Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες τον Ιούλιο 2024


Recommended Posts

On 26/2/2024 at 11:45 ΠΜ, anast. είπε:

Τώρα έχει πάει στο 33,3.Εχουν πέσει και τα υπόλοιπα σε εσένα ερυθρά και αιμοσφαιρίνη ή μόνο ο αιματοκρίτης;

Δεν θυμάμαι αν είχαν πέσει δεν είχα προσέξει τις προηγούμενες αλλά τώρα αιμοσφαιρινη εχω 10,3 και ερυθρά 3,79 εσένα πόσο είναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 338
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , Mar122 είπε:

Δεν θυμάμαι αν είχαν πέσει δεν είχα προσέξει τις προηγούμενες αλλά τώρα αιμοσφαιρινη εχω 10,3 και ερυθρά 3,79 εσένα πόσο είναι?

3,40 τα ερυθρά και 11,8 η αιμοσφαιρίνη. Βέβαια δε νιώθω καθόλου ατονία, πάλι καλά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , anast. είπε:

3,40 τα ερυθρά και 11,8 η αιμοσφαιρίνη. Βέβαια δε νιώθω καθόλου ατονία, πάλι καλά! 

Εγώ νιώθω τρομερή ατονία και κούραση τώρα πού θα πάω ία του το πω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Mar122 είπε:

Ναι παίρνω ένα το πρωί προς το παρόν μάλλον θα πρέπει να το αυξήσω 

Εγώ παίρνω δύο..πρωί και βράδυ αλλά και πάλι την κατιούσα έχει.Αλλά αν αισθάνεσαι  και ατονία μίλησε με τον γιατρό μήπως το αυξήσει.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Καρότσια τι κάνετε πως είστε?

Καλά είμαστε! 

Εγώ την Παρασκευή έχω τη β επιπέδου και ελπίζω να πάνε όλα καλά! 

Έχει ξεκινήσει επιτέλους και η μικρή και τις κλωτσιές οπότε πλέον την αισθάνομαι πιο πολύ! 

Εσύ τι κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ερώτηση έχω πάλι αυξημένα λευκά αιμοσφαίρια σε αυτήν την εγκυμοσύνη !! 19.000 τώρα στην πρώτη εγκυμοσύνη μ πήγαν μέχρι 27.000 κάναμε πολλές εξετάσεις μέχρι και αιμοκαλλιεργεια τελικά μ είπαν ότι στην εγκυκοσυνη αυξάνονται . Εσείς έχετε ψηλά λευκά ; 

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλα αποτελέσματα ολα τέλεια θα ειναι.!!!! Εγω δεν ειμαι σιγουρη αν το εχω νιώσει ακόμα. Μας επιβεβαίωσε ο γιατρός κιόλας ότι είναι αγόρι. 

Σκέφτομαι να σταματήσω και την δουλειά τέλος Μάρτη αρχές Απρίλη. Εσύ θγνηδε μου δουλεύεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Mar122 είπε:

Αντε καλα αποτελέσματα ολα τέλεια θα ειναι.!!!! Εγω δεν ειμαι σιγουρη αν το εχω νιώσει ακόμα. Μας επιβεβαίωσε ο γιατρός κιόλας ότι είναι αγόρι. 

Σκέφτομαι να σταματήσω και την δουλειά τέλος Μάρτη αρχές Απρίλη. Εσύ θγνηδε μου δουλεύεις?

Όχι,δεν δουλεύω λόγω αποκόλλησης έχω βγει σε άδεια.

Εγώ από την 20η εβδομάδα και μετά ξεκίνησα να την νιώθω.

@Μαρια123 δεν βλέπω να έχω ανεβασμένα λευκά αλλά είχα διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη. Με το γιατρό σου έχεις μιλήσει;

 

Link to comment
Share on other sites

Δημοσιεύτηκαν (επεξεργάστηκε)

Γειά σας κορίτσια! Έχω ήδη δύο παιδάκια εκ των οποίων το δεύτερο κοριτσάκι μου το "πιάσαμε"μια μονο ολοκληρωμενη επαφη. Για άλλη μια φορά είχαμε μια κ μοναδική ολοκληρωμένη επαφή και ανησυχώ αν κ σε 12 μέρες περιμένω περίοδο αν άραγε θα είμαι έγκυος ή όχι. Τα παιδιά μου έχουν ηλικία 6 κ 3 ετών. Επίσης η επαφή έγινε την τελευταία γόνιμη μέρα μου. Τι λέτε και εσείς???? Περιμένω απάντηση σας και συγνώμη για την σφήνα! 

Επεξεργάστηκαν by Ani ani
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; Χρόνια πολλά σε όλες! 

Εμείς σήμερα είχαμε την β επιπέδου και ευτυχώς όλα καλά με τη μπέμπα!☺️

Εσείς όλα καλά;

@Ani ani καλησπέρα! Όλα είναι πιθανά αν η επαφή έγινε την ημέρα ωορρηξίας.Βεβαια καλύτερα να περιμένεις την καθυστέρηση για να κάνεις το τεστ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2024 at 11:39 ΜΜ, anast. είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε; Χρόνια πολλά σε όλες! 

Εμείς σήμερα είχαμε την β επιπέδου και ευτυχώς όλα καλά με τη μπέμπα!☺️

Εσείς όλα καλά;

@Ani ani καλησπέρα! Όλα είναι πιθανά αν η επαφή έγινε την ημέρα ωορρηξίας.Βεβαια καλύτερα να περιμένεις την καθυστέρηση για να κάνεις το τεστ.

Αχ μπράβο τι ωραία.!!!! Και εγώ έχω σε 10 μέρες περίπου. Πως είσαι γενικά?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...