Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Faith13 είπε:

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Νόμιζα ότι αφού ξεκίνησε, θα έμενε εκεί. Για μένα ξεκινά να ψάχνεις άλλο γιατρό. Μην χάνεις άλλο χρόνο. Αρκετό χρόνο χάσαμε εξ αιτίας του 

Εγώ κορίτσια περιμένω να αδιαθετήσω για να ξεκινήσω δεύτερη προσπάθεια και βλέπουμε. Μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή την φορά. Αλλιώς μετά θα πρέπει να ψαχτώ περισσότερο με πιο εξειδικευμένες εξετάσεις, μου ειπε η γιατρός 

@Faith13Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά.θα δεις... γενικά χάσαμε χρόνο,χρήμα κ ψυχολογία με τον ζηκο.δεν πρέπει γενικά να χάσουμε άλλο χρόνο.ποσο μάλλον εγώ που είμαι κ 41 🥴

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

17 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Για πείτε μ τα νέα σας. @domna1εκανες την εμβρυομεταφορα ; 🙏

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ με το καλό το Σάββατο θα την κάνω. Εσείς τι νέα??

  • Καλή τύχη! 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , domna1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ με το καλό το Σάββατο θα την κάνω. Εσείς τι νέα??

Καλημέρα κορίτσι μου.αντε με το καλό.εφτασες στο τελικό στάδιο.εγω ακόμα αναμονή.που θα πάει θα έρθει κ η ώρα μου.😁

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, domna1 said:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ με το καλό το Σάββατο θα την κάνω. Εσείς τι νέα??

Με το καλο κορίτσι μου. Να πάνε όλα τέλεια. Σε ποια μέρα του κύκλου γίνεται η έμβρυομεταφορά; Εγώ έχω υπέρηχο την 10 μέρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.αντε με το καλό.εφτασες στο τελικό στάδιο.εγω ακόμα αναμονή.που θα πάει θα έρθει κ η ώρα μου.😁

Ευχαριστώ πολύ!ακόμα οι εξετασεις?

7 ώρες πρίν, Natty είπε:

Με το καλό 🙏🙏🙏

Ευχαριστώ πολυ😊

πρίν από 7 λεπτά , Faith13 είπε:

Με το καλο κορίτσι μου. Να πάνε όλα τέλεια. Σε ποια μέρα του κύκλου γίνεται η έμβρυομεταφορά; Εγώ έχω υπέρηχο την 10 μέρα 

Ποτε πας δηλαδή? Ευχαριστώ πολύ! Εγώ τώρα θα την κάνω 17η μέρα. Έκανα 3 υπερηχους μέχρι τώρα και στον τελευταίο μου είπε σίγουρα ποτε θα κάνουμε. Με το καλο κορίτσι εσυ😊

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , domna1 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!ακόμα οι εξετασεις?

Ευχαριστώ πολυ😊

Ποτε πας δηλαδή? Ευχαριστώ πολύ! Εγώ τώρα θα την κάνω 17η μέρα. Έκανα 3 υπερηχους μέχρι τώρα και στον τελευταίο μου είπε σίγουρα ποτε θα κάνουμε. Με το καλο κορίτσι εσυ😊

@domna1οι απατήσεις για το στίγμα δεν έχουν βγει ακόμα.σημέρα έκλεισα ραντεβού στο Έλενα κ θα πάω 15 απριλίου.ενημερωσα ότι το στίγμα το έχω ήδη πάει.και μου είπε έλα κ το βλέπουμε.εφοσον δεν έχουμε στίγμα κ οι δύο δεν πειράζει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, domna1 said:

Ευχαριστώ πολύ!ακόμα οι εξετασεις?

Ευχαριστώ πολυ😊

Ποτε πας δηλαδή? Ευχαριστώ πολύ! Εγώ τώρα θα την κάνω 17η μέρα. Έκανα 3 υπερηχους μέχρι τώρα και στον τελευταίο μου είπε σίγουρα ποτε θα κάνουμε. Με το καλο κορίτσι εσυ😊

Μου είπαν όταν μ έρθει περίοδος, θα πάω την 10η μέρα για υπέρηχο, από κει κ πέρα δεν ξέρω ποτέ θα πρέπει να πάω ξανά. Τώρα είμαι στην αναμονή και θα ξεκινήσω Cyclacur

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Faith13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. @domna1 την έκανες την εμβρυομεταφορα; Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα. Να πάνε όλα τέλεια 

Καλησπέρα κορίτσια.και εγώ όλη μέρα την έχω την @domna1 στο μυαλό μου.. περιμένουμε νέα σου.απο καρδιάς να πάνε όλα καλά ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.και εγώ όλη μέρα την έχω την @domna1 στο μυαλό μου.. περιμένουμε νέα σου.απο καρδιάς να πάνε όλα καλά ♥️

Κορίτσια καλημέρα!!!Ευχαριστώ παρα πολυ που με σκεφτήκατε!!! Έκανα χθες έμβρυομεταφορά. Τώρα περιμένουμε μέχρι την άλλη Παρασκευή 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, domna1 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!Ευχαριστώ παρα πολυ που με σκεφτήκατε!!! Έκανα χθες έμβρυομεταφορά. Τώρα περιμένουμε μέχρι την άλλη Παρασκευή 

Άντε περνάει γρήγορα ο καιρός.μεσα από την καρδιά ❤️ μου τα καλύτερα νέα να μας πεις..κάνε μας ποδαρικο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Vikukoureli είπε:

Άντε περνάει γρήγορα ο καιρός.μεσα από την καρδιά ❤️ μου τα καλύτερα νέα να μας πεις..κάνε μας ποδαρικο..

Αχ μακάρι τι να πω. Εύχομαι όλες σύντομα να έχουμε καλά νεα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, domna1 είπε:

Αχ μακάρι τι να πω. Εύχομαι όλες σύντομα να έχουμε καλά νεα

Δύο εβδομάδες είναι η αναμονή σου τώρα; μακάρι κορίτσι μου 😘 αρκετά βάσανα μας βρήκαν...όλα για ΚΑΛΟ λένε..😁😁😁😁

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...