Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

1 minute ago, Vikukoureli said:

@Faith13 ενθουσιάζομαι που τα ακούω όλα αυτά.χαιρομαι με την χαρά σας .θα έρθει και η σειρά μου.που θα πάει.

Είχα πολύ άγχος λόγω ότι είναι δημόσιο. Αλλά όλα καλά τελικά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, Vikukoureli said:

Τέλεια ♥️.έμεινες Αθήνα η πηγαινοέρχεται;μ

Κάποιες μέρες έμεινα Αθήνα γιατί είναι αρκετά τα έξοδα, αλλά χρειάστηκε και κάποιες φορές να πάω αυθημερόν. Από την στιγμή που ξεκίνησα ενεσεις ,εγώ πήγα 3 φορές για υπέρηχο,μια που πήγα για ωοληψια και μια στην εμβρυομεταφορα.  Άρα σύνολο 5 φορές 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Faith13 είπε:

Κάποιες μέρες έμεινα Αθήνα γιατί είναι αρκετά τα έξοδα, αλλά χρειάστηκε και κάποιες φορές να πάω αυθημερόν. Από την στιγμή που ξεκίνησα ενεσεις ,εγώ πήγα 3 φορές για υπέρηχο,μια που πήγα για ωοληψια και μια στην εμβρυομεταφορα.  Άρα σύνολο 5 φορές 

Πολύ ωραία.σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου..καλό βράδυ κορίτσι μου 😘

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Κάποιες μέρες έμεινα Αθήνα γιατί είναι αρκετά τα έξοδα, αλλά χρειάστηκε και κάποιες φορές να πάω αυθημερόν. Από την στιγμή που ξεκίνησα ενεσεις ,εγώ πήγα 3 φορές για υπέρηχο,μια που πήγα για ωοληψια και μια στην εμβρυομεταφορα.  Άρα σύνολο 5 φορές 

καλή επιτυχία για αύριο!!!!!!με το καλό να γίνουν όλα!!!😊

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, domna1 said:

καλή επιτυχία για αύριο!!!!!!με το καλό να γίνουν όλα!!!😊

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Από την μια, είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την περίμενα πολύ καιρό αυτή την στιγμή, από την άλλη έχω παρά πολύ άγχος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Faith13 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Από την μια, είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την περίμενα πολύ καιρό αυτή την στιγμή, από την άλλη έχω παρά πολύ άγχος 

Δημιουργικό άγχος να είναι.θα πάνε όλα τέλεια ♥️

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου. Από την μια, είμαι πολύ χαρούμενη γιατί την περίμενα πολύ καιρό αυτή την στιγμή, από την άλλη έχω παρά πολύ άγχος 

καλησπέρααα! πως πηγε;

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, domna1 said:

καλησπέρααα! πως πηγε;

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Ευτυχώς όλα καλά.. Ήταν πολύ συγκινητική στιγμή. Εσύ το έχεις περάσει και καταλαβαίνεις. Τώρα μου είπε ακινησία και εγώ μετράω τις μέρες για το αποτέλεσμα. Μου φαίνεται αιωνας 🙏🙏🙏

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Ευτυχώς όλα καλά.. Ήταν πολύ συγκινητική στιγμή. Εσύ το έχεις περάσει και καταλαβαίνεις. Τώρα μου είπε ακινησία και εγώ μετράω τις μέρες για το αποτέλεσμα. Μου φαίνεται αιωνας 🙏🙏🙏

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!!😍 σύντομα να συζητάμε για ευχάριστα!!! 2 εμβρυακια βαλατε;;ποσες μέρες σου είπαν μέχρι τη χοριακη;

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, domna1 said:

Καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!!😍 σύντομα να συζητάμε για ευχάριστα!!! 2 εμβρυακια βαλατε;;ποσες μέρες σου είπαν μέχρι τη χοριακη;

Ναι ναι. 2 βάλαμε.. Μου είπε να πάω σε 2 εβδομάδες. Εσύ είσαι σε αναμονή περιόδου για να ξεκινήσεις προετοιμασια για ετ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Faith13 είπε:

Ναι ναι. 2 βάλαμε.. Μου είπε να πάω σε 2 εβδομάδες. Εσύ είσαι σε αναμονή περιόδου για να ξεκινήσεις προετοιμασια για ετ?

ναι ναι κι εγώ σε αναμονή. μόλις μου έρθει περιοδος θα κάνω υπέρηχο. έβαλες και στην καταψυξη εμβρυακια ε; μπράβο κορίτσι μου, τώρα ηρεμία, να τρως σωστα και θετικές σκεψεις😊

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, domna1 said:

ναι ναι κι εγώ σε αναμονή. μόλις μου έρθει περιοδος θα κάνω υπέρηχο. έβαλες και στην καταψυξη εμβρυακια ε; μπράβο κορίτσι μου, τώρα ηρεμία, να τρως σωστα και θετικές σκεψεις😊

Ναι βάλαμε και στην καταψυξη🙏 Τώρα είναι το δύσκολο κομμάτι. Η αναμονή. Μακάρι σε λίγο καιρό, να συζητάμε για αλλά θέματα. Για την εγκυμοσύνη μας💜

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Faith13 είπε:

Ναι βάλαμε και στην καταψυξη🙏 Τώρα είναι το δύσκολο κομμάτι. Η αναμονή. Μακάρι σε λίγο καιρό, να συζητάμε για αλλά θέματα. Για την εγκυμοσύνη μας💜

Τώρα ηρέμησε και απόλαυσε το! και εύχομαι μια μεγαααλη χοριακη😊

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...