Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Μανούλες τον Ιούλιο 2024


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, anast. είπε:

Τώρα στην τελευταία που έκανα που είναι και η κανονική στις εβδομάδες που σου λένε να την κάνεις ήταν

Νηστείας 78 με όριο 92 

1η ώρα 137 με όριο 180 

2η ώρα 113 με όριο 153 

Έκανα των 75 γρ.

Αααα ρε συ είσαι τέλεια εγω θα τηξβκανω την άλλη βδομάδα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 337
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, anast. είπε:

Ήθελα να το σχολιάσω κ εγώ αυτό 😅 ... Πού χάθηκαν όλες; 

Ρε συ να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν θυμάμαι καθόλου από την πρώτη εγκυμοσύνη. Εγώ δουλεύω ακόμα μήπως ξέρεις που πρέπει να πάω να ρωτήσω πότε βγαίνω στο άδεια μητρότητα πρέπει να πάω στο ΙΚΑ ή σε λογιστή πιστεύεις?

13 ώρες πρίν, ntonto είπε:

Γεια σας κορίτσια! Πώς είστε? Εγώ 24 εβδομάδα και θα έλεγα ότι είμαι σε πολύ καλή φάση! 

Καλημέρα.!!! Και εγώ έχω αρχίσει να νιώθω πολύ πολύ καλύτερο μερικές φορές νιώθω όπως πριν μείνω έγκυος και εκεί δίνω πόνο στος δουλειές του σπιτιού 🤣🤣 κακό αυτό γιατο μετά έχω ενοχλήσεις αλλά οκ σε γενικές γραμμές πολύ καλά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Mar122 είπε:

Ρε συ να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν θυμάμαι καθόλου από την πρώτη εγκυμοσύνη. Εγώ δουλεύω ακόμα μήπως ξέρεις που πρέπει να πάω να ρωτήσω πότε βγαίνω στο άδεια μητρότητα πρέπει να πάω στο ΙΚΑ ή σε λογιστή πιστεύεις?

Καλημέρα.!!! Και εγώ έχω αρχίσει να νιώθω πολύ πολύ καλύτερο μερικές φορές νιώθω όπως πριν μείνω έγκυος και εκεί δίνω πόνο στος δουλειές του σπιτιού 🤣🤣 κακό αυτό γιατο μετά έχω ενοχλήσεις αλλά οκ σε γενικές γραμμές πολύ καλά. 

Και εγώ το ίδιο και όταν μου ρίχνει καμία κλωτσιά ο μπέμπης ηρεμώ 😅

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Mar122 είπε:

Ρε συ να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν θυμάμαι καθόλου από την πρώτη εγκυμοσύνη. Εγώ δουλεύω ακόμα μήπως ξέρεις που πρέπει να πάω να ρωτήσω πότε βγαίνω στο άδεια μητρότητα πρέπει να πάω στο ΙΚΑ ή σε λογιστή πιστεύεις?

Καλημέρα.!!! Και εγώ έχω αρχίσει να νιώθω πολύ πολύ καλύτερο μερικές φορές νιώθω όπως πριν μείνω έγκυος και εκεί δίνω πόνο στος δουλειές του σπιτιού 🤣🤣 κακό αυτό γιατο μετά έχω ενοχλήσεις αλλά οκ σε γενικές γραμμές πολύ καλά. 

Εγώ ξέρω ότι βγαίνεις σε άδεια δύο  μέρες πριν από την ΠΗΤ... Αλλά εγώ δουλεύω στο δημόσιο.

Πιστεύω ότι και στα δύο θα ξέρουν απλώς ένας λογιστής θα σου απαντήσει μάλλον πιο άμεσα. 

@ntonto γεια σου! Εγώ μπορώ να πω ότι όλο το β τρίμηνο είναι αρκετά εύκολο. Δόξα τον Θεό! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anast. είπε:

Εγώ ξέρω ότι βγαίνεις σε άδεια δύο  μέρες πριν από την ΠΗΤ... Αλλά εγώ δουλεύω στο δημόσιο.

Πιστεύω ότι και στα δύο θα ξέρουν απλώς ένας λογιστής θα σου απαντήσει μάλλον πιο άμεσα. 

@ntonto γεια σου! Εγώ μπορώ να πω ότι όλο το β τρίμηνο είναι αρκετά εύκολο. Δόξα τον Θεό! 

 

2 μήνες μάλλον εεε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 3/4/2024 at 9:30 ΜΜ, anast. είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Επειδή σκέφτομαι σιγά σιγά να ξεκινήσω τα ψώνια για ρουχαλάκια κυρίως...Λογικά κοντομάνικα δεν θα πάρουμε;

Αχ έχω την ίδια απορία ρε συ.  Τι τους φοράμε τις πρώτες μέρες. Εμένα μια κοπέλα μου είπε πρώτες μέρες θέλουν μακριά μανίκια γιατί δεν μπορούν να ρυθμίσουν την θερμοκρασία τους ακόμα καο αν έχει ζέστη απλά μου φαίνεται λίγο υπερβολικό εμένα να σπυ πω την αλήθεια. Πιστεύω με μια κουβερτούλα δεν θα είναι μια χαρά?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mar122 είπε:

Αχ έχω την ίδια απορία ρε συ.  Τι τους φοράμε τις πρώτες μέρες. Εμένα μια κοπέλα μου είπε πρώτες μέρες θέλουν μακριά μανίκια γιατί δεν μπορούν να ρυθμίσουν την θερμοκρασία τους ακόμα καο αν έχει ζέστη απλά μου φαίνεται λίγο υπερβολικό εμένα να σπυ πω την αλήθεια. Πιστεύω με μια κουβερτούλα δεν θα είναι μια χαρά?

Εγώ που ρώτησα μια φίλη μου μου είπε κοντομάνικο και να έχουμε κουβερτούλα να ρίξουμε από πάνω... Φαντάζομαι στα μαγαζιά και με τα ρούχα δεν θα ξέρουν αν ρωτήσουμε;🤔

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anast. είπε:

Εγώ που ρώτησα μια φίλη μου μου είπε κοντομάνικο και να έχουμε κουβερτούλα να ρίξουμε από πάνω... Φαντάζομαι στα μαγαζιά και με τα ρούχα δεν θα ξέρουν αν ρωτήσουμε;🤔

Πιστεύω πως ναι.  Εγώ λέω να πάρω και 2 3 φαρμάκια με μακρύ μανίκι και βλέπουμε.  Από που λες να τα πάρεις εγώ θα πάρω από HM

Just now, Mar122 είπε:

Πιστεύω πως ναι.  Εγώ λέω να πάρω και 2 3 φαρμάκια με μακρύ μανίκι και βλέπουμε.  Από που λες να τα πάρεις εγώ θα πάρω από h&m

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Mar122 είπε:

Πιστεύω πως ναι.  Εγώ λέω να πάρω και 2 3 φαρμάκια με μακρύ μανίκι και βλέπουμε.  Από που λες να τα πάρεις εγώ θα πάρω από HM

 

Λέω από το mothercare και το orchestra! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...