μου ειπε η γιατρός 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...