Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Faith13 είπε:

Σου είπε να ξεκινήσεις στον επόμενο κυκλο??

Όχι μου είπε: φέρε της εξετάσεις που σου ζήτησα κ εφόσον έχεις επιτροπή κ ενέσεις ξεκιναμε.αυτα ήταν τα λόγια της.να δούμε τι θα δείξουν κ οι ορμόνες κ ότι μου πει.μου έχει δώσει να πίνω κ filicine..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 536
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, domna1 said:

@Faith13 κορίτσι μου καλημερα!στείλε μας να μας πεις πως πήγε

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ευτυχώς όλα καλά. Είχα πολύ άγχος. Αλλά ήταν όπως μου το είχες πει. Ήταν πολύ πιο απλό από όσο φανταζόμουν. Τώρα περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα. Αν θα γονιμοποιηθουν. Εσύ? Αύριο θα μάθεις?

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Ευτυχώς όλα καλά. Είχα πολύ άγχος. Αλλά ήταν όπως μου το είχες πει. Ήταν πολύ πιο απλό από όσο φανταζόμουν. Τώρα περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα. Αν θα γονιμοποιηθουν. Εσύ? Αύριο θα μάθεις?

ναι ναι αύριο περιμένουμε νέα. Μου είπαν ότι την 3η μέρα είχαν προχωρήσει και τα 5 απλά τα 2 ειχαν πιο αργή ανάπτυξη από τη μέρα τους. αύριο όμως θα ξέρω τι έγινε τελικά. εσύ είσαι ευχαριστημένη από τον αριθμό των ωαριων;

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

ναι ναι αύριο περιμένουμε νέα. Μου είπαν ότι την 3η μέρα είχαν προχωρήσει και τα 5 απλά τα 2 ειχαν πιο αργή ανάπτυξη από τη μέρα τους. αύριο όμως θα ξέρω τι έγινε τελικά. εσύ είσαι ευχαριστημένη από τον αριθμό των ωαριων;

Η γιατρός μου είπε ότι πηρε όσα έβλεπε και στον υπέρηχο και είναι ευχαριστημενη. Το θέμα είναι να έχουμε κ εμβρυα. Έχω ανυπομονησία να μαθω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Faith13 είπε:

Η γιατρός μου είπε ότι πηρε όσα έβλεπε και στον υπέρηχο και είναι ευχαριστημενη. Το θέμα είναι να έχουμε κ εμβρυα. Έχω ανυπομονησία να μαθω

θα έχεις και όλα καλά θα είναι. σου είπαν ποσες μέρες θα τα αφήσουν και πότε θα σε ενημερώσουν;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, domna1 said:

θα έχεις και όλα καλά θα είναι. σου είπαν ποσες μέρες θα τα αφήσουν και πότε θα σε ενημερώσουν;

Αύριο μου είπαν θα ξέρουμε και αν όλα πάνε καλά την Πέμπτη ή την Παρασκευή θα γίνει η εμβρυομεταφορα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, domna1 said:

καλημέρα κορίτσι μου!είχες κανένα νέο;

Καλημέρα κορίτσι μου. Μου είπε ο γιατρός ότι γονιμοποιηθηκαν τα 6. Είμαι πολύ χαρούμενη. Ξεκίνησα προετοιμασία για την εμβρυομεταφορα. Εσύ? Σε πήραν?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Μου είπε ο γιατρός ότι γονιμοποιηθηκαν τα 6. Είμαι πολύ χαρούμενη. Ξεκίνησα προετοιμασία για την εμβρυομεταφορα. Εσύ? Σε πήραν?

μπράβο κοπέλα μου! εμένα έγιναν 2 βλαστοκυστες άριστης ποιότητας μου είπαν και άλλη 1 περιμένουμε να δούμε αύριο να θα φτάσει εκεί που θέλουν 

Για εμβρυομεταφορα ποτε θα πας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


39 minutes ago, domna1 said:

μπράβο κοπέλα μου! εμένα έγιναν 2 βλαστοκυστες άριστης ποιότητας μου είπαν και άλλη 1 περιμένουμε να δούμε αύριο να θα φτάσει εκεί που θέλουν 

Για εμβρυομεταφορα ποτε θα πας;

Την Πέμπτη το πρωί μου είπαν να παω🙏

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Faith13 είπε:

Την Πέμπτη το πρωί μου είπαν να παω🙏

Μπράβο βρε κορίτσια.παιρνω κ εγώ δύναμη από εσάς.ευχομαι να πάνε όλα καλά.με τα θετικότερα αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Vikukoureli said:

Μπράβο βρε κορίτσια.παιρνω κ εγώ δύναμη από εσάς.ευχομαι να πάνε όλα καλά.με τα θετικότερα αποτέλεσμα.

@Vikukoureli δεν ξέρω ποιο θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά θα ήθελα να σου πω την εμπειρία μου από την ωοληψια. Έμεινα πάρα πολύ με το νοσοκομείο και το προσωπικό. Ήταν όλα πολύ καθαρά και περιποιημένα και οι νοσοκόμες και η γιατρός ήταν όπως έπρεπε. Εύχομαι να έρθει σύντομα κ.η δική σου σειρά και να ξεκινήσεις σύντομα 

2 minutes ago, domna1 said:

Αρα 3ημερων εμβρυακια θα βάλετε? Υπεροχα κορίτσι μου!!!εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά!

Ναι 3 ημερων. Έχω πολύ άγχος. Μακάρι να πάνε όλα καλα. 

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Faith13 είπε:

@Vikukoureli δεν ξέρω ποιο θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά θα ήθελα να σου πω την εμπειρία μου από την ωοληψια. Έμεινα πάρα πολύ με το νοσοκομείο και το προσωπικό. Ήταν όλα πολύ καθαρά και περιποιημένα και οι νοσοκόμες και η γιατρός ήταν όπως έπρεπε. Εύχομαι να έρθει σύντομα κ.η δική σου σειρά και να ξεκινήσεις σύντομα 

Ναι 3 ημερων. Έχω πολύ άγχος. Μακάρι να πάνε όλα καλα. 

@Faith13 ενθουσιάζομαι που τα ακούω όλα αυτά.χαιρομαι με την χαρά σας .θα έρθει και η σειρά μου.που θα πάει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...